Chtěla bych druhé miminko

janik8774
9. čer 2009

Ahoj všem co jste na tom stejně jako já.
Mám doma malého raubíře (po IVF) a chtěla bych nějakou malou princeznu.
Mám za sebou neuspěšný KET (včera jsem byla na krevních testech a negativní) a odpočítávám dny do dalšího pokusu.Mám někdo nějaký" recept " jak sladit klidový režim a malého prcka?
Já jsem ted s psychykou docela na dně.Těšila jsem na mimíška.Tak snad příště. 🙂

wjerushka
11. zář 2011

Ahoj Holky, tak od pondělí jsme 4. Vojtíšek se narodil o půl druhý měl 2790g a 48 cm. Akorát pak dostal silnou žloutenku, tak se nám ten pobyt v porodnici zkomplikoval a protáhl. Dneska nás pustili

silente
12. zář 2011

@wjerushka - moc moc moc blahopřejeme! Hodně zdravíčka Vám všem! 😵

vendulka
12. zář 2011

@wjerushka velikánská gratulace a hodně zdravíčka 😵 😵

wjerushka
12. zář 2011

holky moc děkuju
....a fotka našeho madého pána🙂

peggi
12. zář 2011

Ahojte. Rada by som sa k vám pripojila. Máme doma jedného 2,5 ročného čertíka,tak sme si s manželom povedali, že je najvyšší čas na druhé bábo. Začali sme v auguste,ale pravdepodobne z toho nič nebude,síce mi mešká menštruácia,ale tehu test mi včera vyšiel negatívne. 😒 Tak uvidíme,ako sa to nakoniec vyvinie. 😉

vendulka
12. zář 2011

@wjerushka krááása, já už chci takýýýý 😵 😵

nlenka
12. zář 2011

@wjerushka ,ahoj,ještě jednou gratuluju.
A jaký si měla porod?Asi to přišlo samo né?

wjerushka
12. zář 2011

@nlenka Hele Leni porod byl fičák. V deset jsem jela na kontroluna křivky, ztvrdla jsem tam tak do tři čtvrtě na 11. Už teda od rána od 3 jsme měla poslíčky, tak jsme preventivně Standovi řekla, a´t zůstane doma, že to asi dneska bude. krýša naštěstí chodí v pondělí do kšolky, tak se to i hodilo🙂 Výsledek z křiek byl otevřená na prst, čípek pryč. Ale protože se v JIhlavě sály předělávají a mají to udělané provizorně na pohotovosti, tak jsme se domluvila, že půjdu domů (mám to jen do kopečka). DOktorka teda říkala, že se dneska uvidíme. DOma jsme byli tak v 11, vyplnila jsme papíry, co jsem dostala v porodnici, jako souhlas se zákroky, jakýsi dotazník a šla se poválet do vany. Z vany jsme vylezla s hustýma kontr co 2-3 minuty, takže mi manžel pomohl se oblíct, nastoupit do auta a jeli jsme. Těch pár kroků k přijmu jsme myslela, ž emi malej vypadne mezi nohama, nebyl čas na vůbec nic, vyfásla jsme nemocniční košila a šupajdila na kozu. PA mi akorát stihla píchnout vodu a na pár zatlačení byl malej na světě 🙂

maximka33
12. zář 2011

@wjerushka moc gratuluji!!!!

maximka33
12. zář 2011

@peggi ahoj, tak to máme asi stejně staré děti. náš je narozenej 12.4. 2009.

peggi
13. zář 2011

@maximka33 ahoj náš sa narodil 17.2. 2009. Najvyšší čas na druhé 😅

wjerushka
13. zář 2011

@maximka33 děkuju 😉
@peggi jé náš straší je 3.2.2009 josu skoro na den stejně staří

nlenka
13. zář 2011

@wjerushka ,tak to bylo vážně rychlý. Opravdu snad platí že druhé děti jdou na svět rychleji a snáž,u mě se to taky potvrdilo.A seš šitá?Já neměla ani steh,jen menší ranku která nebyla na zašití.
Ale je fakt krásnej,řekla bych že celý brácha.
Utíká to jako voda,vždyť si viděla toho našeho obříka 😀

