Chtěla bych druhé miminko

janik8774
9. čer 2009

Ahoj všem co jste na tom stejně jako já.
Mám doma malého raubíře (po IVF) a chtěla bych nějakou malou princeznu.
Mám za sebou neuspěšný KET (včera jsem byla na krevních testech a negativní) a odpočítávám dny do dalšího pokusu.Mám někdo nějaký" recept " jak sladit klidový režim a malého prcka?
Já jsem ted s psychykou docela na dně.Těšila jsem na mimíška.Tak snad příště. 🙂

vendulka
16. říj 2010

@mataharyy celkem pálka...no to je to, že se bojím, že druhé těhu nebude takové jako to první, že pak nemáš čas na sebe, na nějaké cvičení a palvání pro těhulky, na to jen tak v klídku vyrazit do města nakupovat pro miminko....chjo no...

mataharyy
16. říj 2010

@vendulka no třeba teď už bych to nedala ty peníze, ale první těhu je první těhu... No je to jiné, ale nelituji ze začátku to byl děs bylo mi dost zle a nemám ráda pozorovatele když zvracím, což byl problém, ale dá se to zvládnout, jen právě ten čas není, ale na druhou stranu mi to hrozně utíká, už jsem v osmnáctém týdnu a ani pořádně nevám jak jsem se tam dostala 😀

vendulka
16. říj 2010

@mataharyy no čas letí, mně to utíkalo i u toho prvního, strašně rychle

mataharyy
16. říj 2010

@vendulka i mě, ale teď nemám čas nad tím tak uvažovat, tak to je ještě rychlejší a už mám menší strach, u prvního těhu jsem se bála co se může stát, teď (chvála bohu) na to není tolik toho času, ale i strach se sem tam vetře... 😅

lucie.krajcarova
16. říj 2010

jéé holky, dnes jste kecaly jen ve dvou🙂 my tu te´d měli sousedku, tak jsme si dali vínečko. zastoužili jsme si to po tom, co jsme rovnali zámkovou dlažbu do chodníků.

wjerushka
17. říj 2010

ahoj holky, musím se pochlubit, píšu z novýho noťse 😉 Slavili jsme s manžou narozky a dostali jsme ho jako rodinný dar, tak se nemusíme přetahovat o PC. Včerejšek mi dal zabrat, na sedm do školy a pak rovnou na oslavu. Slavilijsme kulatiny, manža je v září, já v listopadu, tak jsme to psojili. Jeho rodina je dost z daleka a strašně špatně se domlouvá, taktahat je semdvakrát je nad lidský síly. I ta jedna oslava nám dala organizačně dost zabrat, ale všichni byli spokojení, i it rejpalové a brblalové se dobře bavili. Tak jsme rádi a taky se dnes vzpamatovávám, jsem jak přejetá parním válcem

tyrisa
18. říj 2010

Ahojky všem,tak vám musím napsat co se mi děje 😕
Tento měsíc jsem již jako druhý měla brát Norethisteron,kvůli tomu,že jsem krvácela 15tý den cyklu.Volala jsem na gyndu ať mi teda řekne jestli si mám u něj dávat pozor na otěhotnění,nebo ne.Dr. mi řekla,že ji při tom otěhotnělo hafo ženských a žádná komplikace nikdy nebyla,takže jako,že nemusím,ale druhým dechem mě upozornila,že já stejně nemám ovulku a teď léčíme moje cykly a pak se zaměříme na ovulaci.
No,a já jsem minulý měsíc poctivě brala,ale tento,jsem jaksi zapomněla - malá měla narozky atd.....
došlo mi to až třetí den co jsem měla brát...Řekla jsem si,že už ho brát nebudu a počkám na MS. Teď v sobotu mě bolelo břicho,tak jsem se bála,že to zase dostanu dřív a dostanu zprda od doktorky,ale nedostala jsem....náhodou jsem si udělala ovulační test,o kterém jsem si myslela,že stačí dvě čárky a je pozitivní,pak jsem se dočetla o tom,že musí být stejně silné čárky,nebo silnější testovací(minulý měsíc jsem tedy ovu neměla).
Samozřejmě,že ta testovací byla silnější,včera odpol už byla skoro fialová,hlen byl taky - prostě ukázkové příznaky ...
Ještě pro jistotu jsem zkusila Lady Q tester,který jsem přestala užívat,nikdy mi nic pořádného neukázal 😢
Včera ukázkové kapradinky.......tak vám tedy nevím co mám dělat,když podle Dr ovu u mě není,ale podle všeho já ji mám asi 22 den cyklu....a pravděpodobně si ji těma hormonama blokuju 😖
Co by jste dělaly vy?

