Clomhexal. Bude úspěšný? Má vedlejší účinky?

lenickan
23. led 2008

Ahoj všem. Nové téma jsem založila pro ty které jsou na tom stejně já. Snaží se otěhotnět a nedaří se.
Bude léčba clomhexalem úspěšná? Máte nějaké vedlejší účinky?? Třeba návaly? Bolest v břiše?

papetbil
2. bře 2008

Evamik: jj, presne tak to udelam. Ale jeste dam sanci Clomiku. Mam predpis na dva cykly 1-0-1 od 3-7 DC.

bbrita: Vykouzlilo mi to usmev na tvari. Verim, ze je Ti asi blbe (uz se taky moc tesim), ale veta uz se chystaji je sladka. 🙂 To je presne to, co potrebujeme. Drzim nam vsem palecky, myslim, ze si to zaslouzime!!!

Pa zitra!

lavazzza
3. bře 2008

Ahoj holky tak já mám graf pořád docela pěkný, ale včera byl test negativní, bolí mě prsa, což jsem předtím nezažila. Třeba bylo moc brzy
http://www.fertilityfriend.com/home/1f4e70

lenickan
autor
3. bře 2008

ahoj Lav:

lenickan
autor
3. bře 2008

Na test 23 DC je opravdu brzo. Jak máš v průměru dlouhý cyklus?
Testovala bych až po vynechází tzn. nejdříve 29DC.
Prsa-mne bolí při každém cyklu, záleží na skladbě hormonů a při clomhexalu to je v těle všechno jinak. Lav držím Ti palečky ale neupínej se na to tolik!!!

Já jsem 17DC a ve středu jdu ke gyndr. tak jsem na to zvědavá s čím přijdu🙂))

bbrita
3. bře 2008

holky je normální, že mě u Clomíku šíleně bolí břicho? Jak kdybych právě dostala MS...??? Už jsem si musela vzít prášek na bolest, nedá se to vydržet...

papetbil
3. bře 2008

bbrita: cetla jsem, ze si chces vzit dovolenou, protoze nemuzes byt v praci mimo. Jsi doma nebo v praci?

lavazzza
3. bře 2008

Vždyť já se na to neupínám, ale je to pro mě hrozně těžké...dva roky a nic

bbrita
3. bře 2008

papet jsem v praci, ale nejradsi bych tu nebyla. je to fakt zahul...

papetbil
3. bře 2008

bbrita: tak to Te uprimne lituju. Vzdycky je lepsi schoulit se nekde do klubicka a byt sama nez predstirat jak je Ti dobre. Docela to prozivam s Tebou. 🙂 Zacinam se cim dal vic bat. Ale mrcha furt nic. Pichl mi konskou davku provokacky, do teto nedele jsem to mela dostat a nic. Mozna ten Clomik ani nezacnu brat. Je mi taky tak mizerne, ze kdybych nemela za sebou tri testy, vsadila bych na to, ze uz tehu jsem. Normalne nevim co je to bolest podbriska, hlava nebo prsa a na prsa si ted nemuzu ani sahnout jak me bolej. Ach jo.

deren
3. bře 2008

papetbil
mě taky doky předepsala Clomík bez kontroly na UTZ v době ovu. Měla jsem si měřit jen BT. Ale po dobrání 2 dávěk mě stejně chtěla vidět, jestli mi Clomík nevyprovokoval tvorbu cyst - což je jeden ze zmíněných možných negativních účinků v letáku. Tak bych se být tebou, když nic jiného, objednala k dr na UTZ po cyklu, kdy si Clomík dobrala

lenickan
autor
3. bře 2008

Lav: já vím musí to být šílené. My se snažíme rok a jsem z toho na dne.. nemyslím to zle víš, jen vím co to je doufat a pak objevit mrchu:(((
Bbrit: bříško může bolet ale pokud se to nedá vydržet, tak nevím nechceš zavolat doktorovi???

