Clomhexal. Bude úspěšný? Má vedlejší účinky?

lenickan
23. led 2008

Ahoj všem. Nové téma jsem založila pro ty které jsou na tom stejně já. Snaží se otěhotnět a nedaří se.
Bude léčba clomhexalem úspěšná? Máte nějaké vedlejší účinky?? Třeba návaly? Bolest v břiše?

lavazzza
10. bře 2008

Papet teď už dobře, vlastně ani minulý měsíc mi nic nebylo, jen jsem měla nafouknuté břicho. ale teď už ani nic nepociťuju,hrozně bych si přála,aby se to povedlo.

evinka
10. bře 2008

Tak se k Vám přidávám. Právě jsem si od dr. přinesla recept na Clostilbegyt. Dostala jsem ho pouze na podporu. Všechny vyšetření zatím ukazují, že já i manža jsme v pořádku. Takže teď budu čekat na MS a jdu do toho. Jinak budu brát 1tbl. 1 denně 3.-7.den.

lenickan
autor
11. bře 2008

ahoj holky...tak jsem 25DC ale přijde mrcha, pobolívá mne bříško jako na MS:( ach jo...
No nejhorší na tom je, že jedeme na víkend do lázní a ono to přijde určitě tam!!! Kdyby počkala aspon do pondělí🙂

lavazzza
11. bře 2008

Leni mně už naštěstí skončila trvala jen 4 dny,a nebylo mi ani zle, tak jsem ráda 🙂

bbrita
11. bře 2008

připisuju zkušenost s Clomíkem.......
když jsem ho brala, bolelo mě břicho a byla jsem taková omdlívací. Co se týče nálad nebo návalů, tak to bylo v pohodě. Teď jsem 12DC, Clomík už dávno neberu, ale jsem totál vynervovaná. Nejhorší to bylo o víkendu, chtěla jsem uškrtit přítele, šíleně mě točil, ale vlastně nedělal nic špatnýho. Nechápu, jestli to může ještě takhe působit? Nebo už jsem prostě cvok...???

lenickan
autor
11. bře 2008

brit: já tím nechtěla stresovat - ale ony ty stavy netrvají nej po dobu co se bere clomík 3.-7. DC apod. ale opravdu po celý cyklus - léčbu!!! Já toho měla za 3 měsíce nad hlavu... Ted jsem v pohodě🙂 jediný co mne rozhodilo bylo to že za dva cykly najíždím zase na 2 měsíční klomíkovou léčbu🙂

lenickan
autor
11. bře 2008

Lav: no já mám mrchu taky tak 4 dny a ten pátej je to takové spíše jako růžový výtok🙂

lavazzza
11. bře 2008

Právě že já jí měla docela silnou,6 dní,a od té doby co beru Clomík,tak je slabounká,krátká a není mi zle, dřív se to nedalo vydržet.Doktor se rozmýšlel jestli ho mám brát i tenhle cyklus,takže jestli mi ho příští měsíc vysadí,to bude paráda.takhle mám pocit že pro to dělám něco víc.

lenickan
autor
11. bře 2008

lav: myslím 4 dny při klomíku, jinak to bylo cca 6 dní a taky mi bylo dost špatně.

lenickan
autor
11. bře 2008

Pořád si říkám, že na to kašlu a nebudu vyčkávat co měsíc přinese a zase je to tady 25dc a zase jsem nedočkavá🙂

lenickan
autor
11. bře 2008

je tu někdo??

evamik
11. bře 2008

Ahoj holky, já teda naštěstí už ty stavy po tom clostilu skoro nemám - takže mě to trvalo fakt jen po dobu, co jsem ho brala + tak 3 dny... Takže ho asi zkusím i příští měsíc. Ale to už fakt naposled!

lenickan
autor
11. bře 2008

ahoj Evy, každej je jinač citlivej... se mnou to cloumalo pořád. Jen škoda, že léčba není trvalá, že to pomáhá pouze v době léčby vid?

evamik
11. bře 2008

Leni, no já mám ovu bez clostilu, ale už mě ty IUI moc nebaví, takže zkusím ještě jednu a domluvíme se na IVF...

lenickan
autor
11. bře 2008

Jo tak. Brala si hormony kůli stimulaci na IUI. Kolik jsi jich podstoupila a jak to probíhá???
Já právě ovuluji ale šíleně pozdě, takže léčbou chce gyndr. dojít k ovu do 18DC což se povedlo, dokonce i tento měsíc 1. bez léčby.

evamik
11. bře 2008

No vidíš, tak to je dobrý! 🙂
Já byla teď na 2. IUI (1. se stim.), ale fakt mi přijde docela na prd. Probíhá to tak, že mi změří 12 DC folík, pak podle toho, jak je velkej, píchnou Pregnyl a druhý den jdu na IUI - to je jako běžný gyn. vyšetření - o samotný IUI vůbec nevíš.

lenickan
autor
11. bře 2008

a manža musí dodat spermijky tentýž den?

evamik
11. bře 2008

Jj - jde tam tak hodinu až dvě přede mnou. 😉

lenickan
autor
11. bře 2008

hmmm, my to ještě nezvažujeme ale chci být na vše připravená🙂

lavazzza
12. bře 2008

Ahoj holky,tak Clomík asi stávkuje, už mám tři dny nízkou teplotu, stejnou.to bude anovulák jak vyšitej:(

bbrita
12. bře 2008

lav a kolikátý jsi DC?

lenickan
autor
12. bře 2008

Ahoj holky.
Lav: jaký jsi DC??

lenickan
autor
12. bře 2008

STEJNÁ otázka brit🙂

lenickan
autor
12. bře 2008

Já jsem při léčbě přestala měřit - teploty mi lítaly horem dolem.

bbrita
12. bře 2008

já mám furt 36.5 a jsem dnes 13DC

lenickan
autor
12. bře 2008

nevím, ale myslím si že v době léčby jsou teploty ovlivněny těma hormonama....

bbrita
12. bře 2008

to rozhodně jsou. ale Dr. mi řekl, ať se měřím, abych poznala ovu

lenickan
autor
12. bře 2008

pokud to řekl doktor tak to je jasné.
Ten můj je k teplotám skeptický...už kůli všem možným vlivům které jí mohou ovlivnit...🙂 ale je to dobrý ukazatel to určitě ano🙂

lenickan
autor
12. bře 2008

já ovu poznám podle hlenu a testíků...měření mě stresovalo, každé ráno jsem se budila s tím honem měřit a hned jsem začala myslet na mimi apod. moc mi to nepřidávalo🙂 tak radši investuju do těch testů🙂)))

bbrita
12. bře 2008

u tstů taky myslíš na mimi...? ne?