• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Clomhexal. Bude úspěšný? Má vedlejší účinky?

15. dubna 2012 
ahoj polet bývalá bramboro :slight_smile:
25. únor 2008 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj musilko,jak se mas?
25. únor 2008 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Polet, já Ti v tomhle bohužel neporadím, ale tady by mě to docela zajímalo - zítra dobírám poslední a norm. mám ovu tak 15.-17. den, tak jsem fakt hodně zvědavá, jak to bude vypadat. Na utz jdu 12 DC, tak snad to neprošvihnou!! Kolikátý den jdeš Ty?
25. únor 2008 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Leni jsi tu?Teplůtka se mi pořád drží nahoře,kéž by tam zůstala :wink:
26. únor 2008 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dělají vám vždycky když berete Clomík UZ, aby zkontrolovali, jestli rostou folíky? Mě totiž dr. dal prášky a řekl, ať přijdu za 3 měsíce... není to divný?
26. únor 2008 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
bbrita: mě taky doktor řekl, ať prijdu až za tři měsíce, ale určitě je lepší, když tě sleduje každý měsíc. Teď jsem byla poprvé v CAR a tam je folikulometrie základem léčby.
26. únor 2008 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně doktor řekl ať chodím po měsíci,takže dneska
27. únor 2008 v 07:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě mudr řekl ať přijdu každý měsíc 12. DC na UZ
27. únor 2008 v 07:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky Clomhexalky :slight_smile: o tohle se s Vámi musím podělit - dnes ráno jsem měla na testu pořádné a silné // :dizzy_face: po 2. stimulaci Clomhexalem. Ještě testnu zítra a pak se objednávám k doktorce. Ještě teď to nechápu....
27. únor 2008 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris gratuluju a držte se :slight_smile:
27. únor 2008 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježiš, Iris!! Tak to strašně moc gratuluju!!!!! :slight_smile: :slight_smile: Ty jsi měla IUI, nebo jen stimulaci a domácí snažení?
27. únor 2008 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evamik, jen Clomhexal, Proveru a manžela :grinning: stačilo pohrozit spermiogramem, mršky se zalekly a zapracovaly.
Taky jsem brala bylinnou kúru od naděje, třeba taky pomohla. No a o víkendě V jsme byli ve wellness centru - program na celé odpoledne - sauna, parní lázeň, bazén, vířivka, šampíčko,... prohřála jsem tělíčko nebo že jsme se tak hezky uvolnili. No to je jedno, hlavě že jsou // a aby to vydrželo :sweat_smile:
27. únor 2008 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasně! Držím moc palce!!!!! :grinning:
27. únor 2008 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky :dizzy_face: a přeju hodně štěstí abyste taky brzo byli pozitivní :wink:
27. únor 2008 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,Iri moc moc moc moc gratuluji!!!!!(a závidím)..Musilko a co ty,už mrcha přišla??Já mám dnes teplotu pořád 37,1 no a zítra má přijít karkulice..
27. únor 2008 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris gratuluju, už jsem se vrátila od doktora, řekl že by tam něco mohlo být,nabral mi krev a mám si ve dvě volat!!!!!!!!!!!
27. únor 2008 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lav, no tak to držím palce :grinning:
27. únor 2008 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris a po jaké době sis ty dělala test
27. únor 2008 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lav, dnes, tedy 34DC, MS po Proveře a Clomhexalu jsem měla většinou kolem 30 DC. Podle folikulometrie ovu mohla být tak 17 DC :wink:
27. únor 2008 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
A máš někde svůj ovu graf?Jen bych se chtěl ze zajímavosti podívat jaké jsi měla teploty:slight_smile:
27. únor 2008 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lav, no víš, já jsem BT neměřila. Na to jsem moc velkej nedůslednej lempl, kterej si navíc rád přispí :sweat_smile:
27. únor 2008 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha no ono je to na druhou starnu asi lepší, je to zbytečnej stres a měřit o víkendu v půl šestý není med.
27. únor 2008 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lav, no právě, měla jsem pocit, že kdybych měřila, tak už mi z toho úplně hrábne... na tohle fakt nejsem :wink:
27. únor 2008 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iris Držte se...! a Lav držím pěsti....!
27. únor 2008 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
bbrita, díky :slight_smile: jak jsi to vyřešila s tím doktorem? Já jsem taky chodila každý měsíc. Posledně jsem dokonce byla 2x 11DC byly folíky ještě malé, tak jsem šla ještě 14DC zkontrolovat, jestli poporostly...
27. únor 2008 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
irisenka- hroooozne moc ti gratuluju!!! to je uzasny,snad je ten clomhexal zazracnej. Ja dneska slupla prvni pilulku :slight_smile: tak budu verit v zazraky :sunglasses:
27. únor 2008 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky bohužel, nejsem těhu....I když doktor tvrdil že jo, ale myslím že je ještě brzy testovat 8DPO.Ale obrečela jsem to,to jo....
28. únor 2008 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, déle jsem tu nebyla:slight_smile: je něco nového?
28. únor 2008 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Poletucha, irisenka:
taky budu věřit že to aspoň bude mít efekt,
protože beru clomhexal 4. den a tak stašný psychický stavy jsem eokdy neměla, jsem jak na horský dráze- totální euforie a vzápětí totální depky, v hlavě totálně vymeteno - jinak to nedokážu nazvat :(((((((( totální apatický pocit, o soustředění v práci taky ani nemluvě
a blbě od žaludku, občasné píchání vaječníků ani nepočítám.Měly jste taky tyhle stavy?
Máme to v rámci stimulovaného iui já jsem jinak ok, horší je to s manželem :(
hurá zítra beru 2x naposledy!!!!!!
28. únor 2008 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lopat: pokud se mohu přidat tak tak jsem měla naprosto totožné nálady:
3měsíční léčba clomhexalem se mnou pěkně zametla - obdivuji manžu, že to vydržel. Nálady jak píšeš euforie a během minuty mega depka, návaly horka, nesoustředěnost, únava...
Opravdu hnus! Ted jsem první měsíc bez a je mi super...mimi sice nikde...

Chtěla bych se zeptat včera jsem měla ukázkový hlen..to byla ovu nebo teprve bude? Jsem 12DC
28. únor 2008 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek