Chtěla bych druhé miminko

janik8774
9. čer 2009

Ahoj všem co jste na tom stejně jako já.
Mám doma malého raubíře (po IVF) a chtěla bych nějakou malou princeznu.
Mám za sebou neuspěšný KET (včera jsem byla na krevních testech a negativní) a odpočítávám dny do dalšího pokusu.Mám někdo nějaký" recept " jak sladit klidový režim a malého prcka?
Já jsem ted s psychykou docela na dně.Těšila jsem na mimíška.Tak snad příště. 🙂

vendulka
21. říj 2011

@nlenka Ahojky no jde to, znáš to, břicho zavazí, člověk je unavený...se právě chystáme , že jdeme aspoň na chvilku ven, dokud svítí sluníčko...a mmch, hezké fotky 🙂

nlenka
21. říj 2011

@vendulka ,právě že už si na to moc nepamatuju,po mimču zbyl na břichu jen špek. 😀
No,fotky nic moc,většina je takových formálních,jak sem psala měla sem trošku jinou představu.Ta fotografky měla na netu mnohem lepší fotky,ale mám takový pocit,že nebyly její a jen si je vypůjčila.
Ještě měsíc a bude to,možná mnohem dřív

wjerushka
21. říj 2011

@nlenka moc pěkný fokty. Možná to jsou klasický ateliérovky, ale ty záběry jsou fakt krásný a klukům to moc sluší

vendulka
21. říj 2011

@nlenka mo já doufám, že dřív 😀 ...tal fotky jsou takové klasické ateliérové, právě je nemám moc ráda...záleží na fotografovi no

mia258
6. lis 2011

Moja malá má 14 mesiacov, ale mm ma presvedčil a začíname pomaličky pracovať na druhom 🙂
Mali ste aj vy také zvláštne nervy? Strašne sa teším na ďalšie, som rada, že Mia bude mať súrodenca ale na druhej strane dúfam, že to s dvoma deťmi zvládnem, že niekde neurobím chybu, zvládnem aj dokončiť školu atď. 🤐

silente
6. lis 2011

@mia258 - ty krásné strachonádherné pocity zná určitě každá z nás. Neboj, to se zvládne, já tomu taky pevně věřím i ve chvílích, kdy se má roztomilá princezna válí po zemi a vztekle řve 😀

sussanah
6. lis 2011

@mia258 ver mi, ze to si taky rikam porad, jak to vsechno zvladnu, a to uz mam dvojku tady 😀 Podle me nema moc cenu resit ted, jak to budes delat, az budes mit 2 deti, protoze do te doby se vsechno zmeni jeste 10x 😉 Nejvice se i osvedcuje se na zadny rezim neupinat, proste delat v danou chvili jen to co je potreba a ostatni se nejak utrepe. A navic, pokud te sam mm presvedcil na dvojku, tak predpokladam ze oporu v nem mit budes a i skola se zvladne 🙂

maximo
6. lis 2011

@mia258 Ja keby som vedela že sa mi druhé nepodarí na prvý šup ako pri synovi,tak tiež s druhým začnem skôr. Presne ten pocit či to zvládnem s dvomi deťmi som mala aj ja,hlavne keď náš Oliver bol vždy ukričaný a zarevaný a vždy sa chcel nosiť len na rukách. Po týchto pochybnostiach sme čakali kým mal Oli 2 roky aj 3 mesiace a teraz to sú 3 mesiace čo sa snažíme a zatiaľ stále nič 😢

mia258
6. lis 2011

@silente @sussanah @maximo ďakujem vám baby, trošku ste ma ukľudnili teraz. Viem, že sa na to malé (ktoré sa stále ešte len plánuje 😀 ) strašne teším, len sa bojím aby som potom nezlyhala a netrieskala si hlavu, že som mala predsa sa len trošku počkať... 😒
Ja som chcela tak 3-5 rokov počkať 😅 ale mm si myslí, že menší vekový rozdiel je lepší. A viem, že je skvelý otec tak v tomto nemám o čom pochybovať 😵
A aj kvôli tomu @maximo čo hovoríš ty. Moja malá bola úplne neplánovaná a teraz neviem ako to pôjde, keď je to chcené 😅

sussanah
6. lis 2011

@mia258 jj presne, nikdy nevis, kdy se zadari. Prvni byl taky trochu neplanovany, resp. mesic pred tim, nez jsme na tom chteli zacit pracovat 😀 No a na druhe jsme si museli pockat 5m

mia258
6. lis 2011

@sussanah hlavné je, že sa vám zadarilo, k tomu vám blahoželám 😵
Uvidím ako to pôjde nám, či to bude rýchlovka alebo dlho vymodlené dieťa...

