Chtěla bych druhé miminko

janik8774
9. čer 2009

Ahoj všem co jste na tom stejně jako já.
Mám doma malého raubíře (po IVF) a chtěla bych nějakou malou princeznu.
Mám za sebou neuspěšný KET (včera jsem byla na krevních testech a negativní) a odpočítávám dny do dalšího pokusu.Mám někdo nějaký" recept " jak sladit klidový režim a malého prcka?
Já jsem ted s psychykou docela na dně.Těšila jsem na mimíška.Tak snad příště. 🙂

annulinka
15. čer 2012

@kinka555 tak dnes test ukazal jen jednu / :( no nic alespon muzu zapít žal 🙂)

kinka555
15. čer 2012

@annulinka tak to ma mrzi 😒 dufam ze buduci mesiac sa uz ukazu dve aby si zas mohla oslavovat 😉 aspon si mozes lepsie uzit tu rozlucku 😀

annulinka
16. čer 2012

@kinka555 jo jo rozlučka byla vyživna 🙂 co ty ?? Pořád čekáš na ms ??

kinka555
16. čer 2012

@annulinka 😀 to verim 😀
no ja stale cakam... uz 11dni po vyvolavacke... a dufam ze uz ani nedojde 😉 v stredu som objednana na sono tak dufam ze dr. potvrdi, ze tam volaco plava 😵 lebo ak nie tak uz fakt neviem... uz sa s mm tesime tak dufam ze nie zbytocne...

kinka555
21. čer 2012

@annulinka no takze krv mi vysla pozitivna na HCG, len som zabudla tu hodnotu... 🙂 ale robila dr. aj sono a volaco sa tam ukazalo ale strasne malicke tak si dr. neni ista ci je to plod alebo len zilka... takze buduci tyzden idem znovu, dufam ze sa nam uz ta nasa fazulka ukaze poriadne 😀

maximka33
3. črc 2012

@kinka555 tak jak jsi na tom? doufám, že máš dobré zprávy 🙂

kinka555
4. črc 2012

@maximka33 ahooooj, ano ano mam dobre spravy 🙂 som tehu, predbezny termin mam koncom februara ale este nemam presnejsi datum kvoli tym vyvolavackam co som mala... 20. idem na sono a dr. mi uz povie presnejsie...inac uz aj knizku mam vypisanu 🙂 tesime sa doma vsetci... a ty ako? stale sa nepodarilo?

maximka33
4. črc 2012

@kinka555 tak to ti potichu gratuluji. u mně zatím nic. uvidíme za 14 dní 🙂

kinka555
4. črc 2012

@maximka33 dakujem 🙂 veeeeeeelmi silno budem drzat palce nech sa ti to konecne podari a aby si sa aj ty mohla tesit 🙂 daj vediet, budem mysliet teda na teba

maximka33
4. črc 2012

@kinka555 doufám, že brzy.

kinka555
13. črc 2012

@maximka33 ahoj, ako to zatial vyzera? mrcha prisla?

maximka33
13. črc 2012

@kinka555 zatím nic, mrcha nikde a test čistý. ale mohla bych to dostat až 35. den,to je v neděli.. a co ty, jak se cítíš, těhulko?

kinka555
14. črc 2012

@maximka33 drzim silno palceky aby ti ta mrcha uz ani nechodila 😉 mne je vyborne, obcas sa mi rano toci hlava ale zatial negrckam tak dufam ze uz ani nebudem 😅 citim sa super, tento tyzden pojdem na sono tak dufam ze uz budem mat aj fotku..

maximka33
15. črc 2012

@kinka555 tak bohužel tento měsíc se to nepovedlo 😒 ☹

kinka555
16. črc 2012

@maximka33 to mi je luto ☹ , budem na teba mysliet aby si sa uz coskoro pripojila ku mne a budeme tehulkovat spolu... neboj, urcite sa to coskoro podari

lenuska311
17. črc 2012

caute baby pridavam sa k vam....mame uz jednu princeznu a velmi ale velmi chceme mat druhy pokladik viac menej si uz pol roka nedavame pozor....tento mesiac som uz bola priam nadsena , ze to vyslo...a zasa nic....prisla ms dneska...strasna depka ma z toho chytila ,ze sa to nepodari a dalsie obdobie cakania predomnou....citim sa taka neschopna....vsetky co sme mali prve dieta zhruba v jednom case uz cakaju druhe a my stale nic....

lindda
24. črc 2012

ahojte aj ja sa pridavam ,,,, bohuzial ani nam sa druhe nedari ...dnes test opet / ciarocka iba :-/

tyli
27. črc 2012

@lenuska311 som na tom podobne, ako ty. len ja už mám 34r., tak začínam cítiť stres, že už nemáme toľko času. neostáva nám nič iné, len hlavu hore a veriť 🙂
riešila si to už aj s doktorom? ja uvažujem, že zájdem....

discreet
27. črc 2012

Tak já jsem rok pod lékařským dohledem a pořád nic 😢 Už mi asi došla trpělivost a půjdu jinam 😠

mimi000
27. črc 2012

Ahojte, tak u nás je to už cca 4 roky čo sme nechali tomu volný priebeh a posledný rok chodím k doktorovi a čosi poriešujeme. Tak uvidíme. Mám nadváhu tak to by mohlo niečo polepšiť keby sa mi podarilo niečo schudnúť, len ked to ide tak strašne zle :-/

mimi000
27. črc 2012

@discreet ahoj a čo ti sleduje doktor folikul? dal ti aj neaké lieky. Ja som mala dlhy cyklus tak mi dal lieky upravil cyklus a chodím na folikul každy mesiac. Ja som mala 1 . pôrod sekciou tak rozmýšlame aj na prefuky vaječníkov. Mne ešte za ten rok zistil aj niečo so štítnou žľazou tak aj na to beriem lieky.

nika147
29. črc 2012

ahojte, neviem či som tu dobre...snažíme sa o druhé bábo...mám nepravidelný cyklus a v piatok mi doktor oznamil, že moje vaječníky netvoria vajíčka...predpísal mi vitamíny....snažím sa o tom niečo dočítať, no nič pozitívne som sa nedočítala....môžte mi to niekto vysvetliť, čo to znamená???

lindda
30. črc 2012

@mimi000 caf tiez mam troska nadvahu, a druhe mimi sa nam nedari a vcera prisla oper mrcha :-/

discreet
1. srp 2012

@mimi000 Léky mám - Clostilbegyt, už 6 cyklů a ovulace nikde, asi bude zase pauza. Krev mi neodebral 😖
@nika147 Mám to samé, netvoří se vajíčka, není ovulace, není co oplodňovat, spíš ti měl předpsat léky než vitamíny, ale nevím, u mě vždy pomohl ten Clostilbegyt, ale teď nějak nezabírá, tak nevím, co je špatně...

elzu
2. srp 2012

Ahojte maminky, přidávám se k vám ve snažení o druhé mimi 🙂 první měsíc nám nevyšel (doufala jsem, ale věděla, že šance je minimální-docela jsme to flákali 🙂 ... Ode dneška mám mrchu a tento měsíc asi vyzkouším ovu testy, abych zjistila, jestli vůbec ovuluju, když ještě docela aktivně kojím...abych nebyla nakonec překvapená!
Moc na vás myslím a držím pěsti!!!

maximka33
2. srp 2012

ahoj holky, hezky se to tu rozrůstá. jsou tu i starší maminky, tak jsem ráda, že tu nejsem sama. te\d někdy mám mít ovulaci, ale žádné příznaky. dřív mě pobolívalo břicho v oblasti vaječníku. a ted druhý cyklus nic. asi zkusím ovulační testy. ale jestli jsem ztratila ovulaci, tak to je v pytli..

mimi000
2. srp 2012

@discreet no ja pri tom closti. mi krásne rastie vajíčko aj pukne ale potom už nevieme. este je tam jedna vec na riešenie a to prefuk vaječníkov no tak uvidíme ako sa doktor rozhodne.

savanah111
5. srp 2012

Ahojte baby! Takak mozem, rada sa k vam pripojim! No ja som na tom tak, ze mam jednu kocku 3-rocnu, potom som jedno potratila, a teraz sa od novembra min.roku snazime, a stale nic ☹ robili mi aj laparku, mysleli si, ze mam endometriozu, ta sa nastastie nepotvrdila, a prefukli mi vajcovody, to mi robili vo februari, a doktor mi vtedy povedal, ze by sa to uz mohlo podarit, a staaaaale nic, uz som z toho zufala, neviem kde je chyba. Chystam sa ist buduci tyzden k doktorovi, ale naposledy mi povedal, ze ma zacne liecit az po roku neuspesneho snazenia 😠 takneviem, co mam robit, obidva razy predtym som otehotnela ani neviem ako, a teraz je to nejake zakliate, ide ma prazit z tej bezmocnosti ☹ Druhe babatko by som chcela viac nez cokolvek ine, este raz zazit ten krasny pocit...
Tak budem rada ak pokecame. A vsetkym ostatnym drzim palce, aby mali coskoro svoje poklady minimalne v brusku! 🙂

maximka33
5. srp 2012

@savanah111 ahojky, vítej tady! máme podobný osud.. u nás se taky neví, proč to moc nejde. ale zase taky jsem potratila, takže je vidět, že otěhotním, i když to dost trvá. nevím, kolik ti je let.. mně už dost, takže mě to celkem dost stresuje. u nás se nic nenašlo.. a te´d to vypadá, že nemám ani ovulaci..

maximka33
5. srp 2012

@savanah111 jo a co se týče tvého testu, záleží, kdy jsi měla ovulaci? pokud testuješ min. 10 po ovulaci, tak by to i mohlo vyjít.