Chtěla bych druhé miminko

janik8774
9. čer 2009

Ahoj všem co jste na tom stejně jako já.
Mám doma malého raubíře (po IVF) a chtěla bych nějakou malou princeznu.
Mám za sebou neuspěšný KET (včera jsem byla na krevních testech a negativní) a odpočítávám dny do dalšího pokusu.Mám někdo nějaký" recept " jak sladit klidový režim a malého prcka?
Já jsem ted s psychykou docela na dně.Těšila jsem na mimíška.Tak snad příště. 🙂

vendulka
24. bře 2011

@mataharyy no mám-nemám, uvidím za pár let 😀

wjerushka
24. bře 2011

Jé holky zubař. Mě objevili dva kazy teď na preventivce, ale šla jsem i s Kryštofem, tak tam musím zavola ta domluvit si vrtání. jenže jak pořád blindím, tak se obávám, že nevydržímmít tak dlouho otevřenou pusu
@mataharyy co Ty tady ještě děláš??? Dalas ten olej? Ten Tvůj potomek je ale tvrdá palice

mataharyy
24. bře 2011

@wjerushka Můj potomek je opět beran 😎 to budeme mít doma veselo jak hrom 😀 Olej dám zítra dooběda, jsem si kráva pitomá zapoměla koupit chlast do toho... 🙄 Tak ještě dnes prubnem ten sex a když nic tak místo oběda ricin 😎

silente
24. bře 2011

@mataharyy - tak to jsem na Tebe zvědavá 😀

mataharyy
24. bře 2011

@silente Tak to jsme dvě 😀 😀

mataharyy
26. bře 2011

Tak hlásám... Nic mám v sobě druhou dávku a čekám co se bude dít, ale dobré je že rozhodně vím že odešla dnes hlenová zátka a že jsem se přes noc značně otevřela... Takže hádám do konce týdne máme mimčo na světě 😵 navíc dnes na noční nastupuje můj ošetřující lékař, tak by to bylo i celkem fajn, kdyby mě i odrodil, sice si prý taky řekl o úplatek, ale u mě "chudáci" doktoři nepochodí, neumím uplácet a učit se to nehodlám 😀

lucie.krajcarova
26. bře 2011

@mataharyy tak díky té zátce to může být fakt rychlé, hurá 🙂

mataharyy
26. bře 2011

@lucie.krajcarova hurá ne, stále jsem tu a nic a to mám v sobě od včera už dva ricinové koktejli... 😖 a návštěva tchýně taky proběhla a stále nic a to jsem spoléhala na to že když nic jiného tak z tchýně porodím... 😎

wjerushka
26. bře 2011

@mataharyy Neboj noc je ještě douhá. Jen jeslti už v porodce netlačíš 😉 Ale pokrok tu je, tak mimčo ven určitě půjde.
My byli dnes v Praze. Manžel si na posledn chvíli vybíral dárkový poukaz na jízdu hummerem. Jel on s bráchou a já byla u švagrové s dětmi. Takže jsme si užili oba dva.

mataharyy
26. bře 2011

@wjerushka Noc je sice dlouhá, ale co mě je to platné, už jsem si zašla i na tři decky červeného a stále nic... 🤐 Je jasné že mimčo ven půjde, ale já bych ráda aby šlo co nejdřív (tedy nejpozději do pondělního rána), celkem ráda se vyhnu tomu nemocničnímu vyvolávání 😔

vendulka
27. bře 2011

@mataharyy tak jak holka?

mataharyy
27. bře 2011

@vendulka ale na hov... stále v celku ridiňák ani ve dvou dávkách nezabral, dneska jsem byli na lesní tůře a taky nic jsem jen unavená, takže se jdu natáhnout do vany smířena s tím že mě zítra pošlou do nemocnice na vyvolání, ale momentálně je mě to putna, já už malého ven "tahat" nebudu, když nechce nechce, tak jsem zvědavá jak ho v té nemocnici chtějí přesvědčit 😀

vendulka
27. bře 2011

@mataharyy - tak držím palec,ať to máš rychle za sebou a jak to bude možné, těším se na info 🙂

mataharyy
27. bře 2011

@vendulka Díky a ještě dám pravděpodobně vědět zítra až půjdu od doktora, buď mě pošle hned, tak si pojedu vzít věci a ozvu se, nebo budu mít nástup v úterý ráno tak se taky ozvu 😎

vendulka
28. bře 2011

@mataharyy ahojky, tak jsem zvědavá s čím přijdeš, držím palečky

mataharyy
28. bře 2011

@vendulka Tak ráno v osm mám nástup do nemocnice... Doktor říkal že možná ještě v noci porodím, ale i kdyby ne tak se fááákt těším až to budu mít za sebou a to už klidně i s tou vyvolávačkou 😅 jsem totiž KO

vendulka
28. bře 2011

@mataharyy tak mooooc držím paleček ať máš toho svýho prďolku co nejdříve u sebe

mataharyy
28. bře 2011

@vendulka Díky moc, už se těším až bude po všem a budem všichni čtyři doma 😵

vendulka
28. bře 2011

@mataharyy to věřím 😵

mataharyy
28. bře 2011

@vendulka Jdu stáhnout prádlo než ho budu mít "radioaktivní" od deště 😀 😀

mataharyy
28. bře 2011

Tak na nás jde bouřka, mě chytají záda... Že by změna a jeli jsme ještě dnes 😀

vendulka
28. bře 2011

@mataharyy kéž by 😉

mataharyy
28. bře 2011

@vendulka No už to nějak neřeším, jsem otevřená, hrdlo volné, takže ona ani ta vyvolávačka nebude tak hrozná 😎 pevně tomu věřím 😀

vendulka
28. bře 2011

@mataharyy určo to bude šup šup a bude po všem

mataharyy
28. bře 2011

@vendulka tak, tak 😵 a ten konec stojí za to 😉 😵

vendulka
28. bře 2011

@mataharyy už se těším na fotečky, tak to moc nenatahuj 😀

kemonka
28. bře 2011

Ahojte, môžem sa k vám pridať? Ešte sa tu neviem tak zorientovať, ale táto téma sa mi celkom zapáčila, nakolko by som tiež chcela druhé miminko 🙂 😵 😵 Veľmi po ňom túžim 🙂

mataharyy
28. bře 2011

@kemonka Ahoj vítej 🙂
@vendulka Si piš, začíná mi býti nějak ouvej (ale s ohledem na to kolikrát jsem to už říkala...), tak si asi zajdem na kofolu a uvidíme... 😅

vendulka
28. bře 2011

@mataharyy že by už konečně? 😀 😵

vendulka
28. bře 2011

@kemonka ahojky, vítej mezi námi, snad se ti tu bude líbit...co takto napsat ve stručnosti něco o sobě? 😉