Chtěla bych druhé miminko

janik8774
9. čer 2009

Ahoj všem co jste na tom stejně jako já.
Mám doma malého raubíře (po IVF) a chtěla bych nějakou malou princeznu.
Mám za sebou neuspěšný KET (včera jsem byla na krevních testech a negativní) a odpočítávám dny do dalšího pokusu.Mám někdo nějaký" recept " jak sladit klidový režim a malého prcka?
Já jsem ted s psychykou docela na dně.Těšila jsem na mimíška.Tak snad příště. 🙂

nlenka
18. čer 2010

Ahoj holky,tak jak se daří?A co ta červená mrcha,stále má zpoždění?
U mě jo, v pondělí jdu k Dr. na krev a tak už snad budu moudřejší.Ale nějak si nepamatuju od prvního kluka,kdy jsem byla úplně poprvé na ULZ. Nevíte?

lucie.krajcarova
18. čer 2010

nlenka, myslíš ultrazvuk? myslím, že od 6.-7. týdne je vidět srdíčko, dřív jen váček, tak od 5. týdne. dřív bych asi k doktorovi nešla.

nlenka
20. čer 2010

Ahoj
tak jsem se těšila opět ani moc dopředu.Včera jsem dostala MS ☹ . Nevím,jak je to možné a co si o tom vůbec myslet. Asi mi víc řekne Dr. po výsledku krve. 😠

lucie.krajcarova
20. čer 2010

nlenka, to je mi líto, tak to bylo zpoždění? Nebo sis možná dělala test moc brzy, vajíčko bylo oplodněné, ale neusadilo se ☹

mataharyy
21. čer 2010

To mě mrzí.
Já tajně doufala že budu mít mimčo k narozkám a prd, místo // v den narozenin dorazila mrcha 🙄

nlenka
21. čer 2010

AHoj,
taky mě to maty mrzí,ale život jde dál.Byla sem dneska sice na krvi,ale už vím, co mi řekne. Po jedné hodině tam mám volat,pak dám vědět.Manžel je smutnej a ani radši nechce vědět jak to dopadlo.
Mám akorát rozpíchané celé ruce,sestra mi nabrala krev až na počtvrté, dvě žíly jí praskly a už se mi tam dělá pěkná modřina. Dnešek je den blbec 😒

mataharyy
21. čer 2010

Jasný že jde dál 😉
Aneboj i dnešek končí půlnocí 🙂 Zítra bude líp 😉

nlenka
21. čer 2010

Tak to dopadlo špatně,negativní.Vlastně sem to čekala,ale ve skrytu duše pořád doufala.

mataharyy
21. čer 2010

@nlenka 😢 Hele tak příští měsíc jsme v tom obě jo 😀

nlenka
21. čer 2010

tak jo,ale už nám to musí vyjít.Už jsem dlouho nic nepila,ale dneska asi padne vínko.Tak hezký večer

starhys
21. čer 2010

Ahojky tak to mě je moc líto!!! Přidávám se k vám už to musí další měsíc určitě vyjít.Já už mám po MS a teď snaženíčko.Tak ahojte a mějte se.

mataharyy
21. čer 2010

Jasný naplánováno a za měsíc samé pozitiva 😀

nlenka
22. čer 2010

AHoj snažilky.
Na netu jsem našla bezvadnej preparát.Jmenuje se to Femigard, v lékarně se koupit nedá,ale na netu se sežene.Stojí okolo 370 kč.
Tady je co sem našla k tomu za info:

Femigard je bylinný koncentrát zmírňující mj. vedlejší účinky hormonálních přípravků a k regulaci biorytmu ženských pohlavních orgánů.

Jsou prokázány příznivé účinky femigardu na otěhotnění. Za 29 let existence receptury Femigardu otěhotnělo po jeho samostatném užití nebo jako součásti komplexní léčby více jak 3 000 žen.

Nosné byliny: heřmánek, meduňka, smetánka, řebříček, třezalka, puškvorec.

Účinek FEMIGARDu u žen se projevuje postupným vymizením těchto příznaků:
• nepravidelnost menstruace, příliš silná nebo slabá menstruace
• ovulační bolest a krvácení (mimo vlastní menses)
• nechuť k sexu
• cystičky v prsech a cysty na vaječníku pocity napětí, tlaků, křečí a píchání v podbříšku
• výtok z pochvy, pálení a nucení na moči
• akné, potivost, předrážděnost a padání vlasů, vegetativní reakce krevního oběhu
• změna proporcí těla (hubne pas a rostou prsa a boky)
• vymizí klimakterické potíže

Účinky u mužů:
• zřetelný účinek v sexualitě po týdnu
• podstatné zlepšení spermiogramu za 3-5 týdnů

Vhodný pro každou ženu.
Doporučená denní dávka: 3x denně malou lžičku (při tomto dávkování postačí 1 lahvička na cca 1 měsíc). Doporučuje se užívat 3 měsíce a poté udělat 1 týden přestávku.

Spousta holek otěhotněla hned v prvním cyklu,když to začaly používat.A i kdyby né,tak to srovná cyklus. Už sem si to objednala. Ahoj

zajdla
22. čer 2010

JJ musím Femigard jen vřele doporučit.Fakt pomáhá a jsou to jen bylinky,žádná chemie. 😉

mataharyy
22. čer 2010

Ahoj, o Femigardu už jsem tu psala, je to prima přípravek. Mě před prvním těhu řekl Dr. že jsem neplodná, Femi jsem užívala měsíc a byla jsem v tom 😀 A cyklus mi fakt během dvou měsíců urovnal, takže prima a jak psala zajdla, žádná chemie 😉

mataharyy
22. čer 2010

pro upřesnění, začala jsem ho brát v půlce MS (když už trvala 14 dní a po třech dnech konec) pokračovala jsem a MS dorazila za 30 dní a pak už ne, pač jsem byla v tom 😀

nlenka
23. čer 2010

Ahoj.Maty a ty ho užíváš i nyní?
Vzuzuje to ve mě čím dál větší naděje,za zkoušku nic nedám. Dříve jsem si kupovala od jedné bylinkářky spoutu bylinek.Bylo to asi pět lahviček,každá se brala jinak,peněžně to vyšlo o mnoho víc.Takže se už nemůžu dočkat až mi to dorazí domů. 😉
Zajdlo,díky za příspěvek 🙂

mataharyy
23. čer 2010

@nlenka no teď jsem ho užívala, ale tak halabala, protože jak běhám po úřadech a starostí hromada tak jsem zapomínala 😅 Každopádně se neopakovalo to co před dvěma měsíci a MS dorazila jen se třídenním skluzem, což oproti tomu minulému (46 dní) je super, takže i to beru jako plus, ale těhu ještě nejsem 😔 😎 ale určo budu 😵 😀

nlenka
25. čer 2010

AHoj holky
Tak už mám ten zázrak doma.Nemá ráda tyhle sladké "léky",ale pro mimčo všechno.Už i manžel mě kontroluje,jestli ho poctivě užívám.A zatím se daří. 🙂

mataharyy
25. čer 2010

nlenka, no já je taky nemám ráda, ale tohle ještě není tak hrozné 😎

nlenka
28. čer 2010

Čauves děvčata,tak jak se daří?
Luci,co miminko,jak roste? Hezký den všem 😉

lucie.krajcarova
29. čer 2010

ahojky, včera jsem byla na KO a pohlaví stálenení vidět 😀 mimi ale asi roste dobře, už jsem přibrala skoro pět kilo 😕

Nlenka, koukám, že chlapeček už bude mít dva roky, to už budeš muset jít do práce?

nlenka
29. čer 2010

ahojky. Náš chlapeček bude mít tři roky. No s prací je to prd,dříve jsem dělala v České pojišťovně na pokladně.Když jsem tam minulý měsíc volala,tak mi bylo řečeno,že mé místo bylo v březnu zrušeno.Mám se kouknout na net jestli by se mi tam něco líbilo a že by mě protlačili do konkurzu.Jenže tam taky nemusím uspět a nic bych nedostala.Takhle mám snad nárok na odstupné.
Takže od 9.7. budu mezi nezaměstnanými. Ach jo,dost mě to trápí,ale zaím nemám jinou možnost.Jo a další věc je,že Juráše vezmou do školky až od září.Jedna babička ještě pracuje a druhou babičku máme až v jižních Čechách.

lucie.krajcarova
29. čer 2010

Nlenka, myslela jsem tři roky, napsala jsem to blbě 🙂 teda, s tím místem, to je mi líto. měla bys aspon dostat odstupné ne? jinak koukám, že asi bydlíme blízko sebe 🙂

nlenka
30. čer 2010

ahoj Lucko. Pevně doufám,že dostanu nějaké odstupné a snad nebudou škrti 😖 .
Jj,bydlíme blízko,taky už jsem se mrkla.Já sem měla kamarádku v Tišicích,Simona Kuchtová,jestli jí neznáš. Je to takový blonďatý a poblázněný zjevení. 😀

lucie.krajcarova
30. čer 2010

Leni, neznám, my jsme přistěhovalci a bydlíme tam teprve přes rok 🙂 tak co, domluvíme návštěvu? 😉

vendulka
1. črc 2010

http://www.babyroku.cz/Fotografie.aspx?c=5&p=10244

snad tentokráte to bude tak jak má, děkujeme moc za Vaše hlasy...

nlenka
1. črc 2010

AHoj holky.
Luci,až budu těhotná,tak ti slibuju,že se učitě domluvíme na návštěvu. Pokud jezdíš někdy do Brandýsa,tak se můžeme sejít tam.Ale ńa to je ještě čas,momentálně se jen sanžíme.I když musím říct,že se manželovi ty dva dny volna navíc móc líbí.😀 Škoda jen,že máme toho dráčka doma. Asi ho půjčíme nějaké tetě na hlídání.

Vendulko,máš tam hlas.Krásná holčička 🙂

vendulka
1. črc 2010

@nlenka díky moc,lae musela jsi se registrovat ,aby jsi dala hlas...ja jen tak, ze nekteri tam dali hlas a nebyli registrovani, takze se mi to nepripsalo,ale kazdopadne moc dekuji 🙂

lucie.krajcarova
1. črc 2010

Nleni, tak jo 🙂 myslela jsem, že i tak naši kluci by si pohráli, ale klidně ještě počkáme 🙂