Chtěla bych druhé miminko

janik8774
9. čer 2009

Ahoj všem co jste na tom stejně jako já.
Mám doma malého raubíře (po IVF) a chtěla bych nějakou malou princeznu.
Mám za sebou neuspěšný KET (včera jsem byla na krevních testech a negativní) a odpočítávám dny do dalšího pokusu.Mám někdo nějaký" recept " jak sladit klidový režim a malého prcka?
Já jsem ted s psychykou docela na dně.Těšila jsem na mimíška.Tak snad příště. 🙂

mataharyy
30. kvě 2011

Ahojte
dlouho jsem tu nebyla za vámi. Tak nějak jsem ráda že jsem ráda a místo vysedávání u počítače jsme věčně v tahu někde venku. Ve středu nás čeká cesta do Prahy, tak jsem zvědavá jak to proběhne, ale jedem vlakem tak to hádám nějak zváldnem. Jen teda účel cesty je smutnej, tak z toho mám "strach" 😔

nlenka
30. kvě 2011

@mataharyy ,ahojky,jak se vám daří?
Copak jedete dělat do Prahy?

mataharyy
30. kvě 2011

@nlenka na pohřeb

wjerushka
30. kvě 2011

@mataharyy to je mi líto 😢 Ale bohužel i takový věci k životu patří

@nlenka tak aspoň jste si dětský den užili. Tady bylo fakt celej den hnusně

nlenka
31. kvě 2011

@mataharyy ,ahoj.
Mě je to taky líto.My už jsme od listopadu měli 6 pohřbů.Fakt hrůza,ale jak psala wjerushka tak i smrt k životu neodmyslitelně patří. ☹ ☹ . Snad budete mít příště lepší důvod k návštěvě Prahy,třeba výlet na Pražský hrad 🙂
To je dneska hic co? Bolí mě z toho hlava 😖

nlenka
2. čer 2011

Ahoj holky.
Jak se všem daří? Dneska je venku super hnusně,dokonce mě to i natolik unavilo,že jsem si na dvě hodiny v klídku usnula.Ještě kdyby mě ten mrňousek tolik nekopal.
Za tři dny budeme "slavit" 30.týden,utíká to jako voda,ale u nás se nic neděje,jen postýlka je připravená.Vajíčko je na půdě a vůbec nevím v jakém je stavu.No a o kočárku ani nemluvím..... 😖

wjerushka
2. čer 2011

@nlenka jé leni, ale pořád seš na tom ílp jak já. Já ještě nezačala vůbec s ničím. V půlce června jede manžel s malým k jeho rodičům na Hanou na víkend, tak snad začnu přebírat oblečky a udělám si přehled a něco doobjednám 😉

wjerushka
4. čer 2011

ahoj jsme dead a zítra se budu léčit. Šli jsme s Krýštůfek pohádkovou cestu a teda už to byla na hranici mých možností. Poslední kousek do mů už mi bylo pěkně zle a doma jsme si poblindila. Ale tak jsme si sedla a dobrý pak. Cesta stála za to, kostýmy úžasný i ty úokly byly celkem dobrý i pro takový prcky jako je Krýša. A měli fakt promyšlený rozestavění nešlo s enijak dlouho lesem, aby to děcka prudilo a otravovalo, stanoviště byla celkem blízko u sebe. Na vesnickou pohádkovou cestu fakt velmi vysoká úroveň

nlenka
6. čer 2011

Nazdárek.
@wjerushka ,tak alespoň že si to malý užil. Já jsem taky na dětském dnu byla spíše za nosičku věcí než že bych si to nějak zvlášť užívala.
My jsme včera byli s našima a manžou a Jurkou v pražský zoo.Vůbec se mi tam nechtělo,ale nakonec to bylo docela fajn.Vedro bylo děsný,ale foukal vítr takže to šlo,dodám nějaké fotky

vendulka
6. čer 2011

ahojky

@nlenka teda pěkně se ti ty týdny krátí 🙂

nlenka
6. čer 2011

@vendulka ,taky jsem se včer vyděsila že už je to posledních pár týdnů. Konkrétně 10,tady to počítá o týden navíc.Oficiálně jsem dneska 30+1. ALe uvidíme zítra,to mám poradnu a taky mě snad doktor objedná někdy na ultrazvuk.Tam už jsem nebyla pěkně dlouho a ani nevím kdy se tak chodí.
A co ty,jak se cítíš?Všechny testy v pořádku?

