Chtěla bych druhé miminko

janik8774
9. čer 2009

Ahoj všem co jste na tom stejně jako já.
Mám doma malého raubíře (po IVF) a chtěla bych nějakou malou princeznu.
Mám za sebou neuspěšný KET (včera jsem byla na krevních testech a negativní) a odpočítávám dny do dalšího pokusu.Mám někdo nějaký" recept " jak sladit klidový režim a malého prcka?
Já jsem ted s psychykou docela na dně.Těšila jsem na mimíška.Tak snad příště. 🙂

fiallinka
11. lis 2009

meleri: no já už jsem právě hořčík dlouhodobě brala a i podle krve ho mám celkem v normálu, i když jeden fakt neví 🙂...s tím pitím je to na palici, to chápu... u nás Juráš řve a zdrhá, když vidím postýlku

Janana: no já myslím, že můžeme potichu gratulovat 🙂

janana
11. lis 2009

fallinka - no dám si čas do konce týdne. Pořád se bojím doufat.

Jinak co se týče pítek, tak my jich vyzkoušeli snad 10, než si malá oblíbila jeden, ze kterýho chtěla pít.

mikijana
11. lis 2009

my jsme taky měli problém s pitím, strašně málo pila, ale teď už je to v pohodě, má hrneček s pítkem něco podobného jak píše veruska a nestačím vařit čaj🙂
já uvažuju, že si pořídím max. kys. listovou...

veruska007
12. lis 2009

Ja asi od pristiho cyklu nasadim kontryhel. Ted jsem mela mit ms uz dva dny a nic... toz to jsem zvedava, jak se to vyvrbi...

meleri
12. lis 2009

Janano,

to je super!! moc ti přeju at je to těhotenství!! 😵

verusko,

no tak to je smutné s tou kamarádkou, bohužel se to stává.. ☹
s tím pítkem to asi bude pravda, ono tady nejde sehnat jiné než takové tvrdé, a vůbec, je to naprd, jenže já už ty pítka mám dvě a k tomu 3 flašky s dudlíkem a už se mi do toho nechce investovat...zatím jakž takž se napije z hrnečku a po lžičkách, a trošku i z toho pítka le to fakt nevím jestli pije nebo to jenom kouše...

Fialinko,
jo je to na palici! doufám že se to naučí snad než půjde do školy??
s postýlkou je mi to líto..

jak to tak píšete sakryš tak budu muset asi zkusit jiné ještě...a co máte za značky? já koupila od aventu, ale když tam nechám takovou tu blánku tak to skoro vůbec neteče, a když to vyndám tak to dost teče dokonce i přes ten šroub.. ☹

janana
12. lis 2009

meleri - díky. Dneska sem opět testovala a čárka mi přijde silnější. Ale trochu se bojím, aby to nabyla cysta. Po Clostilu se cysty tvoří a vím, že můžou způsobit pozitivní test. No budu doufat.

meleri
12. lis 2009

Janano,

SUPER! a jak dlouho už to tak máš? možná že po tak těch 2 týdnech bys mohla k doktorovi na ultrazvuk?
aha v tom já se vbec nevyznám, já brala akorát Puregon.

janana
12. lis 2009

jako myslíš ty pozitivní testy? První sem našla v úterý. Mám je v albu. Zdá se mi že ten dnešní je silnější, ale možná si to nalhávám.

fiallinka
12. lis 2009

janana: jj, počkej, až ti tě ta cysta bude v noci budit 🙂
meleri: my máme ten avent a mám s ním nejlepší zkušenosti...mám pocit, že i s tou "blánou" .-) to teče docela dost... (teda mám lahvičku, ne hrneček)...

janana
12. lis 2009

fiallinka 😀 Dnes jsem psala svojí doktorce, tak uvidím. Ale předpokládám, že dřív jak za 14 dní mě stejěn neobjedná.

meleri
12. lis 2009

aha! já vůbec nevím co to je ta cysta. to je jako vážné nebo to zmizí?

hlavně at to není cysta ale dítě!! vydrž určitě těch 14 to stojí za to pak už třeba budeš vědět na čem si.

Fialinko,
mám láhev, ale fakt nevím! prostě se nedaří..dneska sem viděla takovou o které jste psali, s tím měkkým zobáčkem, a s rukojetí...ale už se mi za to nechce dávat dalších 7 € a pak to zas bude ležet ve skříni.. 😖

janana
12. lis 2009

meleri - tak doktorka psala, že když nedojde ke změně, mám se příští týdn ozvat. Tak budu doufat. Jinak s těma flaškama je to hrozný. My jich fakt nakoupili asi 10, než z nějakýho začala pít. A teď je zas hodně ztrácíme.

meleri
12. lis 2009

janano,

tak to je super, vidíš příští týden, tak držím palce!

jo je to psycho... ☹ no já si říkám že to snad do puberty zvládne! 😝

janana
12. lis 2009

meleri - 😀 Taky sem si to říkala a nakonec to zvládá dneksa ze všeho. Ale i tak toho moc přes den nevypije. To jí bohužel zůstalo.

