Chtěli bychom miminko po čtyřicítce, půjde to?

mixlevpixle2013
30. zář 2013

Ahojky , s manželem jsem spolu 25 let a máme 2 dospělé dětičky. Vždy jsme toužila po třetím dítěti ale manžel o tom nechtěl nikdy ani slyšet, natož diskutovat 😠
Nyní, když jse hodně zhubla a začala se ve čtyřicetí měnit, začal se měnit i on, mimo žárlení si mě začal hodně všímat a být velmi pozorným mužem. Dokonce jsme se domluvili i na tom miminku. Ale už druhý měsí jsem to ukázkově po 28 dnech dostala a začíná mi z toho hrabat. je možné, že už to prostě nepůjde? V 16-ti když jsem čekala první a v 19-ti druhé dítě jsem nikdy ovulaci neřešila takže o ní nic nevím. Velou dobu jsem ani antikoncepci nebrala, prostě jsme si jen dávali pozor a nemám žádné gynekologické problém. Ráda bych slyšela názor nškoho, kdo je na tom podobně. Ani nevím, zda volíme dobře, prostě jsem nějaká zmatená. Svého muže miluji a chci s ním zestárnout 🙂

mixlevpixle2013
autor
13. lis 2013

@sweetest júúúúú děkuji za zprávu a doufám, že vše bude v poho. Budu na tebe ve četvrtek myslet a držet palečky ať můžeš jít domů a neotravovat se v nemocnici ☹

My se snažíme ale málo, tenhle měsíc jen jednou a to 16 DC a to jsem ještě neměla plnej ovu test tak snad to dneska pojistíme a uvidíme zda se zadaří, už bych si to moc přála .-) Ale příroda si to reguluje sama, takže to neovlivním.....

Jsem moc ráda, že se cítíš báječně a užíváš si těhu, takže jen tak dál a koukej se ozvat ajk jsi dopadla azda jsi v pořádku 🙂

Krásnej den a opatruj se 🙂

sweetest
26. lis 2013

@mixlevpixle2013 Zdravím 🙂
Tak jsem se právě vrátila z poradny...vše v naprostém pořádku, květák s sebou házel a ukázel vše co dr. chtěl vidět 😉 Veký utz 19.12., ale dárek pro obě rodiny už máme teď .....dr. řekl, že to bude KLUUUUK !!!!!!!!!! 😀 😀 😵 😵 😵 😵 Takovou radost jakou jsem projevila snad nikdo neviděl, málem jsem skočila z kozy dr. kolem krku 😀 😀 Tak jen doufám, že to v tom 21.tt nezmění 😀 😝 😝
Mějte se všechny krásně 🙂 🙂

P.S. Od minulé poradny (14dní) jsem nepřibrala ani deko 😵 😵 😵 😵 😵 Takže od začátku do dnešního 17+3 jsem nabrala 2 kila, doufám, že to nepoleze nahoru exponencinální řadou 😅 😅 😅
P.S.S. cerkláž zrušena, neb mi začalo tvrdnout bříško, tak snad se nezačnu předčasně otvírat 😉

Krááásné úúúterýýýýý !!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

mixlevpixle2013
autor
6. led 2014

@sweetest Ahojky kočko v Novém roce 🙂 Tak jakpak se cítíš a co je nového? U mě zatím pořád nic a nevím nevím jak dál .... věk je prostě neúprosnej ... ale pokoušíme se pořád 🙂

mixlevpixle2013
autor
6. led 2014

@cabalkova Také zdravím v novém roce 🙂 Jakpak je a co u tebe nového? Doufám, že je vše jak má být 🙂

sweetest
6. led 2014

@mixlevpixle2013 Ahojky. Nového nic moc..bříško pomalu roste a tvrdne. Dneska mi kámoška přiveze postýlku a komodu na květáčka 😉 Hledám pěkný kočárek, který potom koupíme a nějak nemůžu najít...No ale je ještě čas 🙂 Vánoce jsme si užili až až...spousta návštěv a dobré nálady.
Jen zkoušejte...ono to vyjde 😉 Držím palce 😵 😵 😵

cabalkova
6. led 2014

@mixlevpixle2013 Nevzdavejte to, ono to prijd,e letosni rok urcite bude ten stastny. 🙂 U nas vsechno v poradku, mimi je zdrave a je to holcicka, tak mame obrovskou radost... utika to milovymi kroky... za chvili bude tady. 🙂

mixlevpixle2013
autor
6. led 2014

@cabalkova to je moc fajn, že je vše ok, tak to mám být 🙂 Kdy máš termín? A jaké jste vybrali jméno pro holčičku ? Držím palečky a doufám, že se brzo zapojím do řad těhulek ... ale ten věk tak rychle běží ☹

mixlevpixle2013
autor
6. led 2014

@sweetest super, díky za dobré zprávy .-) Já se asi nedočkám ale snažíme se to je jasný, řekla jsem si do léta a pak už dost, obě moje děti jsou vyrobeny na jaře a tak třeba mám plodné období právě na jaře .-) No uvidíme. Držím palečky a přeju štěstí 🙂

sweetest
6. led 2014

@mixlevpixle2013 A nějak přírodě pomáháš? Vitamíny, lehké hormony apod.? Či manžel na spermie? Občas se té potvoře přírodě musí pomoct, když ne rovnou kopnout 😀 😀

cabalkova
6. led 2014

@mixlevpixle2013 Termin mam ofiko 8. kvetna, ale tak nejak si myslim, ze vykoukne uz v dubnu, Tondis sel taky skoro o mesic driv. No a vybrali jsme Alzbetku. 🙂 Zkus nejake vitaminky, treba vas to nakopne a budete mit zase plodne jaro. 🙂

mixlevpixle2013
autor
7. led 2014

@cabalkova Zkouším kdeco a nějak to asi nepomáhá - máš nějakej tip ? Jinak krásné jméno 🙂 Mě se moc líbí Aněžka ale Alžbětka je taky moc krásné jméno 🙂 Kéž by to na jaře vyšlo, jsem nějaká rozněžněná ☹

mixlevpixle2013
autor
7. led 2014

@sweetest Zlato pomáhám kys. list. a čaje na podporu otěhotnění, manžel na spermi nepůjde to vím ... leda že bych to tam mohla přinést sama a to asi nejde ..... mimčo chce ale to je asi tak vše ale je to moje zlato 🙂 Nechci ho do ničeho tlačit, je to přeci jen 6 - tý měsíc tak to nechám osudu a uvidíme. Dvě krásný děti už máme 🙂

cabalkova
7. led 2014

@mixlevpixle2013 Ja myslim, ze to tam klidne muzes odnest ty, podminka je, aby to bylo do hodiny od "odberu" a cestou to byl v teple, takze pekne do kapsy kabatu a sup. 🙂 Taky jsem to takhle jednou nesla. Jinak ja tehdy muzi naordinovala selen, zinek a listovku na vylepseni spermii a sama jsem teda zobala jen tu listovku a klaplo to, tak budu moc drzet palce, aby se vam taky zadarilo. 🙂

mixlevpixle2013
autor
7. led 2014

@cabalkova Děkuji za drahocenné rady, vše vyzkouším .... zjistím kam se to nosí a snad to nějak vymyslím 🙂 Děkuji moc 🙂 Je to super mít se s kým podělit 🙂 Kam se to nosí ?

mixlevpixle2013
autor
7. led 2014

Holky moje zlatý, nějak na mě padá depka z toho že to nejde a nemůžu najít sílu jít do toho na plno ☹ Asi mám blbý období a doufám, že bude líp .-)

marton
7. led 2014

@mixlevpixle2013 ahoj,nečetla jsem celou diskuzi,tak snad se nebudu opakovat.Nezkoušeli jste s gynekologem vysledovat ultrazvukem ovulaci a píchnout např.pregnyl?

mixlevpixle2013
autor
7. led 2014

@marton Ahojky moje gyn je stará škola, vyloženě mi řekla že se to asi stejně v mém věku nepodaří ale že když jo tak se o mě bude starat ... mám dvě dospělé děti, které ona obě odrodila tak nechci měnit ale pochopení u ní teda rozhodně nemám ☹

marton
7. led 2014

@mixlevpixle2013 aha,to je škoda.My jsme vzhledem k věku nechtěli "zkoušet" dlouho.Když se po 3 měsících nezadařilo samo,tak mi moje doktorka doporučila tuto metodu.Po dvou aplikacích se zadařilo.Pravda jsou z toho dvojčata 😉 .

