Chtěla bych druhé miminko

janik8774
9. čer 2009

Ahoj všem co jste na tom stejně jako já.
Mám doma malého raubíře (po IVF) a chtěla bych nějakou malou princeznu.
Mám za sebou neuspěšný KET (včera jsem byla na krevních testech a negativní) a odpočítávám dny do dalšího pokusu.Mám někdo nějaký" recept " jak sladit klidový režim a malého prcka?
Já jsem ted s psychykou docela na dně.Těšila jsem na mimíška.Tak snad příště. 🙂

vendulka
7. zář 2010

ahojky holky, dneska u ans sviti slunicko, tak je to super....
taky ted shanim nejake obleceni, potrebujeme uz 92, doted nosila 80 a ta ji je akorat, v 86 mam par kousku, tak chci zrovna 92 at ji to vydrzi aspon az di jara...taky ankupuji na MMB a na aukru, malo kdy v obchode9
na okresni prebor jsem koukala,ale nejak me to moc nezaujalo 😒

kutcher
7. zář 2010

To byla ale blbost, jsem to prostě musela přepnout, to už radši tu Talentmánii.

wjerushka
7. zář 2010

@lucie.krajcarova Taky nakupuju na MMB nebo aukru a dost věcí si popůjčujeme s kámoškama. třeba ty úplně nejmenší velikosti na mimčo už mezi náma jedou druhý kolo 🙂 Ale stejně má manža kecy, asi je musí mít, no
@kutcher Tak to já zase talentmánii nemůžu ani čut, úplně špatně se mi dělá z těch upoutávek 😒
Teď ve středu mají začít přešlapy, tak snad budu tak dobrý, jako byly, ty jsem sledovala. Pak ještě ve ČT se koukám na manželský etudy - ale všechno to jsou vesměs žehlící pořady 🙂

vendulka
7. zář 2010

@wjerushka taky se tesim na preslapy, je to super serial, na talentmanii taky nekoukame , mame radeji CSMT 😉

vendulka
7. zář 2010

@wjerushka a na co ma TM kecy? 😕

wjerushka
7. zář 2010

@vendulka To víš, je to chlap. Prostě nechápe, proč kupuju bundičku, botičky čepičky, bodína nebo něco jinýho, jestli to kryštof fakt tak nutně potřebuje. Vůbec nevidí, že třeba rukávy od bundičky má jenom k loktům, nebo, že mu rychle roste noha z botiček. Prostě si myslí, že to s nákupama pro kryštofa přeháním no 😒 Jak říkám, je to chlap

vendulka
7. zář 2010

@wjerushka njn deti rostou 😀

vendulka
7. zář 2010

ale kdyby se to csechno nechalo jen na chlapech taky by se asi mohlo docela dost usetrit 😀 😀 😀

wjerushka
7. zář 2010

@vendulka No to ještě může být rád, že Kryšotf není holčička. Na holičiku bych se asi vyřádila, měla bych parádnici. tahle na ty kluky mi přijde, že toho moc vyložené frajerskýho není. No jo ušetřit a děti by v zimě lítaly bosé a nahé 😀

lucie.krajcarova
10. zář 2010

tak holky, nějak nám to tu upadá!!! já kdybych už dostala menzese, tak se vrhneme na snažení. ale jsem už 36. den cyklu a nic. a testy taky nic. a za týden dovča, tak snad si to tam neodbydu..

vendulka
10. zář 2010

@lucie.krajcarova a kam jedete na dovolenou?
my byly dneska v poradně 18 měsíců a máme 9930g a 83cm 😵

lucie.krajcarova
10. zář 2010

@vendulka jedeme na Mallorcu jako loni. akorát tže te´d to bude s mezipřistáním na Menorce, to mě teda netěší.. jak ti malá zvládala let? bojím se, že Martínek nebude chtít pít čaj, až budeme vzlétat a přilétat. a ta vaše je fakt droboučká. myslela jsem, že náš Martin je nejmenší, ale 10 kg už má 🙂

vendulka
10. zář 2010

@lucie.krajcarova jo let byl naprosto v pohodě zvádla to na 1* a to sjem letěli 4,5h...tam to bylo v pohodě,bylo poloprázdné letadlo a tak měla sedadlo pro sebe,ale zpět bylo plné, tak jsem ji musela mít na klíně a to nebylo nic moc,ale naštěstí jsme letěli večer, tak půlku letu prospala

lucie.krajcarova
10. zář 2010

a co přílety, nepotřebovala pít, nebolely ouška? jinak my teď s malým najeli na jedno spaní kolem 3 hodin, tak nevím, jak to tam budem řešit.. jak to bylo u vás?

