Chtěli bychom miminko po čtyřicítce, půjde to?

mixlevpixle2013
30. zář 2013

Ahojky , s manželem jsem spolu 25 let a máme 2 dospělé dětičky. Vždy jsme toužila po třetím dítěti ale manžel o tom nechtěl nikdy ani slyšet, natož diskutovat 😠
Nyní, když jse hodně zhubla a začala se ve čtyřicetí měnit, začal se měnit i on, mimo žárlení si mě začal hodně všímat a být velmi pozorným mužem. Dokonce jsme se domluvili i na tom miminku. Ale už druhý měsí jsem to ukázkově po 28 dnech dostala a začíná mi z toho hrabat. je možné, že už to prostě nepůjde? V 16-ti když jsem čekala první a v 19-ti druhé dítě jsem nikdy ovulaci neřešila takže o ní nic nevím. Velou dobu jsem ani antikoncepci nebrala, prostě jsme si jen dávali pozor a nemám žádné gynekologické problém. Ráda bych slyšela názor nškoho, kdo je na tom podobně. Ani nevím, zda volíme dobře, prostě jsem nějaká zmatená. Svého muže miluji a chci s ním zestárnout 🙂

emisekkk
20. srp 2016

@laura1972 ahoj, já netestuju, ovulku neřeším, počítám ve středu že přijde MS. Nijak to nehrotím....jak se daří tobě?

xyrina
20. srp 2016

@marlah Tak ty jsou... 🙂

laura1972
20. srp 2016

@emisekkk já zatím v pohodě, špatně mi tak nějak neni, jen prsa přibývají a pořád bych spala 🙂

marlah
20. srp 2016

Já začala testovat ovu po revizi, takže teď druhý měsíc. Máme jít do toho dnes nebo raději až zítra a pro jistotu i pozítří?

xyrina
20. srp 2016

@marlah Určitě dnes a pak pozítří. 🙂

laura1972
20. srp 2016

Taky se pridavam, dnes i zítra at to máš pojištěné 🙂

lydiee
20. srp 2016

@marlah Ahojky, snažte se už dnes, spermie ve tvém těle žijí i několik dnů, takže na vajíčko klidně i počkají 🙂 Přeju krásnou dovolenou 🙂 a po dovolené ať najdeš ty vysněné dvě čárečky 🙂 !!! Držím moc pěsti 🙂 !!! Ahoj