Chtěli bychom miminko po čtyřicítce, půjde to?

mixlevpixle2013
30. zář 2013

Ahojky , s manželem jsem spolu 25 let a máme 2 dospělé dětičky. Vždy jsme toužila po třetím dítěti ale manžel o tom nechtěl nikdy ani slyšet, natož diskutovat 😠
Nyní, když jse hodně zhubla a začala se ve čtyřicetí měnit, začal se měnit i on, mimo žárlení si mě začal hodně všímat a být velmi pozorným mužem. Dokonce jsme se domluvili i na tom miminku. Ale už druhý měsí jsem to ukázkově po 28 dnech dostala a začíná mi z toho hrabat. je možné, že už to prostě nepůjde? V 16-ti když jsem čekala první a v 19-ti druhé dítě jsem nikdy ovulaci neřešila takže o ní nic nevím. Velou dobu jsem ani antikoncepci nebrala, prostě jsme si jen dávali pozor a nemám žádné gynekologické problém. Ráda bych slyšela názor nškoho, kdo je na tom podobně. Ani nevím, zda volíme dobře, prostě jsem nějaká zmatená. Svého muže miluji a chci s ním zestárnout 🙂

emisekkk
12. srp 2016

@laura1972 mě by to taky zajímalo 🙂 jsem taky ročník 72

laura1972
12. srp 2016

Tak dobře holky 🙂 tak já se vám tady teda trochu rozepisu 🙂

marlah
12. srp 2016

@laura1972 Ahoj, napíšu ti taky zprávu. ☺

xyrina
12. srp 2016

@laura1972 Prosím i pro mě v kopii. I já jsem zoufalka... ☹ Tak teda do zpráv?

laura1972
12. srp 2016

@emisekkk, @marlah a xyrina zasílám do zpráv 🙂

emisekkk
12. srp 2016

@laura1972 dík, jdu to studovat

laura1972
12. srp 2016

@emisekkk jasně 🙂 není za co 🙂

laura1972
12. srp 2016

A to jsme měli už doporučení na IUI. Byli jsme objednaní až na 8.9. vzhledem k tomu, že prý je doba dovolených, tak jsme si říkali, že ještě celé dva měsíce a to teprve toho 8.9. byla teprve jen konzultace a ještě než nás objednají, no prostě šílené a gyn. nám řekl, že se stává, a že se nám to mezitím povede a měl pravdu, ten samí měsíc 🙂

xyrina
12. srp 2016

@laura1972 To zní jako "americký sen" 🙂

marlah
12. srp 2016

@emisekkk @xyrina
Holky, moc vám držím palce. Mně se v březnu podařilo po roce otěhotnět, bohužel v 10 tt zamlklé těhu, revize. Teď jsem po druhé ms a snažíme se znovu dál..... Ale jak čas letí, každý měsíc, kdy dostanu ms, jsem čím dál víc zoufalá..... 100 krát si to snažím vysvětlovat, ať se na to neupínám.... ale jak to zvládnout. Mám sama 2 starší děti, žijeme nyní s přítelem, on děti nemá, tak bychom si mimi moc přáli. Beru inofolic, gynex a piju kontryhel, tak uvidíme.
Přeji vám pěkné léto a brzy // na testu.

marlah
12. srp 2016

@laura1972 Tobě moc gratuluju a děkuju za zprávu. 😉 😉 😉

laura1972
12. srp 2016

Není za co 🙂 sama vim jaké to je se NS něco každý měsíc těšit a pak zklamání. Ale ono ZO chce hlavně i tu pohodu a klid. My jsme třeba s přítelem vyrazili do krytého bazénu, vįřivka...prostě výlety a najednou se zadařilo 🙂 žáky ti moc přeji a držím palce at se ti brzy zadaří 🙂 určitě to vyjde, jen to nechce se na to hodně upínat. Asi bych tomu dřív nevěřila, ale je to tak 🙂

laura1972
12. srp 2016

@marlah omlouvám se za překlepy 🙂

emisekkk
12. srp 2016

@marlah my už si tady o tom psaly, já jsem na tom stejně jako ty, v květnu revize v 10 tt - zamlklé těhu. Já už se na těhotenství neupínám. Myslím, že by to bylo sakra náhoda, že by se nám zadařilo. Mimo to, že po té čtyřicítce se vážně blbě těhotní, tak asi i donosiut je větší problém. Já měla poslední dítě v 39 letech a bylo to hned a těhu v pohodě. V 42 letech potrat v 7 tt a v 43 letech - teď v květnu zamlklé těhu v 10 tt. Prostě - věk je sviňa 😀

laura1972
12. srp 2016

@emisekkk @marlah, xyrina moc vám přeji, ať se vám brzy zadaří a hodně, moc štěstí 🙂 💜💙

bervidova
12. srp 2016

Tak já zatím nevím,jak to dopadne, jsem ve 14.tt, ale nechci malovat čerta na zeď. Nicméně v otěhotnění u mě problém nebyl. Mně je 39, manželovi 42 a ja jaře jsme se domluvili, že půjdeme do druhého, pokud to půjde. Dohodli jsme se,že to není "plácání materiálem naslepo",ale podle ovulace a že začneme od květnové ovulace. No, v červnu jsem mens.už nedostala.

veruka
12. srp 2016

@emisekkk je ☹,já měla před 5 týdny potrat v 11.týdnu a bude mi 45 ☹

bajarys
12. srp 2016

@laura1972 To je skvělé, že se ti to podařilo, přeju hodně štěstí a hlavně pohody, ať je vše ok

laura1972
12. srp 2016

@bajarys Díky moc 🙂

emisekkk
12. srp 2016

@bervidova já myslím, že to už dopadne dobře! 14 tt je už v pohodě, neboj. V 39 letech jsem měla naši Emču a bez jediného problému!

emisekkk
12. srp 2016

@veruka no to je přesně ono, když už otěhotníš, tak je asi u nás větší problém, asi i kvůli věku, těhu zdárně dokončit. U mne tomu aspoň vše nasvědčuje této teorii. 😖

laura1972
20. srp 2016

@xyrina @marlah @emisekkk krásný den přeji 🙂 tak jak jste na tom ženy? Co je nového už jste po ovulce?? 🙂

marlah
20. srp 2016

@laura1972 Ahoj, já jsem dnes 12 DC, takže testuju ... OVU vidím na dnes nebo zítra. Cítím i podbřišek, kéž by to klaplo. Zítra s přítelem jedem na dovču, tak se moc těším, že si to užijem a trochu vypneme. Budeme se poctivě snažit na //. 😃

bajarys
20. srp 2016

@marlah držím palce, ať to vyjde!!!!

laura1972
20. srp 2016

@marlah tak to moc držím palce 🙂 tak dej potom vědět jak jsi na tom 🙂 přejí hezkou dovolenou 🙂 uzijte si to, určitě to bude výborný relax a privezete si to vytoužené miminko 🙂

xyrina
20. srp 2016

@laura1972 Dnes jsem 12 den a Ovutest zatím s jen s duchem. Minulý měsíc byla až 15 DC, tak uvidím. Ale jako vždy necítím nic. A jestli mi přestává fungovat jeden vajecnik, tak asi ani ovu tento měsíc nebude. Pokud se vaječníky stridaji... ☹

laura1972
20. srp 2016

@xyrina tak budu moc držet palce 🙂 já jsem jeden měsíc cítila ovulaci dost a byly nakonec dvě a ten další měsíc žádné příznaky a byla jenom jedna taky o něco déle než při tě minulé a nakonec se to povedlo 🙂 tak třeba se ti to zase trošku ta ovu posune jako mě o 2 dny, ale může to být v pohodě 🙂 Moc držím palce a písni jak to vypadá 🙂 🙂

marlah
20. srp 2016

@xyrina Ahoj tak jsme na tom stejně 12 DC. Držím ti moc palce. Uvidíš třeba to klapne.

marlah
20. srp 2016

Holky, co říkáte? OVU dnes?

laura1972
20. srp 2016

Tak ten je 100% pozitivní 🙂