• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Clomhexal. Bude úspěšný? Má vedlejší účinky?

15. dubna 2012 
Tak dostala jsem to dneska tak začnem.... :wink:
13. dub 2008 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky kdo začíná ještě jako já?-duben?? :confused:
13. dub 2008 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuli.. já v pátek dobrala 1 platíčko clomíku.... a teď čekám, že by koncem týdne měla přijít ovulka :wink:
14. dub 2008 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky. Tak já jsem o víkendu dospěla k tomu že s lečbou clomíkem počkám :slight_smile:
máme 3.8. svatbu a nechci bejt pod hormonama - na mne to strašně účinkuje -nálady, návaly hrůza...
14. dub 2008 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
stejně budu před svatbou ve sresu a to by ním k těhu stejně nepomohlo:slight_smile:
takže začnu srpen/ září:slight_smile:
14. dub 2008 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lavazza se tu neukázala???
14. dub 2008 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenickan: lavazza se ukázala na BT grafech.. psala, že koncem týdne jim zapojí doma net..... jinak já měla taky hrůzu s těch nežádoucích účinků, ale nic jsem na sobě nepozorovala.
14. dub 2008 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jovi: tak to jsi ta štastnější. Já jsem všeobecně na prášky "citlivá" takže půlka clomhexalu se mnou cloumala, že jsem byla k nesnešení. Natož dvě. Proto si to chci užít svatbu, a svatební cestu bez těh hnusů:slight_smile:
14. dub 2008 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenickan: a na jak dlouho tu léčbu máš. .... já na tři měsíce.... třeba by jsi byla na svatbě těhule a nebo by ti to vyšlo, že by jsi v spnu už clomík nebrala
14. dub 2008 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Měla jsem jí už jednou na 3 měsíce... 2 měsíce půl tablety, třetí měsíc celá tableta. No svatba je za 3 měsíce. Léčit bych začala až další cyklus a to jsem nyní 7DC takže, by ta léčby opravdu vyšla těsně na před svatbou takže to nechám. Už takhle to bude náročné a ještě prášky:slight_smile: třeba se to povede i bez nich:slight_smile: Když už jsem to vydržela tak dlouho vydržím to i ty tři měsíce a třeba to zrovna vyjde:slight_smile:
14. dub 2008 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
půl tabletky není to málo? Já to brala poprvé a hned mám naordinováno 2 x 1 tebletku denně?
14. dub 2008 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
JOVI: no je to podle horm. profilu. Ale ukázalo se že je to málo... takže ted ve druhé fázi léčby budu mít 2x1 tbl. denně:(
14. dub 2008 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já take clomík odkládám na další MS v červnu letíme na dovku a s Týnkou jsem byla rizikovka....raději počkáme..... :wink:
Jinak já jsem také na sobě žádné než.účinky nespozorovala............clomík se dá.....nemůžu si ztěžovat! :wink:
14. dub 2008 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hormony v normě........ :wink: květen bude divokej :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
16. dub 2008 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jak dlouho se smi brat clomik? nekde jsem tu cetla,ze max. 6 mesicu...a pak jak dlouha pauza? :confused:
16. dub 2008 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
polet po půl roce by se měl na tři měsíce vynechat :wink:
17. dub 2008 v 06:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no půl roku jen :pensive:
17. dub 2008 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ALe většině požíraček clomíku :grinning: se podaří splodit během těch šesti měsíců :wink: A když ne tak většinou stejně jdou do CARu
17. dub 2008 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Polet - já měla vždycky 6 měsíců Clomík a pak 3-4 měsíce pauzu a zase 6 měsíců. Teď jsem měla leden, únor, březen pauzu a zase jdu na Clomík, ale tentokrát už v CARu na IUI
17. dub 2008 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, chci se zeptat na ovulku... doky mi povídat, že clomíkem se ovulka posunuje spíše k 16 DC, jakou máte s tím zkušenost. Dnes jsem 15 DC ovu nikde a ani ovu testíky nic neukazují... i když na mě teda zřejmě nefungují, prootž mi nikdy nic neukázali i když sjme ovulku měla
17. dub 2008 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jovi nemám zdání já mám s clomíkem ovu 14 DC ale 13. den si pro jistotu píchám pregnyl abych tu ovuli měla zaručenou. ALe nemyslím si že by ovu nějak šoupal :unamused:
17. dub 2008 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jak to tak čtu tak vaše léčba by měla spočívat v něčem jiném-ne v Clomhexalu...... :unamused:
17. dub 2008 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
musilka: já s ovulkou problémy nemám..beru to na podporu vaječníku, protože se mi ještě po dobrání HA pořádně vaječníky nevzpamatovaly a tím pádem mi ani neroste sliznice a podlední cylus jsme měla po vyvolávačce 60- ti denní
17. dub 2008 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jovi to máš jako já.....ale já +bonus nemám ani ovu.tudíš ani ms...ani těhu.......tento měs.cykl-50 +inj.ale sliznice narostlá byla!
17. dub 2008 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
diky holky....ja vlastne ovulku mam i bez clomiku,cykly taky docela pravidelny od 29 do 34 dni...ale doktor rek, proc to nevyzkouset. Tak mam jeste jedno baleni,kdy uz mam brat dve denne a nevim,jestli pak mam skocit na gyndu pro dalsi na dalsi tri mesice aby to bylo tech sest dohromady. Jinak mi tenhle mesic v CARu na folikulometrii rikala doktorka,ze mam nizkou sliznici a ze to zpusobuje prave clomhexal...tak nevim,co je dobre. Byla jsem tam teda teprve 10DC a ovulku jsem mela az 17DC,takze sliznice mohla dorust,ale kdo vi. :confused:
17. dub 2008 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
To říkám třeba ty bys ho asi neměla užívat.......a nestarej se dopředu na další 3měs.nech dofičet tento cyklus :wink:
17. dub 2008 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuliskaa- ja vim,jenze momentalne bydlim v zahranici,tak musim planovat navstevy gyndy a tak...hodne dopredu :grinning: ...jinak samozrejme ze to tenhle mesic vyslo a pristi tejden vam ukazu // :grinning:
17. dub 2008 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to budem jen rádi....... :dizzy_face: :dizzy_face:
17. dub 2008 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky Clomhexalky :slight_smile: chci Vás jen pozdravit a popřát hodně štěstí, aby se brzo zadařilo a Clomík pomohl jako mě :wink:
Polet, na sliznici jednoznačně kontryhelový čaj, já ho pila a sliznici jsem měla pěknou. Před tím to nebyla žádná sláva a to bez Clomhexalu. No a nevím, jestli je dobrý ty pilule polykat 6 měsíců v kuse, mě bylo řečeno, že po 3 měsících by se měla udělat přestávka.
Držím všem palce :wink: a ještě trochu těhubacilů na závěr tak koukejte chytat :grinning:
pppppppppppppppppppprrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrssssssssssssssssssssssssskkkkkkkkkkkkkkkkkkk!!!!!!!!!!!
21. dub 2008 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky. Přidávám se, také mi bylo doporučeno 3 měsíce pauza a další léčba 3 měsíce. 6 měsíců v kuse je opravdu dlouhooo
21. dub 2008 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek