Chtěla bych druhé miminko

janik8774
9. čer 2009

Ahoj všem co jste na tom stejně jako já.
Mám doma malého raubíře (po IVF) a chtěla bych nějakou malou princeznu.
Mám za sebou neuspěšný KET (včera jsem byla na krevních testech a negativní) a odpočítávám dny do dalšího pokusu.Mám někdo nějaký" recept " jak sladit klidový režim a malého prcka?
Já jsem ted s psychykou docela na dně.Těšila jsem na mimíška.Tak snad příště. 🙂

nlenka
17. srp 2010

Wjerusko,tos mě zase pobavila.Úplně to vidím,je to jako u nás. 😀
Něco podobného mi řekl při poslední hádce manžel taky. Oni si ty chlapi fakt myslí,že je to procházka růžovou zahradou. Nekoukáte náhodou někdo na Spektrum?Tam dávají pořad Maminka stávkuje.To je někdy hukot,někteří manželé jsou úplný tupci.Děkuju bohu,že mám manžela,který mi občas s něčím pomůže a snad by se o dítě i postaral a nenechal ho hlady.
Nejhorší je,když mají něco udělat ve stresu a v časové tísni. 🙂

lucie.krajcarova
17. srp 2010

Wjerushko, tak pěkná výprava k zubaři to byla 🙂 trošku jsi mě rozesmála při tom hnusném dni.
Nlenka, spektrum asi nemáme, škoda....

wjerushka
17. srp 2010

Ach jo holky, tak jsem zase tak namíchla až jsem se třásla. Jak jsme byli u tchýně, tak jsem jí řekla o tom potratu a nejsme ani 24 hodin a volá švagrovka manžovi, že jsme jim to řekli pozdě, že nejsme upřímní a jsme snad rodina, tak si takvýhle věci nemáme nechávat pro sebe. A taky že si tchýně stěžovala, že si malýho neužije, že kolem nás lítá a pak ho seberu a jdu s ním pryč. No fakt jsme byla totál vytočená tak, že jsme vzala telefon a volala přímo tchýni. V minulosti jsme totiž spolu moc nevycházeli, teda hlavně, když jsem byla jen přítelkyně, ale od svatby se to zlepšovalo a měla jsem pocit, že ten týden jsme si obě užily nejlíp, co jsem tam byla. No tchýně byla v telefonu fakt překvapená, takže je to iniciativa švagový a tchýně sama řekla, že je to koza

lucie.krajcarova
17. srp 2010

wjerushko, tak to je hrůza.. ach jo, někdy ty ženský fakt blbnou, zvlášť ta tvoje švagrová!!! moje dvě jsou naštěstí v pohodě..

wjerushka
18. srp 2010

@lucie.krajcarova Ony jsou většinou švagrovky taky v pohodě relativně. To, co teda předvedla teď bylo porvý, co předvedla takovej kiks. No u ní je to asi i tím, že sama nemá děti a ani nikdy žádný děti mít nechtěla, tak si těžko představuje, co to obnáší a jak se člověk cítí 😒
Dneska jsem utratila strašný prachy v hračkářství a čekám vylágoš. Ale zase už mám dáerk Krýšovi ke svátku a i pod stromeček. Hračkářství totiž ruší a měli tam toho hrozně moc ve velkejch slevách. Pak jsem koupila blahopříná ke sňatku kamarádce, v sobotu se jedeme podívat na obřad. Heozně dlouho jsem přemýšlela, co by bylo vhodné jako svatební dar, nějaká drobnost, až mě napadlo nechat jim vyrobit jemnovku na dveře. Jenže mě to napadlo dost poždě, takže do soboty nebude. No nevadí. Nedávno se stěhovali a máme slíbenou kolaudačku, ak když to přinesu na tu, tak si myslím taky bude OK 🙂

lucie.krajcarova
18. srp 2010

to je hezký dárek! my takový taky dostali, vidíš, musím to najít, ať to připevníme na plot 🙂

wjerushka
18. srp 2010

No já jim nechala udělat nalepovací, ne s vruty. Vím jak to vypadalo s jmenovkou u nás, dostal to na povel manža a skoro tři roky po svatbě jsem ji na dveře přidělávala já. Kamarádčin nastávající je podobný tip, ale nalepit ji pak určo zvládne. 🙂 Je to taková drobnost, ale myslím si, že užitečná 🙂 Úplně jim ty předsvatební starosti závidím

nlenka
19. srp 2010

Wjerushko,s těmi švagrovkami je někdy pozdvyžení. Já ještě žádnou ofiko nemám,švagr se do ženění nežene a můj brůdr je podobnej.Alespoň má dva roky přítelkyni,ale s ní je někdy vzrůšo. Asi před rokem na manželových 30.narozeninách se trošku víc napila a taky pozurážela každého. Ještě se stihli s bráchou pohádat,takže na ní nepromluvila ani noha od stolu. 😖
Od té doby jí nikdo neměl moc rád,při návštěvách sme se jí vyhýbali,ale už to nějak vyšumnělo.Brácha jí to asi vysvětlil,takže jí nějak respektujeme. A jsme jí docela vděčný,že dala bráchu do latě. Dřív se mu nechtělo moc makat,pořád by byl na pracáku,i když už měl nějaké zaměstnání,tak se mu ráno nechtělo vstávat a chodit tam.Pár dluhů si taky udělal,ale teď vládne Verča,takže díky za ní. Taky přestal hulit trávu. 😀

wjerushka
19. srp 2010

Tak já jsem švagrovky vyvdala - manža má dvě ségry o dost starší než je on - byl takový překvapení, narodil se rodičům, když měli ke 40🙂
Můj brácha se rozešel s dlouholetou přítelkyní loni (ty jo, toto letí) na jaře - ona se chtěla vdávat a mít děti a on ještě ne. Ta byla v pohodě, rozumněli jsme si sní všichni i naši ji měli celkem rádi. No brácha se dost dlouho oklepával a teď zase randí, ale opět nevíme s kým 🙂
@nlenka Asi brácha k sobě generála potřebuje, když ho tak srovnala 😉

vendulka
21. srp 2010

Ahoooooj zensky....tak jak se mate co noveho?
dovolena byla uzasna a docela na me i dlouha i kdyz pro me to dovolena nebyla bo se to neda jen tak se pul dne valet u more bo u bazenu, kdyz se musis starat o dite,ale i tak to bylo uzasne a uz se tesim na dalsi, akorat co mi ji tak trosku zkazilo byl prijezd do hotelu a zpet do Prahy na parkoviste, kde se anm ta dovolena pekne prodrazila bo nam jaksi odesla baterka a v 1h v noci jako to byl mazec, museli jsme shanet novou, koupit na benzince a ja v tech 12 stupnich malem umrzla v krataskach a vasilu,ale nakonec se to zvladlo, sice blba vzpominka,ale to hezci prevazuje, po prijezdu na hotel taky sileny bo delagatka na nas definitivcne srala, nevystoupila s nama,aby nam rekla co a jak a my nemeli pro malou postylku a to jsme ji meli vylozene napsanou v cestovni smouve, takze zajistovani postylky v 10h vecr pocelodenim cestovanim s ditetem ktere je ospale fakt desny...ale nakonec to dopadlo dbre, jen se mi tam rozhodili tim nervy na noc,ale jinak super....
nath let zvladla naprosto genialne az me prekvapila, byla tak uzasna,ale to bylo asi tim, ze neletelo plne letadlo,tak jsme pro ni dostali sedadlo, tak to bylo super, ale zpet uz ne bo bylo plne letadlo,t ak to byl masakr 4,5h ji mit na kline,.ale nastecti skoro pulku letu prospala, tak se to jakz takz dalo...
jinak fotky jsou uz na rajceti, tak se muzete mrknout...
jinak jsme priujeli dneska v 4,30dom a spali jsem vsichni do 10,30h i nath!!!takze super
no a jinak nevim co bych vam tak jesste napsala snad jen to, ze asi napisu negativni komentar do CK na delegatku, ktera se vubec nezajimala jestli je an hotelu vse v poradku a na letisti taky ne...a to dokkonce sama na schuzce rikala, ze nekde zapomela klienty nabrat do autobusu na letiste, takze mazec

wjerushka
21. srp 2010

@vendulka Vítej z doči. Pošleš mi Tvůj nick na rajčeti (třeba do IP)? Já ho nemám a na fotky bych se tak ráda podívala 😉

Jinak já si dnes zavzpomínala na svatbu. Vdávala s ekolegyňka, tak jsme se jeli podívat na obřad a nádhera. Ona byla moc krásná nevěsta - šaty nádhera (tak ona je vysoká a štíhlá - takže na ni by vypadalo dobře všechno) - jako z pohádky a měla moc krásně udělaný vlasy - měla v nich živé květiny - prostě vypadala jak z katalogu. Obřad měli taky hezký - nakonec venku, i když měli psanou obřadní síň. brali se na zámku ve Žďáře, tam asi když je hezky, tak vynesou židle ven. Jako doprovod tam byli tři muzikanti - klávesy, klarinet a myslím housle a oddával je starosta měl moc pěknou a vkusnou řeč . ne moc dlouhou a pěkně vyslovoval. Akorát matrikářka teda byla baba od rány. Myslela jsem si, že si popláču, ale Krýš amě nenechal. Všechno ho zajímalo, takže jsem za ním pořád běhala. Sebral kde co ze země, takže jsem pak měla plný ruce větví, kamínků a listečků, takže to byla srnada, když jsme šli blahopřát.

vendulka
21. srp 2010

@wjerushka je svatba, to muselo byt super, my na dovci oslavili 4 lete vyroci svatby 😵

wjerushka
21. srp 2010

@vendulka Tak to jst eho oslavili Kásně. Hnes jsem fotky zkoukla a nádhera. Ty plážičky i moře mouselo být super. A malá vypadá jako pěkná šplouchanda 🙂 Celkově to vypadá na pravou dovolenkovou pohodu a v letadle na tech fotkach mla vypada jako doma 🙂
My letos budeme mit třetí vyroci a 10 let, co jsme spolu zacali chodit

vendulka
21. srp 2010

@wjerushka jo byl to relax, ale bez male by to bylo lepsi 😀 nemas ani 30 minut na klid, porad hlidat sviste, ktery nekam zdrha, nebo se vzteka a nebo porad neco,ale i tak jsem si odpocala a MM snad taky
no my letos mame 4 roky od svatby a v dubnu budeme spolu 11 let... 😉
no spouchanda ani moc ne, teda jako jo vodu miluje,ale jen nekde na krajicku, beda jak ji chces vzit kousek dal 😀
mame jeste nejake video,ale to jaksi neslo nahrat, skoda 😒

vendulka
24. srp 2010

http://www.facebook.com/#!/photo.php?pid=466646...
prosím o hlas, jestli jste registrovaní na FB,díky moc

wjerushka
24. srp 2010

Ahoj děvčata, tak se to počásko dost vybarvilo, takhle ke konci léta 😒 A zrovna o víku je u táty pouť a chtěli jsme malýho povozit na kolotoči. Taky se taťka uvolil, že ho můžeme uložit a dal nám do půlnoci propustku na zábavu, ta bývá krásná na zámku. No jestli bude pršet, tak bude v kulturáku, ale ztratí to to kouzlo.
Včera jsem zjistila, že jsem si vzala chlapa hysteričtějšího jak stará baba. Byli jsme ho totiž vyzvednout s malým v práci a pak na procházce. Jenže se dost rychle zatáhlo a začlo trochu poprchat - o to by ani tak nešlo, ale taky pohřmívat. No manžu chytil rapl, nebo co, sebral golfky s malým a letěl domů. Já za ním zavolala, že když bude doma dřív, že by mohl začít sbírat prádlo, co jsem měla venku. Taky jsem přidala, ale abych letěla jako on, to mě teda ani nenapadlo. No dorazila jsem asi o tři minuty později, golfky píchlý u vchodu a manža strhával prádlo ze šňůry. Pak došel ke vchodu, že už to nepobere, švihl s tím do bendy, co tu máme na letáky a letěl znova ke šňůře. Takže samo prádlo ucouraný po zemi, já namíchnutá, že tam nechal malýho v kočáru, proč ho nevzal domů a manža zase naštvanej, že mu nelíbám ruce kvůli prádlu, že mi ho přece zachránil, aby nezmoklo 😝 Já nevím, že se vždycky všechno tak zvrtne 😒

vendulka
24. srp 2010

@wjerushka no jo no chlapi, si mysli, ze se pretrhli, kdyz udelali jednu vec, to stejne je i u nas...ono to asi ani jine nebude...

lucie.krajcarova
24. srp 2010

@vendulka mně nějak nejde hlasovat...
wjerushko, no jo, však oni nejsou tak nadaní jako ženské, které zvládají víc věcí najednou 🙂

wjerushka
25. srp 2010

Holky o to nejde, kolik zvládne věcí, spíš mě překvapilo, jak fakt začal hysterčit kvůlitrochu hřmotu 🙂 Ve městě, ještě, že nás to nechytlo někde v přírodě, to by ho asi kleplo. No manža se asi bojí bouřky, což mě teda nepotěšilo, protože já taky, ale rozhodně míň jak on 😀

lucie.krajcarova
25. srp 2010

fakt se bojí jo? já když jsem sama, tak se taky bojím 😢

nlenka
25. srp 2010

Ahoj holky.
Vítej zpátky Vendulko. S tím hlasováním je to pravda,včera jsem to zkoušela několikrát,ale nejde hlasovat,není tam "To se mi líbí".Jak je to možné?

vendulka
25. srp 2010

@nlenka diky za snahu,ale nejak jsem to nevedela, ted uz jo, musim te mit v pratelich, jinak to nejde 😉

nlenka
25. srp 2010

Aha,tak tí to bude.Jestli by ti to nevadilo,tak si tě zadám do přátel.Ale musíš to potvrdit

vendulka
25. srp 2010

@nlenka okej, mam te potvrzenou 😉 diky

nlenka
25. srp 2010

snažím se,ale asi sem úplně blbá,prostě mi to nejde. 😠

vendulka
25. srp 2010

to potom teda nevim

nlenka
25. srp 2010

rozkliknu tu fotku,dole se objeví kdo pro to hlasoval.Ty a další dva lidi.Ale není tam výběr abych hlasovala já

vendulka
25. srp 2010

aha, to staci, kdyz das, ze se ti ta fotka libi, to je to hlasovani 😉

nlenka
25. srp 2010

ale právě to tam nikde bohužel není ☹

nlenka
25. srp 2010

ale jak sem to zkoušela,tak nemůžu hlasovat pro žádnou fotku,je mi vážně líto Vendulko 😖