Chtěla bych druhé miminko

janik8774
9. čer 2009

Ahoj všem co jste na tom stejně jako já.
Mám doma malého raubíře (po IVF) a chtěla bych nějakou malou princeznu.
Mám za sebou neuspěšný KET (včera jsem byla na krevních testech a negativní) a odpočítávám dny do dalšího pokusu.Mám někdo nějaký" recept " jak sladit klidový režim a malého prcka?
Já jsem ted s psychykou docela na dně.Těšila jsem na mimíška.Tak snad příště. 🙂

wjerushka
6. dub 2011

@vendulka vše nej k jmeninám 🙂

vendulka
6. dub 2011

@wjerushka děkuji 😵

nlenka
7. dub 2011

Ahoj holky,jak se vám vede?
@vendulka ,dodatečně vše nejlepší k svátku.
V úterý jsem byla v poradně,tlak dobrý,moč taky v pohodě,jen jsem opět o kilo zhubla.Doktor z toho odvázaný zrovna není,ale jelikož mám svých zásob dost,tak to zatím neřeší.AKorát mi včera kamarádka dala brouka do hlavy.Prý když máma hubne,tak se dítě narodí velký.Doufám,že kecá.Ve středu jdu na test na cukrovku,blééé 😒
@mataharyy,jak se ti vede a co malej?

vendulka
7. dub 2011

@nlenka děkuji
tak kamarádka pěkně kecá 😝 já jsem až do 7 měsíce hubla, shubla jsem nějakých 9 kilo a pak jsem asi tak 8 nabrala, takže jsem šla rodit s menší váhou než jsme měla před otěhu a malá měla pod 3 kila a já v porodnici ještě 11kg nechala 😀

nlenka
7. dub 2011

jj,to by se mi taky moc líbilo 😀
Já sem v prvním těhu nejdřív 5 kilo shodilo a pak 8 nabrala.
No a teď už celkem 5,5 shodila.Já si teda taky myslím,že kdyby se něco dělo a mimčo třeba nerostlo nebo naopak narostlo,tak by něco řekl.Pupek mám slušnej,jak pivní. 😀
Ale docela si mě uklidnila,děkuji

hanysek.hanysek
7. dub 2011

Holky prosím vás, prosím o radu. 22.3. mi začala menzes, trvala cca 4dny, potom sme vlítli na sexík :o), takže cca 12 dní sem bez menstruace. Už 4dny mě bolí podbřišek jako bych to měla každou vteřinu dostat. A je mi sem tam špatně od žaludku. Nemohlo bý to být třeba uchycování miminka? Já vím, že je asi brzo, ale nebylo by vidět už na testu, kdyby to bylo miminko? Těhu by bylo max. 12 dní staré. Myslíte si, že je to tak bolestivá a dlouhá ovulace, nebo mi to mohlo být miminko? Test mi asi nic neukáže, že? Do další menstruace mám 14dní. Co mám dělat?

nlenka
7. dub 2011

@hanysek.hanysek ,já už jsem ti jednou psala,že si myslím,že je to ovulka.Ono je strašně těžké vypočítat přesný den ovulky,ale na netu najdeš několik odkazů kde se dá vypočítat,zkus to.
Na test je ještě brzy,zbytečně vyhozené peníze.Maximálně bys mohla zkusit ovulační test,ale já být tebou tak počkám.Ono už i na něj je pravděpodobně pozdě.Ale každá to máme jinak

lucie.krajcarova
7. dub 2011

ahoj holky, jak se dnes máte? bude slunečno, tak šupky dupky ven!

Matahary, máš krásné chlapy!!! a ještě se těším na pěknou rodinnou fotečku.
Nlenka, pěkně ti to utíká, tak už na cukrovku? a dávají vám to do čaje nebo jen tak vypít? do čaje je to pohoda, nevadilo mi to.
silente, jak to s váma vypadá? ještě nedepkuješ? já teda jo... ségra těhotná, kámoška těhotná, kolegyně v práci těhotná a ta mi odejde,sotva já nastoupím příští týden......

@hanysek.hanysek můžeš se zkusit zeptat porodní báby tady na koníkovi, radí dobře, jen si na to chvíli počkáš.

nlenka
7. dub 2011

@hanysek.hanysek ,našla sem to na netu a podle toho by si měla mít ovulku 3.4.-7.4.,MS 19.4.-22.4.
@lucie.krajcarova ,ahojky.neboj se,taky se brzo dočkáš.ALe jiak ti můžu říct,že jsem po potratu měla úplně stejné období,ani manža už mě nechtěl poslouchat. Jj,už 21.týden,utiká to jako voda. Dávají to pít s nějakou vodou nebo co,ale já nemusím ani limonády,radši vodu.A co malej,jak se mu líbí ve školce,už nepláče?

