Chtěla bych druhé miminko

janik8774
9. čer 2009

Ahoj všem co jste na tom stejně jako já.
Mám doma malého raubíře (po IVF) a chtěla bych nějakou malou princeznu.
Mám za sebou neuspěšný KET (včera jsem byla na krevních testech a negativní) a odpočítávám dny do dalšího pokusu.Mám někdo nějaký" recept " jak sladit klidový režim a malého prcka?
Já jsem ted s psychykou docela na dně.Těšila jsem na mimíška.Tak snad příště. 🙂

mataharyy
23. únor 2011

@vendulka v 5:10 ráno 🙂

vendulka
23. únor 2011

já jsem tak kolem 4h ráno přijela do porodnice (po 2h spánku)

mataharyy
23. únor 2011

@vendulka Jo to znám já taky byla KO, v pátek v šest ráno jsem jela pro manžela kterej přijel ze slovenska, pak jsme dvě hodiny spali, šli na nákup, do hospody, no celej akční den 😀 no a z hospody jsme šli pomalu za pravidelných kontrakcí no a po půlnoci mě přijmuli do porodnic 🙂

vendulka
23. únor 2011

@mataharyy tak to jsi měla rychlý porod 😉
my byli v pátek na slučáku se základkou a domů jsme přišli kolem půlnoci a koelm 2h se mi chtělo na wc a pak mi nějak pobolívalo břicho a když jsem zjistila, že je to pravidelné, tak jsem po 3h zbudila manžu, že jedeme 😀

vendulka
23. únor 2011

si pamatuji, jak jsem byla histercká nebo spíšepřekvapená z jednání v porodnici, jsem zazvonila na ambulanci, setsřička otevřela co se děje a já že rodím, tak mi řekla, ať si sednu na chodbě a počkám a zavřela dveře a já v šoku co to má být, že já RODÍÍÍÍÍÍÍM!!! 😀 😀 😀

mataharyy
23. únor 2011

@vendulka No my nemohli najít vlez do nemocnice 😀 Bylo zamčeno a nikde ani zmínka že máme jít nějakým bočním vchodem, náhodou tam šla nějaká sestra tak nás pustila, jánáč by jsme asi rodili venku 😀 Pak nás taky sestra nechala ještě sedět na chodbě, po pár minutách zavolala že se můžu jít převlékat... Já nevím proč ale byla jsem naprosto v pohodě, jen teda ke konci jsem říkala že už nemůžu že jsem unavená a že už to asi neudejchám, tak mi řekli ještě jednou a konec a fakt 😎

vendulka
23. únor 2011

@mataharyy teda ,tak to musela být pohodička...já teda si vyžádala epidurál a díky za něj, jenže jsem neměla pak nějak moc kontrakce, takže šlo blbě tlačení, tlačila jsem skoro hodinu,ale jinak na to mám dobré vzpomínky i když ta bolest by u toho nemusela být.Vím jak jsem tam vyváděla, že už nemůžu a že už nechci rodit 😀 .Největší sranda byla, že jsem chtěla něco na bolest a PA mi pořád mabízela jakýsi čípky a ty jsem nechtělaa ona že mi je zavede,tak jsem ji řekla, že raaději pojdu 😀 , pak mi teda píchla nějakou inj., ale ta bolela jako prase a úleva žádná a tak svolila k epi a pak mi řekla, že to bylo dobře, že mi ho píchli, že to urxchlilo otevírání.U epi byla taky sranda bo to musíš ležet v klubíčku a na boku a to jsem jim řekla, jestli si jako dělají prdel? 😀
No já věděla kam jít, bo jsem tam byla na předporodním kurzu a prohlídce sálů a pokojů

mataharyy
23. únor 2011

@vendulka Jo proto nemám čeho se bát 😀 Já nedostala nic na bolest, mi bodli oxík 😀 pač po čtyřech hodinách jsem byla otevřená jen na jeden, tak jsem řekla ať mi píchnou vodu (jináč by mi jí píchli až když bych byla otevřena na pět, kvůli bolestem), no tak když mi jí píchli, to bylo kolem půl páté a v pět deset bylo po všem 😵 prostě paráda 😀

vendulka
23. únor 2011

@mataharyy 😵

wjerushka
23. únor 2011

@vendulka Já jsem teprv na začátku, ale řekla bych, že je to horší. J emi víc blbě. U Kryštofa jsem nevolnosti taky měla hodně, hubla jsem, ale přijde mi, že ne tolik. I když manžel mi tuhle tvrdil, ž emám krátkou pamět a že jsem mu u mísy nadávala, co mi to udělal 🙂 Unavená jsem řekla bych míň, ale asi to je tím, ž emusím kvůli Krýšovi fungovat a odpočinout si můžu jen když spí. Takže jsem po večerníčku na odpis. Teď je to taky tím, že jsem sama doma, ale to je @mataharyy asi přes týden běžně, takže není proč si stěžovat.
Jinak kryštof je narozenej v úterý v 11 dopoledne a úterňáci jsme všichni moji sourozenci i já. Takže se držel tradice

vendulka
23. únor 2011

@wjerushka tak to máte hezkou tradici 😎

wjerushka
23. únor 2011

@vendulka no jsem zvědavá, jak se jí bude držet zařijátko 😉 Ale kamarádka mi tipla termín 20 a to je zrovna úterý

