Chtěla bych druhé miminko

janik8774
9. čer 2009

Ahoj všem co jste na tom stejně jako já.
Mám doma malého raubíře (po IVF) a chtěla bych nějakou malou princeznu.
Mám za sebou neuspěšný KET (včera jsem byla na krevních testech a negativní) a odpočítávám dny do dalšího pokusu.Mám někdo nějaký" recept " jak sladit klidový režim a malého prcka?
Já jsem ted s psychykou docela na dně.Těšila jsem na mimíška.Tak snad příště. 🙂

mataharyy
28. črc 2011

@vendulka hmm... 😀

mataharyy
29. črc 2011

Hmm, tak dva testy už asi chybné nebudou a dnes ráno jsem otevřela lednici a zvedl se mi žaludek, myslím že jsem jasná 😨

mayem
29. črc 2011

@mataharyy hlavně to zdravíčko, co víc si přát a ostatní se zvládne. Sama mám 3 děti a třetí říkají, že je "nejhodnější" a opravdu, když byla malá miminko, tak to šlo samo 😉 jen zmizela taková ta pohodička, vůbec si nepamatuju, že bych šla jen tak někam na procházku s kočárkem. Teď ji je 15 měsíců a s většími dětmi se zabaví, hrajou si. Začátek je teda záhul, ale pak ti to vynahradí 🙂

mataharyy
29. črc 2011

@mayem 🙂 No je fakt že brácha (taky byl třetí) byl celkem hodnej, tak uvidíme, však ono to nějak půjde, hádám... Jde jen o to prodýchat ten šok 😅

mayem
29. črc 2011

@mataharyy to věřím 🙂 Budete velká rodina a to je krásný 🙂

maxi.smile
29. črc 2011

@mataharyy jééé, to bude super...dva, tři roky a ani o dětech vědět nebudeš!!!!Tiše závidím!!!To je super! Hlavu vzhůru!!! Ze začátku mazec, než vše zorganizuješ, ale pak to bude paráda!!!Bomba!!!

mataharyy
29. črc 2011

@maxi.smile No budu doufat že se do těch dvou tří let nezblázním 😀 No a když teď nad tím dumám, tak by to mělo být cca ve stejnou dobu jako kluci, takže budeme slavit třetí a první narozeniny a do toho novorozence, to bude něco 😎

mataharyy
29. črc 2011

Tak manžel je na cestě, za cca hodinu bude doma tak jdu ještě pozametat a promyslet řeč 😀

nlenka
29. črc 2011

Nazdárek.
Teda @mataharyy ,ty nám ale dáváš,to jsou teda šoky!!!!Ale seš odvaha,to se musí nechat 🙂
Já jsem byla dneska na monitoru,mimísek naštěstí spolupracoval,takže za 20 minut jsme byli pryč. Takže další poradna v nemocnici je ve čtvrtek 😒

silente
29. črc 2011

@mataharyy - teda týden nejsem na netu a pak hned šok 😀 Ale myslím, že větší bude mít Tvůj manžel 😀 😀 😀
Držím palečky, ať vše dobře zvládnete 😉

maxi.smile
29. črc 2011

@mataharyy jů, tak pak dej vědět, co manžel!!!!!

mataharyy
29. črc 2011

@nlenka to nemá s odvahou nic společného, to je drzé selhání antikoncepčních metod... 😅
@silente @maxi.smile tak manžel přežil, byl na tom o něco lépe než já včera a prý už to tak nějak tušil. Je rád, těší se a lituje mě co budu přes týden sama doma dělat 😅 Už jsme rozpoutali akci "dodělání pokojů" takže budeme doufat že se z toho během půl roku nějak vymotáme a vše bude OK 😵

