• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chtěli bychom miminko po čtyřicítce, půjde to?

20. srpna 2016 
@mixlevpixle2013
Tak včerejší poradna....čípek i hrdlo v pořádku, s tvrdnutím se musím smířit :confounded: 31.1. poradna a zase uvidíme jaký bude stav tam dole...pokud bude horší, bude nemocnice :fearful: Jsem ráda, že nemusím do špitálu už teď :sweat_smile: :sweat_smile:
Pěkný víkend !!! :dizzy_face: :dizzy_face:
11. led 2014 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@sweetest Ahojky, děkuji za zprávičky, vždy si to ráda přečtu i když později za což se omlouvám :slight_smile: Jsem ráda, že jsi v pořádku a snad to tak i vydrží. Držím moc palečky a budu se těšit na další zprávy :slight_smile:
U mě zase přišla mrcha, už je to 6 měsíců snažení. začíná mi z toho hrabat ale ještě do léta vydržím a pak to asi pustím z hlavy:frowning2:
No uvidíme jak to bude dál :slight_smile:
Měj se moc fajn a opatrujte se.
Pěkný víkend :slight_smile:
24. led 2014 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@cabalkova Ahojky, tak jakpak se cítíš a co nového?
U mě opět dorazila MS a po víkendu ponesu ten poklad na rozbor :slight_smile:
Přeji krásný víkend :slight_smile:
24. led 2014 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mixlevpixle2013 Tak drzim palce, at je spermio v poradku a brzy to klapne. U nas nic noveho, zacina jit do tuheho, za chvili to budu mit pod stovku a to pak uz poleti jako voda.
24. led 2014 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@cabalkova alespoň ti to rychle uteče :slight_smile: Květen je dobrej , na léto už budeš opět ve formě s postavičkou :slight_smile:
Všechno tak nějak rychle letí že?
Děkuji :slight_smile:
24. led 2014 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mixlevpixle2013 Ahojky,
dnešní poradna ok, květáček předpisově hlavou dolů a na mém levém boku...jak dle příručky Porod :grinning: Hrdlo zavřeno jak brána Mordoru :sunglasses: , čípek 37mm, květáčkova váha 1 413g, má + 6kg...opět vše jak má být :sweat_smile: Dr. měl z mého bříška i květáčka v něm radost...prý příkladná těhulka :sunglasses: Vehnal mi ruměnec a úsměv do tváře :dizzy_face: :dizzy_face: Příští poradna 10.3., teď budu chodit už po 14 dnech na kontroly :slight_smile:

Tak to pro dnešek vše. Přeji klidný víkend :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink:
21. únor 2014 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
31.tt, 30+0, 70 dní do TP a + 6kg :dizzy_face: Květáček už vykukuje.....miluji ho!!!! :-* Přeji příjemnou a ničím nerušenou sobotu :wink: :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: Foto po probuzení, tak omluv zhoršenou kvalitu xichtu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@mixlevpixle2013
22. únor 2014 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
autor
@sweetest Ahojky, tak to jsou super zprávy :slight_smile: Moc Ti to sluší mamino a na 31 tt nemáš až tak velký pupík :slight_smile: Hlavně, že jste v pořádku :slight_smile: To jsem moc a moc ráda. tak i starší ročníky můžou mít vše v pohodě co? Opravdu jsi příkladná těhulka :slight_smile: Tak budu čekat na další zprávy a držet palečky. Jsem moc ráda, že tvůj čípek si zlobení rozmyslel :slight_smile:

