• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Clomhexal. Bude úspěšný? Má vedlejší účinky?

15. dubna 2012 
autor
Pokud ani to nezabere. Dám tělu zase tak 3-4 měsíce pokoj s hormonama a pak zkusím ty hormony co řídí přímo vaječník (clomhexal vysílá signál do mozku a ten do vaječníku) takže jsou drastičtější :(
22. dub 2008 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak hlásím, že ovulka proběhla, ale trochu mě zaráží nižší teploty.. no hlavně, že byla :grinning:
lenickan: já vím, že lut. fáze by měla být vetšinou stejně dlouhá... ale já ji mám pokaždá fakt uplně jinak dlouhou... v mém super dlouhém grafu jsme ovulku měla na začátku.. ale pak se mršce přijít nechtělo, tak proto se mi to natáhlo... kuk na supergraf http://www.fertilityfriend.com/home/1e1453
22. dub 2008 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jovi hezký graf :wink:
22. dub 2008 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
lav: ahojky, kterej myslíš, ten dlouhej :grinning: Jak se připravuješ na Prahu
22. dub 2008 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo tak to je mazec,já koukala na ten horní,jsem debil :rolling_eyes: to je fakt supergraf
22. dub 2008 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
lav: no hlavně, že už to je za mnou........ ale byla to teda síla. Teď prozměnuu zase od ovulky cítím takovej tlak v děloze a i přes břicho je hodně citlivá... asi clomikem, co?
22. dub 2008 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jovi: určo jsi měla u toho super grafu ovulku??? Zjišťoval ti to dr. z krve?
Me se taky stalo že hlen byl krásnej bílek a teploty přesně na ovulku a z krve ovu neproběhla!
22. dub 2008 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni z krve mi to nezjišťoval, kouknul na graf a řekl, že ovulka byla.
22. dub 2008 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
U toho super grafu by mne zarážely ty poklesy 22DC, 48DC apod. to by nemělo být poovulační teploty by měly být vždy o min. 0,2 stupně výš než ta ovulační ne???
22. dub 2008 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak já ti taky něco pošlu
22. dub 2008 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. dub 2008 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
22 Dc si vysvětluju jako implantační pokles.. ale jelikož jsme měla nízkou sliznici, tak se mimi neudrželo....to by mohlo být ne?
22. dub 2008 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ne tak to není ono... jsou tam jen poslední dva... todle bylo v září jak já bych ti to ukázala:
Krásný graf!!! Sice dlouhý 47DC
Ovulace vyznačena 33DC dle teplot, hlenu i dle ovu testů...ovšem dle krve nic
22. dub 2008 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezký,ale bohužel nic není vidět
22. dub 2008 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
potom nechápu, když ti ovu testy ukázali ovulku, tak podle krve nic
22. dub 2008 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni :grinning:

jovi jinak mám smíšené pocity,ale věřím že nám pomůžou.

minulý měsíc jsem měla na testu světlounkou čárku,a 2.den jsem začala krvácet :frowning2:

Po těch x negativních testech už si nedokážu představit že by se to povedlo ale přeci to tak nemůže zůstat.
22. dub 2008 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jovi: implantační pokles by to mohl být to je fakt dr. mi říkal že to trvá cca 10dní.
22. dub 2008 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lav: to víš, že to tak nezůstane!!!
Utíkám ted na angličtinu budu tu zase okolo 11.OO pa
22. dub 2008 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni: imlpantační pokles a trvat 10 Dní? co je to za blbost... impantační pokles je jednodení pokles teploty, který může být doprovázený i lehkým špiněním.... a druhý den, už jsou teploty opět vysoké
22. dub 2008 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
implantační pokles - v době, kdy se vajíčko uhnízďuje, může dojít k jednodennímu prudkému poklesu teploty (a opětovnému vzestupu!). Tento pokles se může vyskytnout nejčastěji mezi 7.-10.DPO, ale výjimečně se může objevit už od 5.DPO, popřípadě až 11.DPO. Opakuji, že přítomnost tohoto poklesu nutně neznamená těhotenství a naopak jeho absence ho nevylučuje, přesto bývá s těhotenstvím často spojován. Nepleťte si ho ale s poklesem před MS - pokud například Vaše luteální fáze trvá obvykle 11 dní a 11.DPO dojde k prudkému poklesu, daleko pravděpodobněji se jedná spíše o znak přicházející MS nežli o těhotenství :frowning2:
22. dub 2008 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jovi lenička to asi myslela tak že to může být až 10. DPO
22. dub 2008 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
lav: no pokud to myslela takhle, tak to potom jo....
jinak Gennetu se neboj, jsout am fakt profesionálové a hrozně příjemné prostředí
22. dub 2008 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukala jsem na net fakt to tam vypadá hezky,no uvidíme :wink:
22. dub 2008 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iri-gratuluji
Lav-nezoufej.......to příjde......
22. dub 2008 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni prosím Tě, jaký myslíš hormony, který řídí přímo vaječník...?
22. dub 2008 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky jen se vas tady chci zeptat na tohle.Dostala sem Clomhexal,aby produkovaly vajicka oba vajecniky protoze sem po mimodeloznim tehotenstvi,cyklus pravideny i ovulace probiha.Beru ho ted prvni mesic od tretiho dne cuklu jeden prasek rano a druhy vecer,mesicky probihaji 5 dni ale dnes to je sedmy den,mimocodem posledni si mam brat vecer a porad trochu krvacim,tak narazove ne fest a tak me zajima jestli ste to taky nektera mela.Chci byt v poradku aby mi ty prasky pomohly a ne abych resila problem s krvacenim.Holky moc dekuju za odpoved.
22. dub 2008 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jojo přesně tak jsem to myslela že to může probíhat až do 10DC. Nee že ten proces trvá 10 dní:slight_smile: to se omlouvám, jestli jsem to blbě napsala...
22. dub 2008 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Bbrit: já nevím ten přesný název...bohužel...ale prý by k tomuto přistoupil kdyby mi další 3M léčba clomhexalem nezabrala. Doporučují při tom i inseminaci:(
22. dub 2008 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hani: já to mám s clomhexalem naopak zase jen 3Ddny..tak je to asi tím...
Bereš jen clomhexal a žádný preparát v druhé části cyklu na progestreron?
22. dub 2008 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lav: opravdu ono to přijde... mám kamarádku co jde ted na třeti IVF chudinka... a taky stále věří!!!!
22. dub 2008 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek