Chtěla bych druhé miminko

janik8774
9. čer 2009

Ahoj všem co jste na tom stejně jako já.
Mám doma malého raubíře (po IVF) a chtěla bych nějakou malou princeznu.
Mám za sebou neuspěšný KET (včera jsem byla na krevních testech a negativní) a odpočítávám dny do dalšího pokusu.Mám někdo nějaký" recept " jak sladit klidový režim a malého prcka?
Já jsem ted s psychykou docela na dně.Těšila jsem na mimíška.Tak snad příště. 🙂

nlenka
9. črc 2010

Ahojky.
Brumdinko,děkuju za přání,učitě vyřídim. Začátky těhu jsou vždycky těžké,takže my to víme a dál se to nemusí nikdo dozvědět. Ale jestli chcete,můžete někdo skupinu uzavřít. Jo a s tím pracovním pohovorem ti držím pěsti,je to nepříjemné,ale asi nutné. 😖
Já jsem byla dnes zase podepsat výpoveď.Nabídli mi docela slušné podmínky pro odchod. Abych to shrnula,podepsala jsem výpoveď s dvouměsíční výpovědní lhůtou,budu dostávat plat a nakonci ještě pár odstupných. Takže mám na chvíli pokoj a kdyby se mi podařilo otěhotnět,tak bych chtěla být na neschopence a pořád ve firmě zůstat.
Co plánujete na víkend? U nás se asni bude dělat generádní úklid ve sklepě,zima je tady za chvíli. 🙂

nlenka
13. črc 2010

Haló holky,jste tady?

brumdinka
13. črc 2010

nlenka - no já tu jsem i nejsem furt od pc odbíhám 😀

mataharyy
13. črc 2010

Já už jo, ale dnešek jsem trávila venku v bazéně 😵

tyrisa
15. črc 2010

Ahoj holky,tak jsem byla včera na gyn. cysta mi sama praskla,což je moc dobře,poslední ms mě píchalo v boku,prý to bylo tím.....
Teď budu brát proveru na srovnání cyklu,pak bych měla i snadněji otěhotnět říkala dr.
Jinak už máme po dovolený v Chorvatsku a teď v sobotu jedem do Tater.To horko tady je příšerný ☹
Zatím se mějte všechny krásně. 😲

mataharyy
15. črc 2010

Tak to je bezva.
U nás nic, čekám na mrchu a po dnešní návštěvě (tchánovců) se děsím co by se dělo kdyby jsme čekali další mimčo ☹ Je mi z toho na nic, jdu se dále užírat dnešní depkou a ládovat se čokoládou ve snaze zvednout si náladu 😔

starhys
16. črc 2010

Ahoj tak to jsme na tom s matahary stejně čekám na mrchu,protože plodné období jsme se s manžílkem jen prohádali,protože náš Filípek je v ozdobí vzdoru a cvičí s náma docela bravůrně,že si říkám,jestli další děťátko k tomu našemu čertovi zvládnu nebo radči ještě počkat až bude větší!!! Tak mám takové poslední dobou taky debky a furt jen přemýšlím.Tak se mějte hezky a pěkný víkend,jedeme k tchánům na Vysočinu. 😉

brumdinka
16. črc 2010

starhys - neměj depky a usměj se na svět - to chce nelámat přes koleno - já sem moc ráda, že jestli vše vyjde tak jak má tak bude druhé akorát když Jiřík bude v první třídě - už větší a rozumější 😎 opravdu si neumim představit mít druhý zrovna v tomhle období vzteku, kde jste ted´ vy - to bych fakt nedala 😝

nlenka
16. črc 2010

Ahoj. Já se taky přidám k čekatelkám.Dneska by měl propuknout "jahodový týden"(jak říká můj manžel),ale zatím nic. 🙂 Budeme muset doufat a radši o tom nemluvit.
Já ani nevím,co budeme dělat o víkendu,manža bude pravděpodobně v práci,začali žně a tak tam bude otročit od brzkého ráda do pozdní noci. Ach jo,tohle období nesnáším,zase sama 😖
Luci,ta už s námi nedržíš basu??? ☹ .Hezký víkend

mataharyy
16. črc 2010

starhys no uvidíš, já mám taky depku ale i přes ní bych chtěla, moc (a tchánovcům by jsme to řekli tak cca v pěti letech dítěte 😎 ), jen kdo ví...
nlenka, tak to čekáme spolu já od včera a nic... Jenže je vedro a tak, takže to moc nevidím 😅

mataharyy
18. črc 2010

ahoj holky!
@nlenka tak co, uř něco víš?? 😕

nlenka
18. črc 2010

Ahojky maty.
Nic neví, mrcha ještě nedorazila,ale když jsem si dělala včera test,tak nic.V pátek a včera mě pobolívalo břicho,ale ještě nedorazila. Myslíš že je na test ještě brzo?
A co u tebe?

