Chtěla bych druhé miminko

janik8774
9. čer 2009

Ahoj všem co jste na tom stejně jako já.
Mám doma malého raubíře (po IVF) a chtěla bych nějakou malou princeznu.
Mám za sebou neuspěšný KET (včera jsem byla na krevních testech a negativní) a odpočítávám dny do dalšího pokusu.Mám někdo nějaký" recept " jak sladit klidový režim a malého prcka?
Já jsem ted s psychykou docela na dně.Těšila jsem na mimíška.Tak snad příště. 🙂

vendulka
13. zář 2010

@kutcher teda a kde jsi to četla? 😕

vendulka
13. zář 2010

@kutcher a ty jsi si dala 4 letou variantu?Jsi nebyla v zamestnani?nebo jen tak jsi se rozhodla?

kutcher
13. zář 2010

@vendulka Zvládla, neboj 😉 máma je vrchní sestra a když ďála zkoušky, tak mě propíchala jak cedník, to my bylo 14 a vůbec mi nevadilo těch 15 jehel na 1 žíle :D

vendulka
13. zář 2010

@kutcher no já mám problém s braním krve, už mě kvůli tomu jedna dr chtěla poslat k psychologovi 😀 takže by to asi nebylo nic pro mě

kutcher
13. zář 2010

@vendulka Jsem v pol. straně, odtamtud to vím. Já musela, byla jsem student, když jsem otěhotněla a student nemá nárok na neschopenku a podporu v mat. tak jsem na 4r. jít musela, víš? Ty změny ještě musej projít, ale maj většinu... :-/

kutcher
13. zář 2010

@vendulka :D mě odběry fakt neva...

vendulka
13. zář 2010

@kutcher já teda o ničem takovém neslyšela, ani, že by měl být nějaký návrh...slyšela jsem něco jiného
bo spíš četla a to toto:
http://www.mpsv.cz/cs/9313

vendulka
13. zář 2010

@kutcher jo to vím s těma studentama a nepracujícíma, že bohužel nemají na výběr,ale tak zase je dobrý, že si může ženská neomezeně k mateřské přivydělat,ale kdyby to bylo tak jednoduché...za prvé něco najít a za druhé najít hlídaní pro dítě

kutcher
13. zář 2010

@vendulka S tím odkazem máš pravdu, ale už nepíšou, že je to 1 ze 3 návrhů, jako důch. reforma - ta má teď 2 a s tou prací a hlídáním to je na ho...

vendulka
13. zář 2010

@kutcher tak já se v politice nevyznám...ale přijde mi, že doplácíme teď na ty kokoty co tam byli předtím a nahrabali si do kapes a berou hlavně rodinám s dětma, tam kde je málo vezmou ještě víc, aby sme měli úplny hov**

kutcher
13. zář 2010

Já taky moc ne, jen že mi to chodí ve stranickém deníku. Není to o straně, ale o lidech a mrchy jsou všude a co teda předváděj teď, to je teda síla, vše pro vzdělání a rodiny s dětmi, že?

wjerushka
13. zář 2010

@vendulka S otu prací je to přesně tak. Přijde mi, že si ze mě na našem personálním dělají normálka srandu. Už jsem se tam nesčetněkrát ptala na částečný úvazek, napřed mi ho horzně slibujou, tak já sháním a organizuju, jak se prostřídáme při hlídání a pak mi ani neřeknou, že to padá, až jim trubka volám, kdy mám přijít podepsat smlouvu, tak to z nich milostivě vyleze.

No že se bude snižovat rodičák se po volbách dalo čekat. Jenže je to celý bez konceptu. Škrtat umí každej vůl, to tamnemusí sedět za hříšný prachy všichni ti odbornící, poradci a kdo ví kdo ještě. Ale teda změnit nějak systém, aby se podporovaly částečný úvazky, aby se zřizovaly nový jesle nebo školky a mělo se kam děti dát, to se tím nikdo nezabývá. Je logický, že když nejsou místa ve školkách, tak si většina dá namteřskou na co nejdýl

vendulka
13. zář 2010

@wjerushka souhlas...ale co nadelame, kdyby jsme tam byly my, kdo vi, jak by to bylo 😀

silente
13. zář 2010

@vendulka - to s tou salmonelou jako dietou byl vtip 😉
@kutcher - no třeba nějaký Tvůj ex o Tobě vyprávěl Robertovi ... 😉 😎
@lucie.krajcarova - bydlím v Dobrovici, viz můj pas. Kousilínek od MB. Ale pocházím z LBC.

lucie.krajcarova
13. zář 2010

@silente aha tak to je škoda, to je daleko ☹
@kutcher a ve které sstraně jsi?

silente
13. zář 2010

@lucie.krajcarova - jj, kapku zruky 😒

kutcher
13. zář 2010

@silente Ty vtipko jedna XD

kutcher
13. zář 2010

@lucie.krajcarova A jéé a teď se se mnou nebudete bavit - u česanů

silente
13. zář 2010

@kutcher - nebudeme 😝 😝 😝 😀 😀 😀 😀 Dyť to máš fuk. Každý má právo na svůj názor. Ale vtipy na Paroubka jsou lukcucní 😀 😀 😀 😀

kutcher
13. zář 2010

@silente V klidu, já tam půlku z nich nemusím a cikánomil taky nejsem, takže jak říkám, je to o lidech no - nejhorší je, že v ČR není ani 1 strana, která by odpovídala úplně mým názorům, to bych si musela založit ČSSDS česká strana sociálně demokratické spravedlnosti - by se tu děly ještě věci 😀

lucie.krajcarova
13. zář 2010

@kutcher to je v poho. sice jim nefandím, ale toleruju 🙂 spíš si říkám, co vede mladého člověka k tomu,ž e se stane členem strany?

silente
13. zář 2010

@kutcher - jak jsi napsala cikánomil, tak jsem si vzpomněla na dobrý vtípek 😀

Pýta sa malý cigán svojho otca:
Syn: "Tato, čo je to demokracia ???"
Otec: "Demokracia je to, keď gadžovia robia a my dostávame peniaze len tak."
Syn: "Aha. A to im nevadí ???"
Otec: "Vadí, ale to už je rasizmus... "
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kutcher
13. zář 2010

@silente Hodně dobrý.... xD 😀 😀 @lucie.krajcarova naděje, vztek, ideály, touha něco změnit a pak..... no a pak nic, protože přichází realita. Ale upřímně, ty rauty, lístky na koncerty a ty 3 denní výlety s plnou penzí taky nejsou k zahození 🙂 😀

vendulka
14. zář 2010

Ahojky holky

@silente no to neni vtip,ale kruta realita, bohuzel...bych k tomu něco napsala,ale byla bych za rasistu (i kdyz to asi jsem)
dneska si jdu pro jedny vyhrané zimní kalhoty, tak sem na ně zvědavá 😵

mám dotaz vyznáte se tu někdo ve výpočtu mzdy????

lucie.krajcarova
14. zář 2010

@vendulka já jo, co bys potřebovala?
kutch, tak to máš fajn.

wjerushka
14. zář 2010

@kutcher Náhodou, já Tě obdivuju. Spousta lidí nadává, jak to tu je a to za každý vlády, ale málokdo je tak aktivní, jako Ty. Hodně lidí ani nedojde k volbám 🙂 To je jedno v jaký jsi straně. A kdybys zakládala novou, dej vědět, třeba bych do ní vstoupila 🙂 Když by se teda děly ty věci
@silente 😀 😀 😀 Dost výstižný

vendulka
14. zář 2010

@lucie.krajcarova je super, já ti pak napíšu do IP, ju,Teď se musím jít chystat a jdeme nakoupit a pro kalhoty, tak po obědě, jak bude malá spát bych ti napsala, ju? 🙂

kutcher
14. zář 2010

@wjerushka Děkuju 🙂 tak stranu založit můžeš hned, ale prušvih je, že se ti to vyplatí nejdřív za dva roky, protože každý člen platí stranické poplatky a do té doby o tobě stejně nikdo neuslyší a další volby budou asi dřív, protože tohle složení stran se musí dřív či později zhroutit. Ta ODS ještě budiž, ale John a knížepán - vy si ani neumíte představit, jak arogantní tito lidé jsou... a Nečas kupodivu není tak špatnej, já spíš nemusím Tluchoře, to je úplnej b.l.b. ale si nevybereš - chce to peníze na kampaně a nějakou sexy kočku do čela, stejně víc volí chlapi :-

lucie.krajcarova
14. zář 2010

@vendulka jj zkusím se na to podívat.

lucie.krajcarova
14. zář 2010

@kutcher nemyslím si, že by to bylo tak jednoduché... jak vidíte, letos nebo loni vznikly dvě strany.. je jich tu furt málo???