Chtěla bych druhé miminko

janik8774
9. čer 2009

Ahoj všem co jste na tom stejně jako já.
Mám doma malého raubíře (po IVF) a chtěla bych nějakou malou princeznu.
Mám za sebou neuspěšný KET (včera jsem byla na krevních testech a negativní) a odpočítávám dny do dalšího pokusu.Mám někdo nějaký" recept " jak sladit klidový režim a malého prcka?
Já jsem ted s psychykou docela na dně.Těšila jsem na mimíška.Tak snad příště. 🙂

mataharyy
28. bře 2011

@vendulka No nevím... ale pokud ne tak to jsou kurňa blbé poslíčky 😀

kemonka
28. bře 2011

@mataharyy @vendulka
ďakujem za privítanie 😵 ja mám skoro dvojročnú dcéru, bývam v Žilinskom kraji a čo vy? 😉 Odkial ste? Snažite sa o druhé bábo, alebo je tu aj nejaká tehulka? Strán je tu dosť a nechce sa mi čítať 🙂 tak nejako tu snáď postupne zapadnem 😀

mataharyy
28. bře 2011

@kemonka Já nejpozději zítra rodím druhé 😀

vendulka
28. bře 2011

@kemonka tak já mám dvouletou rošťandu a jsem z Brna a snažíme seuž o druhé...pár těhulek tu už je 😉

lucie.krajcarova
28. bře 2011

@kemonka ahoj ahoj, my se taky snažíme o druhé, náš syn Martin bude mít dva roky.
@vendulka a vy se už fakt snažíte jo?

vendulka
28. bře 2011
kemonka
28. bře 2011

@mataharyy jeeej tak to je super, držím palce 😉

@vendulka a ako dlho sa už snažíš? Tak sa budem mať s kým snažiť. 😉 Ja by som chcela začať od budúceho mesiace, I keď s partnerom nemáme najlepší vzťah, je to tak na rozchod, určite to nie je riešenie, ale strašne chcem ešte jedno bábo, no ale možno sa to nepodarí, nakolko aj prvé sa podarilo po 8 rokoch

kemonka
28. bře 2011

@lucie.krajcarova ahoj 🙂 ďakujem 😉

vendulka
28. bře 2011

@kemonka ani nevím, sem v říjnu vysadila a to jsem se ještě nesnažili, tak nějak jsem do toho vpluli až teď 😉

mataharyy
28. bře 2011

@kemonka super bude až to bude za mnou a půjdem domů 😎

nlenka
29. bře 2011

ahoj holky.
Tak pravidelně sleduji mataharyyn vývoj a zdá se,že dneska už to konečně klapne.I když já mám s vyvolávačkou dost peprné zkušenosti,takže jí ani nezávidím.Po první injekci to trvalo dva dny něž se Jurka narodil 😅
@kemonka ,taky tě mezi námi vítám. 😉
Já jdu dneska ve tři na ultrazvuk a tak snad budeme vědět co je mi šmejdí v břichu.Jinak jsem přesně v půlce a manža řiká,že to vypadá podle pupku minimálně na dvojčata.Blboun jeden 😠

nlenka
29. bře 2011

Nazdárek.
Už vím co mi klepe na pupek.A je to zase kluk 😉 Asi to budeme muset zkusit dotřetice 😎
Kamarádka má dvě holky a tak řikala,že si bude muset manžu asi pozvat.
Trošku jsme zklamání ,hlavně manža,ale je to zdravé,takže jinak je spokojený.Alespoň prý nebude muset kupovat brokovnici 😀 😀

silente
29. bře 2011

@mataharyy - čekám a čekám ... 😀

Jinak mi vzorně dorazila mrcha, tak jen hlásím, že jsem ready na snažení 😀

wjerushka
29. bře 2011

@nlenka Jú Ty už víš, co čekáš🙂 Hele, zase nebudeš muset kupovat nic růžovýho, s hračkama sikluci vystačí, žádný dvojmo🙂 A přesně tatínci pak hrozně špatně nesou, když jejich dcerušky dovedou nějakého chalana.
Tak koukám že @mataharyy asi vyvolávačka neminula, ale co bude to mít za sebou a mimo u sebe. Už se fakt těším, s jakou se zase ozve
@kemonka ahoj, tak přeju,a ť se mimo zadaří, i když na to nemáte asi ideáln klid
@vendulka tak jste to konečně rozčísli 😉

lucie.krajcarova
29. bře 2011

@nlenka jéé tak další kluk, to budou mít kluci u vás přesilu 🙂
@silente taky se už zas snažíme - po jednom měsíci antikoncepce 😠 byla to blbost, ale co se dá dělat, musela jsem dobrat platíčko.
@wjerushka píšeš ve statusu žádná změna,copak?

