Chtěla bych druhé miminko

janik8774
9. čer 2009

Ahoj všem co jste na tom stejně jako já.
Mám doma malého raubíře (po IVF) a chtěla bych nějakou malou princeznu.
Mám za sebou neuspěšný KET (včera jsem byla na krevních testech a negativní) a odpočítávám dny do dalšího pokusu.Mám někdo nějaký" recept " jak sladit klidový režim a malého prcka?
Já jsem ted s psychykou docela na dně.Těšila jsem na mimíška.Tak snad příště. 🙂

sarias
26. dub 2011

@feb13 aha vidim ze mas 4 nesacne babo, juj to je krasne , moja mala ma uz 7 mesiacov 🙂 tak ano mozes mat aj anovulacne cykly najma tesne po porode ale vobec nemusis a mozes byt plodna uz 2 tyzdne od porodu. Je to strasne individualne. My sme pocali druhe babo ked mala bola akurat v 6 mesiaci 😉 zadarilo sa a sme velmi stastni. Ak ste naozaj presvedceni ze chcete tak blizko po sebe deti tak chod do toho, a skusajte to a je jedno co ti doktorka povie, nikdy nevies pri kojeni kedy mas ovulku 😝

tyrisa
27. dub 2011

Je to falešný duch když je jeden den vidět a druhý den je slabší?Kdyby to bylo falešně pozitivní,tak 2x po sobě asi nee,co?

nlenka
27. dub 2011

@tyrisa ,to si myslím že asi né. Já jsem měla testy taky takové slabší a silnější.Jenže člověku to nedá a prostě se musí testovat viď? A používáš stále stejnou značku testu? To má na to taky vliv,na některém to bylo vidět vcelku dobře,ale jiná podle jiné značky to nebylo vidět skoro vůbec.Máš fotku?

tyrisa
27. dub 2011

@nlenka Leničko,ani nevíš jak jsi mě zase potěšila i na tom fotoblogu,tam sice na těch fotkách nic nevidím,ale na testech vidět jsou i když teda slaběji....jinak používám stále stejné testy MAMATEST10,prý dává hodně falešných výsledků,proto se tak vyptávám .....ale snad ne 3x po sobě,že?
Jo a já jsem taky Lenka 😀

tyrisa
27. dub 2011

@nlenka Působíš na mě tak pozitivně,že jsem Tě musela požádat o přátelství...doufám,že nevadí.... 😉

feb13
27. dub 2011

@sarias diky vsak uvidime 🙂

nlenka
27. dub 2011

@tyrisa , 😀 ,bude mi potěšením 😎

nlenka
27. dub 2011

@tyrisa ,Mamatesty jsou fakt nejlepší,to ať si každý řiká co chce.Ale je i Mamatest 25,ten je citlivější.
Sem ráda,že jsem tě potěšila,ale jen píšu vlastní zkušenost. Já jsem si kolikrát dělala test jak ráno tak večer a manžel když přišel z práce,tak hned slídil,kde je testík.Seděla jsem v křesle a zklamaně mu řikala,že tam není nic vidět.A on vždycky přišel a se slovy:"Kecáš,já jí tam vidím" mě taky uklidnil.
Ale že by to byla dálnice,jak kolikrát čtu u ostatních,tak to teda nebyla a dost dlouho

tyrisa
27. dub 2011

@nlenka Leni mamatest 10 je citlivější než 25...jako že detekuje od 10mU,takže dříve,než ten mamatest 25
Můj chlap ani neví jak ten test pořádně vypadá natož aby hledal čárky a uklidňoval ☹
Právě si dělám graf na fertilityfriend a zajímavé,že mi označil ovulaci na 15tého,tak jak jsem si ji sama určila podle testu....na womenzone mám anovulační cyklus:-P

saminomimino
27. dub 2011

@nlenka jen si dovolím opravu,mamtest 25 je méně citlivý než mamatest 10 😉 😉je to podle toho jak vysoká hodnota hcg musí v moči min.být aby to zachytil a hodnota 10 je meně než 25 🙂 🙂 , ale podle mě je 25 více spolehlivý 😵

tyrisa
27. dub 2011

@nlenka Leni ,měřila sis BT,než jsi otěhotněla?