mataharyy
18. říj 2010

@tyrisa posnažila bych se na miminku 😉 A s tou ovulací, mě doktor tvrdil že jí nemám a že děti mít nebudu, no a jak to je? Jedno mám a druhé čekám... Tak se nevzdávej naděje a to že jí nemáš v prostřed cyklu, neznamená že jí nemáš 😉

vendulka
18. říj 2010

@tyrisa já bych asi zkoušla taky to mimčo, jestli ti ty testy ukázaly ovulku, tak není co řešit a zkoušet a zkoušet 😉

tyrisa
18. říj 2010

Děkuju,holky....zkusili jsme s přítelem hned dvakrát....akorát nevím jak příští měsíc....hádat se s doktorkou nechci,nebo se jí plést do práce,vím,že mi chce pomoct a udělat vše popořádku..1,srovnat cykly 2,ovulace, ale když to je těžké pořád čekat a ještě ty hormony 😖 Nevím,jestli ji to mám říct,když se to povede,tak určitě jo,ale když dostanu MS,tak nevím 😒
Ach jo.A jak se to vlastně povedlo tobě Maty?Dělala sis testy,nebo jsi to nechala na přírodě?

wjerushka
18. říj 2010

@tyrisa Pokud se to povede, tak Ti stejně nic jiného nezbyde 😉 A to nemusí vědět, že sis kontrolovala ovulku. Jenom jí prostě přiznej, žes zapomněla na ty prášky. Když se to nepovede, tak bych pokračovala v braní a doktorce se o tom raději nezmiňovala. Nevím teda, co je to za léky, ale doktorka asi ví co dělá a chce Ti pomoct. Hodně štěstí

mataharyy
18. říj 2010

@tyrisa žádné testy, nechali jsme to tak, 1.6. jsme se začli snažit 18.7. jsme se brali a pak odjeli na dovolenou, poslední den dovolené jsem si dělala test a nic, když jsme se vrátili tak jsem si udělala test znovu (poslední MS mi končila koncem května...) protože mě strašně bolela prsa no a 13.8. se objevili // 19.8. jsem šla k Dr a zjistila jsem že jsem v 5tt 😀 No a teď to trvalo o trochu déle začátkem března jsme se začli snažit 😉 Ten nový doktor co jsem k němu začla chodit když jsem zjistila že jsem těhu říkal že jeho kolega je asi ... a že mu mám jít omlátit těhotenskou průkazku o hlavu 🙂
Hlavně se nestresuj, prášky ber jak máš, pokud říkala že v případném těhu neškodí, no když to klapne a budeš těhu tak jí neříkej že jsi zapoměla nebo zjišťovala zda máš ovulku no a pokud se dostaví MS, tak budeš brát tabletky dál 😉

tyrisa
18. říj 2010

Jj,tak to udělám....příští měsíc už budu zase brát Proveru u té se otěhotnět může,ale blokuje ovulku, když se bere před ní,takže mě ji teda fakt blokuje beru 16-26den cyklu..To je fuk,alespoň vím,že nějakou mám,tak si zpravím ty cykly a uvidí se...pokud to teda nevyjde 😉
Ten Tvůj doktor je teda fakt......to snad není možný,že Ti řekne,že nebudeš mít děti...Já bych mu to teda zavolala,že stojí za hovno.(sry za ten výraz)Jak se jmenuje?Koukni na něj na http://www.znamylekar.cz , moje Dr tam teda nic moc pozitivního nemá 😕

mataharyy
18. říj 2010

Je to debil, taky jsem mu to řekla a pak už k němu nešla 🙂

wjerushka
18. říj 2010

tak to ja si na doktroa nemuzu stezovat. Je to sice trochu morous, moc toho nenamluvi, ale jako lekar vynikajici.

