Clomhexal. Bude úspěšný? Má vedlejší účinky?

lenickan
23. led 2008

Ahoj všem. Nové téma jsem založila pro ty které jsou na tom stejně já. Snaží se otěhotnět a nedaří se.
Bude léčba clomhexalem úspěšná? Máte nějaké vedlejší účinky?? Třeba návaly? Bolest v břiše?

dckami
13. čer 2008

ahoj, tak dnešní den pátek 13. se fakt "povedl" ☹ , je mi zle - zrovna jsem to dostala. O 3 dny dříve, jsem hrozně smutná, tento měsíc jsem věřila, že by to mohlo konečně vyjít........ 😢 Vždyť už se snažíme celé 2 roky. 😨

dasule
13. čer 2008

☹ chudáčku malej,neboj...brzo to přijde,my se snažíme 4 roky,jsem s tebou 😉

dckami
13. čer 2008

Dasule, díky, koukám, že proti tobě jsem na tom ještě dobře 😒

Já jsem teď volala do Pronatalu, tento měsíc zkusíme stimulaci Clostilbegytem, který jsem měla doma. Beru ho od 3.dne cyklu a nestihla bych si zajet pro jinou stimulaci. Údajně je to téměř totéž jako Clomhexal a na něj jsem reagovala dobře. Za týden jedu na kontrolní utz a pokud to bude dobrý, domluvíme termín na IUI.

dasule
13. čer 2008

🙂 prý je to skoro to samé anebo úplně,teď nevím.Já jsem zkoušela taky Clostilbegyt,napsal mi ho gynekolog,měla jsem ho brát od 5DC po dobu 5 dnů,1tbl. denně a měli jsme se doma snažit...ALE nic!Je pravda,že mi ale můj gynekolog nenabídnul kontrolní ultrazvuk,jak na hormony reaguji,takže ani nevím,jestli se něco dělo,měl jen pocit,jestli nemám anovulaci.Měla jsem po něm návaly tepla,ale jinak v pohodě.Je to asi tak dva roky a pak jsem se na to vykašlala,nechtěla jsem na sobě dělat pokusy,když mě ani nikdo nekontroloval,měla jsem strach,že při zvýšené dávce další cyklus můžu dostat cystu nebo podobné svinstvo.Teď poprvé po dlouhé době začínám zase hormony a to Clomhexalem a hned 2tbl. denně,tak uvidíme 🙂 a k tomu inseminace,no není boha,aby to nepomohlo 😀 Je fakt,že psychika dělá své a taky ta má nešťastná endometrioza,ale naštěstí ji mám jen v malé pánvi,k tomu ještě hypothyreoza,od ledna užívám Letrox 75 mg. 🙂 Tak snad to vyjde,musí no 😀

lavazzza
13. čer 2008

Ahoj holky tak jsem Clomík brala zbytečně,byla jsem v Caru a fakt paráda:(

dckami
13. čer 2008

Dasule, taky beru Letrox 50 ráno na lačno, zjistili mi nějakou poruchu štítné žlázy z hormonálním profilu.Ale prý to není nic vážného, mám jenom nejslabší dávkování.

dasule
14. čer 2008

Ahoj holky...jsem 30DC a pořád menzes nikde...ještě nestimuluju ☹

dasule
14. čer 2008

Tak už je to tady...mrcha přišla...za pět dní začínám stimulovat Clomhexalem 😉

dckami
14. čer 2008

Dasule, škoda, že to ani vám nevyšlo 😒 , tak snad se dočkáme za měsíc nebo za dava...., půjdeš po Clomíku také na IUI?

Já jsem dneska zničená, právě jsem se vrátila z nákupů v Německu, skoro 4 hodiny jsem byli se švárou a jeho přítelkyní v Ikea, potom pár dalších krámků a mám dost. 😉 Ale něco jsem i já nakoupila - dřevěné skládací židle na balkon, skleničky na víno, nové příbory, svíčky. Prostě jsem si musela udělat radost 😵 Teď mám na stole kafíčko a za hodinku pomažu k babičce pro malou. Táta hlídal přes den a teď odešel - má sraz ze základky, tak asi dorazí k ránu 😝

andy24
14. čer 2008

Dckami
tak to mi je líto že to nevyšlo.Určitě se povede příště.Ti aspon reaguješ dobře na clomíc,ale já vubec ne.Od př měsíce ho budu brát tak jsem zvědavá.Mám po něm i malou sliznici.Dneska jse 14 den a podle teplot ovulaci zase nemám ☹

dasule
14. čer 2008

jj,jdu na IUI 🙂

dckami
15. čer 2008

Já ode dneška beru Clostilbegyt 2 tbl. a v pátek jedu na utz. Tak uvidíme, jak bude moje tělo reagovat. Pokud to bude v pořádku, tak bychom udělali IUI.

