Chtěla bych druhé miminko

janik8774
9. čer 2009

Ahoj všem co jste na tom stejně jako já.
Mám doma malého raubíře (po IVF) a chtěla bych nějakou malou princeznu.
Mám za sebou neuspěšný KET (včera jsem byla na krevních testech a negativní) a odpočítávám dny do dalšího pokusu.Mám někdo nějaký" recept " jak sladit klidový režim a malého prcka?
Já jsem ted s psychykou docela na dně.Těšila jsem na mimíška.Tak snad příště. 🙂

mataharyy
7. lis 2011

@wjerushka No u nás je podezření na neštovice tak 99% a pokud už je nemá, tak do čtrnácti dní určitě mít bude, takže veselo 😎
No a nějak v koncem února by jsme rádi ten třetí pokus 😀 tak uvidíme jak to všechno bude 🤐

vendulka
7. lis 2011

@mataharyy hlavně ať je to šp šup a jde se domů 😀

vendulka
7. lis 2011

@mataharyy teda, tak fat jdete do třetího, takto brzo?Máte můj obdiv, fakt jooo 🙂

mataharyy
7. lis 2011

@vendulka No rádi by jsme, uvidíme jak to půjde, navíc na dnešek se mi zdál naprosto živej sen že čekáme dvojčata 😀 tak mi od rána hrabe a koukám na dvojčatové kočárky 😀

vendulka
7. lis 2011

@mataharyy tak že by? 😀

wjerushka
7. lis 2011

@mataharyy ty jo neštovice, no tak snad je přežijete jen s pár pupínky. Tak v únoru zaděláte na tu holčičku jo? Nebo rovnou dvě, ať je to vyvážený 😀

mataharyy
7. lis 2011

@vendulka @wjerushka třeba jo, byl by to asi ze začátku masakr, ale ani bych nebyla proti 😎 😵

vendulka
7. lis 2011

@mataharyy teda já čučím 😀 a džím palečky 😵

mataharyy
7. lis 2011

@vendulka pak budu já ta co bude čučet 😀

hanka_k
8. lis 2011

holky taky bych chtěla druhé mimi, občas si sice říkám, jestli bych to zvládla, ale asi jo, dřív jsme si s manželem říkali, e tři roky rozdíl je ideál, ted mi dr řekla, že by bylo dobré s tím mimi, jestli ještě jedno chceme něco dělat, manžel by asi taky chtěl druhé mimi, ale problém je zatím v tom, že už jsme víc jak dva měsíce neměli styk...☹
tak jsem zvědavá, kdy k němu dojde...ale u si chci s manželem o tom promluvit, říká mi že nic nebude když nedělám co chce(úklid....)

misaskul
8. lis 2011

@hanka_k Cože? Nemáte styk, protože neuklízíš? To myslíš vážně?

My máme skoro dvouměsíčního broučka a už během těhu jsme se bavili o druhém miminku a ještě nás to nepřešlo. Chceme děti co nejrychleji po sobě, ale zase ne hned do roka. 😀 Spíš taky aby měli ty dva roky rozestup. Ale to nejde naplánovat, takže uvidíme.

nlenka
8. lis 2011

ahoj holky.
Koukám,že se všem daří dobře,to je fajn.
@vendulka ,úplně se dokážu vžít do tvojí kůže,ten poslední měsíc skutečně stojí zaprd.
@mataharyy ,tobě držím pěsti,ale dvojčata ještě k dvoum raubířům? Teď si představ že by to opět byli kluci!!
Na naštovice taky čekám.Ve školce je dostal jeden kluk,tak jsem zvědavá kdy to donese i Jurka domů.
@wjerushka ,jak se daří tobě,co mimčo?

Nás Kuba pěkně "povídá" a jak vidí bráchu tak má pusu od ucha k uchu.Jinak jsou kluci bezvydný,Jurka se nemůže dočkat Vánoc.V pátek nás čeká svatomartinský průvod,tak jsem zvědavá jestli nám z lampionu něco zbyde.
Jinak rodinné problémy,tenhle rok stojí vážně za h...o!!! 😢 😢 😢 Snad ten příští bude lepší,ale díky bohu za Kubíka.

hanka_k
8. lis 2011

@misaskul já uklízím, ale mu se ne vše líbí, že třeba něco zapomenu utřít a tak tak mi říká, že kdy já nemohu udělat to co chce tak nemám po něm nic chtít🙂
ale jinak ho mám moc ráda, je úžasný jen prostě je takový, že se hádáme, spíš vyměnujeme názory jak já nedodělám věci, není vytřeno nebo je vytřeno, ale není vysáto...kolikrát už to neřeším, už ho znám dost dlouho tak vím jaký je...

