Chtěla bych druhé miminko

janik8774
9. čer 2009

Ahoj všem co jste na tom stejně jako já.
Mám doma malého raubíře (po IVF) a chtěla bych nějakou malou princeznu.
Mám za sebou neuspěšný KET (včera jsem byla na krevních testech a negativní) a odpočítávám dny do dalšího pokusu.Mám někdo nějaký" recept " jak sladit klidový režim a malého prcka?
Já jsem ted s psychykou docela na dně.Těšila jsem na mimíška.Tak snad příště. 🙂

wjerushka
24. srp 2011

@mataharyy viš v tomhle počasí nic moc teda. Krýša je teď dopolko ve školce, co s ním budu dělat zítra a pozítří v těhle hicech nevím. Já se tak různě povaluju, dneska jsem jen umyla koupelku a byla jsem na zdech 😝 Zuby a rýma fakt šílená kombinace. Aspoň ať kluci teda dorýmují nějak v krátkým čase

silente
24. srp 2011

Takže souhlasíte, abych navrhla adminům změnu názvu na:
"Chtěla bych druhé miminko."
😕

wjerushka
24. srp 2011

@silente já jsem pro 😉

vendulka
24. srp 2011

@nlenka sem se tě chtěla zeptat, jak se to dalo v porodnici zvůádnout bez Jirky?

cacenka_d
24. srp 2011

@wjerushka Ty vedra jsou primo udesny, u nas v kanclu se neda ani dychat, taham sem vetraky co jen to jde, chodim se oplachovat na zachod, snad to nejak prezijem, na rizikovy a domu se mi moc nechce

vendulka
24. srp 2011

@wjerushka jinak jako vedra děsný, ale pokud nemusím ven,t ak se to dá i když v paneláku je podle mě hůř jak něde venku ve stínu

mataharyy
24. srp 2011

@wjerushka to věřím já mám taky dost a o dětech ani nemluvím... Je to šílený dnes na slunku prý 52, ve stínu jsem naměřila (na nejchladnější stěně) 30,5 🤐
@silente jsem pro všema deseti 😵

wjerushka
24. srp 2011

@cacenka_d ono by sis asi doma taky moc nepomohla, maximálně by sis dala sprchu. A jeslti Tinení nijak ultrašpatně, tak co sedět doma

silente
25. srp 2011

Tak admini poprošeni o změnu názvu, tak snad už nebudeme muset slaďovat ten klidový režim 😀

vendulka
25. srp 2011

ahojky

@silente díky za vyřízení 🙂

wjerushka
25. srp 2011

@silente díky 😉

cacenka_d
25. srp 2011

@wjerushka No prave ze my kancl nevyvetrame vis maly prostor, 9 lidí, 45 stupnu nedejchatelno sileny

silente
25. srp 2011

Tak už se jmenujeme jak jsme si přály 😵

nlenka
25. srp 2011

@vendulka ,ahojky.
No popravdě to byl očistec.Sešlo se to všechno tak nešťastně,že sme to obrečeli oba.Já jsem řvala už když jsem si přijela domů pro věci abych večer nastoupila do nemocnice.Pak sem řvala když sem se loučila při odjezdu a Jurka při pohledu na mě taky.Ty hormony mě fakt zabijou,jen to píšu a tečou mi slzy jak hrachy.
No a pokaždý když za mnou přišel,tak sem zase řvala ale on už to ustál.Jen mi mamka nebo manža občas řikali,že někdy doma brečel,že se mu stýská.Sem ráda že to mám zasebou,takhle dlouhý odloučení bylo fakt hrozný,ikdyž za mnou jezdili každý den. A jak se cítíš?

wjerushka
25. srp 2011

@silente a máš největší zásluhy
@cacenka_d já to znám, my ted aměli kancl veliký takovej ten open office kol kolem asfalt, klimačka nikde jenom větráky a pokud jsi otevřela okno, tak šel dovnitř stejně ten horkej vzduch 😒 😝 Ae stejně jsme radši chodila do práce, mě by to doma nebavilo. Sice jsem si pak přišla jako macecha, když holky, co byly v kanclu na rizikovce už měli nakoupený snad všechno včetně kočárku a kosmetiky a já ještě ani nezačala 😅

cacenka_d
25. srp 2011

@wjerushka To chapu, vedle na openu je jeste dobre, to u nas je hur 🙂 Ja nedelat v letnanech a nemit za zadkem babiez tak taky kocarek nemame vybranej 🙂

vendulka
25. srp 2011

@nlenka jééé já nechci do porodnice,mě to asi položí

nlenka
25. srp 2011

@vendulka ,nejlepší je to když je to neočekávaně.Slzavý údolí,ale taky to přežiješ,neboj

mataharyy
26. srp 2011

@silente 😵 😵
@vendulka neboj to zvládneš, konec konců moc jiných možností nemáš 😀

vendulka
26. srp 2011

@mataharyy
@nlenka
zvládnu, je mi to jasné,ale přeci nějaká možnost je a to ta, že se zaplatí nadstandart a budou se mnou aspoň přes den 😵

@silente 😵

nemo1985
26. srp 2011

Zdravim, chci se zeptat těch, kdo na sobě pozorují ovalaci.

ted jsem četla článek,kdy je nejplodnější den je ten,když děložní hlen je čirý a táhne se cca 3dny před a v ten den a po ovulaci se mění na hustý(hrudkovitý)..
😕

nlenka
26. srp 2011

@vendulka ,hlavně se nestresuj dopředu,Nathy to určitě zvládne. A kdo s ní bude doma,mažel?Taky bude před Vánocema a budete tě chtít překvapit jak si třeba uklidí v pokojíčku a připraví sourozenci postýlku.
Ono těch pár dní uteče jak voda,jen v porodnici se to trošku táhne. 😖
A jak je to u vás v porodnici,u nás se nadstandarty zamlouvají dlouho dopředu.A kolik platíte za den? U nás 1000 kč,což je docela dost

vendulka
26. srp 2011

@nlenka já se zatím moc nestresuji, Nathy to zvládne, to se enbojím, jde mi spíš o sebe,ač se to možná nezdá, tak jsem na ni fixovaná(no co by člověk čekal, když se s dítětem 24h denně).Domy by s ní měl být manžel,aspoň v to doufám, jinou variantu nemáme 😅 (by musela cestovat asi mezi babičkama a dědama).Já právě nevím, jestli nebudu chtít jít třeba dříve z prodnice domů,když bude vše v pořádku.Nadstandarty jsou tu různé, záleží na porodnici ale cca 700-1400,- jak kde,docela masakr no...

mataharyy
26. srp 2011

@vendulka pro mě to bylo nejhorší když jsem tam ležela a nic se nedělo, pak jak už máš mimčo u sebe, není to taková krizovka. Jinak s tím nadstandartem je to taky řešení, ale polož si otázku, jak dlouho to tam vydrží, aniž by jste zbořili nemocnici atp. 😀

vendulka
26. srp 2011

@mataharyy dávno jsem si tu otázku položila a vím, že i tak na ty 4 hodiny co jsou návštevy to bude pro ni asi peklo tam 😉 holt to budu muset dát a nebrečet(už se mi chce teď jen na to pomyslím)

mataharyy
26. srp 2011

@vendulka Neboj 🙂 Mě přijali v úterý, ve středu za mnou byli, šli jsme si dát kafe, večer jsem porodila, pak za mnou byli v pátek a v sobotu jsme šli domu, každá návštěva byla taková že mi dal pusu a bavil se něčím jiným (hračkama v bistru), potom kradením keramzitu z květináčů v návštěvní místnosti, vždy ho to tam bavilo stěží deset minut a pak už jen robil zle... A pokud bude vše v pořádku za tři dny jsi doma a budeš jich mít až až 😉

vendulka
26. srp 2011

@mataharyy já vím...dítě to nebere tak jako ta matka,myslím, že bduu pořád jedním uchen an telefonu a mluvit s ní 😀

mataharyy
26. srp 2011

Ale ze zkušenosti řešit to nějak dopředu je stejně na prd, pač nikdy nevíš co a jak se nakonec uděje a fakt ty tři/čtyři dny to zvládneš zvlášť když máš u sebe mimčo, je to totiž poslední okamžik kdy si ho můžeš samostatně užít, pak už vždy budou dva a ten čas musíš dělit 😉

nlenka
26. srp 2011

@vendulka ,mataharyy má pravdu.Tu chvíli co s tebou budou trávit nějak překlepete,protože stejně jí miminko bude zajímat jen chviličku při příchodu.Ale musím říct,že to neseš statečně,já jsem všem zakázala volat do porodnice.Nemohla jsem mluvit ani s manžou aniž bych se rozeřvala.A bečet na pokoji před ostatníma nebylo zrovna hezký. Vzala jsem telefon jen jednou kdy mi volala mamka,ale mluvil do telefonu Jurka. Jen mě pozdravil a nemohla jsem vůbec mluvit.Já vím,že je to možná ostuda,ale přesně jak píšeš,když seš s dítětem nestále,tak se ti prostě stýská 😢

@mataharyy ,chtěla jsem se tě zeptat,jak reaguje Adrián na malýho? Jurka Kubu pořád hladí,pusinkuje,ale někdy ho schválně budí.Pak mu neustále řikám ať ho nechá,ať na něj nesahá a pořád nějaké zákazy.Mám obavy abych mu ho nezošklivila 😖

vendulka
26. srp 2011

@nlenka jo to mně je smutno i když třeba s ní jde táta ven,t ak už třeba po půl hodince koukám a vyhlížím z okna, kde jsou 😀