Chtěla bych druhé miminko

janik8774
9. čer 2009

Ahoj všem co jste na tom stejně jako já.
Mám doma malého raubíře (po IVF) a chtěla bych nějakou malou princeznu.
Mám za sebou neuspěšný KET (včera jsem byla na krevních testech a negativní) a odpočítávám dny do dalšího pokusu.Mám někdo nějaký" recept " jak sladit klidový režim a malého prcka?
Já jsem ted s psychykou docela na dně.Těšila jsem na mimíška.Tak snad příště. 🙂

vendulka
29. pro 2010

@smolinek gratuluji a držím palečky

vendulka
29. pro 2010

nám kdyby se teď zadařilo, tak by bylo mimi v září akorát kolem narozenina manžela 😵 což by bylo super ,malá je pár dní před jeho svátkem a druhé by bylo kolem narozenin 😵

smolinek
29. pro 2010

@vendulka děkuju
my také mluvíme o zvětšení, ale máme problém s nájemníkem, díky němu nemůžeme propojit dva byty a udělat jeden velkej. Je to škoda, že to nejde takhle naložit s vlastním majetkem, jak by jsme si představovali , ale pořád máme střechu nad hlavou 🙂

vendulka
29. pro 2010

@smolinek jo kolem bydlení jsou pořád nějaké problémy 😠 ,ale tak střecha nad hlavou je, to je důležitý 😉

petronelie
29. pro 2010

@smolinek my se potichounku přidáváme 🙂

petronelie
29. pro 2010

@vendulka Vendul,my velkou postel koupili minulý týden a dostane ji k narozeninám....babi dokoupila velkou peřinu a polštář, povlečení, prostěradlo....tak snad se mu bude dobře spát 😀 A snad se do toho minipokojíčku vejde,no kdyžtak dostane přidělen pokoj pro hosty a hosté půjdou do dětského 😀

smolinek
29. pro 2010

@petronelie děkuju 😵

mataharyy
29. pro 2010

@vendulka Adrián má velkou postel už přes čtvrt roku, možná déle, z postýlky se naučil skákat ven a málem se přizabil... Jen teda když má divoké sny tak jsem ve střehu už mě probudila rána jak sletěl na zem 😅 Ale jináč pohoda 😉

vendulka
29. pro 2010

já bych ji klidně už do postele dala taky, udělala bych ji takovej princeznovskej koutek spací,ale mám strach, že místo spaní,když ji dám do postele vyleze ven a bude si hrát a louzet po bytě, takto mi z postýlky nevyleze -zatím teda...

mataharyy
29. pro 2010

@vendulka No u nás byl ten problém že z té postýlky vylezl a lezl hlavou dolu 🙄 No je problémovější udržet ho v posteli, ale co se dá dělat... raději to než aby hodil tlamu po hlavě, máme tu vysokou postýlku, takže by to byl jinej masakr 😠

vendulka
29. pro 2010

@mataharyy to je jasný....u nás zatím ani nejsou náznaky, že by se snažila vylézat

agenturaberuska
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kolebka
30. pro 2010

Ahoj holčiny,já už to nevydržím.Musím Vám to písnout.. v uterý mi vyšel pozityvní test a dnes mi to doktorka potvrdila z krve. 🙂 tak čekám že jsme jsme ze smolinkem rozjely vlnu a vy se budete rychle přidávat 😀 😅 papa pozdrav všem

mataharyy
30. pro 2010

@kolebka Tak to je bezva, držíme palce ať vše dopadne dobře 😵

smolinek
30. pro 2010

@kolebka velká gratulace 😵 já jsem si na tebe ráno vzpomněla, jestli už máš výsledky.

vendulka
30. pro 2010

@kolebka gratuluji 😵

lucie.krajcarova
30. pro 2010

@kolebka taky moc gratuluji. teda holky, vy jste to tu pěkně rozjely 🙂

kolebka
31. pro 2010

holčiny díky,je to jen začátek ale radost je.. tak šup šup at je nás tu jako smetí 😀 držim palečky 😅 Přeji pěkný Silvestr a ještě lepší Nový rok.Já si dám děcké šapíčko a budu happy ale neva vše to za to stojí 😉

wjerushka
2. led 2011

Ahoj holky, tak dodatečně vše nej do nového roku, ať je o moc lepší než ten rok minulý🙂
@kolebka Ať všechno vyjde a narodí se další zdravé děťátko🙂
Jinak my jsem právě postel odložili a spíš k narozenínám dáme odrážedlo. U nás je to jako u @vendulka z postýlky zatím nevylézá, navíc máme tu větší 140/70, takže tam má placu. Postel by přišla někdy asi v létě nebo na jaře. U babičky ale spí po obědě v ložnici na velký posteli a nevylézá (teda pokud není pokanděnej) a spadl jenom na silvestra, to měl nějaký divoký sny. Ale ani ho to nevzbudilo, pod postel jsme dali peřinu, takže zahučel do měkkýho a chrněl dál

nlenka
3. led 2011

Ahojky holky, dodatečně všem přeji do nového roku vše nejlepší,hodně zdraví všem a těm netěhotným brzké těhotenství. 😎

