Chtěla bych druhé miminko

janik8774
9. čer 2009

Ahoj všem co jste na tom stejně jako já.
Mám doma malého raubíře (po IVF) a chtěla bych nějakou malou princeznu.
Mám za sebou neuspěšný KET (včera jsem byla na krevních testech a negativní) a odpočítávám dny do dalšího pokusu.Mám někdo nějaký" recept " jak sladit klidový režim a malého prcka?
Já jsem ted s psychykou docela na dně.Těšila jsem na mimíška.Tak snad příště. 🙂

wjerushka
2. bře 2011

@vendulka Jé krásný, už na mě dýchlo jaro🙂 No s tím najížděním to znám, to do mě najížděl minulý týden v samojdě u pokladny dědek. Když to udělal po třetí, takjsem se normálk aotočila, chytla ten vozík a strčila ho do něj, ať si to vyzkouší, jak je to příjemný. V samojdě jsou důchodci pořád.Ať tam vlezu kdy chcu. Já teda doufám, že se takhle protivná nebudu. i když asi ten věk a doba,v e který jsme mladí pak hodně zkresluje pohled na svět

mataharyy
2. bře 2011

@wjerushka Jestli budu takovej důchodce, tak si vystavím potvrzení na povolenej odstřel 😀
Jináč jsem se dala do vyklízení a stěhování, je to paráda bouřej se obě dvě děti 😀 😀

silente
2. bře 2011

@mataharyy - tedy dočetla jsem poslední stránku a děsně se tlemím, jak jsi krásně v ráži 😀 A neboj, kdybych šla kolem Vás, tak bys v mých očích fakt viděla to "jéé, koukám, že všude stejné" 😀
@wjerushka - baba jedna hladová! 😝

mataharyy
2. bře 2011

@silente škoda že jsi nešla, alespoň jeden takovej chápající pohled by mě potěšil, takhle jsem si připadala jako totální... 🙄

nlenka
3. bře 2011

Ahoj holky,
vy mě teda bavíte 😀 😀 😀 . Ještě že bydlím na vesnici a musím se všude dopravovat autem.
Ale když jsem jezdila do práce a do školy,tak to nebylo jiné. ☹
Jednou,když jsem měla ortézu na noze jsme jeli s učitelem a asi 5 spolužákama někam do knihovny(v rámci výuky).Byla jsem ráda,že jsem se tam doplazila,respektivě doskákala a padla v tramvaji na sedačku.Sám učitel mě na volné místo upozornil.Ale co čert nechtěl,důchodci měli zrovna někde rojení nebo nějaký slet,takže čím dál jsme jeli,tím jich přibývalo.Pak nastoupil nějaký řidič od dopravního podniku a bylo mu děsně divné,že tak mladá a sedí.Tak začal vyřvávat na celou tramvaj různé úrážky a všichni se na mě samozdřejmě koukali.No bylo mi hamba,co budu povídat,tak jsem se i zvedla že nějakou tu rachejtli pustím sednout,ale pak se mě zastal učitel a milého řidiče srovnal do latě.
Jenže on si vydlídnul nějakýho mlaďocha co snědl jablko a ohryzek strčil za sedačky nebo kam.Zase spustil humbuk,ale to už ho nikdo nevnímal,potom trapasu co předvedl. Lidi jsou hold všude stejný

kolebka
3. bře 2011

@mataharyy Neboj už to máš za pár,když už si to vydržela do ted tak to dáš.. Jo jo dětičky umějí někdy pěkně zlobit.. 😎 myslím že je to ale takové období chtějí ukazat svojí osobu a skouší naše nervy co vydržíme.Taky jsme měli krátké stekací období cirka ve vašem věku děska a ted už dobré.Co na to pomáhá být tvrdá a nepovolit,nám pomáhalo jít do kouta (na hambu) ségra zas preferovala opláchnout studenou vodou obličej,jo a né že bych byla pro mlácení ale taky jsem jí kolikrát dala za to na prdel lidi nelidi 😝 na kažkého platí něco jiného..chápu že ve tvé stavu je to komplikovanější chtěla by si ti mít už za sebou..

vendulka
4. bře 2011

- ahojky
- tak malé taky dávám na prdel, i mezi lidma ve cvičení klidně 😝 ona si nějak navykla, že si může dovolit všechno, to teda ne a když do toho vztekání mě začne tahat za vlasy a kousat, tak neváhám a klidně ji dvě přiletí

mataharyy
4. bře 2011

Tak a já ho mám dost... Ještě že je pátek, pač jináč bych si troufal říct že se zítřka nedožiju 😠

vendulka
4. bře 2011

@mataharyy - copak? 😅

mataharyy
4. bře 2011

Včera večer už mi stačilo se na něj jen podívat a rozbrečela jsem se, jak mi celej den lezl krkem a to jsem se mu věnovala, byli jsme na nákupech a pořád měl pozornost a bylo mi to hov... platný, no a doma to totálně zatlouk... Já myslela že už má období vzdoru, ale to co předvádí za posledních pár dní je děs, už na něj nemám... 😔

vendulka
4. bře 2011

@mataharyy - vydrž bude líp 😉

vendulka
4. bře 2011

-ale znám to, někdy mám taky ten pocit a mám toho dost ☹

mataharyy
4. bře 2011

@vendulka Bude, v pět přijede manžel... sice bude nadávat že je tu bordel, ale jídlo dostane, tak to bude OK a pak se s ním bude rozčilovat on a já si přes víkdend odpočinu, navíc zítra chci rodit 😀 Kamarádka má od včerejška holčičku a drží mi tam fleka 😀

vendulka
4. bře 2011

@mataharyy - tak to jsem zvědavá, jestli teda budeš rodit 😀
-manžel včera byl doma hodinu a po té hodině říká, že už toho má dost 😀 a to byla včera N. hodná, tak nevím co měl 😅 😀

mataharyy
4. bře 2011

@vendulka Tak to může být rád že nebyl u nás, to už by ho hasiči odstřihávali ze stromu 😅

vendulka
4. bře 2011

@mataharyy - přijde mi, že ti chlapi toho moc nevydrží 😝

mataharyy
4. bře 2011

@vendulka ten můj asi dostane dnes jinou školu... ale ze mě má mé dítě prdel, tak to musí zkusit on... 😅

wjerushka
4. bře 2011

@vendulka Souhlas, tak ymi přijde manža zbytenčě podrážděnej, když je kryštof docela hodnej. On by ho chtěl mít jako vojáka, na povel poslechnout, ale to nejde.
@mataharyy Mě jednou kryštof normálně rozbulel. Celej den zlobil a k večeru mi ruply nervy, sesula jsem se na chdobě a začla regulerně cabit. To ho teda zaskočilo, okamžitě přestal a chodil kolem mě, co se děje. Jinak já to vidím na dnes v noci/zítra dopolko, tak šup šup do porodky, až přijede manžel. 🙂 Bude mít pak nějakou dovču, aby si s vám chvíli pobyl?

mataharyy
4. bře 2011

@wjerushka Adrián pak zalezl a usnu, ale až po několika dalších minutách... Mě víc jak hodinu v kuse stačilo ho vidět a bulela jsem, když jsem se uklidnila a zas ho viděla jela jsem nanovo... Já vlastně ani nevím zda mi bylo líto víc jeho nebo mě 😅 Protě konec, má hormonální hranice je někde v háji... 😨 Jo bude mít volno, ale nevím na jak dlouho... bere si opatrovatelskej na Adriána a ten je "jen" na deset dní, tak uvidíme, ale hádám až porodím tak to bude lepší a Adrián bude moct okukovat miminko... 😅 ale teda může se každej na hlavu stavět a říkat jaká jsem, ale to šestinedělí se dodrží, prostě nikoho na návštěvu nechci, ne po tomhle... Budeme mít šest týdnů na to srovnat se s nastalou situací a to jak já tak Adrián a nechci do toho vidět tchýni ani nikoho jiného... Budeme hezky chodit ven s kočárkem a dětma, tvořit si nějakej režim, jináč mi asi fakt přeskočí... A tchýně se může třeba poto... 🤐

vendulka
4. bře 2011

@mataharyy správně, jen pěkně v klidu doma bez návštěv, já bych to po druhé asi taky tak udělala, sice moje první šestinedělí bylo v pohodě a těšila jsem se ven a to jak každýmu malou ukážu,ale to je asi u prvomaminek normální, pak se na to člověk s odstupem času kouká jinak...ale za návštěvy v por. jsem byla ráda, pěkně to utíkalo 😵

wjerushka
4. bře 2011

@mataharyy Tak nevím, tohle by měl snad každej pochopit ne? 😕 Já jsem chtěla mít klid i u kryštofa a více méně se návštěvy hlásily až po šestinedělí. Jediný kdo přišel, tak moji rodičové, protože mamka zrovna byla doma, měla pauzu mezi chemou a to by pak Krýšu viděla až snad ve dvou měsících. ALe i ti se ptali, jeslti smí. Ale doufám, že nám aspoň napíšeš, že už jsi porodila 😅

mataharyy
4. bře 2011

@vendulka Tak u prvního jde o to aby jsi na nějakej režim najela hlavně ty, kdežto u druhého musíš tvořit režim sobě, miminu a ještě staršímu dítku které se musí sžít s nastalou situací a po těchto pár dnech... mě by asi vážně kleplo i kdyby po mě někdo chtěl blbé kafe, navíc vím jak jsem na tom byla po porodu s Adriánem a už je mi jasný že teď to bude stejný... To stačilo jedno blbě podané slovo a já startovala do ruda a šeredně jsem se shádala s dědou... Takže v zájmu všech bude lepší aby sem prostě nikdo nechodil... Jináč pokud bude vše v pohodě, nebude mrznout atp. tak po pár dnech ven chodit budem, to by mi tu Adrián asi vyskočil z kůže, ale nechci aby někdo chodil k nám 😅
@wjerushka No to neznáš mou tchýni, on to nepochopí, už jsem jí to naznačovala a naprosto to ignorovala a jsem si skoro jistá že až přijde na lámání chleba tak bude ještě prskat, že chtějí přijít na Adriánovo narozeniny a podívat se na mimino atp... prostě bude mé přání ignorovat a pokud ano, tak vím přesně jak to dopadne, šeredně se pohádáme... 😖
Jasně že vám dám vědět že jsem porodila, když to tady stádium blokace uživatelů totálně nezrujnuje... 😅

vendulka
4. bře 2011

@mataharyy - jasný, já sjem tě pochopila jak to myslíš 😉

- já se dala do úklidu, který jsem chtěla dělat zítra,ale tak mrně spí, tak než jen tak nic nedělat,tak jsem to využila užitečněji ten čas a i buchtu peču 😵

nlenka
4. bře 2011

AHoj holky.
To máme dneska hezky co 🙂 ? Já jsem se taky dneska pustila do úklidu.Odpoledne,až taťka přivede mrňouska domů,tak vyrážíme do jižních Čech ke tchánovcům.Tam snad budu mít chvíli klid.Slíbili,že ho vezmou na maškarní průvod,tak si s manžou zajedeme v klidu na nákup.
Teď mě ale bolej nohy,jak kdybych šla Praha-Prčice.

@mataharyy ,ještě vydrž,ty malý smráďata mají čuch zlobit v nejnevhodnější chvíli 😠

anitta
4. bře 2011

ahojky holčiny můžu k vám?
taky bych chtěla druhé mimi manža je trochu opatrnější ale já to nevzdávám on chce ještě čekat ale já už bych do toho šla co nejdřív ,před rokem jsem potratila v osmém týdnu , měli jsme s manželem i krizi kvůli tchánovcům jsou to naprostá paka a do všeho kecaj a on stojí bohužel dosdt při nich ale odstěhovali jsme se zpět do Prahy a je vše lepší a lepší a vypadá to že to snad brzy začneme zkoušet aby byl brácha nebo ségra jen to čekání je hrozný
😒
nechci na něj tlačit ale už nejsem nejmladší a Davídek je po ivf a to druhé bylo přirozeně tak doufám že to půjde normální cestou... chjo 😔

vendulka
4. bře 2011

@anitta -ahojky, vítej, klidně se můžeš přidat, místa je tu dost a držím palečky ať se brzo zadaří bráška enbo sestřička...to znám tchánovci někdy dokáží otrávit život 😒

anitta
4. bře 2011

díky 🙂 zrovna dnes babizna přijede tak se mám zas na co těšít uf uf, zase rady porady a vyzvědy kolikrát jsme byli u našich a jak dlouho jeslti to náhodou není víc než ona vidí nás jsou to magoři ale to je jiná sekce " tchyně " 😀

vendulka
4. bře 2011

@anitta - tak to je dobrý, to vám měří čas kdy s kým jak dlouho strávite? 😀 Tak naštěstí tchýně mi do ničeho nemluví a dkyž si nevíme rady(dřív teda když byla N. malá, tak jsem třeba volali),ale v nějakých věcech se prostě neshodneme a byl velký problém ohledně byu,ale už je to za náma a řekla ybch že se tak nějak respektujeme a snažíme se nevyvolávat konflikty

anitta
4. bře 2011

jj oni srovnávají vše naštěstí už bydlíme daleko od nich ale ještě před pár měsíci jsme bydleli pět minut od nich kousek za Prahou a to byl fičák pořád hlídali kdy jedu k našim protože jsem se tam kousala nudou na vesnici nikoho jsem tam neznala no děs a ted naštěstí bydlíme zase na Barrandově a za rok kupujeme vlastní byt tak je pokoj protože nemají přehled kdy kam a s kým chodím ale to víš že to řeší je magor to je na hodiny vyprávění uf 😒

vendulka
4. bře 2011

@anitta - to je na chocholouška 😀