Clomhexal. Bude úspěšný? Má vedlejší účinky?

lenickan
23. led 2008

Ahoj všem. Nové téma jsem založila pro ty které jsou na tom stejně já. Snaží se otěhotnět a nedaří se.
Bude léčba clomhexalem úspěšná? Máte nějaké vedlejší účinky?? Třeba návaly? Bolest v břiše?

irisenka
28. únor 2008

Dobré ráno holky 🙂
Ahoooj Polet 😵 Díky - no taky jsem tomu nedokázala uvěřit, ale zabral. Dnes jsem si ještědala kontrolní testík a je to jasný 😵 A jak se máš Ty, už jste ve Španělích? 😉
Lav - neházej flintu do žita, klídek 8DPO je hodně brzo - vždyť vajíčko se začne uhnízďovat klidně až 10DPO. Proto se doporučuje testovat nedřív v termínu očekávané MS, nejlépe až pár dní po - mě se to vyplatilo, testla jsem až 17DPO a aspoň jsem nemusela mudrovat nad stíny čárek - byly to prostě hned kolejnice. A s krví to máš to samý.
Lopata - já měla po Clomhexalu návaly horka, ale jen v prvním cyklu. V druhém už návaly nebyly, ale pobolívaly mě vaječníky. Psychicky mě ovlivňovala spíš Provera, kterou jsem měla ke konci cyklu - to jsem nemohla spát, měla jsem depku a jak píše apatii a nechuť do ničeho. Jen jsem zírala jak sůva z nudlí a styděla se za sebe, jak se na mě můžou kolegové vůbec koukat, natož se mnou vydržet a pracovat 😝

lenickan
autor
28. únor 2008

IRI: TAKŽE máš pozitivní těhu test? GRATULUJI moc a moc!!!!
Jak jsi měla léčbu clomíkem a kdy se to povedlo při léčbě nebo až po??

lavazzza
28. únor 2008

Ahoj Lenicko ☹

lenickan
autor
28. únor 2008

Ahoooj Lav!!!

lenickan
autor
28. únor 2008

copak? Nesmutni!! Ještě je opravdu čas na testíky iri má pravdu!!

irisenka
28. únor 2008

Leni, už je to tak 🙂 poprvé jsem testla včera tj. 34DC a povedlo se při léčbě - ve druhém cyklu.
Zatím se marně pokouším sehnat svoji doktorku, už bych to chtěla mít potvrzené i od ní. Jinak tak od 28 nebo 29 DC mě začaly bolet prsa, tak jsem si myslela, že e blíží mrcha. Teď už mě tak nebolí i když jsou citlivější a hlavně jasně zvětšená - nejsem žádná pamela, mám normálně dvojky ale teď si připadám jak se silikonama 😀
Taky se mi lepší pleť, jinak žádné další příznak nejsou.

lenickan
autor
28. únor 2008

Podívej na mne 3 měsíce hrůzy a nic!!!

lenickan
autor
28. únor 2008

Iri: tak opravdu moc a moc gratuluji ať je vše jak si přeješ!!!!
S těma prsama to mám taky...po ovulce se mi začnou nelejvat a mám pocit, že konečně mám prsa🙂 jinak mám tyky 2. No ale při těhu je to třeba ještě lepší🙂))))) juuuu

lavazzza
28. únor 2008

Iris moc ti to přeju, zasloužíš si to🙂 Všechny si to zasloužíme, jen nám to hold trvá dýl.Dokud budu mít teplotku nahoře budu věřit, mne se náhodou graf líbí🙂

lenickan
autor
28. únor 2008

lav hodíš mi ho sem prosím?

lavazzza
28. únor 2008

jojo počkej🙂

lenickan
autor
28. únor 2008

Ach joo moc vám to přeju ale zároveň závidím🙂 taky už bych chtěla ach jooooo

evamik
28. únor 2008

Lopata: Já mám naprosto to samý - jsem psych. úplně v pr..., pořád bych brečela, což norm. vůbec nemívám... A taky vůbec nemůžu usnout. 😖

lavazzza
28. únor 2008

Lenicko je na str. 8,nejde mi sem vložit

lenickan
autor
28. únor 2008

Holky clomhexalky, držím palečky ono to bude lepší!!!
Ještě že už to mám za sebou...ale ono to uteče a podívejte na iri - může to mít i efekt🙂))
Lav: hezký grafík, ale vydrž...kdy Ti dr. řekl že jsi těhotná???

lavazzza
28. únor 2008

Včera ráno...A pak to vzal zpět...Teda spíš sestr mi to vpálila do obličeje na chodbě přede všema, že prý by byl zázrak kdyby se nám to povedlo

irisenka
28. únor 2008

Lav, na tu rašpli se vybodni, některý lidi by prostě potřebovali vymáchat hubu 😠 A opravdu ještě nevyšiluj.
víš jakou terapii jsme zavedly na diskusi o PCO? "Pozitivní představy" Prostě si představuješ, jaký to bude až... ato dost konkrétně. Já třeba měla představu, jak jedeme s mužem k našim a on pak z auta pyšně vynáší autosedačku s mrňousem zachumlaným v modré dece, jen bílá čepička kouká. Všude je mokro, tající sníh takže konec podzimu, začátek zimy.... No a teď se zdá, že to tak třeba i bude 😉 Prostě tělo a mysl přesvědčíš, že otěhotníš a hotovo. Že to ani jinak nejde - aneb víra Tvá Tě uzdraví 😉

lavazzza
28. únor 2008

Iris přesně takhle nějak si to představuju já🙂

lavazzza
28. únor 2008

Leni??????????? 😕 😕 😕

lenickan
autor
28. únor 2008

Už jsem tu...
Lav: tak to je pěkná slepice, teda, vynášet takové věci mimo ordinaci k uším ostatních!!!!
Nezbývá než vydržet a věřit...když to nedopadne ted dopadne to příště!!! Opravdu!!!

lenickan
autor
28. únor 2008

Lav: kdo ví co má za životní trápení!!! Bezcitná... fuj

irisenka
28. únor 2008

Jo, Lav taký lidi lze jenom politovat 😉

lavazzza
28. únor 2008

iris kéž bych tě následovala.... dneska jsem viděla takový krásný botičky na mimi byly úžasný.
Nejhorší je že jestli to nedostanu budu muset na vyvolávačku, a tam se mi nechce. Pořád slyšim její: poperte se stím byl by zázrak kdyby se to povedlo.
A slyšet tohle potom co mi řekl doktor že jsem těhu....

Kolegyně mi taky na náladě nepřidala, prý krev nelže...ani 8 DPO

roniver
28. únor 2008

Holky ahoj,ještě jsem v šoku,ale zrovna jsem počurala test a ty // tam jsou!!!!Sice jedna slabá,ale je tam.. 😉

lavazzza
28. únor 2008

Roniver opravdu?tak vidiíš to je paráda! Kolikátý jsi den po ovu?

roniver
28. únor 2008

já ani nevím,ale dnes jsem to měla dostat,děsně mne bolí prsa,ztmavly mi dvorce a také čípek nemůžu nahmatat.Jinak špatně mi zatím nijak není..mám děsný strach,že se něco pokazí..ale musím být klidná!!Jinak jsem asi 14D po ovu..

lavazzza
28. únor 2008

Roni to dobře dopadne, to já už mám po včerejšku všechno ztraceno ☹ Nemohla bys mě nakazit?
Buď v klidu, neboj dobře to dopadne 🙂

lenickan
autor
28. únor 2008

No holky!! Co já tady mezi Vámi dělám:(

lenickan
autor
28. únor 2008

Lav: proč by to jako byl zázrak? On to zázrak je ale proč to zdůrazňovala přímo Tobě?

lenickan
autor
28. únor 2008

Roni: gratuluji!!! To je super...jsi brala Clomíka?