takže sex máme tak jednou za měsíc, ale ted už to nebylo dlouho už mě to štve, vždy je to tak, že nic a pak to zase mám a tak je to dokola...no uvídím co ted bude, třeba mi poskytne sex na narozky které mám 23.11.:-)

mataharyy
8. lis 2011

@nlenka mě by nevadilo kdyby jsme měli dvojčata a už vůbec kdyby jsme měli čtyři klučíky 😵 Ale tak ono záleží na všem, však dvojčata se objednat nedají 😀

mataharyy
8. lis 2011

@hanka_k sex k narozkám, to je dobré psych 😅

irriss
8. lis 2011

@mataharyy
zrovna to byl navrh na otazku na Foru.."co k narozeninam pro ocina" 😀

hanka_k
8. lis 2011

@mataharyy a ještě k třicátým narozkám🙂

irriss
8. lis 2011

@mataharyy
objednat dvojcatka? svym zpusobem daji... 😉

irriss
8. lis 2011

@hanka_k 😀 😀 😀

mataharyy
8. lis 2011

@irriss 😀 já bych na oplátku teda pro ocina na vánoce sexuální zdrženlivost 😀
@hanka_k to je fakt střelený... Kdyby pokaždé když něco neudělám na 100% nebyl sex, tak můžem jít do kláštera 😀

irriss
8. lis 2011

@mataharyy
v tom pripade u nas jsou Vanoce kazdy den. 😉

mataharyy
8. lis 2011

@irriss ale tak nějak bez lékařské pomoci 😅 Můj děda je z dvojčat, ale zatím nic z toho 😅 A jak je u vás, stále pohotovost?

vejula
8. lis 2011

@hanka_k to mysliš važne???? sex za odmenu? fuuuuu.... radšej sa zdržim komentaru 🤐 tak radšej na inu temu. PRečo ti lekar povedal že akchcete druhe mimi tak radšej hned? nejake zdravotne problemy? lebo kvôli veku asi nie kedže si ešte mladučka

@irriss ako si si ty objednala dvojčatka? moj otec pochadza z dvojčiat, tak možno tam je aj nejaka predispozicia, však uvidime 🙂

irriss
8. lis 2011

@mataharyy
dneska vecer konci, snad 😉 Jinak skoly jeste stale zavrene..i skolama jsou totiz zastavena puvodni koryta rek...a nebo tesne v blizkosti...a priroda si bere zpet to, co ji clovek sebral...

jinak ke dvojcatum: moje babicka mela dvojcata, prezili snad jen nekolik dni...na manzelove strane taky zemreli...a nam ze 3.catek "zbyly" dvojcatka...
Neni nic krasnejsiho, nez mit jednoho kluka, jednu holcicku a dvojcataka😉 co vic si od zivota prat?
😉 🙂 😀

irriss
8. lis 2011

@vejula
vetsinou toto STESTI pry preskakuje generaci ..ale neni to pravidlem 😉

irriss
8. lis 2011

@vejula
k tomu sexu ke 30tce..mne to rozesmalo..ono to totiz presne sedi na vejinku...reaguje timto zpusobem 😀

mataharyy
8. lis 2011

@irriss Tak držím palce ať vás to obejde, je to masakr, nám se loni voda zastavila v polovině zahrady a měli jsem kliku ani spodní nevyrazila, ale někteří lidé byli za tři dny po sobě pod vodou, první co vyrazila spodní, uklidili, druhej co vyletěla voda z koryta a když to zas jakž takž uklidili tak třetí den se zase zvedla a jeli nanovo 😒
Já klidně dvojčata dva kluky, nebo dvě holky mě by bylo jedno jaké pohlaví, nezakládám si na párečku, hlavně zdravé děti, počet a pohlaví je druhotné 🙂

vejula
8. lis 2011

@irriss počkaj takže ked babka mala dvojčata, teraz to vychadza do našej generacie??? hihi no uvidime...
inak da sa to zvladnuť ta vychova, či je to moc naročne?

hobitkova
8. lis 2011

@hanka_k poradila bych ti druhé dítě co nejdřív, ale s jiným chlapem!!! 😖

mataharyy
8. lis 2011

@vejula zvládnout se dá všechno, jen se musí chtít 😉