vendulka
13. zář 2011

Ahojky holky...
teda tak to se taky těším na druhý porod jestli je to opravdu taková rychlá brnkačka 😀 .to by se mi líbilo 😵
já byla teď ráno v poradně a vše je teda v pořádku,odhad váhy 1150g, ale je pořád KP, tak na další kontrole za měsíc zkontrolujeme polohu, snad se otočí ,nechci rodit KP, to bych raději CŘ.Dostala jsem akorát jakejsi krém na přeléčení mykozy nebo co...tak uvidíme, moc se mi do toho nechce,ale co se dá dělat 😒
S Nathy jsme byla taky na kontrole skrz tu spálu a prý dobrý, jen obsypaná bude ještě ak 14 dní,ale je to v pořádku, jen musím donést moč na kterou jsem zapoměla, bo spíš si neuvědomuji, že by to říkal, že ji mám donést 😅 .Zítra dobereme ATB, tak můžeme konečně ven,ale ne moc mezi děti, aby něco nelapla, je teď oslabená

vendulka
13. zář 2011

@nlenka malej je kouzelnej

nlenka
13. zář 2011

@vendulka ,kouzelnej je,jen když neřve hlady jako teď.Je fakt neustále hladovej,dojedl někdy po 11 hodině a teď chce znovu.Ještě že nekojím,jinak bych nedělala nic jiného 😖

vendulka
13. zář 2011

@nlenka no jo drobeček, má hlad...nemáte růstový spurt?

nlenka
13. zář 2011

koho že?

mataharyy
13. zář 2011

@wjerushka obr gratulace 😵 😵

nlenka
13. zář 2011

@vendulka ,děkuju.
Vím,že vypadám asi jako blbec,ale v životě jsem o tom neslyšela. ☹
Nicméně jsem se ráda poučila,ale to vážně není náš případ.To se týká spíš kojení,což mi nekojíme. Já si prostě myslím,že se konečně dostává do svých kolejí,vypije 70-80 ml mlíka,což je prý normální a v normě.Spíš se doktorka bála,aby nepřibíral naopak málo,když byl takový mrňous 🙂

vendulka
13. zář 2011

@nlenka tak my ho měli taky a nekojila jsem 😉 ,ale já prvně když to slyšela, tak sem taky nechápala o čem je řeč 😉

silente
13. zář 2011

No my si s malou prošly vývojovými spurty všemi, to šlo o život ... tedy spíš o kozy 😀 😀 😀

nlenka
14. zář 2011

@vendulka ,koukám že si o tom budu muset přečíct asi víc než jeden odkaz co?
Doktorka byla spokojená,prý se zatím nemusí nic regulovat.Tak uvidíme 30.září,kdy tam jdeme opět na převážení v šesti týdnech.

@silente 😀

vendulka
14. zář 2011

@nlenka tak já o tom taky nic moc nevím 😀 ,tak buď v klidu, důležité je, co Ti řekne dr. a když řekne, že dobrý, buď v klidu 😉

nlenka
14. zář 2011

@vendulka ,nádherný fotky.
Taky se chystám s klukama,ale ještě chvíli počkám až bude Jakub trošku pevnější.Ale už se taky nemůžu nečkat. Kolikpak tahle krása stála?

vendulka
14. zář 2011

@nlenka taky půjdeme s prcek nan focení,ale ještě s úplným mimouškem, max 14 dní bude mít, prý je to nejelpší doba na focení, bo pořád spinkaji..cena viz IP 😉

wjerushka
14. zář 2011

@nlenka 70-80 je fajn, to je fakt to co by vyžahnout měl. Vojta má spitm právě trocu problémy, jak je malej, tak saje málo. Dnes jsme byli na převážení a nepřibral vůbec nic. Přitom jsme chodící mlíkárna, mílko ze mě teče samo, fakt je to na něm, aby začal pořádně dlabat.
@vendulka fakt, tady právě moc fotit miminka nechtějí, chtějí starší děti, aby už aspoň seděly. Aspoň tam, kde jsme byli s Kryštofem. Teď mám vyhlídnutýho jinýho fotografa a chtěla bych taky nějaký takový fotky venku a ne jen ateliérový

wjerushka
14. zář 2011

@mataharyy moc děkuji 😉

vendulka
15. zář 2011

@wjerushka to možná nějaký fotolab nebo tak něco, ne?Soukromý fotografové právě preferují takto malinká miminka...a popravdě ty fotolaby, nebo jak tomu mám říkat, prostě kde fotí i průkazové fotky atd. se mi jejich práce vůbec nelíbí...je to pořád to dtejné, bez nápadu...