• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Clomhexal. Bude úspěšný? Má vedlejší účinky?

15. dubna 2012 
cca rok a půl. A proč ti tedy předepisuje ten clomík, když nemáš žádný vyšetření, to nechápu :confused: nebo ty máš i nepravidelný cykly, že bereš utrouš?
13. bře 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nepravidelné cykly mám. Rok už neberu HA a pořád se mi to nesrovnalo.
13. bře 2009 v 09:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se přidat? Snažíme se osmý měsíc (7. cyklus), máme spermiogram (v normě), já folikulometrii a horm. profil. Jsem v naprostém pořádku. Přesto mi doky předepsal clomhexal - v lékárně mi dali clostilbegyt (3-7DC, 1-0-1) a utrogestan (od 16DC po dobu 10 dní, 1-0-1). Obojí mám brát 6 měsíců, pokud neotěhulím, laparka. Je to standardní postup?? Jsem docela ráda, že jsme učinili další krok, ale mám trochu strach, jak budu hormony snášet. A ovliňují tyto léky BT, výsledky ovutestů, těhutestů? Díky moc. Jsem v tom naprostý laik, u dokyho jsem byla dneska. Jo, a je nutné jít v prvním cyklu braní na utz, aby doky věděl, jak reaguju? Ještě jednou díky za info, Lenka
13. bře 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kiki, jj je to standartní postup. Když dojdeš do diskuse léčba clostilbegytem tak tam ti to vysvětlíme blíže, :wink:

Jinak clostil by testy ovlivňovat neměl, ale náladu jo, přeci jen to jsou hormy a ty se ženskou trochu zamávaj, ale neboj, zvládneš to, výkyvy nálad budeš mít i pak v případném těhotenství :wink:

Anag, aha, tak to jo, tak to jsi dostala na srovnání cyklu :slight_smile:
13. bře 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Anag, já užívám clostil (clomhexal se prý už nevyrábí) a museli jsme předtím na spermiogram.

Ahoj Kiki - Leni, určitě se k nám přidej. Víc si ale píše v diskuzi Liečba Clostylbelgytom III, tak se přidej tam, je tam víc holek a tím pádem víc zkušeností :wink:
13. bře 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kiki .... :slight_smile: :slight_smile:
Mě doktorka předepsala taky ten clomhexal a mám ho brát 3-7 DC, 1-0-0. Dokonce mi ani neřekla, že má přijít na utz.... Mám pocit, že je nějaká divná ...... :confounded:

Utrogestan Ti zvedne BT, ale na ovu a těhu testy by podle neměl mít vliv.
13. bře 2009 v 09:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky nemáte někdo na víc Clomhexal byla bych vděčná.čekám v IP :grinning:
5. lis 2011 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, taky sháním Clomhexal. Díky
11. led 2012 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
čAUTE,CHCELA BI SOM VIAC OVULOVAT A OTEHOTNIET PROSIM NEMATE NIEKTORA ZVYšNE LIEKY Clomhexal
A DUPHASTON:DAKUJEM
15. dub 2012 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek