Chtěla bych druhé miminko

janik8774
9. čer 2009

Ahoj všem co jste na tom stejně jako já.
Mám doma malého raubíře (po IVF) a chtěla bych nějakou malou princeznu.
Mám za sebou neuspěšný KET (včera jsem byla na krevních testech a negativní) a odpočítávám dny do dalšího pokusu.Mám někdo nějaký" recept " jak sladit klidový režim a malého prcka?
Já jsem ted s psychykou docela na dně.Těšila jsem na mimíška.Tak snad příště. 🙂

lucie.krajcarova
9. srp 2010

ahoj leni, to je fajn, že to tak dopadlo. ono to vždy vypadá horší, než to ve skutečnosti je. vidíš, nám to usmiřování taky netrvalo dlouho. a na fotky se těším. kde je ten zámek?

vendulka
9. srp 2010

@nlenka jo vsude je to stejny a nebo prinejmensim aspon neco, je to jak s pocaim, chvilku jasno a pak zase zatazeno, ja si za tech 11 let uz zvykla 😀

nlenka
10. srp 2010

Ahojky.
No,asi máte pravdu. Večer ještě proběhla dost vážná diskuze, každý sme si pobrečeli.Já teda víc,protože to co řekl o tom dítěti,tak nějak nemůžu překousout.Je to prostě něco,co se dlouho hojí a on to akorát víc rozedírá.
Bohužel už se stalo,snad mu brzo odpustím. 😖
Vendulko,my jsme spolu skoro 9 let,takže už jsem byla na ledcos zvyklá,ale teď to bylo jiné.Asi taky proto,že Jurka už je větší a běhal mezi náma,ten kdo zrovna brečel tak toho chodil utěšovat. Je to zlatíčko 🙂
Luci,ten zámeček je u Velkých Popovic,kousek za Prahou po D1.Jsou tam zmenšeniny různých hradů, perníková chaloupka s čarodějnicí,peklo s čerty. A to docela zabralo,Jurka z toho byl vyvalenej,že celou cestu domů o ničem jiném nemluvil.Dneska pojedeme asi do zoo v Liberci nebo ve Dvoře Královém.Takže ahoj večer a hezký den všem

nlenka
10. srp 2010

Hodila jsem tam něajké fota.

lucie.krajcarova
10. srp 2010

ahoj holky, přeju pěkný den 🙂
Leni, fotečky jsou moc pěkné!!! hezké zámečky. Jurka je krásný kluk a blonďák po tátovi? a děda je velký sympaťák 🙂

vendulka
10. srp 2010

Ahojky, my mame dneska srazik s holkama z Brna, tak bude zase super odpoledne, ja ted varim abch to vsechno stihla, uz jsem i vyzehlila veci na dovcu a premyslim co tak jeste by bylo potreba a zitra budu balit, na to se vubec netesim

vendulka
10. srp 2010

a od 9.9. budeme zase chodit do plavani, tak se tesim a i super cas jsem vybrala 😀

lucie.krajcarova
10. srp 2010

Vendulko, tak přeji dobrou náladu na sraz i na balení 🙂 my budem taky chodit na plavání, už potřetí. nejdřív jsem myslela že ne, že bychom nedochodili kurz kvůli porodu, ale jak to dopadlo... ale martínek tam bude mít dvě děti, které už zná z předchozího kurzu a já ty dvě maminky, to je prima.

vendulka
10. srp 2010

@lucie.krajcarova tak to my budeme mit myslim uz 4 plavani, chodily jsme po 5 lekcich a nevim, jestli tam budeme nekoho znat, spis bych byla rada, kdyby nam ve cviceni klapla parta co jsme byli pred prazdninama 😵

lucie.krajcarova
10. srp 2010

jejda, tady je zas mrtvo a já mám zrovna čas 😒 jste všechny venku?