lavazzza
3. bře 2008

Já vím že ne Leni, jen mi přijde že mě nikdo nechápe. Teď v druhé diskuzi přibila snažilka která má pozitivní test už 11DPO.

lenickan
autor
3. bře 2008

koupila jsem si ovu testy a až na mne přijde čůrání tak to půjdu vyzkoušet zda budou //🙂
když jsem 17dc tak už by pomalu mohlo!!

lenickan
autor
3. bře 2008

Lav: každý jsme jiný! Pokud Ti to v čekání pomůže tak je dělej🙂
Ach jo holky nevím proč mi gyndr. napsal tak slabé dávkování...
Už to vidím, že ted zjistí že mi to nepomohlo a budupo pauze zase na hormonech a už mi z toho klepne!!!!!!!!!!

lenickan
autor
3. bře 2008

Nejhorší jsou ty výkyvy nálad a návaly!!!

lavazzza
3. bře 2008

Leni já měla hrozně nafouklé břicho.Testy si teď dělat nebudu,nejdříve ve středu,to už budu 15 DPO,to už tam něco musí být,a když né,tak příště 😉

papetbil
3. bře 2008

deren: ja jeste nezacala brat. Cekam na prvni menstruaci. A Ty beres ted kolikaty cyklus?

papetbil
3. bře 2008

jinak holky, vsem, vam moc dekuju za psychickou podporu. Snazime se dosti kratce na to, abych byla stresla tim, ze to nejde. Ale hrozne dost mi to bere sebevedomi, mam pocit, jako bych zklamala jako zenska. ☹

lenickan
autor
3. bře 2008

papet: takhle se na to nekoukej! kdyby to fakt nedopadávalo tak rozhodně může být chyba i u chlapa...
nebo ve vzájmená chyba!

lenickan
autor
3. bře 2008

jdu na ten ovu test🙂

lenickan
autor
3. bře 2008

tak tam je druhá hodne slaboučká...tak nevím co to znamená!

jmisa
3. bře 2008

Leni, to je první test?

bbrita
3. bře 2008

leni jestli je druhá slaboučká, tak zítra bude silnější... Měla jsem to taky tak, pak dva dny za sebou silnější a pak zas nic...

volala jsem Dr.kvůli těm bolestem a prý to je divný, nemělo by to po tom Clomíku bejt. Tak nevim. Když mi nebude líp, tak mám prej přijet.Achjo. Nemůžu mít nic normálně. Jen doufám, že to tení zas nějakej zánět... 😖

lenickan
autor
3. bře 2008

Míšo tento měsíc jsem už zkoušela ale nic koukni na můj graf http://www.fertilityfriend.com/home/1bb70f

bbrita
3. bře 2008

jo, a víš co mě ještě napadlo? Jak silnej lomík jsi brala? neměla jsi náhodou 100mg? Já mám totiž 50mg, to by vysvětlovalo proč jsi měla nejdřív 1/2 tbl. a pak jednu...

lenickan
autor
3. bře 2008

bbrit: no pokud je to taková bolest jak píšeš tak by bylo dobré kdyby Tě viděl...

lavazzza
3. bře 2008

Leni já si jich udělala hrozně moc,a tu druhou slabounkou jsem tam měla vždycky,jestli je hodně slabá tak to ovu neni,ale jestli je jen o trochu světlejší tak ovu nastane příštích 24hod.

lenickan
autor
3. bře 2008

je stejně silná ale barva je hooodně světlonká...

lavazzza
3. bře 2008

A to jsou ty obyč-papírové?

jmisa
3. bře 2008

Leni, hmmm, ale koukám, že minulý měsíc si měla ovulku nějak pozdě v porovníní s tím, kdy došla mrcha.
Tak zkus zítra a uvidíš, jestli bude tmavnout.
Já mám někdy slabou čárku i den po OVU, tedy spíš v den OVU, protože pozitivní test mám vždy den před OVU.