wjerushka
11. zář 2010

@lucie.krajcarova Jé Luci, Ty se máš, že se můžeš těšit na dovolenou 😉 Neboj, on se tam nějakej režim dovolenkovej udělá, uvidíš🙂 S
@vendulka To máš fakt droboučkou holčičku. To měl krýša někdy v 10 měsících, ty kila, ty centimetry ne. Teď bude mít tak 12 kg, je to cvalík

vendulka
11. zář 2010

@lucie.krajcarova piti jsem pro ni meli sebou v zavazadle do letadla a pustili nas uplne v pohode aji s ansim pitim co jsem meli,akorat jsem oboje museli ochutnat,zpatky taky zadnej problem nebyl.Ouska ji asi trosku zalehla protoze si strkala prstiky do ousek,ale asi tak hrozne to nebylo jelikoz se tvarila celem i spokojene a nebrecela, bylo nad moje ocekavani v pohode

lucie.krajcarova
11. zář 2010

tak to jste to zvládli suprově. snad i nám to vyjde!

kutcher
12. zář 2010

Přišla mrcha ☹( tak nic 😖

lucie.krajcarova
12. zář 2010

@kutcher škoda.. já už na ní čekám skoro 40 dní!!!

kutcher
12. zář 2010

@lucie.krajcarova Hmm tak máš aspoň ještě naději 😉

silente
12. zář 2010

Ahojte! Byla jsem s malou na týden za manželem v lázních, tak teď dočítám. My tenhle cyklus s těhu nehrozíme vůbec, páč ovu bude asi příští týden, což je manžel ještě stále v lázních .... No nenadělám nic, tak jsem se rozhodla aspoň začít víc cvičit a kapku zhubnout 😀
@kutcher - takže tenhle cyklus to musíš vychytat Ty, žádné smutnění, na konci budou // 😉

kutcher
13. zář 2010

@silente Což o to... já ovu vychytám, ale chytit manžu bude horší :D Já teď hubnu taky - měsíc a půl a 7,5 kg dole - ještě tak 10 a jsem tam, kde jsem byla XD

vendulka
13. zář 2010

Ahojky

@kutcher je to pekne hubnes, prozrad jak...ja bych taky potrebovala x desitek kilo dolu 😔

vendulka
13. zář 2010

@kutcher tak snad ted to vyjde a budes mit ty krasne //, u nas je to asi stejne, MM porad do noci v praci..a.le zatim to neresim...

vendulka
13. zář 2010

tak to vypada opet na pekny den, i kdyz rano u nas bylo hnusne, takze po odpolednim spanku vyrazime ven na prochazku, at si jeste uzijeme slunicka

kutcher
13. zář 2010

@vendulka Mno dělám si dom. hubnoucí koktejl - vyjde levno a mám ho přímo od dietologa, kterej se pije první 2 dny samotnej a pak se s ním postupně nahrazují až 3 jídla denně, jím po 3 hodinách a nemá se jíst max. do 17h, jak se tradovalo, ale posl. jídlo je 2-3h před spánkem. žádné sladké, max. ráno něco s džemem, pít obyč. vodu nebo jako já jemně perlivou aspoň 1,5l denně - ovoce, zelenina, tmavé pečivo, jíst málo sýra. Změnou stravy máš 70% hubnutí, zbytek dělá pohyb - já třeba makám na obr stepperu 1000 schodů denně na 10. stupeň z 12.

kutcher
13. zář 2010

@vendulka A děkuji, snad to vyjde všem...

silente
13. zář 2010

@kutcher - no téééda! A recept na hubukoktejl prozradíš? 😕
@vendulka - jj, naším největším problémem při početí je asi taky sex 😀

vendulka
13. zář 2010

@kutcher a co to je za koktejl?Kde si sehnala dietologa a kolik stoji?

kutcher
13. zář 2010

@silente
@vendulka
Je to dá se říct náhražka klasických hubnoucích koktejlů, jaké koupíte draze v krámě, jen jsou z čerstvých surovin. Byla jsem u dietologa a obezitologa ve fakultce jen na 1 sezení se poradit, tam mě jen vyšetřil, pokecali jsme, dal koktejl a pětikilo v čudu :D RECEPT: výjde na 1 den: 1l polotuč. mléka, 1 velký bílý jogurt, 2 vejce, 2lžíce medu, 1 lžíce oleje(olivový,slunečnicový), 1/2 lžičky vanilk. cukru a šťáva ze 2 pomerančů. já tam ještě navíc přidávám vlákninu, ale ne tu drahou benefibru, ale úplně obyč. sypkou, aby nebyl hlad a když zrovna nechci mačkat pomeranče, tak tam dám třeba 2 celý odjadřený jabka nebo nektarky, banány a pak teda dám míň medu a není to nejhorší, hlavně že to funguje 🙂)