Chtěla bych druhé miminko

janik8774
9. čer 2009

Ahoj všem co jste na tom stejně jako já.
Mám doma malého raubíře (po IVF) a chtěla bych nějakou malou princeznu.
Mám za sebou neuspěšný KET (včera jsem byla na krevních testech a negativní) a odpočítávám dny do dalšího pokusu.Mám někdo nějaký" recept " jak sladit klidový režim a malého prcka?
Já jsem ted s psychykou docela na dně.Těšila jsem na mimíška.Tak snad příště. 🙂

lucie.krajcarova
24. zář 2010

ahojky, hlásím návrat z dovči, bylo super!!! ale malinko jsme se chytli s manžou. a nějak mě to vzalo. trochu i proto, že se ve svém těle necítím dobře... mám větší břícho, prostě ještě úplně nezmizelo po nedokončeném těhu, furt vypadám těhotně... jsem z toho vážně špatná. dokonce jsem chvíli uvažovala i o tom, že dítě ještě ne, nejdřív se dostat do kondice. protože tolik, co vážím te´d, jsem ani nikdy nevážila. naštěstí manža mi to rozmluvil, dítě te´d a návrat do kondice pak, budu to muset absolvovat jen jednou...
vendulka, fakt blbej den ☹

vendulka
24. zář 2010

@lucie.krajcarova jé, tím se netrap, kolik vážíš, mimčo to bude potřebovat a pak se to bude shazovat uvidíš... 😉

vendulka
24. zář 2010

@silente no vesele mi teda nebylo 😔

lucie.krajcarova
24. zář 2010

@vendulka jj to jo, jenže já ještě těhotná nejsem... po tom potratu mi zůstaly skoro 4 kg a to je dost... no pokusím se udělat co nejvíc pro svou postavu i pro druhé mimi, tak snad bude nějaký kompromis. nchtěla bych přibrat víc, než u prvního.

vendulka
24. zář 2010

@lucie.krajcarova prosím tě, 4 kg? 😀 to nemůže být ani vidět 😀

lucie.krajcarova
24. zář 2010

@vendulka jj v plavkách je vidět vše.. jak chodíme s holkama na plavčo, tak to neřeším, jsou tam i silnější maminy. ale na pláží jsem si připadala fakt divně... vážím nejvíc, co jsem kdy vážila.... asi si najdu další cvičení. jednou za týden zumba a pak ještě něco..

vendulka
25. zář 2010

@lucie.krajcarova taky jsem chtěla chodit někam cvičit, spíš fitko,ale nemám kdy, manžel dělá vetšinou do 22h, někdy přijde dříve třeba ve 20h a někdy později, a dělá i soboty, takže nemám kdy a hlavně kvůli malé, nevím, kdo by ji hlídal

silente
25. zář 2010

@lucie.krajcarova - vítej z dovči!

lucie.krajcarova
25. zář 2010

@vendulka to máš pravdu. můj manža naštěstí chodí domů rozumně. říkal, že klidně můžu být dva večery pryč, tak si to nějak zařídím.

mataharyy
26. zář 2010

Ahoj, tak po odmlce se hlásám odedneška mám zase internet takže hurá 😵
Jak se máte? U nás je pohoda až na to že mi hrabe z vlastního dítka, je tak protivnej a cvičí s náma až se nestačím divit. Vše dělá na just, bych ho opravdu občas praštila 🙄 Manžel jezdí na víkend domu a už ho dnes má taky dost 😅 Jináč jsem ve 14tt a vše zatím v pohodě 😵

lucie.krajcarova
26. zář 2010

@mataharyy ahoj a gratulace,to jekrásné!!! já chci taky 🙂 náš taky zlobí, ale zatím se moc nevzteká, tak to jde. ale on je živý až dost, tak zlobí zas jinak!

mataharyy
26. zář 2010

@lucie.krajcarova neboj taky se dočkáš 😉 Jo tak to naše zvěřátko se vzteká a jak pěkně, šlehne sebou o zem začne rotovat a vřeštět, mlátí do všeho a všech kolem, no na palici. Když mu něco řekneš, tak ač naprosto s jistotou vím že chápe co po něm kdo chce, tak udělá pravej opak, už schází jen aby si u toho dupnul 😒 Už nevím co s ním 🤐

wjerushka
27. zář 2010

Ahoj holky, tak jsme zpátky z Beskyd. Přivezla jsem si podvrknutý kotník a pěknoý nachlazení, takže se mi ten prodlouženej víkend moc nevyvedl. I když trochu času sami pro sebe s manžou jsem měli, aspoň jsem si promluvili co jak dál si každý z nás představuje

wjerushka
27. zář 2010

@mataharyy Moc moc gratuluju, snad bude těhu v pohodě anebudou Tě už moc zlobit nevolnosti 😉

vendulka
27. zář 2010

@wjerushka teda, tak rychle vykurírovat...ale tak hlavně, že jsem si promluvili s manželem, to taky pomůže 😉

vendulka
27. zář 2010

@mataharyy téda, už 15tt, úplně si vzpomínám na sebe, jsi tak jak já, já měla TP 25/3 😀

vendulka
28. zář 2010

@vrkocka tak zatím to vypadá dobře 😉 🙂

vendulka
28. zář 2010

co máte dneska v plánu?Já ani nevím, manžel je do večera v práci, venku hnusno, vůbec nevím co budeme dělat

vendulka
28. zář 2010

chtěla jsem jít tady za barák do kavárny,ale za prvé nevím jestli není zavřená a za druhé nerada bych,aby tam malá něco chytla, je teď tolik nachcípaných dětí

vrkocka
28. zář 2010

o jo,ale vis jak???

vendulka
28. zář 2010

@vrkocka však uvidíš...zatím je ještě čas...

vrkocka
28. zář 2010

to jo...tyden....akorat mam uz pres tyden svedavku a praska mi kuzicka na.....az ke konecniku..nevim jestli to neni dusledek brani atb,,ze tu mikrofloru nabouraji nejak ☹

vendulka
28. zář 2010

@vrkocka to nevím, to bohužel neporadím, nemám s tím zkušenosti

wjerushka
28. zář 2010

Ahoj, takyje u vás tak hnusně? Tady celý den leje jako z konve 😒 No aspoň mi není líto, že ležím v posteli a potím se. No zase si to musím užít, zítra jde manža do práce a já budu sama na kulíška

vendulka
28. zář 2010

@wjerushka ne u nás svítí sluníčko a je tu šílenej pařák 😀 ,dělám si srandu 😉 je tu hnusně až běda 😠
tak se vypoť ať jsi brzo fit jak rybička

nlenka
29. zář 2010

Ahoj holky,tak mi už plaveme.Teda skoro,pár metrů od baráku, níže položené domy už odčerpávají.Povodňová komise zasedla a hasiči makají jak šrouby.Má to jít ještě o metr nahuru,hrůza.Kdo to neviděl,tak by tomu ani nevěřil.Ovšem jsou tady i takový machři,kteří se to zkouší projet. 😝
Jen včera za hodinu se utopili dvě auta.A to Jizera tak o metr stoupla. Jurku jsem po delší době dala dneska do školky,protože odpoledne potřebuju jet nutně do Prahy a zrovna si ho musím vyzvednout po obědě.Kůli těm zaplavám je plná kanalizace,takže nemůžou splachovat. ☹ Chudák a tak se tam těšil,že tam bude spát.

silente
29. zář 2010

@vrkocka - grafík vypadá nadějně, tak ať teplotky neklesnou 😉 A ATB skutečně mohou způsobit svědivost apod. Doporučuje se proto spolu s ATB brát vždy probiotika. Tak se po nějakých mrkni. Ona totiž ATB zničí střevní mikrofloru a stolice pak není, co to bývalo 😉 😀
@mataharyy - blahopřeji!

vendulka
29. zář 2010

@nlenka jéé, vy taky jste zatopení, to snad ne?

mataharyy
29. zář 2010

@nlenka soucítím, tak snad se to nějak umoudří... Tady je zas pohotovost, od posledně neodvolali druhej povodňovej, tak se jim to asi teď hodí 😅 Jináč je to děs jsem zvědavá co nás čeká příští rok 😨