mataharyy
18. črc 2010

No tak u nás taky nedorazila a pokud se nic nepodělá, tak by příštích devět měsíců ani dorazit neměla...

nlenka
18. črc 2010

takže tam byly dvě //? To ti moc přeju,fakt dobrá zpráva,alespoň pro někoho ☹

mataharyy
18. črc 2010

Dík, ale ještě nejásejme předčasně, je to info z jednoho testu, z dnešního rána. A neboj, domluvili jsme se, ne? Tenhle měsíc to jistí 🙂

nlenka
18. črc 2010

maty,teď jsem si udělala test a byla tam jedna čárka a jeden stínek. Snad to za pár dnů bude druhá čárka 🙂 . Přesně jak si psala ty,když se nic nepodělá .... 😖

mataharyy
18. črc 2010

No vidíš jsem ti to říkala že červenec to jistí 😀 Tak si budem držet palce a uvidíme, zítra jdu po úřadech, tak koupím další test, a v úterý uvidíme, když to bude OK tak se objednám k Dr. 😵

starhys
18. črc 2010

Ahojte holky,tak to vám moc přeju a potichoučku gratuluju a budu držet pěstičky. 😵 Já čekám na mrchu a ještě do středy čekat budu. 😉

brumdinka
18. črc 2010

ahojte holky, já jdu zejtra k dr. tak sem zvědavá co řekne 🙂

lucie.krajcarova
18. črc 2010

holky, tak se k vám zase hlásím.. my o miminko přišli ☹ 😢

brumdinka
18. črc 2010

jejda luci co se stalo 😒

julie123
18. črc 2010

@mataharyy @nlenka holky moc gratulujuuuuuuuuuuuuu!!! Hlavne at sili !!!! 😵 😵 😵 Je to az neuveritelny kolika se nam to nepodarilo dotahnout do konce ☹ Strasne moc drzim palce!!!

@lucie.krajcarova luci, prosimte copak se stalo? vsak ty jsi uz byla v druhem trimu... ☹ 😢 Moc me to mrzi 😢

lucie.krajcarova
18. črc 2010

Miminko bylo nemocné, ach jo, taková smůla 😢 Julie, tobě se něco taky stalo? teˇd musím dodržet šestinedělí... ach jo, to bude dlouhé 😖

brumdinka
18. črc 2010

lucie - to mě moc mrzí ☹ asi se ti nechce moc mluvit v kolikátem si byla týdnu a o co konkrétně šlo, ach jo 😔

julie123
18. črc 2010

@lucie.krajcarova jj, stalo, ale ja potratila na zacatku. V jakym si byla tt? Bozinku ☹ a jak to zjistili? Musela jsi na revizi nebo se to resi i nejak jinak? Je to strasne co se deje 😢 Preji hodne moc sil!!!!! a at se po sestinedeli hned zadari 😵

lucie.krajcarova
18. črc 2010

Julie, bohužel už v 5. měsíci, 19tt.... špatné triply, pak špatný utz i plodovka... 😔 bohužel jsem nešla na testy ve 13tt, NT screening, třeba by se na to přišlo dřív... ale někdy taky ne, prostě by to mohly odhalit jen triply... ach jo, to je trápení 😢

brumdinka
18. črc 2010

luci - to mě vážně moc mrzí, na druhou stranu si říkej, že to tak asi mělo být. Mohlo se narodit mimi postižené a co by mělo za život 😔 přeju hodně síly at´ to přebolí a zas se směješ na svět.

mataharyy
18. črc 2010

luci, tak to mě mrzí a budem na vás myslet ať je brzo lépe a zadaří se 🙂
Jináč všem díky, no uvidíme, v úterý ještě testnem a podle toho se objednám k Dr. 😵

lucie.krajcarova
18. črc 2010

brumdi, přesně tak, proto jsme se rozhodli.. ale nikomu to nepřeju...
holky, hlavně a´t jsou ti mimoušci v bříšku zdraví!!!!!

nlenka
20. črc 2010

Ahojky.
Luci,tak jak ti je,trošku lepší? 😒