Chtěli bychom miminko po čtyřicítce, půjde to?

mixlevpixle2013
30. zář 2013

Ahojky , s manželem jsem spolu 25 let a máme 2 dospělé dětičky. Vždy jsme toužila po třetím dítěti ale manžel o tom nechtěl nikdy ani slyšet, natož diskutovat 😠
Nyní, když jse hodně zhubla a začala se ve čtyřicetí měnit, začal se měnit i on, mimo žárlení si mě začal hodně všímat a být velmi pozorným mužem. Dokonce jsme se domluvili i na tom miminku. Ale už druhý měsí jsem to ukázkově po 28 dnech dostala a začíná mi z toho hrabat. je možné, že už to prostě nepůjde? V 16-ti když jsem čekala první a v 19-ti druhé dítě jsem nikdy ovulaci neřešila takže o ní nic nevím. Velou dobu jsem ani antikoncepci nebrala, prostě jsme si jen dávali pozor a nemám žádné gynekologické problém. Ráda bych slyšela názor nškoho, kdo je na tom podobně. Ani nevím, zda volíme dobře, prostě jsem nějaká zmatená. Svého muže miluji a chci s ním zestárnout 🙂

sweetest
11. led 2014

@mixlevpixle2013
Tak včerejší poradna....čípek i hrdlo v pořádku, s tvrdnutím se musím smířit 😖 31.1. poradna a zase uvidíme jaký bude stav tam dole...pokud bude horší, bude nemocnice 😨 Jsem ráda, že nemusím do špitálu už teď 😅 😅
Pěkný víkend !!! 😵 😵

mixlevpixle2013
autor
24. led 2014

@sweetest Ahojky, děkuji za zprávičky, vždy si to ráda přečtu i když později za což se omlouvám 🙂 Jsem ráda, že jsi v pořádku a snad to tak i vydrží. Držím moc palečky a budu se těšit na další zprávy 🙂
U mě zase přišla mrcha, už je to 6 měsíců snažení. začíná mi z toho hrabat ale ještě do léta vydržím a pak to asi pustím z hlavy☹
No uvidíme jak to bude dál 🙂
Měj se moc fajn a opatrujte se.
Pěkný víkend 🙂

mixlevpixle2013
autor
24. led 2014

@cabalkova Ahojky, tak jakpak se cítíš a co nového?
U mě opět dorazila MS a po víkendu ponesu ten poklad na rozbor 🙂
Přeji krásný víkend 🙂

cabalkova
24. led 2014

@mixlevpixle2013 Tak drzim palce, at je spermio v poradku a brzy to klapne. U nas nic noveho, zacina jit do tuheho, za chvili to budu mit pod stovku a to pak uz poleti jako voda.

mixlevpixle2013
autor
24. led 2014

@cabalkova alespoň ti to rychle uteče 🙂 Květen je dobrej , na léto už budeš opět ve formě s postavičkou 🙂
Všechno tak nějak rychle letí že?
Děkuji 🙂

sweetest
21. únor 2014

@mixlevpixle2013 Ahojky,
dnešní poradna ok, květáček předpisově hlavou dolů a na mém levém boku...jak dle příručky Porod 😀 Hrdlo zavřeno jak brána Mordoru 😎 , čípek 37mm, květáčkova váha 1 413g, má + 6kg...opět vše jak má být 😅 Dr. měl z mého bříška i květáčka v něm radost...prý příkladná těhulka 😎 Vehnal mi ruměnec a úsměv do tváře 😵 😵 Příští poradna 10.3., teď budu chodit už po 14 dnech na kontroly 🙂

