Chtěla bych druhé miminko

janik8774
9. čer 2009

Ahoj všem co jste na tom stejně jako já.
Mám doma malého raubíře (po IVF) a chtěla bych nějakou malou princeznu.
Mám za sebou neuspěšný KET (včera jsem byla na krevních testech a negativní) a odpočítávám dny do dalšího pokusu.Mám někdo nějaký" recept " jak sladit klidový režim a malého prcka?
Já jsem ted s psychykou docela na dně.Těšila jsem na mimíška.Tak snad příště. 🙂

meleri
31. říj 2009

Fiallinko, Verusko,

tak to ste mě uklidnily...nicméně s tou lahví furt žádný pokrok! furt to prostě nejde...
do toho sem zase přibrala jedno kilčo, to mě fakt s..e jak to jde těžko dolů ta kila..někdo kojí a je nakonci šestinedělí hubený jak lunt.... ☹

fiallinka
1. lis 2009

meleri: no já jsem sice trochu zhubla, ale před otěhotněním jsem měla svoji maximální váhu a BMI je pořád i teď hodně velké 🙂

maciol
1. lis 2009

Ahojky holky, je tu už nějaká těhulka?
Neuděláme tabulku, ať máme trošku přehled?

Teda to úplně koukám, kolik toho vaše dítka vypijí. My máme opačný problém, mě můj malý od narození vyžaduje hrozně moc tekutin. Kojila jsem ho skoro do ruku, ale ještě i k tomu jsem musela dávat čajík a šťávičku. Od roku až do teď(2roky a měsíc) mi vypije 6 flaštiček po 330ml a k tomu má 2x denně 250ml mléka, samozřejmě také tekutiny v jídle. Řešila jsem to už i s paní doktorkou, jestli těch tekutin není moc, říkala, že je úplně zdravý, tak si s tím nemám dělat hlavu. Jsou prý takové děti, které vypijí sotva 200ml a pak děti, které stáhnou 2 litry a ještě mají málo.
Jednu velkou nevýhodu to pro nás má, teď odmaučuji od plínek a je to boj, musím ho co 15 minut dávat čůrat. Bohužel to odnaučování moc nejde, protože ven mu dám plínku, tam nejde ho co čtvrt hodiny dávat čůrat. Zkoušela jsem mu dát i obyčejnou vodu, ale i ta mu chutná, tak si tu svoji dávku vypije.

michaela80
1. lis 2009

Ahojte...
Mozem ku Vam...?
Pozeram ze vy mate kazde este doma v podstate mimco... my sme uz z toho vyrastli a akurat sa tmolime s vybranymi slovami v 3.rocniku... . Veruze rychlo vyrastol a uz by som tak rada druhe ale akosi sa neche podarit.... 😒

veruska007
1. lis 2009

Ahojte,
Miso, pridej se 🙂.

Jo, ja taky po porodu nevypadam zrovna jako vystavni kousek. V tehotenstvi jsem zas tak nepribrala, ale nez se mi podarilo otehotnet, tak mi kila nejak naskocila sama, pry poruchou metabolismu. Doufala jsem, ze zhubnu pri kojeni, ale houby, spis porad pribiram, za chvili budu vazit stejne jako pred porodem 😢 . A to moc nejim, cvicim skoro kazdy den, jezdim na rotopedu v neoprenovych kratasech... a houby 😠 .

My ted sexu nejak moc nedame, ale uz par dni me docela dost poboliva v podbrisku, rano mi bylo trosku spatne, ale nevim... spis je to jen vysledek zbozneho prani... test si stejne zatim delat nebudu, minule jsem mela pozitivni az po 6 tydnech.

beaska
1. lis 2009

Ahojte dievcatka ak mozem aj ja sa pridam Tiez sa snazime o druhe dietako. Prve bolo hned na prvy pokus. Druhe tiez ale prisli sme on. No a teraz stale nic. A neviem co to je ale pred tym som mala menzes pravidelny 28dnovy no teraz zacnem spinit uz tyzden pred tym a potom este tyzden krvacam . Joj tak sa mi nechce ist k lekarovi, ale asi budem musiet ist, ved takto neviem ani jak ma ovulaciu, ma niektora tiez takyto problem?

fiallinka
2. lis 2009

veruska: my chceme testík 😉

michaela: ahoj, no máš už doma pořádného chlapa 😉

meleri
2. lis 2009

Maciol,

jo klidně by se tabulka mohla udělat! 🙂 to by bylo pěkné! jo jedna holčina už tu těhotná je, jen jsem zapomněla její jméno!

tak to teda vidím že máš opačný problém s tím pitím! 🙂 Sam teda toho moc nevypije, tak nevím nejlepší by to bylo někde mezi..ale zas hlavně když jsou děti zdravé a šťastné..možná prostě víc vnímá žízeň. Sam dříve vypil hodně mléka a často, kojila jsem po 2 hodinách, ale asi to měl spíš na hlad..

Ahoj Michaelo,
vítám tě.

Verusko,

tak držím palce ať to co nejdřív vyjde!

jo s těma kilama je to naprd...:( já sice tedkom něco zhubla ale furt to nemůžu dát pod těch 60 kg..mám 61 ted...nechci znova otěhotnět s tou váhou nad 60 a pak být jak slon, nezvednout se ze země, atd...

janana
2. lis 2009

Ahoj holky!
Tak o váze mi ani nemluvte. Já přibrala při těhotenství 22 kg. Když sem přestávala kojit, byla sem na 60kg (takže sem zhubla cca 19 kg). Pak sem přestala kojit a zase to šlo nahoru. Mám teď tak kolem 64 kg a nemůžu to dostat dolů. I když je teda fakt, že strašně žeru sladký 😀

maciol
2. lis 2009

Začínám tabulku, prosím přidejte se:

maciol.............29let...................2 snažení / 21DC (pos.cykl.27dní) ......Tomášek 9/07

meleri
2. lis 2009

Janano,

já mám stejný problém s tím sladkým..ted sem se asi měsíc držela, dokonce i během mencků ale minulý týden to na mě přišlo..sice vážím furt těch 61 což je lepší než 66 co jsem měla, ale chtěla bych to dát na svých 57 58 kg a to fakt asi jen tak nepůjde..

prý ženské jedí sladké bo jim chybí bílkoviny, prý když jí člověk víc masa měl by mít menší chuť na sladké, ale co je na tom pravdy....

jo tak tabulka..

tak

meleri.........29let................5xIUI, 2x IVF/ICSI........Samsonek 11/08

fiallinka
2. lis 2009

sice tabulky až tak nemusím, ale co nadělám 🙂

maciol.............29 let...................2 snažení / 21DC (pos.cykl.27dní) ......Tomášek 9/07
meleri.........29 let................5xIUI, 2x IVF/ICSI........Samsonek 11/08
fialinka.........31 let................1x IVF/ICSI...........Jurášek 10/08

fiallinka
2. lis 2009

akorát holky tam nebudu psát podrobnosti o cyklu a tak 🙂, stejně to u nás nemá cenu a navíc jak jsou tyhle diskuze veřejné, tož se mi to ani nechce psát 🙂

meleri
2. lis 2009

ahoj fiallinko,
jak se máš? dneska byl první škaredý den tak jsme seděli doma a je mi z toho celkem smutno...měla sem se asi překonat a jít ven...ale zítra nás manžel vezme do města...on za prací my se aspon projdem..
dobrou noc!

joj s tím cyklem to je stejně složité u té IVF

maciol
2. lis 2009

Holky, tak tam klidně nemusíte psát vůbec nic nebo ani tabulka být nemusí.
A co tam dát jenom Nick, děti a ještě třeba i věk.

Třeba jenom toto:

maciol.............29 let...................Tomášek 9/07
meleri.............29 let...................Samsonek 11/08
fialinka............31 let....................Jurášek 10/08

veruska007
2. lis 2009

Veruska..........29 let.............Honzik 03/09

Dobrou noc.

fiallinka
2. lis 2009

maciol: jj, možná je to lepší....

holky, zkopírujte do té tabulky ty předchozí údaje 🙂...vidím, že jsem zatím nejstarší vykopávka...

maciol.............29 let...................Tomášek 9/07
meleri.............29 let...................Samsonek 11/08
fialinka............31 let....................Jurášek 10/08
Veruska..........29 let.............Honzik 03/09

meleri: dnešek byl naopak u nás akční - šla jsem se podívat poprvé s Jurášem do mateřského centra - moc se mi tam nechtělo, nijak zvlášť se tam nepotřebuju seznamovat, ale docela mne překvapili - pro děcka fakt obrovská herna plná hraček a to ho rozhodně dokonale zaujalo, ani nechtěl domů, takže tam občas půjdeme - v tom počasí ho jen jezdit v kočáru nebaví, tak se vyblbne 🙂...a pak za babičkou a na poštu... připadalo mi to jak sto podzimních kilometrů. A počasí mrazivé, děs běs. A Juráš byl tak unavený, že jsem ho položila do postýlky a hned usnul, ´poprvé...

gangulienka
2. lis 2009

Ahojte rada by som sa pridala 😉 ...po 22 mesiacoch kojenia som vcera konecne dostala prvy menzes od porodu tak hned po nom hura na snazenie 🙂

meleri
4. lis 2009

Fiallinko,

to vám závidím! 🤐 tady nic takového není... ☹ max. hřiště s prulízkama a jednou za měsíc v knihovně čtení dětem...až je mi Sama líto on je hrozně společenský...tady se to řeší tak že se dá děcko na půl dne do jeslí, kde si hraje, a myslím že snad ta matka tam s ním i může být...ale stojí to peněz....u vás už je velká zima? tak to je super! hlavně že se mu tam líbilo..