mixlevpixle2013
autor
7. led 2014

@marton jééé to je hezký 🙂 a kolik ti tedy je? A dvojčátka čekáš nebo už máš? Hodně štěstí přeji 🙂 Hele k čemu je pregnyl?

marton
7. led 2014

@mixlevpixle2013 klikni na obrázek vedle mého ˇjménaˇ" a uvidíš počet mých dětí i ty poslední 😀 .Letos mi bude 43,kluky jsme počali v 38,narodili se v mých 39.Takže jsem taky neměla čas na dlouhé zkoušení,když to jako u prvních dětí nešlo raz dva 😉 .MUdr.mi ultrazvukem zjistila kdy mi dozrávají vajíčka,řekla kdy si píchnu pregnyl/poprvé mi ho píchala sama,pak to ale vyšlo na volné dny,tak jsem to zvládla sama/ no a za další cca 2 dny se jde na to 😉 .

mixlevpixle2013
autor
7. led 2014

@marton tak to jsi zvládla ještě do 40 🙂 To mě je 42 a děti mám 25 a 22 měla jsem v 16-ti letech kluka a 3 roky na to holku, pak jsem dlouho chtěla třetí, manžel nechtěla až teď po lehčí krizi svolil ale nevím, zda to neudělal jen abych s ním zůstala i když jsme neměla v plánu odejít ani nic jiného jsem neprovedla. Jen jse zhubla o on si vzal do hlavy že kůli jinému chlapovi 🙂

marton
7. led 2014

@mixlevpixle2013 🙂 Jojo,tak nějak jsem si i řekla,že chci do 39 otěhotnět,ale kdyby se nezadařilo,možná bych hranice posouvala 😀 .Taky jsem před klukama změnila životní styl...cvičila jsem,tancovala a zhubla.Teď se k tomu nějak nemůžu vrátit a potřebovala bych tak 3 kilča dolů 😒 .

cabalkova
7. led 2014

@mixlevpixle2013 O nas se starali v CARu, takze tam, skoda, ze tvoje gynekolozka ma takovy pristup. Pokud bych na tvem miste dite opravdu chtela, tak bych ji zmenila, takhle se ho taky nemusis dockat.

mixlevpixle2013
autor
8. led 2014

@cabalkova já vím, ale nechci to lámat přes koleno, moc si to přeju ale co se má stát stane se ... no uvidíme, třeba bude všechno nakonec jinak. Měj moc fajn den 🙂 Odkud ty seš?

cabalkova
8. led 2014

@mixlevpixle2013 Jsem puvodne z Prahy, ted ale bydlime v domecku za Prahou... Tak budu drzet palce, aby si k vam mimi naslo cestu.

mixlevpixle2013
autor
8. led 2014

@cabalkova Děkuji, taky jsem z Prahy a ptala jsem se proto, že jsem jen chtěla vědět kam si nesla na sper vzorek. Nejsem moc zvědavá nebo 🙂

cabalkova
8. led 2014

@mixlevpixle2013 Ne, v pohode, chodili jsme do Gestu.

mixlevpixle2013
autor
8. led 2014

@cabalkova ok díky mrknu na to 🙂 Hezký den 🙂

mixlevpixle2013
autor
10. led 2014

@cabalkova Ahojky, tak jsem sehnala lékaře v okolí, kterýmu to mohu přinést a zjistí mi co a jak dále. Byl moc příjemnej. Takže tenhle měsíc počkám a při MS to prostě vezmu a odnesu - to stejně k ničemu jinýmu v tu dobu nebude 🙂 ( to je vtip ) Tak snad se hneme z místa o kousek dále. Prej ví přesně co tam najde a prej nám pomůže 🙂 Takže díky a přeju krásný víkend .-)

cabalkova
10. led 2014

@mixlevpixle2013 Tak to je dobra zprava, drzim palce, aby bylo vse ok.