Clomhexal. Bude úspěšný? Má vedlejší účinky?

lenickan
23. led 2008

Ahoj všem. Nové téma jsem založila pro ty které jsou na tom stejně já. Snaží se otěhotnět a nedaří se.
Bude léčba clomhexalem úspěšná? Máte nějaké vedlejší účinky?? Třeba návaly? Bolest v břiše?

musilka
21. bře 2008

já jsem po vyvolávačce po 50 - ti denním cyklu začala s clomíkem až ve středu tehle týden 😖 No a příští pátek jdu na UZ nachat si přeměřit folíky 🙂

lavazzza
21. bře 2008

musilko to můžeš být ráda že ti ten ultarzvuk udělá mě ani jednou,držím palce!

musilka
21. bře 2008

lavazza já budu teď chodit na folikumetrii každý měsíc až do června než půjdu do CARu. Mám fajn dokyho

jovi
26. bře 2008

ahoj holky, tak se taky přidávám do klubu Clomhexalek 🙂

lavazzza
26. bře 2008

Ahoj Jovi🙂

jovi
26. bře 2008

lavazzza: díky 😉

lavazzza
27. bře 2008

a kdy ho začneš užívat?

jovi
27. bře 2008

lav: já ho začnu užívat 5. den cyklu.. takže čekám, až mrcha po vyvolávačce přijde. Včera večer mš po ni pěkně bolel zadek.. brrrrr. Docela mě děsí ty vedlejší účinky co tu holky píšou.. pociťuješ taky něco takového?

lavazzza
27. bře 2008

vyvolávačku dostávám každý měsíc,je to fak nepříjemný, já jsem měla akorát první měsíc nafouklé břicho ale jinak ani nic, u každého to je jinak.

jovi
27. bře 2008

lav: já mám na tohleto vždycky smůlu, takže se u mě všechny vedlejší příznaky sejdou najednou 😀

baca
30. bře 2008

Ahoj kočeny, 2 měsíce jsem brala Clomhexal na podporu ovulace. Na tento měsíc už nemám, dr mi řekla, že to v těle působí i nějakou dobu nadále. Máte s tím zkušenosti? Zrovna mi totiž vychází ovulace na ten zamrzlý vaječník, který mi před clomem 2x vynechal.

jovi
30. bře 2008

ahoj baco,já ještě clomhexal neberu, ještě ms po vyvolávačce nepřišla, ale doky mi říkal, že většinou jeho účinek se právě projeví až po pauze...obvykle je léčba 3 měsíce a podaří s právě až ten 4 měsíc, kdy je pauza

pasone
31. bře 2008

dobré ráno všem :o)
dneska jsem dostala clostibegyt ( je to něco jako clomhexal?) 😅 má ho začít brát 3. den cyklu a po třech měsících mám v polovině cyklu přijít na UTZ , akorát jak sem četla návot dam mě dost vylekalo, že bych měla být sledovaná gynekologem tj. pokaždé jít na UTZ
jak to máte vy ?

lavazzza
31. bře 2008

pasone to je to samé akorát jiný výrobce. Mě gynekolog vůbec nesledoval, bohužel. Ale je to lepší.

pasone
31. bře 2008

lavazzza takže by měl doktor sledovat, já jim zkusim asi ještě odpoledne zavolat, zatím se nesnažíme o mimi, ale je to kvuli tomu ze po vysazeni HA nemam cyklus, takze tohle by melo stimulovat vajecniky

evamik
31. bře 2008

Pasone, já beru taky clostilbegyt a každý měsíc před ovu chodím na utz - aby dr. viděl, jestli to má vůbec nějaký efekt, ale hl. jestli se nedělají cysty...
Jovi, to, že se to projeví až 4. měsíc, je podle mě nesmysl...

lavazzza
31. bře 2008

evamik asi jak u koho mě vyvolal ovu hned první měsíc.

jovi
31. bře 2008

evamik: já to myslela tak... že spíš se otěhotnění až ten 4 měsíc, kdy je léčba přerušena....

jovi
31. bře 2008

lav, jak to u tebe vypadá?

pasone
31. bře 2008

se po telefonu z gyn 🙂
mluvila jsem sice "jen" se setřičkou ale ta mi apsoň vše vysvětlila a uklidnila, takže cysta se tam prý dělá vždy a to upozornění je tam proto , že se closty.používá při stimulaci vaječníku, kdy se berou ještě další podpůrné léky, což u mě není, takže já mám přijít až po tom 3. cyklu, jestli je vše ok

jovi
31. bře 2008

lav: zatím grafím vypadá moooc dobře 🙂

lavazzza
31. bře 2008

jovi díky,ale minulý měsíc taky nebyl špatný.I když cítím se "jinak"

jovi
31. bře 2008

lav: to dobře znám.. vždycky to do poslední chvíle vypadá nadějně a pak... ☹ co ti budu povídat... já už se té své mrchy nemůžu dočkat... už ji čekám každou minutou.. ve středu jsme byla na vyvolávačce a už cejtím takový ty tlaky v břiše před mrchou a pak 5 dní baštit clomhexálek a hup na to 🙂

lavazzza
31. bře 2008

ale je mi divný že minulý měsíc mi klesla teplota 26DC a to jsem dnes 😕

jovi
31. bře 2008

lav.. třeba to bude těmi léky a nebo..... jsi těhu 😉

lavazzza
31. bře 2008

jovi třeba to mám moc v hlavě ale tenhle měsíc se nestresuju tolik jako minulej, každý jídlo mi lítá do krku 🙄

jovi
31. bře 2008

lav, uvidíš konecm týdne........ do té doby se tím nijak nestresuj, protože psychika dělá své

papetbil
1. dub 2008

Ahoj holky,
jsem se dlouho neozyvala. Ja jsem dnes 28DC, minuly tyden v utery jsem byla na vyvolavacce a na kontrole s bolestma v podbrisku, tak me tentokrat doky probral pekne dopodrobna. Byla jsem uvnitr pres pul hodiny. Rekl mi, ze ovu podle teplot neprobehla a na ultrazvuku mi rekl, ze nevidi zadny problem, ze levy vajecnik je naprosto v poradku, pry ukazkovej, k pravemu se nevyjadril. Ty bolesti v podbrisku byly zacinajici zanet, takze zavadim cipky (uzasna vec), ale uz je mi dobre. Mrchu ocekavam kazdym dnem. A pak zase pet dnu s Clomikem.
Lav: uz sis delala testik?

lavazzza
1. dub 2008

Ahoj Papet tak hlavně že je ti líp.Já dne svypadám takhle,tetsovat budu tak za 3 dny, ale bojím bojím

http://www.fertilityfriend.com/home/1f4e70