Já už jsem byla na prvním ultrazvuku,zatím to vypadá dobře. Ale doktor mě poslal na screening,což mě docela vyděsilo,ale prý je to normální.Nebyla jste tam některá?Abych věděla co mě čeká...
A do poradny jdu až 18.ledna,snad už mi vystaví i průkazku.
Rodince jsme to už oznámili a začali se ke mě chovat jako kdybych byla nemocná,což je fakt vtipný.Jurka se na mimčo taky těší,pořád mi hladí břicho a říká že to sejgu lechtá. 😀

vendulka
3. led 2011

@nlenka to je asi ten klasický NT+screening ve 12tt, to je opravdu normální, na to se chodí běžně,akorát si to paltíš ze svého a dá se i určit pohlaví, pokud je šikovnej dr 😀 ,tak držím paleček 😉

vendulka
3. led 2011

Ahojky
holky, chtěla jsem se zeptat z čeho vám pijou děti čaj,vodu a mlíko?
Nathy má na mlíko pořád lahev se savičkou-je zvyklá od mala pít mlíko v leže v postýlce a tak tam teda nevím, jak by to bylo s hrnečkem 😅 a na čaj/vodu má takovou tu lahvičku z DMka s tím brčkem, jestli víte co myslím...ale nevím, jestli není čas už na učení z hrníčku nebo jak to máte vy?V koliati letech je asi schopné dítě pít z kalsického hrníčku bez toho vršku na učení?

wjerushka
3. led 2011

@vendulka My máme na mlíko taky lahev ze savičkou. Zkoušela jsem i ten hrníček s vrškem, ale kryštof z ničeho jinýho mlíko nechce. Má mlíčko udělané na noc, tak ho nejspíš nahradíme kaší. Jinak Krýša pije z hrničku toho umělohmotnýho normálního, ale musí ho mít plnej jen tak z prostředka jinak je to na něj těžký. Skleničky nebo porcelánový hrníčky přidržuju. A přes den má vodu v takový tý flaštičce s netekoucím uzávěrem (co je třeba aqua water nebo tak)

lucie.krajcarova
3. led 2011

@vendulka máme to jak vy, na noc mlíko v lahvičce. jinak pije z těch pvc lahví, jak jsou nápoje kubík a tak. akorát střídám ty uzávěry, aby byly netekoucí.
@nlenka tak super, že se tak dobře daří, i jména máte vybraný, paráda!!! jj je to běžný screening, ale záleží na lékaři, kolik budeš platit. já u prvního neplatila nic - v Praze, ale podruhý to mělo stát 1200 Kč.

smolinek
4. led 2011

Ahoj holky, také přeji pohodový nový rok a úspěšný 🙂

@vendulka my jsme také zkoušeli hrníček, ale syn to většinou rozlil a nebo si loknul moc a málem se utopil, tak mi kamarádka poradila koupit tu malou plastovou lahvičku třeba od rajecu, jak je s tím pítkem a takhle se mi parádně naučil pít a neměl problém přejít pak na hrneček.Stojí to pár korun a je to nerozbitný. Měla jsem pítko od Aventu (pro děti od 18m) a párkrát s tím syn praštil o podlahu a plast se u uzávěru ulomil.

vendulka
4. led 2011

holky díky moc 🙂

kolebka
4. led 2011

Ahoj taky jdu ve 12tt na sreeining,mělo by to být normální.Zítra se budu obědnávat do Prahy a doktorka mi řekla že to bude hodně podrobné.To jsem ráda ale na druhou stranu mě letí v hlavě že se tam nezistí vše,já to mám po špatné skušenosti z roku 2009 kdy mi dělali ve 20tt ultrazvul vše bylo v pořádku ale pak ve 27tt jsem o mimi přišla.. kvůli zánětu placenty!Nechci nikoho děsit ale já už budu mít stach až do konce..i když se snažím na to nemyslet a podávat se tomu.Dnes mi vystavili těhotenskou průkazku,viděla jsem pidi mimi supr,jsem 4+6tt za 3 týdny kontrola. 🙂

mataharyy
4. led 2011

@kolebka Neboj, to bude dobrý 😵

U nás včera proběhl horor mama horor... Dopoledne jsem šla na kontrolu s dojmem že snad stihnu porodit než tam dojdu, tak mi nařídili klid a odpočinek, sotva jsem se dovlekla domu zbytek dne jsem prospala a před druhou v noci jsme pádili na pohotovost protože Adrián děla blbosti spadl z postele a naletěl na hranu druhé postele... Takže má tři stehy, já si tluču hlavu a doufám že už v životě nebudu muset navštívit pohotovost s dětma, ten přístup byl naprosto katastofální... 😢

kolebka
5. led 2011

@mataharyy Díky doufám že jo,po 2 už bych to nerozdejchala..No to si si užila na pohotovosti je to opravdu děsný koukaj jak kdyby jsme byli hrozné matky že jsme je neuhlídali ale to mnohdy nejde.

smolinek
5. led 2011

@mataharyy mně přijde, že na tý pohotovosti jsou všude otrávený. Hlavně, že je malej vpořádku.
@kolebka já byla v pondělí na Uz a také tam byl váček krásně vidět.Za 14 dní jdu znova na UZ a také mi vystaví průkazku, je to teď nějaký rychlý. Kdyby byla nějaká rada, jak na to nemyslet, tak ti ji řeknu, ale žádná asi ani není. Teď tě bude tvůj Dr. víc kontrolovat, aby bylo vše v pořádku a nic se nepřehlédlo, takže to bude určitě O.K. 😉