tyrisa
19. říj 2010

To jsi udělala dobře...Já jsem se svou lékařkou taky spokojená,při prvním těhotenství mi zemřel plod v 16tém týdnu a ona na nic nečekala,když ji přišly výsledky triplu,volala mi po pracovní době ze svého mobilu(nemohla se mi dovolat) a přijela do ordinace z domu mi udělat ultrazvuk,vůbec nečekala do druhého dne.
Druhé těhotenství se o mě taky starala dobře,když jsem chtěla ultrazvuk,udělala ho,chápala že se bojím,hlavně kolem toho čtvrtého měsíce.Pak už jsem cítila pohyby,tak to bylo ok.A teď mi taky vše vysvětlí,můžu ji zavolat a nikdy nemám pocit,že bych ji obtěžovala.Nechápu některé ty komentáře o ní na znamylekar.

wjerushka
19. říj 2010

@tyrisa Teda, tak to sis taky prožila drsná časy. No je dobře, že se takhle můžeš na doktorku spolehnout. No to víš, není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem

tyrisa
19. říj 2010

No,to jo,ale k porodu jsme si zaplatili zástupce primáře,takového vyhlášeného porodníka tady a i to se vyplatilo...malá špatně dorotovala a pak šlo o minuty a fičeli jsme na císaře...
Vendulko,moje malá je taky narozená 10.10, akorát 2006.....to jsme však naplánovali,protože jsem měla termín až 15.10 a podle UZ měla mít malá přes 4kila.....naštěstí měla jen 3,75 a prej prvorodičky roděj po termínu 😀

vendulka
19. říj 2010

já měla TP 25.3. a anrodila se 14.3....o 11 dní dřív

mataharyy
19. říj 2010

Já měla u Adriána TP 23.4. a narodil se 11.4. 🙂 Tak jsem asi taky "špatná" prvorodička 😀

dooscoby
19. říj 2010

ahojte baby....mozem sa k vam pridat?.....jednu certicu uz mame doma a teraz by sme k nej surodenca nech nie je na vsetky lotroviny sama 😀 ....snazime sa asi od konca augusta a stale nic ☹ hoci tato bola sup sup 😀

mataharyy
19. říj 2010

@dooscoby vítej 🙂 Tak to ještě nění důvod k zoufalství u nás taky první hopem a druhé se trochu flákalo 😎

tyrisa
19. říj 2010

Teda holkýýý,to neumíte rodit alespoň v termínu 😀
Ahoj dooscoby,já to taky nechápu,moje malá se nám podařila po 3.týdenní známosti a teďka.........je to ale zajímavý. 😝

wjerushka
19. říj 2010

@tyrisa tak Krystof mel byt 27.2 a narodil se 3.2. Byl brany jako predcasnenarozeny, narodil se pred koncem 37tt.
@dooscoby Tak toneni nijak dlouho a brzy se zadari uvidis 😉

tyrisa
19. říj 2010

Tak to by mě fakt zajímalo,kde vzali tu statistiku,že prvorodičky rodí po termínu......já snad ani žádnou neznám - fakt 😵

wjerushka
19. říj 2010

No a treba kamardka rodila prvni dite o 11 dni driv a druhy prenasela. Pri tom se rika, ze druhy narodi jeste driv nez prvni.
No ja si delam srandu, ona zrovna byla krize a zamestnavatel manzovi narizoval dovolenou. Tak uz od ledna rikal brichu, kdy se ma malej narodit, tak se asi Krystof namichl a vylezl driv, aby mel od tech reci pokoj 😉

tyrisa
19. říj 2010

Ha haaa,tak to prďolka vyřešil 😀