Chtěla bych druhé miminko

janik8774
9. čer 2009

Ahoj všem co jste na tom stejně jako já.
Mám doma malého raubíře (po IVF) a chtěla bych nějakou malou princeznu.
Mám za sebou neuspěšný KET (včera jsem byla na krevních testech a negativní) a odpočítávám dny do dalšího pokusu.Mám někdo nějaký" recept " jak sladit klidový režim a malého prcka?
Já jsem ted s psychykou docela na dně.Těšila jsem na mimíška.Tak snad příště. 🙂

tyrisa
17. kvě 2010

Hmmmm,tak to snad nebude můj případ,dnes jsem udělala poslední testík co mi zbyl,zase negativní.
Teď piju čajík,užívám vitamínky,zítra jdu cvičit,takže pohodička,akorát ty povodně mě štvou.....
Uvidím jestli příště bude nějaká ovulka,mám nakoupené testy,testr slin je taky připraven,tak ještě ta MS,aby přišla 😝
Jinak vám přeji dobrou noc děvčátka papa

vendulka
18. kvě 2010

Tyriska, to me mrzi teda...u vas jsou povodne?
jinak ahojky vsem, ja jsem tak nejak nemocna a tak jsem takova protivna, mam zalehle usi a skoro nic neslysim, tak si pripadnu jak nejakej debilek 😀

helcenka
18. kvě 2010

Ahoj holky,
mně dneska tak třeští hlava, to je děs. A to si na to nemůžu nic vzít. Tak tady chodím s hadrem na hlavě. Jsem fakt kočka. Za chvíli má dorazit návštěva, tak se snad nevyděsí.
Tyris, červen je taky krásný měsíc na miminko.
Zítra mi držte palce, jdu k novému gynekologovi, tak snad bude všechno v pořádku a už to budeme moci rozhlásit. 😉
Hezký, pokud možno nepropršený, den.

vendulka
18. kvě 2010

hel a co paralen?

tyrisa
18. kvě 2010

Jsem z Ostravy,takže povodně jsou,ale už to opadá ...
Heli vydrž,to přejde,je dobře,že do sebe necpeš chemii.
Červen je fajn,ale mimi by bylo v únoru.....no mě je to jedno...hlavně aby už to bylo,akorát ta MS pořád nikde ☹ chjo

helcenka
18. kvě 2010

Tyris, to už by bylo v březnu. To už by mohlo být lepší počasí. Ať MS brzo dorazí.
Já už to odpoledne nevydržela, vzala jsem si půlku paralenu. Tři děti tady řídily jako divý. Návštěva právě odjela, tak jsem docela ráda.
Jestli to budu mít jako při prvním těhu, tak mám fakt radost. To jsem měla migrény do čtvrtého měsíce, když už to bylo k nevydržení, vzala jsem si půlku paralenu, zabral jenom minimálně, ale mimi to neublížilo.
Zítra dám vědět. Hezký večer všem.

mataharyy
18. kvě 2010

heli, poptej se na homeopatika, já mívám takové migrény že nemůžu být nikde kde jen tikají hodiny nebo je minimální světlo, tak jsem z toho byla dost vyděšená, protože normálně si dělám jiné tabletové menu, ale když jsem byla těhotná, tak to jaksi nešlo 😅 A pani v lékárně mi doporučila homeopatika (už si nepamatuju název) a to bylo blaho 😵

helcenka
18. kvě 2010

Mat, já se právě zítra chci zeptat doktora, snad mi něco poradí. Protože ty migrény jsou fak děsný. Já je mívala, když jsem studovala, tak jak jsem se učila. Pak dlouho nic až v těhu. A to bylo teda tóčo. Díky

zuzana2706
19. kvě 2010

babenky, ja by som chcela druhe mimco a stale nic ☹ uz 4 mesiac

helcenka
19. kvě 2010

Hezký den všem,
vítám Zuzku.
Děvčata, tak dnes už je to oficielní. Na UTZ se objevilo takové háďátko, 2,6mm. Dnes jsem 5+6. Tak to ze mě všechno spadlo a jsem fakt moc šťastná. Nový doktor je super, sestřička přísná, ale taky hodná.
I ta migréna trochu ustoupila. A teď jdu jíst, mám hlad jako vlk. Od rána jsem se klepala strachy, tak jsem nemohla ani nic pozřít.