tara9
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lucie.krajcarova
28. dub 2011

ahojky holky, vidím tu spousty nových tváří, tak vítejte!
@tara9 kde se dá ta metoda naučit nebo stáhnout? docela mě to zajímá 🙂
@tyrisa testila jsi i dnes? já tedy výhradně používám ten obyč mama test, právě proto, že ten citilivější ukáže i to, co tam není... kolik dní máš zpoždění?

tyrisa
28. dub 2011

@lucie.krajcarova jo Luci,dělala jsem test...mám ve fotoalbu,oni tu nikde mamatesty25 nemají,jen ty posrané 10ky....ještě nemám zpoždění jsem 13DPO,28DC...tady máte můj grafBT....
http://www.fertilityfriend.com/home/3506d2

lucie.krajcarova
28. dub 2011

@tyrisa tak ještě vydrž, než bude termín ms. ono je někdy fakt brzy. třeba bylo vajíčko oplodněné, ale nezahnízdilo se. prostě testování předem je velká nejistota.

nlenka
28. dub 2011

Ahoj holky.
@tyrisa ,@saminomimino , máte pravdu,už sem vyšla ze cviku tak se omlouvám.
@tyrisa ,ze začátku snažení sem neměřila,ale když to přišlo už i doktorovi divné,tak jsem začala měřit a třetí měsíc měření to vyšlo.A kdy ti vychází MS?

tyrisa
28. dub 2011

@lucie.krajcarova Počkám do soboty,ale Luci oplodněné vajíčko nevylučuje hcg,začne až se zahnízdí a to bývá 7-10DPO...no,už to nehrotím,zítra netestuji a až v sobotu,podle BT to zatím nedostanu,tak uvidíme....děkuji za podporu.

tyrisa
28. dub 2011

@nlenka Leni já nevím,už rok nemám MS pravidelnou a přišla jen po injekci,jinak třeba 3měsíce nic,minulý měsíc mi poprvé po roce přišla sama 32DC,ale to jsem věděla,protože mi klesla BT už 11DPO,teď BT neklesá,tak nevím kdy přesně čekat,ale myslím,že by měla podobně jako minule - doufám....

nlenka
28. dub 2011

@tyrisa teď sem koukala na ty tvoje testíky.Na té velké fotce na posledním testu není fakt nic vidět,bohužel.
Ale zase na tom plastovém je to vidět bezvadně. Holky asi mají pravdu,vykašly se na testování a počkej.Pokud má MS dorazit,tak příjde tak jako tak.
A nebo si ještě sežeň ten novej těhu test,teď si sakra nemůžu vzpomenout jak se jmenuje,ale je to ten co ukazí v reklamě a ten by ti i určil délku těhotenství. Doufám,že to dopadne dobře 😉

nlenka
28. dub 2011

já sem taky neměla MS,po tom potratu,takže mi jí taky vyvolávali injekcí.To je naprd,tělo je zblblé a ženský v tom mají hokej

tyrisa
28. dub 2011

@nlenka Ten mám,ten nový z reklamy,ale nechci ho použít,když si nejsem jistá,přece jenom je dost drahý na to aby ukázal negativní,ne?Mě napadlo,že možná jsem měla ducha ještě z Pregnylu....a ten test 9DPO jsem možná měla zředěnou moč a teďka se ukazovalo jak pomalu vyprchává.....no uvidím jak to bude.

nlenka
28. dub 2011

co ten test stojí a to je na jedno použití?

keenfan
28. dub 2011

Ahoj dievcata,
pridam sa k Vam, aj ja by som chcela druhe mimi. Drzim nam/Vam palce aby sa zadarilo a boli sme opat stastne tehu 🙂

denda29
28. dub 2011

Ahojte Baby aj ja by som sa pridala k vam ak by nevadilo. Aj my sa snazime o druhe uz rok tak dufam ze to tento mesiac vyjde. Testovat je este u mna skoro ale uz som strasne netrpezliva 😅 . a tu je moj http://www.fertilityfriend.com/home/34c224

A Vám ostatnym držím tiez palce aby sa zadarilo 🙂

petka28
28. dub 2011

Holky vidíte ducha? mám to dostat až 2,5

nlenka
28. dub 2011

jj,je tam 😀

denda29
28. dub 2011

@petka28 aj ja tam vidim 🙂 . Držím palce 😉

petka28
28. dub 2011

díky díky díky 😀

tyrisa
28. dub 2011

@petka28 Je tam 🙂

petka28
28. dub 2011

@tyrisa ahoj a co ty a tvůj duch? sílí??