Chtěla bych druhé miminko

janik8774
9. čer 2009

Ahoj všem co jste na tom stejně jako já.
Mám doma malého raubíře (po IVF) a chtěla bych nějakou malou princeznu.
Mám za sebou neuspěšný KET (včera jsem byla na krevních testech a negativní) a odpočítávám dny do dalšího pokusu.Mám někdo nějaký" recept " jak sladit klidový režim a malého prcka?
Já jsem ted s psychykou docela na dně.Těšila jsem na mimíška.Tak snad příště. 🙂

nlenka
30. bře 2011

no jo vlastně,úplně sem na to zapomněla,hlavně že tě nám na fecebooku 😎
Já ho ukecám na Jakuba,stejně má matka poslední slovo,takže smůla.
Oni ty chlapi jsou stejně zvláštní druh,asi si budeme muset ochočit jiný zvířátko 😀

vendulka
30. bře 2011

a já chci stejnak holčičku 😵 😵 😵 druhou princezničku 😵 (ale kecala bych, kdyby v koutku duše nedoufala v kluka 😀 )

vendulka
30. bře 2011

@nlenka přesně, ty budeš vyplňovat jméno při příjmu v porodnici 😀 ,ale tak nějak jsem už navrhla toho jakuba a prej že jo , takže u nás dobrý 😀 , snad teda 😀

lucie.krajcarova
30. bře 2011

tak u mně je to jasné, toužím po holčičce 🙂

vendulka
30. bře 2011

@lucie.krajcarova tak ať se zadaří 😵

ale co znám kamarádky a lidi v okolí, tak mají tak z 85% vždycky druhé to co první 😀

nlenka
30. bře 2011

@wjerushka to je ti pořád tolik zle?
Mě teda taky bylo,ale tam kolem 16 nebo 17 týdne to ustalo.Teď se musim naopak hlídat,sladký to je moje,ale všeho s mírou.Jinak manža taky pořád prudí,každou chvíli řiká jak mám velký břicho a když ho tohle omrzí,tak rejpá,ať mi doktor předepíše prášky aby mě bavil sex. No mám se snad přemáhat? 😅

nlenka
30. bře 2011

@lucie.krajcarova ,Luci to já taky a je tam druhej pinďour 😀

vendulka
30. bře 2011

@nlenka 😀 😀

vendulka
30. bře 2011

holky a Mates/Matýsek to není v kalendáři, ne?To je normálně Matěj...???

nlenka
30. bře 2011

jj,Matýsek je Matěj

wjerushka
30. bře 2011

@vendulka No nebo Matyáš, těm se taky říká Mates

@nlenka Zle mi je pořád, tohle mimčo mi dává mnohe větší kapky než Kryštof. Mám čas do 20tt, ejslti to ale půjde pořád stejně, tak pomažu do nemocnice na vyšetření žlučníku a jater. Takže pořád mimi přemlouvám, ať už na mě není takový
@lucie.krajcarova Mě je to fakt jedno, tochu vc bych možná chtěla holčičku, prptože Kryštof byl až do 32 tt holka a mám pár růžových hadříků. Ale hlavně, aby bylo všechno v pořádku, když to bde kluk, budu ráda úplně stejně

vendulka
30. bře 2011

@wjerushka Matyáš by nám nešel 😀 a Matěj se mi nelíbí 😀

vendulka
30. bře 2011

@wjerushka proč na vyšetření žlučníku a jater?ti to doporučila dr?To mně bylo zle celé těhu a když jsem si stěžovala na bolest břicha bo spíš nad břichem, tak mi tvrdila, že je to žáha a po porodu moje obvoďačka přišla na to, že je to žlučník, nechápu jak dr si splete žáhu se žlučníkem a přitom jsem ji popisovala moje stavy a záchvaty 😝

nlenka
30. bře 2011

@wjerushka a kolikrát denně blidíš?To asi ani moc nepřibíráš viď?
Mě taky mrňous dával víc zabrat než Jurka.To ani nemluvím o všech možných vyrážkách,flekách a dokonce sem si i spálila ksichtík.
No holky,máte se u druhého na co těšit,jsme živým důkazem 🙂

vendulka
30. bře 2011

@nlenka no já myslím, že nic horšího jako u prvního se mi nemůže stát 😀

lucie.krajcarova
30. bře 2011

@vendulka díky! tak to u nás není, dost se daří dvojičky, nebo kluci... zdá se, že éra kluků pomalu končí, tak snad dojde na holčičku. před dvěma rokama, když jsem malého zapisovala k doktorovi, měl tam 85 % klukůů!!!!!!

vendulka
30. bře 2011

@lucie.krajcarova a vidíš u nás je nedostatek kluků, to vidím na cvičení, na pískovišti, prostě všude 😀

lucie.krajcarova
30. bře 2011

@vendulka jj jiný kraj, jiná situace 🙂

wjerushka
30. bře 2011

@lucie.krajcarova @vendulka Nebojte, vzdálenosti jsou čím dál měnší, tak oni se kluci a holky najdou a zpárujou 🙂
@vendulka Já mám chlapa🙂 Ale ano, je to jeho nápad. Říkla, že v 16 tt by nevolnosti měly už hodně polevit, ne-li úplně ustat a chce mít jistotu, že to není nějaká jiná komplikace. Už na minulý poradně mi bral krev ještě na tohle a právě, když to nepoleví, tak mě odešle do tý nemocnice na podrobnější výšo, ať má jistotu
@nlenka No někdy je dokonce den, že jenom dvakrát denně. Ale většinou tak 4x. práve hodně ztrácím, posledně už o 6 kilo dole a i když jsem silná, tak se to doktorovi nelíbí.

vendulka
31. bře 2011

ahojky
tak sand to už má mataharry za sebou a raduje se z miminka 😵

wjerushka
31. bře 2011

@vendulka No taky čekám s jakou se ozve hoka jedna.

beisis
31. bře 2011

Ahoj holky, tak koukám taky diskuze, kde se čeká jak to mataharyy dopadlo 🙂

nlenka
1. dub 2011

ahojky,
já si taky myslím,že už má maty mrňouska u sebe a je šťastná jak blecha.Kdo by nebyl že? 😀
Minulý týden se mojí známý narodil chlapeček a víte kolik měl? 4150 gramů a 47 cenťáků!!!
Ta musí být chudák sešívaná až na zádech. 🙂

vendulka
1. dub 2011

@nlenka teda na to kolik váží tak je to mrňousek do cenťáků...ale tak proč by musela být tak sešívaná, některé děti vyklouznou raz dva 😀
slyšeli jste o tom gelu?Myslíte že to k něčemu je?
http://www.dianatal.eu/czech/why-dianatal-obste...

nlenka
1. dub 2011

Tý jo,o tom sem nikdy neslyšela a nemuselo by to být špatný.Teď jen záleží na přístupu doktora jestli by byl ochotný to zavádět.
A koukala si co to stojí? Kolem 2500,- 😖 ,to je docela síla!

vendulka
1. dub 2011

@nlenka ta cena je šílená ☹

wjerushka
1. dub 2011

@vendulka A kde jsou další fotky z oslavy? Tady na tý Vám to moc sluší i na tý na fb
No za ty prachy se bez toho gelu obejdu. My jsme masírovali olejíčkem před prvnm porodem a bylo to k ničemu, stejně mě nastřihli, protože prý mám fyzionomicky tu hráz hodně vysoko nebo co.
@nlenka Krýša měl taky 47 cm, ale o hodně míň 2750 g. Tohle musí být cvalík. no doufám, že moje druhé dítě nebude mít přes 4 kg, to si vůbe cnedovedu představit, jak by se dostalo ven.

vendulka
2. dub 2011

@wjerushka zbytek je na rajčeti 😉 , mě nastříhávat nemuseli, malá šla sama, jen mě trošku natrhla,ale nic jsem necítila za to to šití jo 😝 , měla 4cm a 2950g

kutcher
2. dub 2011

Ahoj @vendulka tak to se nedivým, že šla sama při 4cm.:D

vendulka
2. dub 2011

@kutcher ha ha ha 48cm 😝 😀 😀 😀