lucie.krajcarova
19. kvě 2010

Heli, moc blahopřeji 🙂 tak to ani dlouho netrvalo, že? dáš si sem termín porodu? a kromě migrény se cítíš fajn? my jsme s malým nachcípaní, takže se necítím nic moc.. teď mi došlo, že si do krku stříkám stopangin a nevím, jestli ho můžu ☹

helcenka
19. kvě 2010

Luci, netrvalo to vůbec dlouho. Když jsem to řekla dneska mamce, skoro brečela, ale nezapomněla podotknout, že si budeme na ten duben dávat pozor, obě dětičky počaté v dubnu... Jinak to ještě roztrubovat nebudeme, počkám do příště, i když tady už to ví lidí.... Jdu na kontrolu za 3 týdny.
Termín porodu dám, ale až po příští kontrole. Tenhle doktor čeká až po 8. týdnu (neoficielní termín je 12.1.2011 - krásné datum). Ta migréna je ale šílená. S prvním prckem jsem ji měla do konce 4. měsíce skoro pořád. Tak se mám na co těšit.
Jinak mi nic není, ani nevím, že jsem těhu, jako u prvního. 😀

mataharyy
19. kvě 2010

heli, tak to gratuluju 🙂
zuzko, nezoufej však se k tomu taky dopracujem.
Mě dnes přišel Femigard a nějaké tabletky, tak snad... 😵 Jenže díky volům na úřadech se snažení o mimčo bude muset přerušit, netuším na jak dlouho, protože v pondělí musím odjet do čech, zase ☹ Už mě to fakt se...

lucie.krajcarova
19. kvě 2010

Heli, tak to je krásné!!!!! a jinak máme hodně podobný průběh těhu, mě teď přijde ještě o trochu lepší.u prvního si pamatuju velké roztahování dělohy v 8tt, teď to nebylo tak strašné 🙂

vendulka
19. kvě 2010

heli, to je parada, gratuluji 😵 😵 😵 😵

vendulka
19. kvě 2010

mam radost 😉

starhys
19. kvě 2010

ahojte holky,helci tak to moc gratuluji a přeji štěstíčko a menší bolesti hlavy,taky to znám! Já nic nového dostala jsem MS a tak můžu na ovulku a snažit se!

helcenka
20. kvě 2010

Ahoj děvčata,
moc děkuju. Jsem fakt šťastná a zároveň mám strach z každé kontroly. Snad ještě větší než u prvního těhu.
Já vám všem držím moc palce, ať jsme tady brzo všechny těhu. 😀

lucie.krajcarova
21. kvě 2010

Heli, a kdy jdeš na KO? těším se, až si přidáš, kdy čekáte mimi 🙂
Holky, přeji hodně štěstíčka 🙂 já mám nějaké jiné těhu, no manžel má ze mně radost 🙂

helcenka
21. kvě 2010

Na kontrolu jdu 10.6., to bych toho měla vědět víc.
U mně až do včerejška všechno probíhalo jako u prvního těhu - migrény a špatně v autě. Včera mi manžel musel zastavit nebo bych se poblinkala. Tak jsem se venku vydýchala a pokračovali jsme dál. Při prvním těhu jsem i několikrát vyběhla z auta a všechno šlo ven.... Migréna mi povolila, tak snad už to bude zase nějaký den lepší. 😀
Dneska mi je pro změnu od rána šíleně zle od žaludku. Sice neblinkám, ale když se najím, tak mám co dělat. Když si nic nevezmu, tak se mi zase úplně kroutí žaludek hlady. No děs. Snad je to jen přechodné...
Luci, jak to prožíváš?

