Chtěla bych druhé miminko

janik8774
9. čer 2009

Ahoj všem co jste na tom stejně jako já.
Mám doma malého raubíře (po IVF) a chtěla bych nějakou malou princeznu.
Mám za sebou neuspěšný KET (včera jsem byla na krevních testech a negativní) a odpočítávám dny do dalšího pokusu.Mám někdo nějaký" recept " jak sladit klidový režim a malého prcka?
Já jsem ted s psychykou docela na dně.Těšila jsem na mimíška.Tak snad příště. 🙂

julie123
4. kvě 2010

tyriso, zitra budu drzet palce!!!!

tyrisa
4. kvě 2010

Díky,ale nevidím to moc růžově-takový pocit mám že to nevyjde,ani nevím proč ☹

lucie.krajcarova
4. kvě 2010

Tyris, nesmutni. ono to občas vůbec není o pocitech... kámoška šla na umělé, dostala dvě embryjka. myslela si, že nic, pocity úplně jiné než u prvního dítěte teda skoro žádné. ale teď je v 17tt 😀

lucie.krajcarova
4. kvě 2010

jo Tyri, sorry, myslela jsem si, že jsi mi už psala. já jsem teď objevila váš věk, i když každá ho tam nemáme. jo a jinak, zpoždění , nevím.. já vůbec nedostala menzes..ale podle doktorky jsem to měla dostat asi 1.4...
Julie, nejradši bych dvě - kluk a holka... doufám že to vyjde. úplně by mi to stačilo 😉

helcenka
4. kvě 2010

Ahoj všem,
tak jsem si čerstvě pošmudlala bříško s mimískem. Posílám všem, ať se nakazíme.
MS měla dorazit dneska nebo zítra, tak dnes nic, tak ji čekám zítra. A vypadá to, že přijde s veškerou parádou.
Tyris, držím palce. U malýho jsem si dělala test první den vynechází MS a vyšel negativní, tak jsem si řekla, no co, je to teprve druhý měsíc, co se nechráníme, tak to vyjde příště. Pak mi to ale nedalo, zkusila jsem to i druhý den a zase negativní. A jelikož jsem měla ještě jeden test, zkusila jsem to čtvrtý den a už tam byli // obě stejně tlusťoučké. Takže hlavně myslet pozitivně, a když to nebude tenhle měsíc, bude to příští. 😀
A já jsem chtěla vždycky čtyři děti, ale myslím, že reálné budou dvě. 😉

lucie.krajcarova
4. kvě 2010

Heli, fakt takhle brzy a byly čárky stejně tlusté? tak podle toho bych byla teprve 3tt. ale to je fuk. možná každý test měří trochu jinak. Bříško bych si pošmudlala taky ráda. možná tento měsíc uvidím novorozenou holčičku, mám domluvenou návštěvu v porodce 🙂

helcenka
4. kvě 2010

Jojo, byly obě stejně tlusté, jenom jsem pak druhý den koupila ještě jeden test a udělala. Vyšel úplně stejně. Další testy jsem už nedělala. Byl to Mamatest a to jsem byla těhu přesně 2 týdny. Protože víme den početí. Ale u každého to může být jinak. Někomu test ukáže něco již první den, někomu ještě dříve. A kamarádce neukázal 3 týdny po vynechání nic.
Ale ty si s tím nelámej hlavu, ty to máš jisté. 😀

lucie.krajcarova
4. kvě 2010

Heli, ještě tě opravím, nemůžeš vědět, jak dlouho jsi byla těhotná. víš den početí, ale třeba to bylo o pár dní později 😀 jako ovulace. spermie si na vajíčko počká 😀 tekhle prý bývají holčičky 🙂

tyrisa
4. kvě 2010

Takže mě to taky nemusí vyjít hned pozitivní,jestli si holčička počkala,nevím kdy jsem měla ovu. Kurňa už bych se měla přestat užírat,co?Vždyť je to teprve druhý pokus 😖

lucie.krajcarova
4. kvě 2010

Tyri, úplně tě chápu. já zas víc panikařila u druhého! u prvního jsem zapomněla na menstruaci. zato te´d jsem byla celá nesvá... no ani teď to není jisté. tyri, já tomu dávala tři měsíce 🙂 pak bych si šla pro pomoc na gyndu.