vendulka
30. bře 2011

@nlenka gratuluji k chlapečkovi, no co, na pohlaví tolika nesejde, hlavně, že je miminko zdravé a ušetříš na výbaviččce, já taky čekám, že druhé bude holak a vůbec mi to nevadí 😀

vendulka
30. bře 2011

@wjerushka jo tak nějak jsem se rozhoupali do toho jít a děj se vůle boží 😀

nlenka
30. bře 2011

@lucie.krajcarova ,@wjerushka , @vendulka ,díky za gratulace.
Já z toho nejsem nějak špatná,ale jak o tom všichni mluvili,že to bude holka,tak jsem si na to nějak zvykla.Ale nějaký druhý hlas mi říkal,že to bude zase kluk. I kamarádky mi věštily,že to bude holka,jsou to Sibily na baterky 😀
Už jsme se včera skoro pohádali,jak se bude jmenovat,já jsem neústupná z Jakuba,popřípadě z Michala.Jaké jméno by se líbilo vám,i jiné samozdřejmě?

Vy jste se do toho snažení nějak dali,no jo no,leze na vás jaro 😀 😀 😀

vendulka
30. bře 2011

@nlenka jo jo, jaro leze, školka v nedohlednu, tak aspoň takto to vyřešit 😀

@nlenka já chci pro kluka Jakuba 😉

nlenka
30. bře 2011

@vendulka jj,to je moje řeč 😉

vendulka
30. bře 2011

nebo by se mi líbil i Tobiáš,ale to nejde moc k našemu příjmení

vendulka
30. bře 2011

@nlenka a manželovi se líbí jaké jméno?

vendulka
30. bře 2011

jo a ještě se mi líbí Teodor 😀

nlenka
30. bře 2011

To mě i Tadeáš,ale k našemu příjmení Novák to je jak drátem do oka.A Tomáše už v rodiě máme,takže taky smůla a hlavně aby tam nebylo R.
Jurka ho komolí doteď! 😠

nlenka
30. bře 2011

Manža se ani nevyjádřil,vlastně řikal Petra,ale to nechci já,protože to je můj táta.Jinak si z toho spíš dělá šoufky,vždycky když něco navrhnu,tak to zkomolí a řekne jak mu budou nadávat ve škole. Příkladem je třeba Karel=Karel do pekla zajel nebo Jakub=Kuba Kubikula,blboun ...

vendulka
30. bře 2011

@nlenka máme stejné příjmení, takže máme stejný problém 😀

vendulka
30. bře 2011

@nlenka to je blb 😀 na každé jméno se najde něco 😀

vendulka
30. bře 2011

a nebo dejte Josef a máš to...aspoň bude v učebnicích 😀

wjerushka
30. bře 2011

@nlenka Co povídáš, vždyť máš krásně neutrální přijmení a můžeš se vyřádit. To my teda máme horší. Hihi, mě taky všichni říkaj holčičku, takže jdeme do druhýho kluka🙂 A už se nemusím ptát na UZ 😀 😀 😀

@vendulka No vidíš, to je přístup 😉
@lucie.krajcarova Já nevím, víc věcí na jednou. pořád blinkám, manžel pořád prudí, i když včera se hoodně snažil, tak kromě včerejška, z koníka pořád mizí kamarádky. Krýša pořád čural do gatěk, to se teda změnilo asi před 5 dny a už jsem přes den bez plín. On ten status je strej, asi budu muset vymyslet něco jinýho, ale nevím co.

wjerushka
30. bře 2011

@nlenka Přesně tak, a když nenajdou na jméně tak najdou na něčem jiným. Tohle bych vůbec nebrala. Noa petr byl můj bejvalej a rozešli jsme se ve zlým, takže brrrrr, hrozný jméno 😅