nlenka
30. črc 2011

@mataharyy tak to je manžel docela frajer.Já jsem to včera večer líčila mojemu manžovi a ten jen lapal po dechu.Ono asi nemá cenu nad tím nějak polemizovat,prostě se stalo a doma budete mít pěkně veselo 😀 .Jen je škoda,že máš manžela přes týden pryč a budeš na vše skutečně sama,to se třeba časem taky nějak vyřeší.
Jen sem ještě zvědavá co na to tvůj doktor. 😵
Jinak kamarádka měla úplně stejný "problém" jako ty a je živoucím důkazem,že to přežila.Jen teda ty děti má jen dvě. To bude Adrián překvapený,jen co se maminka jednoho bříška zbavila tak jí druhé brzo naroste 😝

vendulka
30. črc 2011

ahojky

@mataharyy tak vidíš, to půjde
jinak my včera na UTZ paráda, miminko má 27cm a 600g a krásně spinkalo,ale mělo ručičku přes obličej, tak dr do něj trošku šťouchala,aby dalo pryč,ale nedalo a usmívalo se na nás, prý dle UTZ vše vypadá v pořádku,dostatek plodové vody a dr byla moc příjemná, taková mladá ženská...no máme video a asi 10 fotek 😀 😵

wjerushka
30. črc 2011

@mataharyy tak manžel zabodoval. kdy půjdeš k doktorovi? Já myslím, že pro Adriána to změna nebude a Ben je zas emco malej, aby to vnímal. Aspoň na sebe nebudou nějak žárlit. A Ben rychle zvládne spoustu věcí uvidíš, Adrián ho potáhne. Ale fak tmáš můj obdiv, jak ses s tím srovnala.
@vendulka paráda UZ, tojste si užili. Byla taky N.?
Mě začínaj brutálně bolet třísla i po krátký procházce. Pak chodím jak kačena

vendulka
30. črc 2011

@wjerushka N. byla u babičky na hlídáni 😉

vendulka
1. srp 2011

Ahojky, chtělo by se mi napsat hezké ráno,ale to jaksi v mém případě neplatí
já jsem vzhůru od 2,30h kdy mě zbudil MM s chrápáníma,el nějak jsem to vydržela bo ve 3h vstával do práce a sotva sem začala zabírat, tak mě zbudil, že mu mám jít pomoct s nathy, si říkám o co jde a ona pozvracená od hlavy až k patě a celá postel, takže MM převlíkal a já ji osprchovala, převlíkla a uspla a ve 3,30h sem šla spát, sotva sem zbarla, slyším, jak opět zvrací, takže valím za ní a zase převlíkat,předělat povlečení, bo spíš sem teď musela dát deku...no a šla sem si lehnout, jenže sem nemohla zabrat a za cca 30 minut zase zvracení, takže zase všechno na novo a pak sem si ji dala do postele k sobě a kýbl, kdyby chtěla zvracet,tak ať do něj, no chudinka byla celá bílá a nemohla taky spát, vypadala že ju bolí bříško,tak sem ji dala trošku Sab simplexu a v 5,30h šla snad spát a já kolem 6h usnula a zbudila sem se kolem 8h, kdy sebou začala házet a vrtět se vedle mě což mě zbudilo, takže sem toho hafo naspala,ale celkem to jde...teď ejn peru a peru a uklízím, jen envím kam to prádlo dávat, bo balkon mám už skoro plný tím pozvraceným a to mám ještě plný koš na praní, no snad nebude aspoň pršet, ať to nezmokne...a zbytek bude muset počkat....
takže má madsam pro dnešek dietku a čaj a nejdeme ani do solné, možná odpo po spaní půjdeme chviličku tady po řečkovicích, jestli nebude zvracet

wjerushka
1. srp 2011

@vendulka Jé chudák malá, snad to bud ejen nějaká rychlo střevní chřipka, pořád prý je jich plno.
Jinak tady prší. Od včerejška mám prádlo v pračce a budu muset všechno nahucat na sušák doma. Ach jo.
Krýša je dnes poprvé ve školce, tak jsem si dala kolečko po úřadech, vyřídila jsem si potvrzení kolik mám výměr mateřské a donesla to na pracák, aby mi mohli doplatit rodičák za červenec a my nebyli bez peněz. Taky jsme vyfasovala formuláře na novou rodičovskou. Akorát mě rochu deptalo, že tam funím s panděrem a paní na obou úřadech se mě ptají, jeslti se mi miminko už narodilo 😅

vendulka
1. srp 2011

@wjerushka no vypadá už zdravě a je ve svém živlu...taky začnu pomalu vyřizovat mateřskou, musí zrušit RD,ale to musím nejdříve říct dr.,aby mi napsala papíry...no zatím to má čas...
jo na úřadech jsou blbý až to bolí

wjerushka
1. srp 2011

@vendulka tak snad to byla opravdu jen nějaká rychlovka. JJ to má čas, až Ti vypíše doktor papír na druhou mateřskou. A tady to celkem šlo. Kupodivu jsou na sociálce i pracáku celkem ochotný. To jsem čekala větší problémy

vendulka
1. srp 2011

@wjerushka no já to chci vyřídit dřív než mi to sám napíše,abych si v klidu a v dostatečném času stihla zrušit rodičák,aby mi pak nevyplatili jak rodičák ,tak mateřskou a pak nemusela něco vracet

wjerushka
1. srp 2011

@vendulka hele já byla na pracáku, a žmi ten papír vypsal. Řekla jsem jim, že od toho datumu budu pobírat mateřskou, tak mi dali nějakej svůj papír, kde jsem vyplnila jméno a jakoby požádala o pozastavení rodičáku s tím že doklady dodám a oni mi rodičák pozastavili už od července s tím, ž ejak jim dodám výměr mateřské, tak mi ho doplatí. Když tak se tam pak skoč s předstihem se poptat co a jak. Taky jsme se chtěla vyhnout vracení

vendulka
1. srp 2011

@wjerushka já se tam už byla právě ptat, když sem tam byla cosi zařizovat a baba mi řekla,ať si tma přijdu s předstihem...

wjerushka
1. srp 2011

@vendulka no jasně, protože na to pak bude mít hafo času, jinak by musela pohnout kostrou 😒

vendulka
1. srp 2011

@wjerushka 😀 to je dost možný...ale nerada bych pak lítala po úřadech a něco vracela, myslím, že to zkusím s měnším předstihem a uvidíme

wjerushka
1. srp 2011

@vendulka jo to v pohodě stihneš. když jsem to stihla já v 32tt 😉 Tak když půjdeš dřív, tak no problemo. Lítání se teda si nevyhneš

nlenka
1. srp 2011

ahojky,
holky chtěla jsem se zeptat hlavně těch,který rodily přirozeně,né vyvolávaně.
Jak poznám že se tělo připravuje na porod? Ono u toho mého vyvolávaného to bylo takový rychlý,vlastně přišlo skoro všechno najednou.Ale od včera mám pocit "bolestí" ´jako při menstruaci,ale výstřely té bolesti se vraceli cca 10 minut.V noci pak byl klid.
Ale dneska jsme byli a houbách a když jsme se vrátili,tak mě bolí celý spodek a pocit jakobych se otvírala,je to vůbec možný abych to vnímala?Poraďte prosím

mataharyy
1. srp 2011

@wjerushka Na tom není co obdivovat, já bych na potrat nešla, takže nic jiného než se s tím rychle smířit nezůstává 😀
@nlenka On už to tušil, tak působil vyrovnaně, asi kvůli mě 😎
@vendulka Jééé chudák malá to měla noc jak hrom, co 😖

mataharyy
1. srp 2011

@nlenka Tak možný to je 😉 Mě nejdřív bolel spodek, pak se mi zdálo jako že mám křeče a když ty křeče byli časté, tak mi došlo že to jsou kontrakce 😀

vendulka
1. srp 2011

@nlenka tak s tím ti já neporadím bo jsem teda nic nepostřehla a přišlo to tak nějak z čista jasna...pomalu mě začalo bolet břicho až se to stupňovalo,ale že bych cítila, že se otevírám to ne,ani když sem už byla v porodnici