julie123
4. kvě 2010

Luci, a to by s tebou dr uz po 3mes neco delal? To me by asi poslala nekam 😠 Uvazuju ze si najdu jinou dr, zas ale aby to nebylo jeste horsi 😒

kate96
4. kvě 2010

Ahoj Holky můžu se přidat. Jedno dítko máme. 4,5letou holčičku a chtěli by jsme ještě aspon jedno. Vloni v září jsme o jedno přišli byla jsem v 9tt a v prosinci o druhé v 6tt. Už to někomu vyšla ta Jonášova metoda početí.

starhys
4. kvě 2010

Ahojky holky jsem nová.Máme doma jednoho klučíka 2.roky a chtěli by jsme druhé miminko,já bych si přála holčičku,ale když to tady tak čtu,tak je to jedno co by to bylo hlavně ať se to povede a je to zdravé.V prosinci jsem vysadila práčky a pořád nic už začínám být nervozní.

julie123
4. kvě 2010

Vitam vas holky 🙂
Ja na tu Jonasovu metodu zrovna vcera koukala, ale zjistila jsem ze se to uz da vypocitat jen za penize (drive sis to mohla vypocist na netu zadarmo), tak aby si zjistila i ta rizika (coz je to co by me asi jediny opravdu zajimalo)
Tak at se brzy zadari!! 🙂

lucie.krajcarova
4. kvě 2010

Julie, u mně by to bylo spojené s odstavením - konec kojení, takže by mi mińimálně mohla pomoct vyvolat menstruaci.

ahoj Kate, máte to teda těžký... držím palečky, ať to brzy vyjde!
ahoj Starhys, ty prášky, asi by to chtělo pčkat ještě chvíli.

kate96
4. kvě 2010

Tak zatím to zvládám vcelku dobře. I když jsem poprvé byla psychicky hodně nadně. Ale ted už je to lepší. Doufám že se brzy zadaří. Ted mi zrovna začala ovulka tak se budem značně snažit. 🙂

mataharyy
4. kvě 2010

Ahoj, můžu se taky přidat. Máme ročního kluka a rádi by jsme další, snažíme se od konce února a pořád nic, teď jsem nedostala MS, teda měla jsem jí dostat 15.4. a nic, ale test nekompromisně ukazuje že nic, tak mě to deře, protože než jsem byla těhu s prvním, tak mi jeden dobrák doktor řekl že neotěhotním, protože nemám pravidelnej cyklus a ani ovulaci... Tak fakt nevím 😔

kate96
4. kvě 2010

Mataharyy - Na úpravu cyklu je Kontryhelový čaj, zároveň prokrvuje sliznici pro případné těhu aby se hezky zavrtalo.

helcenka
4. kvě 2010

Luci, no ten den početí myslím byl plus mínus maximálně jeden den. Protože vím, kdy jsem měla ovu a snaženíčko bylo den před. A spermie si sice počkala, ale je to kluk jako buk...... 😀
Vím každý měsíc, kdy mám ovu, mám vždycky naprosto stejné příznaky a Dr. mi to potvrdil. Mívám ji skoro pravidelně 14-15 den cyklu. Jenom když jsem ve stresu, nebo třeba nemocná, tak přijde jindy, jako tenhle cyklus přišla už 11. den, malej měl zrovna ty neštovindy a 40 horečky, byla jsem z toho docela ve stresu, protože manža byl ještě k tomu pryč. Tak jsem si ovu přivolala dřív. ☹

lucie.krajcarova
4. kvě 2010

Matahary, nevzdávej se 🙂 někomu vyšel test až po třech týdnech 🙂 jo a mě asi ten kontryhelový čaj zabral 😀
Helčenko, takže pokud jsi sledovala ovu, tak jsi to asi věděla přesně 🙂 a kdy bude další?

kate96
4. kvě 2010

Minulý měsíc jsem taky věděla kdy je ovulka ale člověk jak na to myslí tak se to snad oddaluje. Tak jsem všechno hodila zahlavu a nechám to na osudu. Když to nevyjde tenhle měsíc tak je tu další. 😉

helcenka
4. kvě 2010

No já ovu nesleduju, teplotu neměřím, jenom prostě mám příznaky jako pobolívání v podbříšku a změnu hlenu, tak jsem se na to ptala doktora a on řekl, že se na to koukneme a pak mi to potvrdil. A ovu fakt mívám takhle pravidelnou. Jenom občas se mi stane, že je v jiný den cyklu, ale to bývá opravdu výjimečně a nejčastěji stresem. Tak by si někdo mohl říct, že musím otěhotntět hned, když mám ovu pravidelnou. Ale není to taková legrace. Mám zakloněnou dělohu, již před prvním těhu mě doktor upozorňoval, že to nemusí být tak jednoduché. Ono to nakonec vyšlo hned druhý měsíc, ale po těhotenství a porodu se tělo změní a už to nemusí jít rychle. A taky nejsem již žádná mladice. ☹
Zrovna v dubnu jsme to s manžou naplánovali, že při ovu by měl být již doma a přesně vyšlo rčení člověk míní.... Takže radši plánovat nebudeme.
Další ovu zatím nevím, protože dnes nebo zítra očekávám MS. Dneska se nedostavila, tak uvidím zítra, ale myslím, že určitě dorazí... 😀

lucie.krajcarova
4. kvě 2010

Heli, taky to znám, plány a tak..a kolik ti je? mně 33.

helcenka
4. kvě 2010

No, mně je 31. 😉
Ale pokud bych se mohla rozhodnout ještě jednou, děti bych měla určitě dřív. Jenže já musela pořád něco studovat... 🤐
A tu té MS, že dorazí mělo být tohle: 😢

lucie.krajcarova
4. kvě 2010

aha, to víš, každá to máme jinak. já zas nepotkala toho pravého, až když mi bylo 29. ale stojí to za to 😉

helcenka
4. kvě 2010

Já toho nelituju, že je to takhle, jen bych se prostě rozhodla jinak. Já jsem s manžou 12 let, teda manželé jsme "jen" 4 roky. Teď, když to vidím napsané, tak mi to přijde nekonečně dlouho. A snad je to ten pravý, i když člověk nikdy neví.
Jdu do hajan. Dobrou všem.

mataharyy
4. kvě 2010

Já po porodu měla cyklus pravidelnej, +/- dva dny, ale teď se děsím že se mi ta nepravidelnost vrátila, to by mě šlehlo 🙄 U malého mi test ukázal ve 4tt, ale to už jsem MS neměla třetí měsíc 😅 Jináč když jsme se tehdy snažili, tak jsem nasávala femigard, tak asi zítra oběhám lékárny a zkusím... 😒

lucie.krajcarova
5. kvě 2010

mataharyy, k čemu je femigard?

tyrisa
5. kvě 2010

Ahoj,tak jsem si dělala ten TT,byl negativní,ale to jsem čekala,takže to není tak hrozný,když mi to nepříjde zkusím za dva dny další.
Dnes mi přítel volal,že domluvil dovču na Makarské 🙂 Počítala jsem to a kdybych tedka otěhotněla při odjezdu bych byla 11 a 12tý týden,takže bychom nemohli jet.Já mám šílený nevolnosti v těhotenství až do 4tého měsíce.
Jsem z toho taková divná,na jednu stranu chci pozitivní test a na druhou stranu bych radši ještě počkala kvůli té dovolené.Jsem šáhlá co 😅

mataharyy
5. kvě 2010

lucie, to mi doporučili holky tady, je to taky mimo jiné na úpravu cyklu http://www.kosmetika-zdravi.cz/femigard tu odkaz kde je to trochu popsané 😉