Chtěla bych druhé miminko

janik8774
9. čer 2009

Ahoj všem co jste na tom stejně jako já.
Mám doma malého raubíře (po IVF) a chtěla bych nějakou malou princeznu.
Mám za sebou neuspěšný KET (včera jsem byla na krevních testech a negativní) a odpočítávám dny do dalšího pokusu.Mám někdo nějaký" recept " jak sladit klidový režim a malého prcka?
Já jsem ted s psychykou docela na dně.Těšila jsem na mimíška.Tak snad příště. 🙂

mataharyy
24. pro 2010

Holky tak si pěkně užíte štědrý den a pokojné svátky. 😉

vendulka
26. pro 2010

Ahojky, tak jak Vánoce?u nás bomba ,malá dostala asi 25 dárků a ještě nějaké dostane, takže chudík neví z které do které a taky už ju to ani nebaví, kolikrát se vzteká, kdžy má něco rozbalovat...ale teda pokojíček má zaskládaný hračkama, nevím co s tím budeme dělat ,tolik hraček nemají ani u nás v kavárně...jinak já jsem s dárkama pro mě spokojená,manžel taky, rodina vypadala, že taky, tak snad dobrý...a zase za rok ,ale to každému řeknu, že max 2 dárky pro malou, to se jinak nedá
jinak fotky na rajčeti,panenka, kuchyňka,kočárek, knížky,vláčkodráha, ze všeho obrovitánská radost

lucie.krajcarova
26. pro 2010

ahojky, tak my měli vánoce ještě dnes u našich. Martínek zas tolik dárků nedostal, zato ale tři puzzle knížky.. a jednu ještě máme doma. tak to asi vyměním za něco jiného... třeba magnetickou nedostal žádnou. ale největší úspěch měla mašinka Tomáš 🙂

mataharyy
26. pro 2010

Tak u nás paráda, od nás dostal duplo, můj táta mu vyrobli bednu Kapla kostek, tak od vánoc tu bruslíme na kaple a s dědou stavějí věže 😀 máma mu koupila obrovskej náklaďák s dvanácti autama na návěsu a babička koupila taky náklaďák s formulema na návěsu, takže máme hraček hromadu, ještě má dorazit tchýně, tak jsem na to zvědavá a už konec, nemáme se pro hračky kam hnout 😀

wjerushka
26. pro 2010

My taky valíme ještě ve středu ke tchánovcům, takže tam bude další Ježíšek. U nás dostal Duplo - tu farmu, tak dnes jsme zkoušeli stavět amoc mu to jde. Nejvíc ho ale ten večer oslovila mašinka, která hraje a jezdí, to bylo pořád Jé a úplně z ní tancoval nadšením. Pak ještě Krýša dostal takovej autobus s kostičkama, to si taky může stavět, dřevěný puzzle a domino, hru něco na způsob člověče nezlob se, ale jezdí s po obrázkách. A já dostala svoji vysněnou domácí pekárnu. 🙂 Hned zítra nebo pozítří upeču chleba, už s emoc a moc těším. A ještě poukázku na oblečení, tak ji možná v týdnu půjdeme utratit, budou výprodeje, tudíž víc věci 😉 FOtky přidám potom, až přijedeme od tchánovců. Tam má od Ježíška objednaný boby, tak snad nám vyjde počasí a budeme je moci hned vyzkoušet

lucie.krajcarova
26. pro 2010

@wjerushka není to mašinka tomáš? naše dělá totéž, jen se jí ještě nahoře otvírají dveře s nějakou příšerou 🙂
já teda zakázala kupovat hračky, proože jich má malý dost 🙂 ale dostal nějaké auto a od našich traktor s valníkem 🙂 ten je super.

wjerushka
26. pro 2010

@lucie.krajcarova Ne to není mašinka tomáš. Je to mašinka jiná, má strojvedoucího, když zmáčkneš na komín tak jede a po boku má tlačítka a tam si ustíš buď muziku, nebo melodii závor nebo jak přejíždí vlak přes výhybky. Mašinku Tomáše dostal Kryšto loni k narozkám s kolejema a ještě tam byl i tune a další dvě mašinky. Začal si s ním hrát až tak od roku a půl, ale hrozně od tý doby mašinky zbožnujě, jakýkkoliv. Manža říká, že se potatil, protože on se chtěl stát storjvedoucím, když byl na základce🙂
Jinak jsem taky nechtěla, aby malý dostal nějak moc hraček. i tak si myslím jich má víc než dost, takže jsme některý stopili a dostane je později. Aby si vyhtrál se všemi dostatečně. I když on bude mít začátkem února narozeniny a pak dlouho nic, takže mu pak můžu hračky měnit v průběhu roku

monikahoff
27. pro 2010

@kolebka Tak to jsi si taky užívala. Já taky hlídání nemám, tak toho mám někdy plné zuby. Hlavně je problém, že nemám každý den čas či sílu kouknout na net, tak i jakákoliv diskuse mi uniká. Snažila jsem se najít někoho, kdo je v mém okolí, ale marně. Kontaktovala jsem nějakou soukromou skupinu, tak snad to vyjde. Já normálně uvažuju o jedináčkovi.

kolebka
27. pro 2010

@monikahoff Jo já si užívám pořád..mám to asi napsaný v osudu.Taky jsem někdy k.o ale nemůžu to Simče udělat už se těšila a když to nevyšlo tak to po dlouhé době skoušíme a jen doufám že to dobře dopadne!!Může se ti o ještě změnit,čím větší dítko tím víc samostatné.. 😉

lucie.krajcarova
27. pro 2010

@wjerushka tak to je moc hezký dárek. my dnes taky ještě něco vyzvedneme, ale asi to schovám malému k narozkám. to pak zas nebudu vědět, co koupit a co doporučit ostatním 🙂))))) druhé narozeniny se fakt blíží 😝
@monikahoff a jakou soukromou skupinu myslíš? přes svátky jste byli s rodiči ne?

monikahoff
27. pro 2010

@lucie.krajcarova Hledala jsem právě někoho, kdo je z okolí Klatov, Sušice či Horažďovice. Jsem z vesnice, která je u Sušice. Našla jsem skupinu Snažilky z okolí Klatov, ale byla zamčená, tak jsem jim napsala, ale zatim nic. Nevadí. Na Vánoce jsme byli doma, ale pak začlo cestování. Jedni rodiče v Sušici, druhé ve Strakonicích. Prarodiče v Klatovech a na Železné Rudě. Tomík už toho měl plné zuby, ale vydržel to. Je to šikula. Táta odjel opět do práce, takže zase přijede až večer.

wjerushka
27. pro 2010

@lucie.krajcarova No blíží, u nás úplně mílovými kroky 😅 My si pohráváme s tím, že bychom Krýšovi pořídili odrážedlo. Tak ještě uvidíme. Asi nám přispějí i prarodiče a musíme to vyzkoušet, jeslti by na něj už byl dost velkej. Jinak teda nevím, asizase nějaký mašinky 😀

lucie.krajcarova
27. pro 2010

@wjerushka a myslíš to odrážedlo - kolo bez šlapek? to mě taky napadlo. náš se ale neodráží moc ani na tom normální, tak nevím...

wjerushka
27. pro 2010

@lucie.krajcarova No to myslím. Kryštof právě na tom normálním jezdí jako das. A stejně by ho na ven měl až na jaře, tak to se sand do tý doby na tom naučí. Pak mu to dávat pod stromeček až skoro ke třetím narozkám, a na ven ve 3,5 letech mi přijde dost pozdě. Ještě mě teda napadl teď ten dětský pracovní stůl, něco jak se dávají holkám kuchyňky, tak pro kluky je stolek s nářadím.

mataharyy
27. pro 2010

Jé odrážedlo máme naplánované taky k narozkám, myslím že to bude tak akorát, na jaře se na tom naučí, v létě se vyblbne a bude 😵
Mám v úmyslu pořídit nějaké takové

smolinek
28. pro 2010

Ahoj holky,

čtu, že všude to proběhlo s velkou radostí. U nás něco podobného. Odrážedlo jsme taky koupily, ale manžel přefouknul penumatičku a ta bouchla i s ráfkem, takže odstrkovadlo se nekonalo, tak ho dostane k narozkám. Jinak radost z dárků byla taky. My jsme si s manželem nic nedávali, ale přesto jsme si nadělili krásnej dáreček. Menstruace nedorazila a těhu test byl pozitivní, tak jsem to ořvala a teď jen budou nervy, abych to v pořádku donosila. Holky tak se zatim mějte, dneska je u nás uklízecí den. Vůbec se mi do ničeho nechce ☹

wjerushka
28. pro 2010

@smolinek Tak to jste sinadělili krásný dáreček 🙂 Určitě nás průběžně informuj, jak to vypadá, moc přeju, a´t to dobře dopadne
@mataharyy No nějaký podobný by Kryštof mohl dostat taky

smolinek
28. pro 2010

@wjerushka je to jen čtvrtinka úspěchu, ale překvápko to bylo. Moc děkuju, taky se vám všem určitě zadaří 😉

mataharyy
28. pro 2010

@smolinek Tak to budeme držet palce ať vše dojde do zdárného konce 😵
@wjerushka Mě se strašně líbí, tak doufám že k těm narozkám to bude akorát... 🙂

smolinek
28. pro 2010

@mataharyy děkuju 😵

kolebka
28. pro 2010

@dckami Teda to je dlouhé to nezavidim,musí to být naročné psychicky.Moc držím palečky aby to brzy vyšlo 😉

petronelie
29. pro 2010

Ahoj holky,doufám,že jste měly krásné Vánoce, hlavně vaše děťátka.Koukám,že se bavíte o odrážedlech...no my plánujeme k narozkám to odrážedlo-kolo, ale stejně na něm bude jezdit až na jaře, a tak jsme si nemohli pomoct a k Vánocům Davídkovi koupili odrážedlo motorku MAXI 5, dosáhne jen tak na zem,ale miluje ho, drandí tu na něm pořád 🙂

Jinak já tu ještě sedím v županu, jdu se dát do kopy a přemýšlím,že se zajedeme podívat do obchodu na slevy, ikdyž mě děsí ty davy, za necelé dva týdny nastupujeme do nemocnice, tak abychom něco nechytli ...

dckami
29. pro 2010

@kolebka ahoj - naše dlohé čekánína druhé miminko už á svůj krásný konec - v červnu se nám narodil Šimůnek a je to nádhera..... 😉 , máme dvě úžasné dětičky. Teď jsme koupili větší byt, aby každý měl svůj pokojíček, tak taťka maká, abychom brzo bydleli.
Všem snažilkám přeji hodně optimismu a do nového roku hodně pozitivních testíků //. 😵

lucie.krajcarova
29. pro 2010

@smolinek potichounku gratuluji 🙂
@petronelie tak my máme motorku v garáži.. přemýšlím, že bych ji očistila, aby mohl drandit a trénovat aspon v předsíni 🙂

smolinek
29. pro 2010

@lucie.krajcarova já potichounku děkuji 🙂

kolebka
29. pro 2010

@dckami tak to je krásný,tak to je hlavní.Já jsem nák najela na starší stránky a nevšimla si toho.Tak přeji větší byt at mají svůj koutek.My se taky přestěhovaly do většího 3+1 už se netlačíme.Pa 😉

lucie.krajcarova
29. pro 2010

@dckami to je krásné, snad nás čeká něco podobného, hlavně ty dvě děti 🙂

smolinek
29. pro 2010

@dckami dětský pokojík, to je takový náš další sen. Hodně štěstí, zdravý a pohodičky 😉

vendulka
29. pro 2010

Ahojky...
taky už delší dobu přemýšlím, jestli to kolo/odrážedlo koupit malé k narozeninám...ale přijde mi na to malá a nemotorná 😀 ,spíš jestli ji k nar. nekoupíme už velkou postel
Vaše děti spí v postýlce nebo už ve velké posteli?

vendulka
29. pro 2010

dětský pokojík jsem udělali malé letos na přelomu leden/únor...dostalo k nar. mimojiné ,takže ho už má skoro rok a teda co to stálo, to by člověk nevěřil 😀 😔 ...ale je to tak lepší, jen kdyby byl sourozenec,t ak teda nevím, kam by šel bo kolik tam toho má 😀 ...ale stejnak pořád mluvím o stěhopvání, tak kdo ví...jenže problém je, že jen mluvím/mluvíme a nejednáme 😒