veruska007
16. lis 2009

Ahojte, holky... kdepak jste? Jo, cystu ja mela taky, ale v prubehu tehotenstvi nejak zmizela 😎 . Hlavne jsem na sobe nepoznala, ze jsem tehu, protoze mi cysta delala stejny priznaky... teda az na ty // po dvou mesicich 😅

janana
16. lis 2009

Ahoj holky!
Je tady něka mrtvo... U mně stále //. Dneska sem volala MUDr., ale bohužel má dovolenou, takže holt budu muset ještě nějaký ten den počkat. Přesně tohle se mi stalo i když sem byla těhu poprvé.

fiallinka
16. lis 2009

janana: jsi těhu, to je jasnéééééé 😉

janana
16. lis 2009

fiallinka - myslím, že opravdu jsem, jen mám strach, aby se to udrželo a vše bylo v pořádku. Dnešní test sem dala do alba. takhle silnou čárku jsem neměla ani při prvním mimi v 6. tt.

meleri
16. lis 2009

jananno,
a jak se cítíš? možná už by to šlo poznat, třeba jestli tě nepobolívá v podbřišku atd...
jinak gratuluju!!!! 😵 😵 další z nás !!

jinak Samsonek už má rok..jak to letí a zároven jak se to vleče! prostě zvláštní pocit..

já jdu ted ve čtvrtek k doktorce, a chcu se přeptat na ty pilulky na zastavení kojení, a taky jak na to s tím pitím, vrátili jsme se k flašce s dudlíkem, a je to lepší než to pítko, je mi jedno krok zpátky nebo ne hlavně když se trošku napije..no chceme na nějaké ty krevní testy, a pak jestli se podaří zastavit kojení (chtěla bych to ze dne na den) tak půjdem na KET.. 😵

janana
16. lis 2009

meleri - zatím žádné příznaky nemám, jen mi bývá ráno a večer trošku špatně od žaludku. Jinak s tím dudlíkem bych se netrápila, přesně jak píšeš, hlavně že se napije. Na pití z hrnečku má ještě čas, to se ještě naučí.

fiallinka
16. lis 2009

meleri: a proč chceš pilule? To chce hlavně silnou vůli, pak ho můžeš odstavit i tak, ty prsa si to pak upraví...jenže já třeba tu vůli pořád nemám 🙂

chiwule
16. lis 2009

ahoj holky, hlásím se zas po delší době 🙂 koukám, že se to tu rozrůstá, asi vás všechny nedočtu, ale přidám se do tabulky... nový rok se blíží a s tím i čas skutečného snažení 😉 😅

chiwule
16. lis 2009

Pajinka.111......37 let...................Michaelka 07/99
michaela80......29 let....................Robin 02/01
maciol.............29 let...................Tomášek 9/07
janana............28 let....................Adélka 10/07
gangulienka.....29 let...................Tamarka 12/07
fialinka............31 let....................Jurášek 10/08
chiwule..........35 let.....................Anetka 10/08
meleri.............29 let....................Samsonek 11/08
mikijana..........27 let.....................Klárinka 1/09
Veruska..........29 let.....................Honzik 03/09

fiallinka
17. lis 2009

chiw: ahoj, už ses dala trochu do kupy?

chiwule
17. lis 2009

fial: ahojda 🙂 no vlastně je to pořád stejný, což jsme se s mudrou shodli, že je vlastně dobře 😅 takže jsem dostala kys. listovou a mám jí papkat a v lednu 11.den cyklu mám jít na KO jak to vypadá se sliznicí - tj. s ovulací, jestli je vše v poho a podle toho se uvidí...
a jak jsi na tom ty?

fiallinka
18. lis 2009

chiw: no ještě pořád kojím, ale příští týden FAKT přestanu 🙂 a asi bych mohla na KET další cyklus, ale vypadá to, že u nás v Caru mají "vánoční prázdniny", takže to taky vypadá na ten leden 😉

meleri
18. lis 2009

Fiallinko,

já nevím, a nemáš strach že bude zánět? je fakt že já už moc mlíka nemám skoro nic.. 😖 tak si říkám co by se asi tak mohlo ucpat! já chcu taky přestat ze dne na den, ale prý stačí nějaké homeopatika (hormony ne) aby to aspon pomohlo...
já sem odhodlaná že v březnu s kojením končím, možná trochu dřív... 🙂

Chiwule,

vítej do party! 😅 už jsou tu nějaké těhulky i. 😵

Janano,

drž se! at to dobře dopadne u té doktorky!!

veruska007
18. lis 2009

Caute, tak ja taky cekam uz tyden ms a zatim nic... v patek ma manzel narozeniny, tak pokud ms fakt nedorazi, udelam si testik. I kdyz tomu tak brzo zatim moc neverim... nu, nebudu predbihat...

janana
18. lis 2009

veruska - tak to já ybch teda čekat nevydržela. Týden? A fakt nemáš pokušení? Top si dobrá!!!

Jinak dneska jsem se objednala k MUDr. na UTZ, tak mě to čeká v pondělí ráno. Doufám, že bude vše v pořádku.

meleri
18. lis 2009

holky,

držím vám oběma palce! 😵 😵