nlenka
10. srp 2010

AHojky,já sem tady taky.
Jinak Jurka je blonďák,ale nevím po kom. Nikdo z rodiny totiž blonďatý není. V porodnici si dělali legraci,že soused bude asi blonďák. 🙂 Naštěstí není,takže sem se vyhla vysvětlování.
Do žádné zoo jsme nejeli,dneska sme absolvovali nákupy.Manžel nemá pořád čas,tak mi naši pomohli vybrat Jurkovi postel,matraci. Taky jsem koupila pár drobností do koupelny. 😅
No,manža docela brblal,ale nějak to přežije. Ale ještě netuší,že sem si koupila novou jídelní sadu.To mu musím dávkovat pomalu,aby to rozdýchal. 😀

lucie.krajcarova
10. srp 2010

Nlenka, fakt? náš je taky blonďatý. manžel byl světlovlasý okolo dvou let. no a od té doby má tmavé vlasy. tak kdo ví, kdy se to změní tomu našemu. očička má taky stále do modra a není po kom 😀
dobré nákupy, to je někdy třeba 🙂

vendulka
11. srp 2010

ahojky, tak my mame blondynku a ma byt po kom, ja jsem blondyna a manzel jako male dite byl taky, nez se mu to zbarvilo do hneda, tak jsem zvedava do budoucna, jestli N. bude taky blondyna a nebo po tatovy tmavovlasa,ale jelikoz je cela ja, tak si myslim, ze bude bloncka 😵 ze zelenyma ocima 😵

@nlenka ja taky casto a halvne rada utracim...to je udela asi kazde zeny 😀 MM taky obcas brble,ale ja si z toho nic nedelam 😉

lucie.krajcarova
12. srp 2010

čauky, je tu někdo??? u mně je dnes pracovitá nálada, tak jsem zvědavá, jestli mi to vydrží. odpolko jsem se chtěla koupat v bazénu, nebo jet na bruslích, ale vypadá to, že ani jedno nevyjde 😖

nlenka
15. srp 2010

Nazdárek holky.
Je tady někdo,vypadá to,že sem nikdo nechodí.Jak se všichni máte?

lucie.krajcarova
15. srp 2010

ahoj Leni, já občas mrknui, ale fakt tu nikdo nechodí. asi bylo venku moc hezky 🙂
my se máme moc fajn. zítra s námi taťak zůstane doma, protože přivezou nějaký stavební materiál na barák. jsem ráda, protože jsem se objednala k e kadeřnici, ale nesehnala jsem hlídání pro malého.. jdu na červené pramínky, to tam budu skoro dvě hodiny. to by mi malý v kočárku nevydržel.
Leni, jak se máte vy?

nlenka
16. srp 2010

Nazdárek.
Luci,díky za optání,taky se máme dobře. Minulý týden to bylo nějak náročné.Výlety,zařizování tátových 50.narozenin. V pátek sme to oslavili,ještě jsem se stačila do krve pohádat se střenkou na facebooku. Vypadá to,že se spolu už do smrti nebudeme bavit.Ale to sem vůbec nepatří.
Na oslavu tady bylo hodně příbuzných,takže když se druhý den rozjeli domů,tak jsme padli všichni do postele a dospávali. Ještě včera u nás byla pouť,ale manža musel nečekaně do práce,takže jsme vyrazili s mamkou a mým dědou. Jurkovi se to moc líbilo,nebylo toho tady hodně,ale užil si houpajdy,vláčku i kolotoče. Já sem se dala do střílení,z 10 ran pět zásahů.To je dobrý né? Vždycky mě střílení bavilo,ale nevím jestli bych mohla být zbraň doma. I ten chlápek od střelnice říkal,že mám docela mušku (nehledě na to,jak mají vzduchovku upravenou 😖 )
A co ostatní holky? Vendulka se dovolenkuje,ale co Maty a ostatní babinec? Nějak nám to tady vázne.
Já mám zítra dostat MS,na testy kašlu,nějak to dopadne. Už se poohlížím po nějakém volném místě,takže uvidím.Dneska zrovna budu volat na jedno místo.
Počasí nám moc nepřeje co?

lucie.krajcarova
16. srp 2010

čauky. Leni, s kým ses pohádala na fb? je to zajímavé, můj manžel fb nemusí, sice se tam zapsal, ale zakazuje mi tam psát nějaké věci, dávat fotky... ochrana soukromí, to jo, ale myslím, že to přehání...
Jéé z tebe bude střelec! manža si pořídil vzduchovku, tak to možná taky někdy prubnu.
teda, shánění práce, to ti nezávidím! o holkách nevím. s Petronelií jsem domluvená na návštěvě v pátek, tak snad se tu do té doby objeví 🙂
počasí, no ani mi nemluv, v noci bouřka jako kráva, opravdu jsem se bála. světla skoro víc jak ve dne. ale dítě spalo jako zabité 🙂

wjerushka
16. srp 2010

Čau holky, tak já jsem konečně po 14 dnech s malým doma. Byla to taková hurá akce. Měl se mu udělat pokojíček, tak jsme se vypakovali za mým tátou. Jenže pokoj se o týden odložil, tak jsme pak přejeli ke tchýni. Teď jsme dojeli a já poprvé viděla, co tu pod manžovým vedením stovřili řemeslníci a úplně Kryštůfkovi pokoj závidím. A musím pochválit i manžu, vybíral tam sám lustr a světýlko k postýlce, taky stoleček a poličky a vybral to všechno docela vkusně. Taky přikoupil nábytek do ložnice, dvě knihovny a PC stůl. A uklidil tu úplně do blesku a lesku 🙂

lucie.krajcarova
16. srp 2010

Jé wjerushka, je zpátky, to už je 14 dní? toto letí... už jsem měsíc po revizi. 😢
pokojíček bych chtěla vidět, brzo vlož fotky jo?

mataharyy
16. srp 2010

Ahoj holky, tak se hlásám začínáme sundavat věci z povalu a doufáme že nezačne pršet, před hodinou nám snížili na druhej povodňovej, tak více méně čekáme co bude, včera už jsme balili a vodou brodili ven na ulici, protože během pár minut nám vletěla řeka do garáže a do dvora, takže jsme stáli u sousedů a koukali kam až půjde, byl to celkem masakr a veškerá pomoc - žádná trčeli na cestě a nemohli se dostat z jedné do druhé vesnice. Dneska zas hukot a pohotovost. Mám zabalené povodňové zavazadlo a čekáme, fakt paráda... 😅 Tak nějak nebyl čas se ozvat 😨

lucie.krajcarova
16. srp 2010

mataharry, to je hrůza|!!!!! kde to bydlíte? držím palečky, ať přestane pršet, už je toho trochu moc 😖 😖 😖

mataharyy
16. srp 2010

No na to že voda na nás letěla ze čtyř stran a do baráku se nedostala... Fak máme štěstí, zatím i pršet přestalo a snad se to už začne vracet do "normálu" jsou tu lidi co jim to proletělo barákama na zahradách mají do metrů bláto... No k posr... Jen doufám že už zítra bude klid, dnes co se uklidilo tak během pár minut naplavila voda zpět jak se zvedla... 😔

wjerushka
17. srp 2010

@mataharyy Drž s eholka, to jsou zprávy. Snad už se to uklidní. Ještě, že vám voda nevletěla do baráku

@lucie.krajcarova Fotky určo vložím, jen ještě v týdnu má dojít malíř vymalovat na zeď krtečka, teď tu máme jen bílý čtverec. A doladíme blbosti jako světýlko k postýlce anějaký náleprky, pověsíme metr a tak.

mataharyy
17. srp 2010

tak a snad je po všem, svítí slunce a až na bordel a bláto by jeden nevěděl co se dělo, tak teď jen doufat že to počasí už bude v klidu 😵