Papa a opatrujte se :slight_smile:
24. únor 2014 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj je mi 40 dvě děti mám přirozeně bez problému.Ale mám jiného muže a stím se nám již dva roky nedaří po půl roce nás můj gyn.poslal do car mám za sebou 3 ivf během 10 měsíců a nic :na nic nám nepřišli prý jsme zdraví,ale prý klesá kvalita vajíček no a je jasné že v centru tě tlačí do dárkyně.promluv si se svým dr.třeba tě někam nasměruje.
24. únor 2014 v 09:32  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@alexa74 Ahojky, i Tvůj příběh je velmi zajímavý. My to rozhodně hrotit nebudeme, mám 2 krásné dětičky a stejného partnera takže buď se to do léta povede a nebo na to kašlem a budeme si užívat života. Takhle to mám. A co ty? Jak to plánujete dále? Chce to někam odjet, nemyslet na to a ono se zadaří :slight_smile: držím palečky.
25. únor 2014 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
No zatím moc nevím,ale asi ještě zajedem do do Prahy k dr.malíčkové na podrobné imuno mám ještě zamraženo ve Brně jedno a v Olomouci 6 sněhuláčků .I když muž už nikam nechce zatím jsme měli vše o.k žádná závada se nenašla tak nevím pro se nedaří
26. únor 2014 v 09:15  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@sweetest Ahojky kočko :slight_smile: Tak jakpak jsi na tom a co u tebe nového?
17. bře 2014 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@alexa74 Ono se zadaří pokud to tak má být neboj. Něco nového u Tebe?
17. bře 2014 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mixlevpixle2013 ne u mě nic nového :angry: nejsi náhodou i na emimi?
17. bře 2014 ve 12:28  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@alexa74 ano jsem a ty taky že?
17. bře 2014 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile: náhodou jsem narazila na tuhle debatu..je mi 40 mam dvě děti z prvního manželství holka 11 a se současným manželem máme holčičku, které budou za pár dnů dva roky...on má z prvního manželství chlapečka, tak jsme si říkaly, že dohromady tři děti jsou tak akorát :wink: a já si nechala 2x píchnout injekci depoprovera, popravdě kdybych věděla co to se mnou udělá nikdy bych do toho nešla :frowning2: nakonec jsme ale usoudily, že bychom přeci jen ještě jednoho prcka chtěly, ale bohužel ty injekce mě totálně zlikvidovaly děložní sliznici :frowning2: doktor mi teď napsal estrofem na podporu růstu děložní sliznice..ale po přečtení příbalového letáku se mi do dalšího driáku vážně nechce..nemáte náhodou někdo zkušenosti s nějakou přirodní cestou jak dát tělo dokupy??? díky předem za každou radu :wink:
17. bře 2014 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
4. kvě 2014 v 10:17 • bejbinasarka
@bejbinasarka ještě že ses honem zaregistrovala a poslala svůj příspěvek s reklamou na všechny diskuze, ve kterých se starší ženy snaží otěhotnět (já jsem jich napočítala 5) :rolling_eyes: ... na takovou radu tady fakt všichni čekají :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. kvě 2014 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj, ráda bych oživila tuto diskuzi. Jsou tu nějaké snažilky, kterým je přes 40?
27. říj 2015 v 09:08  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojte ja mam 43 a uvazuji este o miminku
8. led 2016 v 15:15  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, mě je 41 a snažíme se... jinak je tu aktivní diskuze Snažilky 40+. My se snažíme přirozeně, ale teprve 3 měsíce... zatím nic.
8. led 2016 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lienka4444 taky, tak :grinning:
8. led 2016 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj mne je 40 a mam 16 letou dceru a snazim se o mimco pres pul roku po potratu,chtela bych mimco drive to neslo ,partner mimco nechtel az ted dekuji za podporu
5. únor 2016 ve 20:29  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky zdravím, jsem ráda, že jsem narazila na tuto diskusi, a aby neustrnula sotva co byla oživena, tak přispěji svým příběhem. Má touha o miminko trvá už několik let, proto jsem se dokonce rozešla s tehdejším přítelem. To mi bylo 36. Teď žijí s fajn chlapem, dítěti se nebrání. Chvíli trvalo než jsem ho přesvědčila, že v mém věku není čas na čekání až budeme mít hotovou celou rekonstrukci baráku. Tak jsme tomu dali volný průběh - nic. Vloni jsem zkusila 1. Ivf, minimální stimulaci - nic. Tolik jsem tomu věřila, protože jsem měla všechny hodnoty OK, muž v rámci možnosti také. Ironií osudu bylo, že má dr. otěhotněla. To ještě moje nejlepší kamarádka se mi pochlubila, že její dceři se konečně zadařilo a poslala mi foto z ultrazvuku. Brečela jsem jak želva. Sotva jsem se oklepala, tak hurá do druhé minimálky. Ta dopadla fiaskem, dr. mi neohlidali folikuly a popraskaly dřív než došlo k punkci. Tak jsem za tuhle akci vyhodila 6 tis. a nic. Teď jsem čerstvě po dalším ET, ale nedělám si moc naděje. Měla jsem sice prodlouženou kultivaci, ale pátý den má být blastocysta a my měli kompaktní morulu. Už jsem totálně na prášky, k tomu ten "úžasný" věk 43. Ale vzdát to nechci, proto jsem ráda za tuto diskusi, že nejsem jediný " blázen" :wink:. To je s nadsázkou. V caru v tomto věku tlačí do darovaných. Tak prosím pište, jak se z toho snažení nezbláznit? :slight_smile: :rolling_eyes:
13. bře 2016 v 10:46  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mixlevpixle2013 Ahoj, všimla jsem si, že budeš znovu maminkou. Tak se povedlo, gratuluju. Já 2 roky doufala, že se otehotnim, ale stále nic. Teď jsme absolvovali první IVF a zase doufám. Jakpak se vám miminko povedlo? Máš nějaký návod? :slight_smile:
31. bře 2016 v 10:46  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mixlevpixle2013 Ahooooj, uplně mi uteklo,že jsi se mě na něco ptala :grinning: U nás zatím nového nic..tedy snažíme se o další a doufám,že to vyjde :wink: Kouká, že Tobě a no a mooooooooooooc!!!gratuluji. Povedlo se samo, nebo jsi nějak tomu pomohla? Snad se sem dostaneš a odpovíš :slight_smile:
12. kvě 2016 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Ahojky, tak moc držím palečky ať to vyjde. U nás se zadařilo samo :astonished: :astonished: jsem moc šťastná a spokojená po třech letech snažení . Každý den děkuji za ten dar :astonished: :astonished: :astonished: všechno je v pořádku a budeme mít Matyáška :grinning: :astonished: :slight_smile: :wink:
16. kvě 2016 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@xyrina Ahojky, hele po třech letech snažení jsem to prostě z hlavy vypustila :pensive: :pensive: no a zadařilo se, jsem šťastná a každý den děkuji za ten dar :astonished: :astonished: všechno máme v pořádku a budeme mít Matyáška :grinning: držím palečky a moje rada zní - vypustit to z hlavy :astonished: :astonished: :astonished:
16. kvě 2016 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Gratulaceeeeee :wink: :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. kvě 2016 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mixlevpixle2013 Se Ti řekne..vypustit z hlavy :wink: Já nemám moc času, jsem už stará :grinning: :grinning: :grinning: Tak super, že kluka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ať je vše ok!!!
16. kvě 2016 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek