Chtěli bychom miminko po čtyřicítce, půjde to?

mixlevpixle2013
30. zář 2013

Ahojky , s manželem jsem spolu 25 let a máme 2 dospělé dětičky. Vždy jsme toužila po třetím dítěti ale manžel o tom nechtěl nikdy ani slyšet, natož diskutovat 😠
Nyní, když jse hodně zhubla a začala se ve čtyřicetí měnit, začal se měnit i on, mimo žárlení si mě začal hodně všímat a být velmi pozorným mužem. Dokonce jsme se domluvili i na tom miminku. Ale už druhý měsí jsem to ukázkově po 28 dnech dostala a začíná mi z toho hrabat. je možné, že už to prostě nepůjde? V 16-ti když jsem čekala první a v 19-ti druhé dítě jsem nikdy ovulaci neřešila takže o ní nic nevím. Velou dobu jsem ani antikoncepci nebrala, prostě jsme si jen dávali pozor a nemám žádné gynekologické problém. Ráda bych slyšela názor nškoho, kdo je na tom podobně. Ani nevím, zda volíme dobře, prostě jsem nějaká zmatená. Svého muže miluji a chci s ním zestárnout 🙂

mixlevpixle2013
autor
14. říj 2013

@rosalline ahojky, jj v našem věku už to není jako ve 20-ti. Musíte vydržet a snažit se 🙂 vím, jak je to těžký ale láska hory přenáší a co má být, to se stane 🙂 uvidíš, jen klid a nemyslet na to 🙂 mě se to kecá, sama jsem nyní tak daleko, že jsem si koupila Ovulační testy a snažím se najít nejpříhodnější chvíli, ale manžela honit na spermiogram nebudu, buď se zadaří a nebo ne 🙂

sweetest
14. říj 2013

@mixlevpixle2013 Ahojky, report z poradny : květák měří 4 cm, jsem ve 12.tt a dostala jsem průkazku 😉 Odebrali mi krev ( sestra byla na větev z mých žil, už se prý těší na příští týden až mi ,místo té jedné dnešní ,jich bude brát mrtě 😀 😀 ) na NT testy a velký utz příští pátek 25.10. 🙂 Dnes jen klasika vnitřní 🙂 Je mi faaaaajn a užívám si těhu, i to počasí zatím drží, takže mám radost. Každý mi říká jak mi to sluší a co se sebou pro to dělám 😀 ....to bude poprask až zjistí příčinu 😝

mixlevpixle2013
autor
15. říj 2013

@sweetest ahojky, díky moc za report 🙂 to je super, že je vše ok, moc budu držet palečky 🙂 my tento měsíc 3 x pokusili štěstí v době ovu, takže dšj se vůle boží 🙂 přeju krásné dny a budu se těšit na další zprávičky 🙂

michule
18. říj 2013

Ahoj holky - držím vám všem palečky. Já mám cca 3 týdny do porodu a necelé 2 měsíce do 40 😀 . Když jsme v březnu zjistili, že čekáme miminko, byli jsme šílení štěstím ( náš dospělý syn trochu míň 😀 ). S MUDr jsem probírala věk a ta nechápala o čem mluvím. Takže holky, věk je jenom číslo, naopak všichni kolem říkají, že u těch dětí jenom mládnem. Pokud to jde přirozeně, je to dar, pokud ne, pomohou lékaři. Vím o čem mluvím, Darinku máme po 3tím IVF a 5ti letém snažení a teď, zřejmě psychika, na první pokus, jeko lusknutím prstů. Prostě dar. Mějte se krásně a ať se rychle množíme!!!! 😀 😀

sweetest
19. říj 2013

@mixlevpixle2013 Jasně, že zase dám vědět 😉 A Vám držím všechny palce, aby to vyšlo 🙂

rosalline
19. říj 2013

@mixlevpixle2013 Ano, ano....ja si je pujdu koupit take....abych vubec zjistila...zda ovuluji... Nejak se na to neupinam, ale mrchu vzdycky obrecim...a tak nejak uz se pomalu pripravuji na umelko.

rosalline
19. říj 2013

@michule velka gratulace. Koukam, ze uz pred tremi lety se vam narodilo take uz jedno miminko...vy tomu brachovi tedy davate...ma dcera si asi bude klepat na celo...jestli se to podari..:o)

rosalline
19. říj 2013

@sweetest obrovska gratulace...jak to berou dcery?..:o)...prirozenym zpusobem se podarilo? a po jak dlouhe dobe?

nipeal
19. říj 2013

ahoj, je mi 41 a jsem v 20tt, bylo to neplánované, ale chtěné 🙂 takže kecy typu, že s tím v tomto věku nemůže žádný Dr. souhlasit, vůbec nečti 😒 jen zkazí náladu. Chcete mimčo? Sexujte ob den a uvidíš, kup si ovulační testy, pij kontryhelový čaj od začátku MS do max ovulace(pak už ne) a směle dotoho. 😉 Držím palce

nipeal
19. říj 2013

@rosalline určitě máš ovulku, když máš MS 😉

cabalkova
19. říj 2013

Holky, ja myslim, ze dneska uz se to tak nebere a ta ctyricitka jako hranice je spis v nasich myslích, nez ze by skutecne fyzicky nejak vadila. My se o první snazili ctyri roky a to i za pomoci lekaru, no a když jsme se na to na nejakou dobu vyprdli a pak to zas zkusili, tak to bylo napoprvé, hladky prulet, Tonik se narodil v mych 37 a manželových 48 letech. Ted v lednu se nam zadarilo opet napoprvé, ale mimi zrejme nebylo v poradku a v 7tt to vzdalo. Po nasledne pauze se nam ted zadarilo znovu treti mesic, a to mi bude v době porodu (doufam teda, ze to uz klapne) uz přes 40. Doktorka se smala, ze kdyby každému paru slo to plozeni jako nam, mohly by se všechny CARy zavrit... takze rozhodne vek není prekazkou poceti, tehotenstvi sice bude trochu narocnejsi nez ve dvaceti a s prtetem to taky bude ficak, ale dame to a uzijeme si to na plny kule. 🙂

sweetest
20. říj 2013

@rosalline Mooc děkuji! 🙂 Mladší to bere bezvadně, těší se a starší to ještě neví. Nebydlí s námi a abych pravdu řekla, neví to kromě mladší dcery a asi 3 kámošek tady z beremka(teď koně) nikdo. Čekáme jak dopadne NT screening a pak uvidíme zda nepočkáme ještě do 16.tt na další velký utz.... a pak teprve půjdeme z pravdou ven 😉
Bohužel, přirozeným způsobem to rok nešlo, tak jsem podstoupila mini stimulku a to se podařilo na první pokus. Já vím, že jsme mohli pokračovat přírodně, ne jsme oba v naprostém pořádku, až výborném stavu, ale po pravdě...brala jsem v potaz svůj věk a nechtěla jsem se zbytečně trápit a čekat 2-3roky,třeba. Takhle se může stát, že po narození tohohle květáčka, se nám podaří ještě jedno přírodně a to by byla bomba 😀 To byvh ještě dala, ale čekat přes 40. zda to vyjde přírodně, pak IVF, tak to už mi bude dost na další. Takhle to ještě půjde 😅

berenika39
20. říj 2013

@sweetest gratuluju, upřímně, je to krásný, bude to krásný, užívej si to.

sweetest
20. říj 2013

@berenika39 Moc děkuji, potěšila jsi mě 🙂

berenika39
20. říj 2013

@sweetest není zač, mám to stejně a nikdy v životě jsem neměla spokojenější já 🙂, to se odrazí i na všech zůčastněných. tak at to dotáhente do zdárného konce🙂
Petr to stihnul teda do mé 40., a le o moc to nebylo🙂. A mě ty roky snad i ubývají, fakt. Mám pro co žít, kdybych do toho nešla, ted bych asi nevím co - seděla doma u seriálů....

mixlevpixle2013
autor
21. říj 2013

@sweetest budu se těšit na zprávy a přeji krásný slunečný týden 🙂 Opatrujte se 🙂

sweetest
25. říj 2013

@mixlevpixle2013
Ahooojky, tak dnešní utz k NT naprosto v pořádku, květáček velký 6,8cm ( 12+6tt ) a jak řekl dr., velký pohodář...válel se v děloze jak vandrák v červenci 😀 😀
Další poradna 13.11., dostanu žádanku na předoperační vyšetření k praktikovi, neb mě 21.11. čeká menší zákrok...steh na čípku. To abych se nezačala otevírat předčasně a nemusela trávit čas v nemocnici 🙂

rosalline
25. říj 2013

@sweetest to je hezké, to číst....vůbec jsem ráda, že v tom takřka ve 40 nejsem sama.....tedy ne v tom...já zatím marné snažení...:o))))....

mixlevpixle2013
autor
26. říj 2013

@rosalline u nás také zatím marné snažení ☹ i když dnes je to 29 den a nic ale ...... asi mrcha dorazí ☹

mixlevpixle2013
autor
26. říj 2013

@sweetest hele super, samé dobré zprávy 🙂 to mám radost 🙂 Držím dále palečky a na prďolu pozor 🙂 u nás zatím nic nového ... dnes 29 DC ale asi ta potvora opět dorazí. No uvidíme . Papa a krásnej víkend.

sweetest
26. říj 2013

@mixlevpixle2013 Děkujiii a Tobě také krásný víkend, bude teplý a slunečný (prý) 🙂

rosalline
26. říj 2013

@mixlevpixle2013 ..tobě hezký večer...proč myslíš, že dorazí?

rosalline
26. říj 2013

@cabalkova ...prohlédla jsem si tvůj profil. Máš tam krásné fotografie rodinky i dortů. Ty děláš sama? Chtěla bych se to taky moc naučit. Minulý cyklus mi to nevyšlo..takže jedu zase...tentokrát s ovulačními testy....jen proto, abych věděla, zda vůbec ovuluji... Měla jsi v těhotenství, resp. máš nějaké zvláštní lékařské sledování?

rosalline
26. říj 2013

@nipeal někdy je ms právě jen odchod narostlé sliznice...takže ms nemusí znamenat ovulaci......ale nyní ji sleduji testováním..a dnes na mě vykoukly dvě čárky...poprvé v životě..:o))))

ivapo
26. říj 2013

@rosalline gratuluji!!!!! 🙂

ivapo
26. říj 2013

ted to tu holky pročítám a držím všem palce!!!!!!!

cabalkova
27. říj 2013

@rosalline Dortiky delam sama a na fotky mam sikovnou pani fotografku. 🙂 ty dorty nejsou zadna veda, to se urcite naucis. 🙂 Jinak jsem taky dělala ovutesty a merila BT a diky tomu se taky zadarilo relativne brzy, pro me to byl veliky pomocnik. Ted jsem sledovana v trombocentru, picham Clexane na redeni krve a mozna i diky tomu jsme ten první trimestr zvladli tak pekne, tak snad uz to dotahneme az do uspesneho konce. 🙂

mixlevpixle2013
autor
29. říj 2013

@rosalline prostě jsem to na sobě tak nějak cítila a nemýlila jsem se už jsem dnes opět 3 DC... ☹ takže další měsíc snažení přede mnou 🙂 Krásný den 🙂

mixlevpixle2013
autor
1. lis 2013

@rosalline moc držím palečky ať se zadaří 🙂

sweetest
13. lis 2013

@mixlevpixle2013 Tak jsem se právě vrátila z poradny...brala mi sestra krev a dr. dával žádanku na předoperační vyšetření. Takže příští čt 21. 11. nástup do Sanusu HK, kde mi dr. udělá cerkláž čípku. Pokud bude vše ok, pustí mě druhý den, pokud ne...pobudu si 😉 O tomhle zákroku vím už nějakou dobu, takže mě to ani nevzrušuje...s první dcerou jsme ho měla také 🙂 Jinak je mi báječně, zatím jsem přibrala 1,9kg, což je paráda....tak doufám, že se to nezvrtne 😀 😀 😀
Přeji krásnou středu!!! 😵 😵 😵