Tak já se pro dnešek loučím, půjdu si lehnou, jsem utahaná jako kotě 😔 . Měli jsme doma dětskou oslavu, holka slavila 6.narozeniny a pozvala si kamarády i s rodiči. Doma nás bylo jednu chvíli 18 a v bytě 3+1 je to celkem dost 😀 Ale bylo sranda a hezky jsem si to užili.

lenickan
autor
16. čer 2008

ahoj holky!!!
Lav co je v CARU špatného????
Já jsem 28dc a mrcha zatím nikde. Mám ovšem již několikátý den bolest na vaječníku. hlavně při chůzi, když chodím tak to cítím

dckami
20. čer 2008

ahoj, hlásím, že jsem doma, ale Clostibegyt nezabral - mám vpravo spoustu malých a vlevo 1 dominantní folík 19mm. Zítra večer píchám pregnyl a v pondělí jedeme na IUI. Doufala jsem, že folíků bude víc 😒 Ale co se dá dělat.

dasule
20. čer 2008

🙂 to nevadí,uvidíš,že to vyjde,hlavně v klídku 😉

dckami
23. čer 2008

ahoj holky,
tak mám za sebou 4.IUI a doufám, že to konečně vyjde. 🙂 Dneska to bylo jiné - manžel byl u zákroku se mnou,tak poprvé viděl, jak to probíhá... Mluvila jsem d doktorem a jsme domluveni, že pokud to teď nevyjde (nechci to zakřiknout), zkusíme v srpnu další pokus a pokud se to nepodaří, tak naplánujeme umělé oplodnění. Už nechci déle čekat 😉

Dneska porodila má nejlepší kamarádka, ráno v 8.15 hod. plánovaným císařským řezem. Je to klučík - Jakub, 3330g a 48 cm. Zítra se na něj jdeme podívat, tak se moooooooc těším, až si ho pochovám.

dasule
23. čer 2008

🙂 Ahoj holky...tak jsem byla dnes na kontrole po stimulaci,máme dva krásné foliky vpravo a v pátek jdeme na IUI 🙂 ježíííííííííííííííííííííííš to j paráda,snad to vyjde! 😵

dasule
23. čer 2008

Dckami,snad to vyjde,držím pěsti 😵

dasule
23. čer 2008

připichovali Vám ještě něco na víc před IUI?

dckami
24. čer 2008

ahoj Dašulko,
v sobotu v 21 hod. jsem si musela nechat píchnout injekci Pregnylu, do 36 hodin po ní by měla přijít ovulace. Budu ti držet pěstičky, aby ti to vyšlo. 😉

dasule
26. čer 2008

🙂 děkuji,zítra mě to čeká! 🙂

lavazzza
26. čer 2008

Holky dlouho jsem tu nebyla ale budu vám moc držet palečky,bůhví kdy já se IUI dočkám.Držte se!

dasule
26. čer 2008

😉

dckami
27. čer 2008

dasule,
myslím na tebe, ať to vyjde. Koikátá IUI to bude?

michajlina
27. čer 2008

Ahoj Lav, proč nemůžeš jít na IVI? Nedělá se Ti žádné vajíčko nebo kde je problém? Já jen pro orientaci Tě můžu povzbudit tím, že já když brala 1-1 clomhexal denně, tak jsem žádný vajíčko neměla, teď beru 2-2 denně a vajíčko mám. Beru to tak, že někdy má podvěsek mozkový delší vedení 🙂 Každopádně, po clomhexalu mě bylo dost blbě a po clostilbegitu vůbec, jen návaly; pohoda 🙂. No akorát jsem byla ve středu na postkoitálním testu a zjistili mi, že mám dost silný protilátky proti spermiím, takže příští měsíc bych chtěla poprvé zkusit inseminaci. Někdy je těžký neztrácet naději, ale co nám zbývá!
A co Ty, Leni? Už jsi konečně dostala tu menstruaci?

dasule
27. čer 2008

dckami...dnes má první IUI 😉 Díky a co Ty?Michajli...s těma protilátkami jsem na tom úplně stejně 😉 Lékař mi řekl,že je malá šance otěhotnět normální cestou,takže mi pomůžou jedině v caru 😉

dckami
27. čer 2008

holky, já jsem také měla pozitivní protilátky proti spermiím, brala jsem Prednison a za 3 měsíce bylo po nich. Samozřejmě jsme měli nařízení sexík pouze s ochranou. v dubnu mi nabrali krev na kontrolu a bylo to OK, tak jsem ráda.
Jinak u nás nic nového, testnout se mám 7.7. - krásné datum, tak uvidíme..... 🙂

dasule
27. čer 2008

🙂 držím pěsti!

dckami
27. čer 2008

Tobě taky.

Jaký máte plány na slunečný víkend? My se chystámemk vodě, zítra jeme na Mácháč, manžel s bráchou zde jedou triatlon a naše malá svůj první duatlon. tak jsem na ní zvědavá..... 😵

dasule
27. čer 2008

ani ještě nevím,manža jde v neděli do práce,tak si vymyslím nějaký program 🙂 😉