nlenka
24. únor 2011

ahoj holky, vy jste toho od včera napovídaly 😀
@vendulka ,já bych taky řekla,že tohle těhotenství je horší. U prvního bych mohla spočítat na jedné ruce kolikrát jsem zvracela. Teď by mi nestačily ani čtyři ruce,ikdyž teď je to lepší,dřív to bylo třeba i třikrát za den,teď se to nějak uklidnilo a už si se záchodem povídám tak jednou za tři dny. Ale zato poslední,to bylo něco,asi se mi zvýšil hodně tlak,protože mi kolem očí vyskákaly malé červené flíčky. No vypala jsem jak kropenatá slepice a ještě to nezmizelo.
Taky se mi každou chvíli vyrazí nějaká vyrážka a nemůžu se moc mazat krémem.Včera jsem se namazala celá a měla jsem pocit,že jsem spadla do kopřiv,no hrozný 😠 .Všechno mě svědí, bllléééé (myslím jako kůže!!!)
Ale co je pozitivní,že při prvním těhu sem se nemohla koupat,protože se mi chtělo vždycky v teplé vodě omdlít nebo bylo na zvracení.A teď je to úplně v pohodě.
Jurka se narodil v neděli,původní termín měl také neděli,ale týden předtím.A tenhle červíček má termín opět na neděli.
Manža nadával,že takhle se to nedá dělat,kdo má prý potom chodit do práce 😀 😀 😀

vendulka
24. únor 2011

@nlenka tak jestli to nebude holčička, já jsem u mapé blila denodenně 😀
no tak koukám, že je to u všech horší, tož nevím, jestli do toho mám jít nebo ne 😀 😀

mataharyy
24. únor 2011

@vendulka ty budeš ta u které to bude lepší 😀 hele já taky blila jak alík a máme kluka a teď zas (ale teda kratší dobu) a zase kluk... Jináč je pravda že u prvního těhu mi teda koupelna všeobecně nedělala dobře... i u sprchování vlažnou vodou mi bylo zle a viděla jsem všechny svatý, zato teď bych se rochnila pořád, jen ze začátku jsem se krotila, pač já ráda teplou vodu 😀

vendulka
24. únor 2011

@mataharyy no a pak věř tomu co se říká, kdy je holka a kdy kluk 😀
já bych jen byla ráda,kdybych u druhého neměla zase žlučník v pr****

mataharyy
24. únor 2011

@vendulka to chápu, já teda se žlučníkem, chvála bohu, nemám potíže 😵 Jináč se říká že holka bere krásu a já u prvního i druhýho těhu měla gezicht jak kdyby mě struhadlo přejelo čtyřicítkou a holka na obzoru není 😀

vendulka
24. únor 2011

@mataharyy tak já měla pkožku a obličej úplně super 😀

nlenka
24. únor 2011

holky, ono je to asi vážně jedno.Moje sestřenice taky blila až se hory zelenaly má taky kluka.A druhá sestřenka byla zase celé těhotenství v pohodě,jen byla celou tu dobu v nemocnici (má vrozenou sdeční vadu) a kluk jako buk,ale po pár týdnech zjistili,že mozkově na tom není úplně dobře

mataharyy
24. únor 2011

@vendulka No vidíš, já byla jak raplavá, vlasy mi padali jak o závod a všichni říkali to bude holka... Ha ha ha 😀

vendulka
24. únor 2011

@mataharyy já jsem právě zase slyšela, že krásu bere kluk 😀 😀
ono to bude asi úplně jinak všechno, jak tady ten čínský kalendář na pohlaví miminka 😀 ,já měla podle něj mít kluka 😀

nlenka
24. únor 2011

@mataharyy 😀 😀 😀

vendulka
24. únor 2011

@nlenka a je v pořádku?

nlenka
24. únor 2011

@vendulka já podle toho kalendáře první holku a prd

vendulka
24. únor 2011

@nlenka a teď ti vychází co?

nlenka
24. únor 2011

@vendulka moc né.Zatím chodí do normální školky,ale má období,kdy tam chodit nechce,takže je třeba pár dní i týdnů doma.Zrovna nedávno byli u psycholožky a dělali mu testy,některé věci zvládne na 5 let,ale některé jen na 3 roky. Prý má taky nezvladatelný záchvaty vzteku a hysterie.Od září bude chodit do speciální školy,kde se věnují každému zvlášť. On prostě není schopný,když jim učitelka řekne,ať namalují kolečko,tak on má stále potřebu jestli to dělá správně,potřebuje u sebe někoho mít.
Fyzicky je úplně zdravý a kdo ho nezná,tak by řekl,že je jen více stydlivý. Zanedlouho s ním mají jít na nějaké větší testy a ty odhalí,jestli mu mozek doroste do obyčejných rozměrů nebo jestli zůstane opožděný.

vendulka
24. únor 2011

@nlenka teda, to mě mrzí...a to na to nepřišli při těhotenství?

nlenka
24. únor 2011

to je právě to,celou dobu měli strach o ní,ale tohle bohužel nikoho ani nenapadlo.Měla těhotenství a všechny v pořádku.Něco je trklo až když neprospíval jako jiné děti

nlenka
24. únor 2011

pardon,.....všechny testy...... 😅

mataharyy
24. únor 2011

@nlenka Teda to je taky úděl... Tak třeba mu individuální přístup ve škole pomůže a vše se zlepší 😵
@vendulka mě první vycházel kluk a teď tuším taky kluk, ale nejsem si jistá 🙂