vejula
6. lis 2011

ahojte dievčence. tak už to aj mna chytilo, začala som mať strašne chute na druhe mimi,ale ešte nemam menštruaciu kedže staršieho ešte pomerne často kojim. Navyše do noveho roka musim ešte douživať jedny lieky a od noveho roka by som velmi velmi chcela pracovať na druhom miminku. Tak len dufam že sa mrcha čoskro objavi

maximo
6. lis 2011

@mia258 Presne ako vravíš,keď je dieťa chcené,tak to často trvá dlhšie. Ja mám práve ovulku,takže večer makáme na súrodencovi ako o život 😀 ,ale beriem to oveľa pohodovejšie ako minulý mesiac kedy som mala až kŕče od nervozity či sa nám to podarí. Malý zaspí, sviečky sa rozsvietia, začne hrať romantická hudba a ide sa na vec 😉 . Tak pekný večer aj Vám

mia258
6. lis 2011

@vejula na jednej strane ti tú mrchu tak trošku závidím, vieš ako to myslím... 😵
Po novom roku sa do toho aj my pustíme "naplno".
@maximo presne tak 😉 treba na to ísť pozvoľna, romanticky, aby ste si to hlavne užívali a nestresovali sa preto, že mimi tak veľmi chcete. Potom to pôjde určite ľahšie. A držím palce 🙂

vejula
6. lis 2011

@mia258 jj, šak už som ušetrila na vložkach majland 😀 😀 😀 ale už by mohla doraziť. Takže od noveho roka začiname obe... no snad sa nam rychlo zadario 😵

mia258
6. lis 2011

@vejula som zvedavá ako nám to spolu pôjde, možno sa nám to vyjde na rovnako 😀

vejula
6. lis 2011

@mia258 hihi možno 😵 najlepšie by bolo hned na prby šup 😀

mia258
7. lis 2011

@vejula to by tak chcel každý 😀

keenfan
7. lis 2011

ahojte ako sa vam dari? My by sme tiez velmi chceli(i ked ja skor ako manzel) druhe dieta..Drzim nam dievcata palce.. 🙂 😉

mataharyy
7. lis 2011

@vendulka ahoj, tak jak válčíš?? 🙂

hanka_k
7. lis 2011

@vendulka Vendul krásné fotečky dělá Blanka Teplanová, je na FB a pak Aneta Barčová, ale ted myslím nefotí a pak Lucka Žemličková

vendulka
7. lis 2011

@mataharyy ahojky, válíčm v celku dobře ještě, ale už to chci mít za sebouuuuuuuu 😀

vendulka
7. lis 2011

@hanka_k díky,ale my máme svoji fotografku se kterou jsem spokojená 😉

mataharyy
7. lis 2011

@vendulka no tak držím palce ať to je rychlé, ten konec totiž děsně úmornej 😅

vendulka
7. lis 2011

@mataharyy jo to je, všechno mě bolí, no všechno hlavně spodek,zvohnout se nemůžu, vstát z psotele utrpení, chodím jako kačena...no ať už to je a mám klid

wjerushka
7. lis 2011

@silente je jsme něco prošvihla. DOufám že těhotenství zvládáš dobře a dodatečě teda potichu gratuluju. Miminko snad zaregistruju dřív 😅

wjerushka
7. lis 2011

@vendulka neboj, už to máš zapár. Aspoň není vedro apřeju Ti ať je to dřív a v klidu

wjerushka
7. lis 2011

@mataharyy a co u Tebe kočko?

vendulka
7. lis 2011

@wjerushka děkuji Ti, no vedro není aspoň, že tak, v létě by se mi asi moc rodit nechtělo i když sem si přála letní miminko,ale nevyšlo to

mataharyy
7. lis 2011

@vendulka jo mám na to živé vzpomínky 😅