• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Clomhexal. Bude úspěšný? Má vedlejší účinky?

15. dubna 2012 
autor
Lav moc děkuji. Snad už to dopadne:slight_smile: nějak jsem z toho už rozladěná...
30. kvě 2008 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Krásné ráno holky. Tak a je tu nový týden. V pátek jsem byla u doktora a mám zas léčbu:slight_smile:

Ale hodně jsem se o tom dozvěděla!!!

Od dalšího cyklu mám clostilbegyt tak jsem na to zvědavá:slight_smile: Jinak mám jednu tabletu 3.-7. den po dva měsíce.
Po každé stimulaci okolo 17dc jdu na kontrolu.

Říkala jsem mu, že vy berete kolikrát 2 tablety, ale on se dvou tablet bojí, prý rozhodně ne rázem 2 tbl. raději to ordinuje postupně, prý to umí napáchat velmi nepříjemné cysty.
2. čer 2008 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,
já jsem v květnu brala Clomhexal od 3. dne cyklu, 2 tablety denně - ráno a večer, brala jsem ho 5 dní, na utz jsem šla 10 den cyklu. Folíky uzrály krásně, tak uvidíme, jak naše domácí snaženíčko vyšlo :confused: . Mrcha by NE/měla přijít 16.6.
2. čer 2008 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj dckami: tak budu držet palečky...
Já zatím dlabu jen Fem+ a po mrše 3.-7. den jdu na clostík... je to hrůza.
Snad už to konečně vyjde vid?????
Jak dlouho snažilkujete?
3. čer 2008 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Můžu se k vám také připojit??
Já budu brát teď Clomhexal po druhé.. První jsem brala před rokem, kdy nám vůbec nešlo otěhotnět, tak mi doktor napsal Clomhexal 2 x 1 tabl., já jsem otěhotněla hned na poprvé a těhotenství bylo naprosto v pořádku až mi doktor dělal ve 21.týdnu ultrazvuk a zjistil, že má miminko něco s páteří.. Poslal mě na velký ultrazvuk do HK a řekli mi, že má miminko bohužel rožštěp páteře.. Tak jsem byla na vyvolání porodu a o miminko jsme přišli.. Museli jsme počkat půl roku na další snažilkování a teď už se snažíme 4. měsíc a nic.Doktor mi řekl, že opět nemám ovulaci a opět mi napsal Clomhexal 2 x 1 tabl. Tak jsem zvědavá.. Snad už to bude všechno dobré a i my se dočkáme krásného miminka.. :slight_smile:

Přeju mnoho štěstí a mnoho sil!!
4. čer 2008 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, o mimíska se snažíme přesně 2 roky. Pokud se do podzimu nezadaří, chceme jít na IVF.
4. čer 2008 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kami :slight_smile:
jak je??
4. čer 2008 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj dckami: no my to máme necelý rok a půl. Jenže já měla cykly cca 47 dní což nám množství pokusů hodně snížilo.
Náš harmonogram:
1. současný cyklus bez léčby
2. cykly červen-červenec a červenec-srpen s léčbou clostík 1x1tbl. denně
3. po prvním cyklu léčby 18.-20.dc kontrola zda proběhla ovu
4. druhý cyklus léčby folikulometrie(nebo jak se to jmenuje:slight_smile:)
5. pokud ani toto nevyjde přecházíme na jiný druh léčby a to na hormony které přímo řídí činnost vaječníku
(clomhexal a clostík řídí činnost mozku, který řídí činnost vaječníku) jde o výraznější zásah do těla doporučuje se inseminace!
6. u nás by došlo k léčbě s přirozeným stykem a kdyby ani toto nezabralo zkusíme tu inseminaci a co bude potom??? Kdo ví!!!

