Clomhexal. Bude úspěšný? Má vedlejší účinky?

lenickan
23. led 2008

Ahoj všem. Nové téma jsem založila pro ty které jsou na tom stejně já. Snaží se otěhotnět a nedaří se.
Bude léčba clomhexalem úspěšná? Máte nějaké vedlejší účinky?? Třeba návaly? Bolest v břiše?

lenickan
autor
21. dub 2008

na sliznici určitě kontryhel.
Jovi: pokud jsi měla cyklus 60 dní, kdy jsi měla ovu? Zpravidla fáze po ovu bývá 14-16 dní.
Já to měla taky tak cyklus 47 dní ale ovu 33dc což je pozdě pro oplodnění vajíčka

lenickan
autor
21. dub 2008

Já jsem nyní na kontryhelu, jeřábu ptačím 🙂

lenickan
autor
21. dub 2008

iri: gratuluji že to zabralo po kolikátém měsíci léčby? Kolik jsi měla tablet???

lavazzza
21. dub 2008

Ahoj Leni jsem tady 😉

irisenka
21. dub 2008

Leni, už jsem to tu dřív psala 😉 Brala jsem nejdřív Proveru od 10/2007, od Vánoc jsem přidala Clomhexal 3-7DC 2x1- otěhotněla jsem v druhém cyklu - stačilo manžu postrašit žádankou na spermiogram 😀 celkově to bylo po 13 měsících od vysazení HA 😉

lavazzza
21. dub 2008

iris gratuluju 😉

lenickan
autor
21. dub 2008

ahoj Lav. To jsem ráda, kde jsi se toulala? Máš nějaké novinky???

lenickan
autor
21. dub 2008

iri tak to blahopřeji🙂
já HA vysadila ještě rok a půl předtím než jsme se začali snažíkovat🙂
Mám za sebou 3M s clomhexalem (ted už jsem 2. měsíc bez léčby) ale měla jsem slabé dávkování, takže to nezabralo. Mám začít s léčbou kdy budu brát 2x1 tbl. denně ovšem počkám až po svatbě kterou máme plánovanou za 3M. Nerada bych se stresovala při té léčbě a hlavně mi ani fyzicky není moc dobře:(

lavazzza
21. dub 2008

Leni já jsem viděla že tu nejsi tak jsem nepsala,vlastně je to pořád to samé.V pondělí jedeme do Gennetu,jinak můj graf: http://www.fertilityfriend.com/home/1f4e70

takže u mě asi Clomík nezabral....

lenickan
autor
21. dub 2008

Lav. tento měsíc máš clomhexal? Kolikátý měsíc?

lenickan
autor
21. dub 2008

Já jsem trochu koníka omezila...vlastně ani nevím co bych měla psát, nic nového u mne zatím není. Dnes jsem 14DC hlen tažný tak třeba ovu probíhá co já vím... na testy kašlu🙂 uvidíme co bude po svatbě🙂
Ale do prášků se mi znova nechce. Jelikož by mne čekaly 2tbl. denně

lavazzza
21. dub 2008

3.měsíc 😠 a taky poslední podle Mudr.....

poletucha
21. dub 2008

lav- vzdyt mas peknej grafik,vypada to ted na ovulku,ne? 😕

lenickan
autor
21. dub 2008

no právě Lav: taky myslím že dneska to mohla být pěkná ovulka... jsem zvědavá na teplotu zítra...

lenickan
autor
21. dub 2008

lav: většinou to předepisují na 3M pak přestávka a další léčba...
Kolik jsi měla tablet?

lavazzza
21. dub 2008

to jo ale to vypadalo i ty předešlé měsíce,a na to že to mám vyvolat superovulaci 😠

Brala jsem denně 1,pět dní ale teď jsem měla i hezký hlen tak uvidíme.no hezký 😅 takový jaký má být 😀 Gennet to jistí

poletucha
21. dub 2008

lav-ja myslim,ze to mas naprosto v poradku s tim grafem...ja taky vkladala do clomiku tenhle mesic velkou nadeji,ale bohuzel,dneska jsem 13DPO a teplota klesla,takze cekam mrchu zejtra nebo pozitri. Tak jeste jeden mesic s clomikem,tak jsem zvedava...porad doufam v zazrak 😎

lavazzza
21. dub 2008

to mi povídej minulý měsíc to vypadalo tak nadějně,dokonce jsem měla stín na těhotenském testu ale pak jsem začala krvácet:(a nic 😠

lenickan
autor
21. dub 2008

Držím Vám palce holky, a sobě taky!🙂
Bez těch hormonů je člověku tak "lehko" opravdu návaly, otekliny nikde🙂

poletucha
21. dub 2008

Tak ja zacala dost silne spinit...to se mi ostatne jeste nestalo od vysazeni HA,vzdycky se mi mrcha rozjede naplno. Navic jsem mela zato,ze se lut.faze nemeni...vzdycky jsem ji mela 14 nebo 15 dni a dneska jsem teprve 13 DPO a tohle 🙄 Od kdy mam ted pocitat cyklus,abych mohla ten 5.den zacit s clomhexalem? 😕

lavazzza
21. dub 2008

polet já bych řekla že až se ti rozjede úplně mrcha jedna hnusná 😠

lavazzza
22. dub 2008

Ahoj holky

http://www.fertilityfriend.com/home/1f4e70

fertility mi určitě označí ovulku dnes,ale já myslím že byla včera

lenickan
autor
22. dub 2008

Ahoj holky. Lav grafik je pěknej a zítra bude zase výš🙂 já neměřím ale jsem 15 dc, hlen řídký relativně tažný... tak uvidíme 🙂
Luteální fáze se nemění bývá 14.-15. (většinou)🙂

lenickan
autor
22. dub 2008

Lav tak to jsem na tom pomalu stejně s tím cyklem🙂 jsi o tři dny napřed🙂

lavazzza
22. dub 2008

leni já mám hrozné křeče,nevím čím to je,jestli to značí ovu?A jaktože neměříš?I když já si kolikrát říkám že se na to vyprdnu 😠

lenickan
autor
22. dub 2008

No Lav, já nevím. Může to značit ovulku. Ale kdyby silné křeče přetrvávaly asi bych volala doktora!!!
Neměřím, přestala jsem stresovalo mne to. Hned ráno jsem se probudila a vzpoměla si tím pádem na mimi, tak na to prdím🙂

lenickan
autor
22. dub 2008

Nechce se mi i o víkendu vstávat apod. krom toho si myslím, že se stejně přesně do ovu netrefíme, takže se snažíkujeme pořád🙂 no a to jestli jsem ovu měla nebo ne pozná doktor každý měsíc z krve🙂

lavazzza
22. dub 2008

to je pravda ale já už to teď tak moc neřeším,spoléhám na tu Prahu.Zítra jdu stejně k doktorovi aby mi napsal doporučení.

lenickan
autor
22. dub 2008

No vidíš, mne to doktor doporučil at neměřím, je to super vědět co se zrovna v těle děje, ale člověk se na to pak tak upíná, že to není dobře...🙂 já to lav taky řeším méně...Však ono to dopadne!!!! Jednou!
Ted se chystá svatba, je s tím zařizování a beztak bych se nevešla do šatů🙂)))

lenickan
autor
22. dub 2008

Pak zkusím v září další 3M s clomhexalem 2x1tbl. denně.