Chtěla bych druhé miminko

janik8774
9. čer 2009

Ahoj všem co jste na tom stejně jako já.
Mám doma malého raubíře (po IVF) a chtěla bych nějakou malou princeznu.
Mám za sebou neuspěšný KET (včera jsem byla na krevních testech a negativní) a odpočítávám dny do dalšího pokusu.Mám někdo nějaký" recept " jak sladit klidový režim a malého prcka?
Já jsem ted s psychykou docela na dně.Těšila jsem na mimíška.Tak snad příště. 🙂

tyrisa
28. dub 2011

@petka28 Bohužel ne,úplně zmizel.....

petka28
28. dub 2011

@tyrisa ale já koukala na fotky a vidím ho i na těch 2 posledních fotkách

tyrisa
28. dub 2011

@petka28 Dnes tam fakt nic není,já tam mám hodně testů,takže ses mohla splést,dnešní je 13DPO....já už se jen modlím,ať mi teplota neklesne...alespoň ☹

feb13
28. dub 2011

@tyrisa Citam ze mas nepravidelny cyklus. Poznas Beresove kvapky? Ja som mala cyklus 25-35 dni, obcas aj okolo 40, od zaciatku asi 12-13 rokov kym mi byvala suseda nedoporucila tie kvapky. Kym som ich uzivala a este asi rok po vynechani som mala pravidelny 28 +/- 1 den, ale casom sa staly cykly postupne coraz viac nepravidelnymi, tak som ich zase zacala brat 2-3 mesiace a asi rok som zase nemala problemy a takto... pred otehotnenim som asi pol roka mala presne 28 dni a ovulaciu 14DC. Ta kocka ktora mi ich odporucila mala endometriozu a po laparoskopii zacala mat nepravidelny cyklus a tie kvapky jej pomohli a jej ich poradila tiez nejaka kamoska ktorej pomohli. Obsahuje to stopove prvky, teda sa nejedna o homeopatika... podla mna niektory z tych prvkov je dolezity pri chemickych reakciach pri tvorbe hormonov alebo nejako pre spravne fungovanie hormonalneho systemu a mne asi ten prvok chybala v strave, aspon takto si to vysvetlujem. Ale ci su dostat v CR to neviem.

tyrisa
28. dub 2011

@feb13 Vůbec jsem neslyšela,ale zní to zajímavě.Já nevím jestli je nepravidelná menstruace to,že pokud mi nedají vyvolávačku tak ji vůbec nedostanu i několik měsíců...Dr mi řekla,že možná naskočím sama a od září do prosince jsem to vůbec neměla,v lednu jsem to nevydržela a šla na injekci a nasadili mi clostil,Minulý cyklus mi přišla MS sama,to jsem psala,ale není jistota,že to tak bude i tentokrát a to je právě pro mě to blbé,že vynechání nemusí znamenat těhotenství.Jsem za ten rok braní Provery a injekcí tak unavená,že představa dalšího pokračování a každých 14dní na gynekologii mě ničí,nejhorší je,že toho má partner už trošku taky plné zuby,jelikož jsem na clostilu protivná,pak po vyvolávačce a pak ještě MS,no musí to vydržet.......

andelka
29. dub 2011

@lucie.krajcarova ahojky, metoda se dá naučit z knížek nebo z kurzu, v podstatě je to sledování hlenu, čípku a meření bazální teploty, což hodně snažilek dělá, jen neví že to je ono a že se to dá použít k docílení těhu i jeho předcházení. Hodně info je tady www.cenap.cz.

Já jsem taky měla před těhu jednu dobu nepravidelné cykly (28-43dní), pomohla mi tinktura z drmku obecného, když jsem otěhotněla, tak už byly cykly zase pravidelné. Teď jsem v prvním cyklu po porodu 21DC a zatím ovulka nikde, tak už se bojím, že to bude zase haprovat. Asi se dneska stavím v bylinkárně pro drmek 😅

feb13
29. dub 2011

@tyrisa No tak to ti teda nezavidim... ja som hormonalne lieky nikdy nebrala, ja som to od puberty mala takto a dr ma naucil ako sledovat hlien, robila som si zaznamy a ovulaciu som vlastne mala kazdy mesiac len nieked neskorsie a tym sa to cele posunulo. A po ovulacii bolo tiez niekedy viac ako 14 dni do menzesu ale dr pozrel moje zaznamy po roku a sa rozhodol ze to netreba hormonalne liecit. Potom som objavila tie kvapky a cyklus sa upravil. Ale som citala viac pripadov, ze po vysadeni hormonalnej liecby ci antikoncepcie sa cyklus rozhadzal a boli problemy aj s otehotnenim. No mne tie kvapky pomohli, ci pomozu aj tebe neviem ale skodit urcite neskodia. Ja som si ich zohnala z Madarska lebo v tom case sa na Slovensko nedovazali (predtym ano a teraz neviem a CR tiez neviem), skus sa opytat v lekarni, prip. mozno maju nieco podobne. Je to volnopredajny liecivy pripravok.

feb13
29. dub 2011

@andelka Prva menstruacia po porode este nemusi znamenat naskok cyklu ak kojis, ja som sa to tiez teraz dozvedela... ja som mala menzes teraz v aprili a to hned dvakrat za sebou, tyzden som krvacala, tyzden pauza a zase silne krvacanie. Bola som aj u dr a ze podla sonografie sa vo vajecnikoch nic nedeje, ziadna ovulacia sa nechysta ale krvacanie moze byt hocikedy a ze je to OK. Aj ked je ovulacia, pocas kojenia cyklus nemusi byt pravidelny, niektore zeny mavaju 40-50 dni, niektorym zase tyzden po ovulacii uz mrcha pride.
Ak uz nekojis tak je to ine.

mataharyy
29. dub 2011

@tyrisa Mě se MS srovnala až po prvním těhu do té doby jsem to měla tak že to jistila vyvolávačka, případně jsem to několik měsíců nedostala a pak jí měla klidně i měsíc v kuse a tam to zas jistila "stopovačka" 😎
@feb13 Jináč i během kojení a když není MS může být ovulace 😉
No a pro můj velký "úspěch" jsem po porodu 30 dní a už jsem dostala MS a to kojím 🙄 já říkala že jí stihnu zas dvakrát za šestinedělí 😝

tyrisa
29. dub 2011

Holky já už to neřeším,teplota mi dnes ráno klesla ze 37 na 36,8,myslím,že půjde ještě dolů a příjde MS....už ale nikdy neudělám tu chybu a nebudu testovat tak brzy....toto byl totiž můj první falešný pozitivní test a docela mě to sebralo,myslela jsem si totiž,že když tam něco je,musí to být těhu protože to reaguje jen na hcg,které bez těhu není...no vyšla jsem z omylu a poslední dva dny mi psychicky bylo tak blbě,jak už dlouho ne a spánek taky na houby.Chtěla bych vám moc poděkovat,že jste mi psaly,radily a hlavně,že jste mě neposlaly někam......Děkuji moc....
A teď hurá na příští měsíc 🙂

keenfan
29. dub 2011

@tyrisa nezufaj, mozno este pride prekvapko 🙂 kedy mas dostat mrchu?

tyrisa
29. dub 2011

@keenfan Překvápko už nepříjde.....mám to dostat o víkendu někdy...doufám.

keenfan
29. dub 2011

@tyrisa vzdy sa da verit 😉

tyrisa
29. dub 2011

@keenfan jo,ale já se nemíním trápit,už to stačili si myslím

andelka
29. dub 2011

@feb13 kojím ještě 2-3x za den. První MS po porodu je už takový příznak, že se začalo něco dít. Vypadá to že ovulka jí nepředcházela. Trvala krátce a nebyla silná. Tak jsem zvědavá jak to bude dál. Někomu hned po první naskočí krásné pravidelné cykly s ovulkou v každém a někomu se to rozjíždí pomalu. Tak uvidím. Už bychom pomalu chtěli další mimi, taks snad se to nebude dávat dokupy moc dlouho.

feb13
29. dub 2011

@andelka Tak neviem, ja som mala pred 2,5 mes. take spinenie s malym krvacanim, vsetko asi tak na jednu vlozku, potom 7 tyzdnov nic, potom dlhe silne krvacanie a v case kedy som si myslela ze budem mat ovulaciu prislo dalsie krvacanie a na uzv ziaden naznak dozrievajuceho folikulu, tak teraz cakam... bolo to pred velkou nocou, takze ked tak ovulacia by mohla byt buduci tyzden, uvidime. Ja sledujem iba vaginalny hlien, ani to nie mikroskopom iba tak, ale zatial to nevyzera na plodne dni.

tara9
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
tara9
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
andelka
29. dub 2011

@feb13 tak to máš teda pěkně divoké 😕 Zas já už jsem rok po porodu, tak by se to snad mohlo rozjet nějak solidně. No uvidíme.

keenfan
30. dub 2011

jaaj baby nic z toho nebude ☹

tyrisa
30. dub 2011

Ahojky,tak teplota šla dolů o další desetinku,takže mrcha na cestě,snad příjde načas,ať nemusím na vyvolávačku.....

feb13
30. dub 2011

@tyrisa tak z isteho pohladu aj to je uz uspech, nie? 😉

tyrisa
30. dub 2011

@feb13 to určitě,zvyšuje to i mé šance otěhotnět,když budu pravidelně menstruovat.......

tyrisa
1. kvě 2011

Dnes přišla mrcha,ale měla smůlu,čekala jsem ji........

keenfan
1. kvě 2011

@tyrisa :(

tyrisa
1. kvě 2011

@keenfan Jsem ráda,že přišla,alespoň se mi vše vrací do normálu a nemusím chodit na vyvolávačky....mám poslední měsíc s Clostilem,říkají,že je velká šance otěhotnět hned měsíc,nebo dva po něm,příjde mi to pravděpodobné,když po proveře se mi nevrátil cyklus a skoro rok jsem to brala, najednou beru 3měsíce clostil a MS je pravidelná.....to je supr ne?

keenfan
1. kvě 2011

@tyrisa tak to urcite je sanca, drzim palec aby sa zadarilo! 🙂

tyrisa
1. kvě 2011

@keenfan děkuji

keenfan
1. kvě 2011

@tyrisa 😉

feb13
1. kvě 2011

@tyrisa tak este 13 dni a hura 😉