Snad to vyjde dříve:slight_smile:
4. čer 2008 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,
u nás to bylo tak, že se mnou moje dr. nedělala nic. Od 11/07 jezdíme do Pronatalu, mám za sebou 3IUI (leden, únor, duben) bez stimulace, v březnu jsem byla na laparoskopii. V květnu jsem poprvé brala Clomhexal, ale IUI jsem vzhledem k velikosti folík nestihli, takže jsem na tom makali doma a za 14 dní uvidíme :confused:

Luzz,
co ty? Máš stimulaci injekcema, že? Jako zdravotní sestra nemáš problém si to píchnout, na rozdíl ode mě. Kdy máš naplánovanou další IUI? Koukej napsat. :sweat_smile:
4. čer 2008 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau Kami
no injekce mám doma v lednici a v pátek měla přijít mrcha...!!!
tak čekám čekám... a mrcha nikde... jsem 34.den cyklu...
4. čer 2008 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
když mi v pronatalu předávala léky... tak mi udělala kontrolní ultrazvuk a zjistila,že jsem pár hodin po ovulaci...
a to byl 27 den cyklu...
náhoda
ovulka na konci cyklu... :sweat_smile:
4. čer 2008 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luzz, testovala ses? Třeba už jsi těhulka, tak si nech v práci vzít krev, nešlo byto??? Já bych to napětí nevydržela :dizzy_face: Nebo si zajdi koupit testík a napiš, jak si dopadla. Budu na tebe myslet.

U nás nic nového, plánuji oslavu, holka bude mít příští týden 10.6.08 již 6.narozeniny. V září jde do školy, to nám to ale uteklo....
4. čer 2008 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
kamčo
asi to nevydržím a testík udělám...
ale bojím se,že je ještě brzy...přece jen ovulka byla teprve před týdnem...
4. čer 2008 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak vy už budete mít školáčka :dizzy_face: :dizzy_face:
4. čer 2008 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luzz: no dle zkušeností a doporučení gyndr. si také myslím ,že je to brzy. Zkrátka pokud ovu byla 27dc, tak se cyklus celý prodlouží...luteální fáze je zpravidla 14DC, ty máš jinou zkušenost?
4. čer 2008 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni
nejspíš máš pravdu...
těžko se něco ukáže...
4. čer 2008 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky. ted jsem koukala po koníkovi kde je ta stará garda se kterou jsem dříve komunikovala.
No a řada už je v těhulkách. Moc jim to přeji, ale zároveň závidím, taky bych si to moc přála.
Lav: byla jsem nad věcí však víš, ale v posledních dnes (asi s vědomím, že jdu zase do léčby) mne to sebralo:(
5. čer 2008 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík holky,jsem tady nová tak vás chcem všechny pozdravit.Já taky začala s užíváním clostillbegytu,beru jej 2.měsíc a zatím nic tak uvidíme.
6. čer 2008 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak dnes jsem sezobla poslední tabletu clomhexalu..užívám ho 3.měsíc a tak si tak říkám jestli to tedy do třetice výjde :frowning2:
v červenci jdu k nové dr. tak jsem zvědavá jak to budeme řešit dál
6. čer 2008 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kočky,
ráda bych se vás zeptala, v květnu jsem brala poprvé Clomhexal, teď čekám zda mrch dorazí :confused: . Je možné ho brát i další měsíc, pokud to nevyjde???
10. čer 2008 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dckami
mě doktor říkal že se muže brát 6 měsícu a pak se musí udělat pauza.Já ho mám tet napsanej na 2 měsíce a pak už asi mě čekaj injekce. :frowning2:
10. čer 2008 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj dckami: většinou jej předepisují na 3 měsíce, takže pokud gyndr. usoudí, že na Tebe účinkuje jak má tak Ti ho napíše zas...
Já jsem 22dc a už se neůžu dočkat až začnu dlabat prášíky:slight_smile:
10. čer 2008 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky , díky za rady. :slight_smile:
10. čer 2008 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
dckami,tak držím palce,snad to vyjde...já mám menzes dostat co nevidět a začínám stimulovat 5DC Clomhexalem 2krát denně 1 tbl.,tak uvidíme :wink:
12. čer 2008 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky........ale ještě tu mrchu mít :frowning2:
12. čer 2008 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: dneska mám 28DC a zatím nic :slight_smile:
12. čer 2008 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty taky?? Já mám ale 29
12. čer 2008 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luzz už to dostala ani knám nechodí je neštastná! :frowning2: :frowning2:
12. čer 2008 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
:frowning2: jééé to mě mrzí :cry:
12. čer 2008 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš