Clomhexal. Bude úspěšný? Má vedlejší účinky?

lenickan
23. led 2008

Ahoj všem. Nové téma jsem založila pro ty které jsou na tom stejně já. Snaží se otěhotnět a nedaří se.
Bude léčba clomhexalem úspěšná? Máte nějaké vedlejší účinky?? Třeba návaly? Bolest v břiše?

papetbil
13. bře 2008

Leni: tak to jsme na tom s tou MS podobne. Si predstav, ze krome toho, ze se trapim ja sama, nevim jak moc to zere a uvedomuje si situaci manzel, ale svagrove mi tento tyden rekly, ze se do me zacala navazet tchyne. Pry ze kdyz jsem mela problemy s cykly predtim, nez jsem zacala brat HA, ze jsem nemohla pocitat s tim, ze ted to bude vsechno v poradku a ze otehotnim hned. A hlavne co me bolelo a boli je, ze jsem pry mela vysadit HA daleko driv. Ze si za to muzu sama. Fakt me to dost vzalo, jeste v kombinaci s Clomikem jsem v utery byla jedno velke slzave udoli. Ale vcera jsem se nad to povznesla. Odsoudit je hrozne jednoduchy a rychly. Jestli si mysli, ze jsem to delala schvalne nebo ze ted to muzu sama nejak ovlivnit, tak to me sice moc mrzi, ale v tom ji asi moc nepotesim. Taky by me zajimalo, zda by byla pro, aby jeji nejmladsi dcera (21 let), ktera je ted na vejsce, vysadila HA, protoze by do budoucna mohla treba mit trabliky s otehotnenim?

Mimochodem, k jakemu gyndr. tady v Pze chodis? Kde to je?

lavazzza
14. bře 2008

Já vím, už s tím musím něco dělat, hrozně mě to trápí, a nemyslím na nic jiného, už ani nemůžu vidět mimi v kočárku. Vždycky když se mnou doktor začal něco "trochu"dělat, tak jsem se sklidnila, ale teď...
Navíc když vidím moje teploty, oproti minulému měsíci hrůza.

Takže další měsíc navíc:(

lavazzza
14. bře 2008

Tady je grafík: http://www.fertilityfriend.com/home/1f4e70

Dodá mi některá pozitivní energii? 😢

lavazzza
14. bře 2008

Holky jste tu?

evamik
14. bře 2008

Ahoj Lav! 🙂 Tak se zkus někam hned objednat a bude Ti líp! 😉 K teplotám se nemůžu vyjádřit - vůbec nevím, o co jde....

lavazzza
14. bře 2008

Už jsem mluvila s doktorem z Gennetu,byl moc milý, takže příští týden se objednám.

evamik
14. bře 2008

Tak to je super! 😉

vlasta23
15. bře 2008

evamik: Jsem v USA. Je to tady hrozne-myslim ta pece. na UTZ nechodim. Rekl, ze to je zatim zbytecne a hlavne drahe. Rikal, ze to mam zatim zkouset s clomidem co dva dny sex hnedm jak ho doberu. No uvidim, snad to pomuze. Jinak testy mam vsechny dobre. Zadna hormonalni nerovnovaha, ale zajimave je, ze mi ostou cely zivot vousy.... Ovulaci asi nemam, prave dopisuji me BT na fertility friend. Ale moudra z toho nejsem, spise to nema zadny vzorec. urcite ne ten, co by to melo mit. Ty ovu testy vyzkousim, ale taky tomu moc neverim. LadyQ takly na me nefungoval. pristi navstevu ho zkusim premluvit, aby mi udell UTZ. Uvidim, co rekne. Tak zatim diky a drzte se. Eva

lenickan
autor
18. bře 2008

Zdravím holky dala jsem si trochu pauzičku, ale už jsem tady zase - skoro závislost🙂
Papet: to by spadl tchýni hřebínek kdyby zjistila že chyba může být na jejím synovi. Je lepší o tomto nikomu neříkat. My to tchýni neřekli vůbec a mojim rodičům jsem to ve slabé chvilce řekla a udělala chybu. Ne že by ve zlom ale ptají se na to tak coo? UŽ? No a co na to máš odpovídat? Když to sama těžko rozdýcháváš?
Tak jsem to zahrála do autu, že jsme to odložili a vůbec to neřešíme...je to +- pravda.

Lav: vydíš, opravdu jdi někam kde se o Tebe postarají!!!

Já chodím do soukromé gyn. praxe Rotta&Bednar. K doktoru Bednářovi - je opravdu super odborník na neplodnost a porodník.

lenickan
autor
18. bře 2008

Jinak já jsem to dostala ve čtvrtek - to jsem to jakž takž měla ale v pátek a v sobotu už jen špinění resp. růžový lehký výtok. Tak nevím co to zase je jestli to byla menstruace nebo ne🙂 ale asi jo. Zítra volám na výsledky H profilu a rovnováhy🙂

lavazzza
18. bře 2008

Leni a to je kde ta praxe?Myslíš že je-byla ovulka?

http://www.fertilityfriend.com/home/1f4e70

včera jsem měla negativní test.

Proč mi to píše probably not fertile?Překladu rozumím ale nechápu proč mi to píše:(

lenickan
autor
18. bře 2008

Lav: je škoda, že Ti tam ta jedna teplotka vypadla. Musíš vydržet co přinese zítřejší teplota. Píše to proto, že s největší pravděpodobností nejsi v plodných dnech.
Sleduješ taky hlen??

lenickan
autor
18. bře 2008

mezi 11 a 12 DC jsi měla nějakou anomálii? Málo spánku, léky, alkohol nebo jiná doba měření??

lenickan
autor
18. bře 2008

Lav: je to Praze, přijímá jen na doporučení. Já se tam dostala přes tchýni, která se s ním dlouhá léta zná z nemocnice.

bbrita
18. bře 2008

lav, prosím Tě, jak se dostanu na ten fertility friend? mě to píše, že to nejde..??? teda moc tomu nerozumím jestli nedělámněco špatně... díky.

lenickan
autor
18. bře 2008

bbrit: chceš jako registraci?

lavazzza
18. bře 2008

jsi přihlášená?Musíš se zaregistrovat.Mně to taky nejdřív nešlo.

Leni jak to myslíš vypadla?V pátek a sobotu jsem slavila narozeniny,takže byl jak alkohol tak málo spánku 😀
To na to má asi velký vliv viď?

lavazzza
18. bře 2008

Leni já se v tom hlenu nevyznám, nikde jsem se o tom nedočetla

bbrita
18. bře 2008

no. Chtěla bych se zaregistrovat, a onomi to nejde. Píše něco, že bohužel, to teď nejde, ať kontaktuju Memberschip policy..??? fakt nevim. Asi jsem tydýt...

lavazzza
18. bře 2008

Tak jedině to zkusit za chvíli:(

lenickan
autor
18. bře 2008

Lav: měla jsi tam přerušovanou čáru, to bylo jako na zkoušku jo co to udělá zítra jo?
Má to vliv velký, uvidíš co bude následovat. Děláš i testy ovu?
Ten hlen je snazší než kontrola čípku.
Je to super ukazatel. V plodném tažném hlenu vydrží spermijky až 5 dní...V suchém lepivém max 2 hodiny a zároveň ten děložní hlen tvoří jakousi zátku mezi pochvou a dělohou. Pokud je tažný vláčný netvoří zátku a naopak pomáhá spermijkám přežit.

lenickan
autor
18. bře 2008

Lav: ted mne napadá ty bereš ty hormony vid??? Tak to ty teploty mohou a určitě jsou ovlivněné i tím!!! Netrap se grafama když jsi na léčbě!!

lavazzza
18. bře 2008

😨 asi mi to budeš muset vysvětlit jako debilovi 😀
Já jsem koukala co se mi to tam stalo, vůbec jsem si tam teploty dopředu nepsala,ani tam nebyly dané,jen jsem si měnila čas měření v sob a ne.
Test jsem zkoušela včera a zkusím dneska.
Já bych tě tady potřebovala všechno víš

lenickan
autor
18. bře 2008

utíkám mám od 10 angličtinu, pak zase nakouknu...

lenickan
autor
18. bře 2008

Lav: pošlu ti to do soukro pošty

papetbil
18. bře 2008

Ahoj holky!
Leni: dekuju za podporu s tchyni. Porad to mam v hlave. To je spatny.
Chtěla jsem se zeptat stejne jako Lav na ten hlen. Muzes prosim popsat cely tento proces od A do Z? Jsem ted 13DC, ve ctvrtek bych mela mit ovu, tak by me zajimalo jaky mam hlen!

anysek1
18. bře 2008

ahoj holky moc prosim o radu, dr mi napsala clostylbegyt od 5Dc do 9DC a dne jsem 17DC a desne me boli bricho jak pri ms hlen vypada jak ovulacni ale je v nem krev teplota mi dnes klesla o 0,3° je to ovulace nebo ne?

papetbil
18. bře 2008

tak jsem nasla asi vycerpavajici info ohledne sledovani hlenu, prikladam odkaz - http://www.rodina.cz/clanek3633.htm

poletucha
20. bře 2008

anysek1- ja myslim,ze ukazkova ovulace 🙂

lavazzza
21. bře 2008

ahoj holky tak já jsem 28.4.objednaná do Gennetu.Můj graf:

http://www.fertilityfriend.com/home/1f4e70