Tak to pro dnešek vše. Přeji klidný víkend 🙂 🙂 🙂 😉 😉

sweetest
22. únor 2014

31.tt, 30+0, 70 dní do TP a + 6kg 😵 Květáček už vykukuje.....miluji ho!!!! :-* Přeji příjemnou a ničím nerušenou sobotu 😉 😅 😵 😵 Foto po probuzení, tak omluv zhoršenou kvalitu xichtu 😀 😝 😝
@mixlevpixle2013

mixlevpixle2013
autor
24. únor 2014

@sweetest Ahojky, tak to jsou super zprávy 🙂 Moc Ti to sluší mamino a na 31 tt nemáš až tak velký pupík 🙂 Hlavně, že jste v pořádku 🙂 To jsem moc a moc ráda. tak i starší ročníky můžou mít vše v pohodě co? Opravdu jsi příkladná těhulka 🙂 Tak budu čekat na další zprávy a držet palečky. Jsem moc ráda, že tvůj čípek si zlobení rozmyslel 🙂

Papa a opatrujte se 🙂

alexa74
24. únor 2014

ahoj je mi 40 dvě děti mám přirozeně bez problému.Ale mám jiného muže a stím se nám již dva roky nedaří po půl roce nás můj gyn.poslal do car mám za sebou 3 ivf během 10 měsíců a nic :na nic nám nepřišli prý jsme zdraví,ale prý klesá kvalita vajíček no a je jasné že v centru tě tlačí do dárkyně.promluv si se svým dr.třeba tě někam nasměruje.

mixlevpixle2013
autor
25. únor 2014

@alexa74 Ahojky, i Tvůj příběh je velmi zajímavý. My to rozhodně hrotit nebudeme, mám 2 krásné dětičky a stejného partnera takže buď se to do léta povede a nebo na to kašlem a budeme si užívat života. Takhle to mám. A co ty? Jak to plánujete dále? Chce to někam odjet, nemyslet na to a ono se zadaří 🙂 držím palečky.

alexa74
26. únor 2014

No zatím moc nevím,ale asi ještě zajedem do do Prahy k dr.malíčkové na podrobné imuno mám ještě zamraženo ve Brně jedno a v Olomouci 6 sněhuláčků .I když muž už nikam nechce zatím jsme měli vše o.k žádná závada se nenašla tak nevím pro se nedaří

mixlevpixle2013
autor
17. bře 2014

@sweetest Ahojky kočko 🙂 Tak jakpak jsi na tom a co u tebe nového?

mixlevpixle2013
autor
17. bře 2014

@alexa74 Ono se zadaří pokud to tak má být neboj. Něco nového u Tebe?

alexa74
17. bře 2014

@mixlevpixle2013 ne u mě nic nového 😠 nejsi náhodou i na emimi?

mixlevpixle2013
autor
17. bře 2014

@alexa74 ano jsem a ty taky že?

neyo444
17. bře 2014

Ahojky 🙂 náhodou jsem narazila na tuhle debatu..je mi 40 mam dvě děti z prvního manželství holka 11 a se současným manželem máme holčičku, které budou za pár dnů dva roky...on má z prvního manželství chlapečka, tak jsme si říkaly, že dohromady tři děti jsou tak akorát 😉 a já si nechala 2x píchnout injekci depoprovera, popravdě kdybych věděla co to se mnou udělá nikdy bych do toho nešla ☹ nakonec jsme ale usoudily, že bychom přeci jen ještě jednoho prcka chtěly, ale bohužel ty injekce mě totálně zlikvidovaly děložní sliznici ☹ doktor mi teď napsal estrofem na podporu růstu děložní sliznice..ale po přečtení příbalového letáku se mi do dalšího driáku vážně nechce..nemáte náhodou někdo zkušenosti s nějakou přirodní cestou jak dát tělo dokupy??? díky předem za každou radu 😉

bejbinasarka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kvakuska
4. kvě 2014

@bejbinasarka ještě že ses honem zaregistrovala a poslala svůj příspěvek s reklamou na všechny diskuze, ve kterých se starší ženy snaží otěhotnět (já jsem jich napočítala 5) 🙄 ... na takovou radu tady fakt všichni čekají 😝

rosalline
27. říj 2015

Ahoj, ráda bych oživila tuto diskuzi. Jsou tu nějaké snažilky, kterým je přes 40?

lienka4444
8. led 2016

ahojte ja mam 43 a uvazuji este o miminku

winter
8. led 2016

Ahoj, mě je 41 a snažíme se... jinak je tu aktivní diskuze Snažilky 40+. My se snažíme přirozeně, ale teprve 3 měsíce... zatím nic.

emisekkk
8. led 2016

@lienka4444 taky, tak 😀

keliska40
5. únor 2016

ahoj mne je 40 a mam 16 letou dceru a snazim se o mimco pres pul roku po potratu,chtela bych mimco drive to neslo ,partner mimco nechtel az ted dekuji za podporu

leafortuna
13. bře 2016

Holky zdravím, jsem ráda, že jsem narazila na tuto diskusi, a aby neustrnula sotva co byla oživena, tak přispěji svým příběhem. Má touha o miminko trvá už několik let, proto jsem se dokonce rozešla s tehdejším přítelem. To mi bylo 36. Teď žijí s fajn chlapem, dítěti se nebrání. Chvíli trvalo než jsem ho přesvědčila, že v mém věku není čas na čekání až budeme mít hotovou celou rekonstrukci baráku. Tak jsme tomu dali volný průběh - nic. Vloni jsem zkusila 1. Ivf, minimální stimulaci - nic. Tolik jsem tomu věřila, protože jsem měla všechny hodnoty OK, muž v rámci možnosti také. Ironií osudu bylo, že má dr. otěhotněla. To ještě moje nejlepší kamarádka se mi pochlubila, že její dceři se konečně zadařilo a poslala mi foto z ultrazvuku. Brečela jsem jak želva. Sotva jsem se oklepala, tak hurá do druhé minimálky. Ta dopadla fiaskem, dr. mi neohlidali folikuly a popraskaly dřív než došlo k punkci. Tak jsem za tuhle akci vyhodila 6 tis. a nic. Teď jsem čerstvě po dalším ET, ale nedělám si moc naděje. Měla jsem sice prodlouženou kultivaci, ale pátý den má být blastocysta a my měli kompaktní morulu. Už jsem totálně na prášky, k tomu ten "úžasný" věk 43. Ale vzdát to nechci, proto jsem ráda za tuto diskusi, že nejsem jediný " blázen" 😉. To je s nadsázkou. V caru v tomto věku tlačí do darovaných. Tak prosím pište, jak se z toho snažení nezbláznit? 🙂 🙄

xyrina
31. bře 2016

@mixlevpixle2013 Ahoj, všimla jsem si, že budeš znovu maminkou. Tak se povedlo, gratuluju. Já 2 roky doufala, že se otehotnim, ale stále nic. Teď jsme absolvovali první IVF a zase doufám. Jakpak se vám miminko povedlo? Máš nějaký návod? 🙂

sweetest
12. kvě 2016

@mixlevpixle2013 Ahooooj, uplně mi uteklo,že jsi se mě na něco ptala 😀 U nás zatím nového nic..tedy snažíme se o další a doufám,že to vyjde 😉 Kouká, že Tobě a no a mooooooooooooc!!!gratuluji. Povedlo se samo, nebo jsi nějak tomu pomohla? Snad se sem dostaneš a odpovíš 🙂

mixlevpixle2013
autor
16. kvě 2016

Ahojky, tak moc držím palečky ať to vyjde. U nás se zadařilo samo 😲 😲 jsem moc šťastná a spokojená po třech letech snažení . Každý den děkuji za ten dar 😲 😲 😲 všechno je v pořádku a budeme mít Matyáška 😀 😲 🙂 😉

mixlevpixle2013
autor
16. kvě 2016

@xyrina Ahojky, hele po třech letech snažení jsem to prostě z hlavy vypustila 😔 😔 no a zadařilo se, jsem šťastná a každý den děkuji za ten dar 😲 😲 všechno máme v pořádku a budeme mít Matyáška 😀 držím palečky a moje rada zní - vypustit to z hlavy 😲 😲 😲

pety91
16. kvě 2016

Gratulaceeeeee 😉 😉 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

sweetest
16. kvě 2016

@mixlevpixle2013 Se Ti řekne..vypustit z hlavy 😉 Já nemám moc času, jsem už stará 😀 😀 😀 Tak super, že kluka 😵 😵 😵 Ať je vše ok!!!