vendulka
6. čer 2011

@nlenka já celkem dobrý, příští úterý jdu na krev a na tripple testy a až 12.7. na velký UTZ

nlenka
6. čer 2011

utiká to jako voda,já poslední dobou poslouchám jak mám velký břicho.
Někdy už mě to docela s..e,ale Jurka byl malej,měl 2450 g když se narodil,takže budu jen sama ráda,když bude Jakoubek větší.Jurka byl takovej drobeček kterýho sem se bála dotknout a taky neměl skoro žádný sací reflex a byl línej.Snad to alespoň tentokrát výjde a budu kojit.
Mě osobně to břicho nepřijde obrovský,kolikrát zapomenu že ho mám a třeba se rychle sehnu.Ovšem to už tolik nejde 😒

vendulka
6. čer 2011

@nlenka tak já jsen shubla 8 kg a zatím moc těhu břicho nemám, jsem v 16tt a cítím se už dobře, úplně netěhotně, Nathy byla taky špunt měla 2950g a taky nesála a ráda bych te´d kojila...uvidíme...a už i cítím kopanečky, tak je to veselejší...hlavně chci už vědět co čekáme ať můžu začít nakupovat 😀

nlenka
7. čer 2011

Ahoj holky,jak se vede?
Dnešní poradna dopadla móóó dobře.Zhubla jsem od minule půl kila,tlak trošku nižší 105/70,ale dobrý.Doktor je moc spokojenej,kéž by to bylo takhle pořád. Už začínám chodit do poradny po dvou týdnech,takže za 14 dní mám jak poradnu,tak i velký ultrazvuk. Tam snad potvrdí pohlaví mimča,aby jsme konečně koupili kočárek. 🙂

vendulka
7. čer 2011

@nlenka gratuluji!jsem myslela že je to na 100% kluk

vendulka
7. čer 2011

já jdu do poradny za týden - v úterý

nlenka
7. čer 2011

@vendulka ,děkuju.Vždyť to znáš,nikdy to není 100% jisté dokud nebude mimčo na světě 😝 . Byla jsem na ULZ vlastně jen jednou a to někdy v 21 tt a to mi potvrdil kluka.Ale raději si počkám na druhý verdikt,kdyby náhodou.

vendulka
7. čer 2011

@nlenka jasný 😀

wjerushka
7. čer 2011

@nlenka gratulka ke KO, to potěší🙂 No já taky příští týden pro změnu ve středu 🙂
Ty nemáš kočárek? A máš nějakej v oku?

nlenka
8. čer 2011

@wjerushka ,díky za gratulace.
Jasně že mám v oku,mám je v albíčku.Jenže je tolik barevných variací,že sem pořád na rozpacích a neumím se rozhodnout který. Nejvíc se mi líbí ten černý s bílými kolečky.Ale zase si myslím,že v tom bude pěkný vedro,takže zvolím asi jiný.Jurka měl šedozelený,ten byl sice bezvadný,ale zelená se časem vyšisovala od sluníčka a taky když se na to sáhlo,tak to bylo hned umakané a zapatlaný.
Jaký máte u vás počasí.U nás se teď zatáhlo a přehnala se přeprška,ale už je po,bohužel.Preferuju chladnější počasí než vedra 😝

nlenka
10. čer 2011

AHojky holky,
tak jak se mají miminka v bříškách? Ten nás šmoula kope jako kůň.Dneska to byl ale dost zvláštní kopanec,takovej,že jsem se až zarazila a řikala si,jestli se mu už nechce na svět.
Poslední dobou je pravda,že nad tím hodně přemýšlím,co když se narodí dřív. Naše porodnice není zařízená na miminka narozená před 36.týdnem.Sice tam porod proběhne,ale mimčo hned převáží do Prahy.Tak musím hold doufat,že to se mnou Jakoubek ještě chvíli vydrží. 🙂
Včera jsem se nemohla vůbec přihlásit a večer jsem už neměla náladu.ALe chtěla jsem se pochlubit,že jsme včera slavili s manželem 5.výročí sňatku.Teda slavili,já udělala večeři,chlebíčky,jednohubky a manžel přijel v půl osmý z práce. Naházel to do sebe,proběhlo pár "intimních minutek" a usnul jak dřevo 😅 .Ráno vstával v půl třetí do práce,tak byl po těch 18ti hodinách v práci docela K.O.
Dneska vstával v půl pátý a jsem zvědavá kdy dorazí,ale je pátek,takže myslím,že dřív než se setmí to nebude 😠

wjerushka
10. čer 2011

@nlenka pěkná oslava výročí 🙂 Zase manžela chápu, z toho maratonu musí být unavený. Ty máš nějaký příznaky, že bys mhla porodit takhle předčasně? Na to vůbec nemysli.
Tady je dneska příjemně, jasno, ale žádný velký vedro, tak na kalohoty a mikinu nebo triko s dlouhým. Jsem docela ráda, ty pařáky byly děsný.
Jinak jsme koukal na kočárky a taky se mi líbí ten černý. Myslíš, že by v něm bylo až takový horko? Já byc do něj asi šla

vendulka
11. čer 2011

ahojky holky

@nlenka tak to chápu, u nás to taky tak někdy je MM přijde pozdě v noci a brzo ráno vstává...no mimčo se má asi dobře, těžko říct 😀 ,pupek pomalu roste a už se v posteli převaluji...my slavíme 5 let v srpnu a jsem zvědavá,jak to oslavíme my 😀

jinak máme už zaplacenou dovolenou a 17.6. jedeeeeeeeeeem 😵 😵

nlenka
16. čer 2011

Ahoj holky,

@vendulka
@wjerushka ,tak jak vám dopadl doktor? Vendy ty zítra razíš na tu dovču co? Tak si to užijte,tiše závidím 🙂

wjerushka
16. čer 2011

@vendulka Jé pěknou dovolenou, užijte si ji 😉
@nlenka no dobře dá se říct, cukrovku teda definitivně nemám, ale mám jíst pořád po troškách celej den 🙂 A sem tam si můžu šoupnout něco mňam. Dostala jsem pochvalu, vůbec nepřibírám, což je zase při mojí nadváze dobře. Akorát jsem měla dostat ut injekci antirhegy (kvůli Rh faktoru), ale prý nikde není. Napřed se schválilo, ž emísto vporodnici ji budou píchat gyndaři ve 28tt, pak se prý začli hádat pojištovny s doktorama a doktoři mezi sebou a výsledek je, e injekce nní nikde ani v lékárně a ni na skladě. Tak když pak zase v porodnici no. Akorát naše miminko na 100% skončí se žloutenkou pod světlem 😝

vendulka
16. čer 2011

@wjerushka ahojky, u mě dr dobrý, brali mi krev na různý vyšetření + tripple testy,ale výsledky si musím zavolat až přijedeme z dovolený...jinak stále nevím co to bude bo to nešlo vidět a koukaly jsme do toho já+dr+sestřička, tak snad až ve 21tt jak půjdu, tak se to dovíme, malá byla se mnou a tak viděla poprvé sourozence, řekla mu ahoj a zamávala a víc ju to nezajímalo 😀

vendulka
16. čer 2011

@wjerushka díky, už se těším,ale na cestu,ale až na to až se tam někde vyplácnu do stínu a nebudu nic dělat 😀

nlenka
16. čer 2011

pane jo,to je to naše zdravotnictví! 😠
Člověk si to za chvíli bude muset schánět sám.Ale to je bezva,že nemáš cukrovku,to je pak naprd. Já jsem na tom stejně jako ty, kůli nadváze je můj doktor taky spokojený že nepřibírám. Vlastně od začátku těhu mám pořád ještě tři kila dole. Sladký taky miluju,ale řekla jsem si,že si každý den dám jen dvě nějaký mlsky a snažím se to držet.
Dneska je vedro že bych zdechla,nějak mě to zmáhá.Díťátko kope jak kůň a sem tam mě pobolívá břicho,kéž by už bylo na světě!
Zítra má náš Jurka školkovskou besídku,tak už se moc těšíme.AKorát že nám teprvě včera učitelka sdělila,že má mít šedivé nebo hnědé kalhoty a tričko,ovšem bez obrázků a bez nápisů.Tak jsem dneska musela ject drancovat obchody a sehnala jsem všechno.Hurá hurá 😉 !

wjerushka
16. čer 2011

@vendulka no tak to Ti věřím, ale tak ještě nebudounějaký úprný hicy a sezona, tak cestu snad zládnete v pohodě.

@nlenka Jéjda, to bude hezkýý. Už se těším, až jednou kryštof taky bude mít ějakou besídku.