nlenka
17. srp 2010

Ahojky,
Maty,to je hrozný,nezbývá než držet pěsti 😒 . Díky bohu,že bydlíme trošku na kopci.
Luci,pohádala jsem se s mojí sestřenicí. Zastala jsem se našeho společného dědy,přihodila trošku kritiky a bylo to. Než sem se stačila rozkoukat a omluvit za přehnanou reakci,tak jsou veškerý styky a kontakty v čudu. Šmahem pomluvila všechny členy mojí rodiny,já jsem o její nenapsala jediný zlý slovo. To si přece nemůžu nechat líbit,taky je o pár let mladší nádhera. Ale nebudu to vůbec řešit,jednou tu špatnou stranu rodiny bude potřebovat. 😠
Jo a máš pravdu,sem střelec 😀 .A asi ve všem,nejdřív mluvím a pak přemýšlím. A jak je vidět,tak se mi to zle vymstilo. 😅
Holky a co houby?My jsme byli minulý týden a našli jsme hrstičku. Tenhle týden chodí kamarádka každý den do lesa a nosí tak 2-3 košíky hub. Už jsme taky jeden dostali,prý je nemá kam dávat. Pokud přestane pršet,tak se taky vrhnem do lesa,všichni nosí samý praváky a prd. 😀

lucie.krajcarova
17. srp 2010

nlenka, to mě moc mrzí.... je to špatné, když to takhle dopadne... ale s tím střelcem jsem se trefila 😀
co jsem dnes vyvedla já.. včera nám netekla voda, a já nechala puštěný kohoutek dole v koupelně. tak tu máme záplavu 😔 suším koberec rainbowem a mám puštěnou klimošku na sušení. manžel říkal, že při takovém počasí buem pokoj vytápět týden.... ach jo 😔

nlenka
17. srp 2010

Lucko,to je fakt síla. Muselo by už konečně zasvítit sluníčko,hned by šlo všechno líp.Tohle počasí je děsný.

No, je mi to taky líto,vlastně to začalo kůli hlouposti a vytáhla na mě všechny křivdy,který se kdy udály v rodině. To že se můj táta a její matka pohádali na babičiným pohřbu a podobný nesmysly. Doposavad jsme se respektovali,chodili kolem sebe po špičkách a nikdo to nevytahoval.Ale že zrovna jí to bude žrát a pak to takhle přetřese,to sem netušila.
Navíc mi napsala,že mi ten potrat vlezl na mozek a že bych se měla léčit. Jen si na to vzpomenu,tak je mi z ní zle.
To je jak sypat sůl do otevřený rány. ..... 😢 ,to jí nikdy nemůžu odpustit

mataharyy
17. srp 2010

Naše štěstí je že nejsme až tak na kopci, neb ti co jsou přímo u potoka a ti co na kopci jsou na tom nejhůř... Byl to parádní plavák a co nezvládla voda z potoka tak to zdevastoval přívalovej déšť 😔

wjerushka
17. srp 2010

@nlenka Leni, to mě mrzí, že máš takový problémy. No příbuzný si nevybíráš a to je její vizitka, ne Tvoje. Chápu, že Tě takovýhle sekance mrzí, ale ta si snad ani nezaslouží tolik slov, co jsi tu vypsala.
@lucie.krajcarova Luci tohle je hned. Na vysoušení moc počasí není.

My se vrátili od zubaře, celá rodina. Před tím jsme se s manžou taky parádně porafali, dost netaktně mi řekl, že nic neděláma válím si šunky na mateřský, tak jsem ho nechala vypravit malýho k zubaři. Tak to byla tragedie, natáhl mu špinavý tepláky, čepičku a bundu jsem mu tajně strčila pod ruku, abychom vůbec vyšli. Kryštofovu průkajdu jsem mu házela do tašky na poslední chvíli, svou si ani nevzal, borec. A když jsme čekali u zabře a chtěla jsme po něm vědět, kolik má kryštof zubů a kde, tak se na mě utrhl, že ho slušně ztrapňuju. Tak jsem mu řekla, že na to se bude doktor ptát, tak a´t je připravenej a jestli ví, kde má doktor vyplnit papír. No nakonec jsem stejně šla s malým do ordinace já, aspoň uznal, že to není tak jednoduchý. A o tom, že si ani nestihl vytáhnout kočár, takže držel krýšu v náručí, když jsme funěli k zubaři, že měl můj deštník, protože svůj nemohl najít, takže já jsem mokla, o tom se asi ani nebudu podrobněji rozepisovat