Gangulienko,

super..my se taky snažíme...tak ať nám to vyjde...jinak myslíte holky že by stálo za to koupit ten ovulační test?
já to nikdy nepoužila..

fiallinka
4. lis 2009

meleri: jj, u nás je MC pěkné, hromady hraček pro děcka, příjemní lidi a jsou tam i různé programy pro maminy, kde ti děcko pohlídají..Jurča zatím nemá moc rozum z těch dětí, ale hračky si užil...akorát teď je nachlazený, kašle jak tuberák, má průjem...ale to začalo hned poté, co jsme přišli, takže to z tama nebude 🙂

no jinak ten ovulační test jsem párkrát zkusila, ale strašně to lezlo do peněz a pak jsem zjistila, že pro mne je lepší měřit teplotu a sledovat plodný hlen - já jsem tu ovulaci měla dost pozdě a spotřebovala jsem moc testů, než jsem se jí dočkala, a to jsem si ani nebyla jistá, že byla.... ale pokud máš ms pravidelnou a zhruba víš, kdy ovu bývá, tak proč ne - budeš to vědět skoro přesně 🙂. Vidím, že taky tak trošku spoléháš na zázrak, že jo?

meleri
5. lis 2009

Fiallinko,

ajaj tak to je mi líto s tím kašlem! tak a´t se to co nejdřív spraví!

aha tak to tady bude ještě dražší...si pamatuju že těh. test stál kolem 4 euro tak ten ovulační bude určitě tež drahý...prdím na to..uvidím co řekne doktor jemu stejně věřím víc! 🙂 jo zdá se mi že to rozpoznám tu ovulaci ale tovíš jistá si nesem...jo myslela sem že by to třeba podruhé vyšlo přirozeně! 😅 ale to víš...myslím že stejně v březnu půjdem na tu IVF.

michaela80
5. lis 2009

takze ahoje
pridavam aj ja svoje udaje

maciol.............29 let...................Tomášek 9/07
meleri.............29 let...................Samsonek 11/08
fialinka............31 let....................Jurášek 10/08
Veruska..........29 let.............Honzik 03/09
michaela80......29 let...............Robin 02/01 🙂

pajinka111
5. lis 2009

maciol.............29 let...................Tomášek 9/07
meleri.............29 let...................Samsonek 11/08
fialinka............31 let....................Jurášek 10/08
Veruska..........29 let....................Honzik 03/09
michaela80......29 let....................Robin 02/01
Pajinka.111.....37let.....................Michaelka 07/99

meleri
5. lis 2009

🙂

gangulienka
5. lis 2009

som medzi vami sice nova ale aj ja pridam 🙂

maciol.............29 let...................Tomášek 9/07
meleri.............29 let...................Samsonek 11/08
fialinka............31 let....................Jurášek 10/08
Veruska..........29 let....................Honzik 03/09
michaela80......29 let....................Robin 02/01
Pajinka.111.....37 let.....................Michaelka 07/99
gangulienka.....29 let....................Tamarka 12/07

janana
5. lis 2009

maciol.............29 let...................Tomášek 9/07
meleri.............29 let...................Samsonek 11/08
fialinka............31 let....................Jurášek 10/08
Veruska..........29 let....................Honzik 03/09
michaela80......29 let....................Robin 02/01
Pajinka.111.....37 let.....................Michaelka 07/99
gangulienka.....29 let....................Tamarka 12/07
janana............28 let....................Adélka 10/07

Ahoj holky!
Nějak sem teď vůbec neměla čas. Pořád někde lítám. Jinak se máme celkem fajn, ve snažení stále pokračujeme (stál bezúspěšně). Už mě to abych pravdu řekla ani moc nebaví. MUdr. mi doporučila to umělý, tak možná po navém roce do toho půjdu. Lepší, než se takhle stresovat.

meleri
5. lis 2009

Jani

jasně! možná se aspon dozvíte proč to nejde a pomůžou vám tam...teda aspon m to tak měli.
holky dneska mě bolí hlava a je fakt dost divný den..
ani psát se mi moc nechce.

veruska007
6. lis 2009

Holky, verite na mereni BT? Ja totiz myslela, ze jsem po ovulce, a mam 36,4. Pri predchozim tehotenstvi jsem mela BT 36,6. - 37,9 a litala mi kazdy den uplne jinak.

meleri
6. lis 2009

ahoj,
já na to moc nesem, takže sem to nikdy nezkoušela..🙂

gangulienka
6. lis 2009

ja som si merala niekolko mesiacov pre prvym tehu...ale bola som z toho jelene vobc som z tych odot nevedela urcit ovulku tak divne mi to skakalo...az ked som sa a to vykaslala a prestala sa cielene snazit o babo tak som otehotnela...no ale neviem neviem ci teraz zas neoprasim teplomer 😀