wjerushka
7. dub 2011

@nlenka Já jsem hubla u prvního taky. D oporodnice jsem šla se stejno váhou jako před otěhotněním. Napřed jsem zhubla, pak teda něco nabrala, ale vyšlo to nastejno. A kryštof neměl ani 3 kg. Takže si myslím, ž eje to pěkná pověra.
Cukrovka fůůůj, Ty už to aspoň budeš mít za sebou
@lucie.krajcarova A jak malej ve škole, už je to lepší? Škoda, že se s tou kolegyní minete, ale třeba se tam taky nezdržíš. 😉

lucie.krajcarova
7. dub 2011

@nlenka tak ať to dobře zvládneš! jj malej už je lepší, už ráno nebrečí. a tento týden už sám šahá na kliku a otvírá si tam, tak se mi ulevilo, že to i příští týden zvládne. teď bývá ve školce 7 hodin. jak je malinký, tak už to zvládá fakt fajně 😉
@wjerushka jj kolegyně mi bude chybět, byly jsme si v práci nejblíž věkově i povahou ☹

hanysek.hanysek
8. dub 2011

Ahoj holky, takže dneska je to 5.den co mě bolí břicho na menzes. Takže ovu to asi nebude. Je mi špatně, žaludek mám jako na moři!!! Je mi zle z jídla jenom když ho vidím, tak nevím. Už mě ta bolest "otravuje" podbřišek už 5dní nefunčkní, bolí, jako bych měla stále první den menstruace. No hnus.

mataharyy
8. dub 2011

@nlenka já taky u prvního hubla a malej se narodil 2,76 kg, takže kamarádka má zavádějící info 😉 Jináč je fajn, stále (jako nonstop) kojím, je to dítě bezedné 😀 dnes jsme vyřídili poslední úřad na slovensku a od pondělí budu řešit ty české, to bude paráda 😖
@lucie.krajcarova no s rodinnou fotkou nevím nevím... strašně ráááda se fotím 😀 😉
@hanysek.hanysek no ne že bych chtěla být rejpal, ale já už chtěla být těhu, až jsem si měsíc co měsíc vsugerovala těhotenské příznaky... 😅

lucie.krajcarova
8. dub 2011

@hanysek.hanysek no 14 dní po početí můžeš zkusit test a bude jasno. jen aby to nebylo něco vážnéjšího.
@mataharyy malý papá pěkně jo? jen tak dál a hodně síly a trpělivosti na úřady.

mataharyy
8. dub 2011

@lucie.krajcarova on nepapá, ale přímo žere, po kojení ještě dokrmujem a stále se tváří hladově 😀 😀

wjerushka
8. dub 2011

@mataharyy přidávam se k Lucce, zkus se jedno překonat a dát nám sem rodinnou fotečku. my Tě hroozně pochválíme, jak jsi krásná a sluší Ti to 😉 S úřadama Ti přeju hodně síly a trpělivosti, ať to máš brzy za sebou. No hlavně, že se malej o jídlo umí přihlásit
@lucie.krajcarova Martínek je šikula, že už to takhle zvládá

lucie.krajcarova
8. dub 2011

@wjerushka koukám, že tu už nemáš týdny,co se stalo? zase adminky,??? mně zablokovaly celý bazárek, fakt nechápu.

wjerushka
8. dub 2011

@lucie.krajcarova no trochu jsem si rejpla, přiznám se, v dotazech. Tak jsem jaski čekala výmaz a věřím, že to jednou přijde. Jinak jsem 19tt. Zablokli bazárek a proč???

lucie.krajcarova
8. dub 2011

@wjerushka no občas jsem tam měla nové zboží a taky cizí odkaz. no jo... a na jaké diskuzi to bylo u tebe?

vendulka
9. dub 2011

Ahojky a přeji hezkou sobotu 😵

lucie.krajcarova
9. dub 2011

@wjerushka je to tu strašná cenzura.... nevím, kam to spěje...

ale přejem pěknou sobotu, my budeme mít navštěvu a pak budem grilovat, to bude fajné 🙂

vendulka
9. dub 2011

@lucie.krajcarova jé grilování, to bych si taky nechala líbit 😵

já se tady k tomu co se děje na MK raději nevyjadřuji 😔

lucie.krajcarova
9. dub 2011

@vendulka taky nějaký problémy jo?

silente
9. dub 2011

@lucie.krajcarova - nedepkuju, teda když mi někdo oznámí, že je těhu, tak mám pak svých 5 minut zuřivosti, ale beru to sportovně. Prostě čekám v řadě ... však štěstí chodí dokola ... a jednou si sedne na vola (= na mě 😀 ). Tenhle cyklus už se snažíme, tak uvidíme .... každopádně je výroba dětí moc fajn, tak co 😀 😀 😀

silente
9. dub 2011

Tak jsem dočetla tu diskuzi o technických problémech na MK. Teda s blokací alcatka mě naštvali ..... To co začlo jako nevinný protest už je nějak jinde .... Mrzí mě to ☹

vendulka
9. dub 2011

@lucie.krajcarova ne problémy ne,ale nechci se tu vyjadřovat veřejně, aby mě náhodou neblokli

wjerushka
9. dub 2011

@vendulka jens e klidně vyjádři. Já se vyjdřuju apořád tady vegetím 🙂 Asi nikdo neví, co s tím
@silente tleskám. To je fajn přístup. Hlavně jsi mě pobavila tou výrobou dětí. Je to tak. 😉

vendulka
9. dub 2011

@wjerushka raději ne 😉

mataharyy
10. dub 2011

tady je problém mít vlastní názor 😀 jak nemám moc čas tak jen čtu, ale nepíšu, v opačném pťípadľ už bych tu nebyla 😎
@lucie.krajcarova no já vím o více lidech co občas prodávají i nové věci a problém to není, ale jak víme když dva dělají totéž, není to vždy totéž, že... 😝