lucie.krajcarova
21. kvě 2010

Heli, mě nic není, fakt 🙂 akorát někdy cítím na bříšku džíny, nebo když víc nosím malého. jinak jsem čilá jak rybka, aktivní, dobrá nálada, je mi prima .-)

magda82
21. kvě 2010

ahoj holky jak čtu ty vaše články,tak to máte lepší než já.my s snažíme o druhé mimi už téměř 2 roky. ☹ ☹ a stále nic.a teďka jsme to museli odložit kvůli opravám na našem domečku,takže pak už nám nezbývají síly 😉 .ale snad brzo se to podaří.Naše starší dcerka teď půjde do 1.třídy,takže už je nejvyšší čas,aby nebyl velký věkový rozdíl.Kdyžtak má některá z vás najakou radu,jak tomu pomoci?Kdyžtak mi můžete i napsat na mail: magda.lekesova@centrum.cz
Předem děkuji za odpovědi.Magda mějte se hezky a snad někdy se ukážu tady

tyrisa
25. kvě 2010

Holky,mě klepne,ještě jsem to pořád nedostala,už mám o 4 dny delší cyklus než minule.Piju kontryhel a furt nic-doufám,že mě to nechytne v Chorvatsku 🙄 .Jinak je to přesně 48 dní.

lucie.krajcarova
25. kvě 2010

ahoj magdo, a netušíte, v čem je problém? pravidelnou menstruaci máš? ovulaci máš? tím bych asi začala u svého gynekologa.

ty jo, Tyris, ty si užíváš.. a já myslela, že už to je další měsíc...přemýšlím, jestli má cenu pít ten kontryhel, myslím, že se pije jen od začátku menzes do ovulace -cca 14 dní... já už pak nepila, no ale už jsem bylav tom 🙂

vendulka
25. kvě 2010

Ahojky, jak se mate?
TYRISA...no tak snad se to brzo nejak vyresi s tou MS

vendulka
25. kvě 2010

a jak se mate tehulky?

brumdinka
25. kvě 2010

ahoj tyris - no já už bych šla k doktorovi, takhle sem to měla na začátku roku testy negativní a nic, pak mi řek, že bud´ještě počkáme a nebo vyvolávačku, s tim, že jestli chceme mimčo tak je lepší ta vyvolávačka, aby tě to nastartovalo 😀 a já mám MS od tý doby přesnou jako hodinky, přesně 25. - dneska zatim nic 😀

jinak kontryhel se má pít jen do ovulace, takže já se snažim to kombinovat kontryhel těch cca 14 dní a zbytek jim listovku 🙂

lucie.krajcarova
25. kvě 2010

Vendu, není mi nic moc mám silný suchý kašel ☹

vendulka
25. kvě 2010

tak at je brzo lip , ja byla minuly tyden nejaka nalome, ryma, kasel, bolela me hlava...uz je to pryc, konecne

nlenka
25. kvě 2010

Ahoj holky.Doufám,že vám nebude vadit,když se k vám přidám.Potřebuji se trošku vypovídat ... ☹
Máme skoro tříletého syna a minulý rok v dubnu jsme začali plánovat druhé mimčo. Jenže po porodu jsem si nechala píchat hormonální injekci Depoprovera-nikomu to nedoporučuji!!!. Právě v dubnu jsem dostala poslední,jenže uběholo léto,podzim a já stále nedostávala MS. Došla jsem za Dr. a ten mi začal pro změnu píchat injekci na vyvolání MS. Do prosince nic,pak už se to jakžtakž rozběhlo a navíc mi dal prášky,které jsem později zjistla,že je to HA. Prý to zvýší účinnost otěhotnění o 30%. Brala jsem to měsíc a pak už né,říkala jsem si,že když to má vyjít,tak bez prášků.
A abych se dostala k podstatě problému. Před 14 dny jsem si dělal TT a byly tam dvě čárky,volala jsem Dr.,že jsem pravděpodobně těhotná (měla sem týden zpoždění). Jenže minulou neděli jsem dostala MS,ale myslela jsem si,že jsem potratila,v pondělí mi to doktor vyvrátil,že se to stává běžně,prý si matka příroda po sobě čistí.
Dneska jsem byla na ultrazvuku a bohužel se potvrdilo to co sem si myslela,o mimčo sem v 5 nebo 6 týdnu přišla.Naštěstí nemusím do nemocnice na vyčištění,ale i tak je mi strašně smutno 😢 😢 😢 .
Někdy je život prostě nespravedlivý. Omlouvám se,jestli jsem vám vpadla do diskuze . Ahoj Lenka