Clomhexal. Bude úspěšný? Má vedlejší účinky?

lenickan
23. led 2008

Ahoj všem. Nové téma jsem založila pro ty které jsou na tom stejně já. Snaží se otěhotnět a nedaří se.
Bude léčba clomhexalem úspěšná? Máte nějaké vedlejší účinky?? Třeba návaly? Bolest v břiše?

lavazzza
18. únor 2008

Ahoj holky,gynekolohg mi řekl že ovulace zřejmě nebyla,protože teplota ani jednou nepřesáhla 37 stupňů.Pořád si kupuju ovulační testy ale 2.čárka je pořád hodně slabá,tak já nevim....

paraple98
18. únor 2008

Lavazzza - to je přece blbost, některé hoky nepřesáhnou 37°C a přesto mají ovulku, potvrzenou i již narozenýma dětma 😉 😀 Tady jde opravdu jen o ten rozdíl teplot, ne o hodmotu nad 37,0 😒

lavazzza
18. únor 2008

Mně se to taky zdá divný,ale vůbec netuším jestli jsem ovulaci měla nebo ne....Ty teploty jsou hodně podobné a druhý den po ovulaci by měla stoupnout nebo ne?

musilka
18. únor 2008

ahoj všichni
čus paraplátko 😀
hlásím se taky první cyklus s clomhexalem mám před sebou 😉 jinak beru ještě proveru

paraple98
18. únor 2008

Lavazzza - někdy nemusí teplota hned výrazně skočit a může spíš pomalu lézt nahoru...Neděláš si grafík na www.fertilityfriend.com? Tam ti grafík sám najde ovulku 😉

Musil - čau holka, tak to držím palce, to se vám už určo zadaří 🙂

musilka
18. únor 2008

paraple98 no jako ty tu taky už nestraš a padej do těhulí 😀

paraple98
18. únor 2008

Musil - no já bych ráda, už jsem oblezla spoustu témat, ale těhulkovské témata se mi nějak vyhýbají 😉 No já už sem chodím spíš z nostalgie, na Clomhexal jsem se vyprdli a už se chystáme do CARu na IVF 😉

musilka
18. únor 2008

paraple no hurá konečně krok dopředu. No já si na jaře odbydu laparku už snad konečně 😠 a CAR by měl přijít na řadu v květnu nebo červnu. I když já bych to možná odložila až na červenec protože v červnu jedeme na dovču a chci si to užít a pak šup na ten kolotoč. bohudík už máme většinu vyštrření za sebou 😎
držím ti palce paraplátko

bbrita
18. únor 2008

musilka.... zdravím taky mě teď čeká první měsíc s Clomíkem, tak jsem zvědavá...

musilka
18. únor 2008

bbrita no doufám že mi po něm nebude blbě proveru blbě snášim doteď 😒

lavazzza
18. únor 2008

Zkoušela jsem se tam zaregistrovat,ale vůbec mi nepřišlo heslo,jen nějaké kecání okolo,tak nevím:(

musilka
18. únor 2008

lavazzza jestli můžu doporučit na fertiliti mi to taky nešlo jsem spokojená na wunschkinder 😉

lenickan
autor
18. únor 2008

ahoj holky mám za sebou 3M s clomíkem a nic...
neznáte někoho kdo otěhotněl po vysazení této léčby? Já už hormony nechci docela to se mnou zametlo...
Spíše zkusím feminan - nemáte s tím zkušenost?

bbrita
18. únor 2008

lenickan jak to s Tebou zametlo... povídej. Mě to čeká poprvé, a mám z toho trošku strach. To ovšem nemůžu přiznat před přítelem, ten už takhle nechce, abych brala hormony... tak jsem v tom sama. Vzala jsem si i kvůli tomu volno v práci, fakt nevim, co to může udělat, a já nemůžu bejt "mimo"...

lavazzza
18. únor 2008

musilko a jak si tam vytvořím graf?Mně bylo blbě první dva dny užívání pak už ne,měla jsem hrozně nafouklé břicho 😠

lenickan
autor
18. únor 2008

Někdo ani neví že to bere. Ovšem já jsem na to hodně citlivá. No hormony jsou sračky, omlouvám se za to slovo ale je to tak.
No měla jsem návaly - opravdu takových 15 denně, najednou pocit, že máš 40 horečku, všechno bys ze sebe servala. Výkyvy nálad - určitě jsem potřebovala podproru doma... vznětlivá, smutná, plačtivá. U prvního cyklu s clomíkem jsem měla i horší vidění...
Takže snad vše co tam píšou - od žaludku mi nic nebylo

lavazzza
18. únor 2008

To jo já měla taky občas návaly,opravdu jak u koho.Holky nemáte někdo zkušenosti s fertility friend nebo wunschkinder?Ráda bych si dělala ovulační grafy,ale nejde se mi vůbec zaregistrovat ☹

lenickan
autor
18. únor 2008

já jsem ff

lenickan
autor
18. únor 2008

mělo by to normálka fungovat...

lavazzza
18. únor 2008

A nemohla bys mi poradit?Anglicky umím docela dobře ale tady se vůbec nevyznám,vůbec mi neposlali heslo,jen nějaké informace o kurzech...

lenickan
autor
18. únor 2008

kurzy to mi chodilo taky...
podívám se

bbrita
18. únor 2008

lenickan to bude teda veselo. Modlim se, aby mi nic nebylo. I když to nevidím moc růžově, bylo mi totiž zle i po HA, a to tak, že jsem ji už pak nikdy radši nezkoušela brát...

lenickan
autor
18. únor 2008

brit: třeba to bude ok..mě HA taky vyřídila🙂

lenickan
autor
18. únor 2008

lavazza: jsem tam registovaná už rok tak si to nepamatuju, zkusila jsem to znovu a napsalo mi to že mě momentálně nemůžou zaregistrovat. Nevím zda je to tím, že to dělám ze stejného počítače a IP adresy nebo jestli tam mají nějaký problém

evamik
18. únor 2008

Lenickan: Ty jo, to jsi mě docela vyděsila, já ho teď začnu brát. A já taky na všechno reaguju hrozně přecitlivěle... Kolik dní jsi ho brala a kolik tab. denně??

Bbrito, kdy začínáš? Vypadá to, že začneme spolu! 😉

lenickan
autor
18. únor 2008

Já to měla
1. a 2. cyklus 3.-7. den 1/2 tablety + 20.-27.DC utrogestan
3. cyklus 3.-7. den 1 tableta + 20.-27. DC utrogestan

lenickan
autor
18. únor 2008

holky a vy máte problém s ovulaci? Nebo se zkrátka nedaří? Dělali Vám hormonální profil?

lenickan
autor
18. únor 2008

Já jsem se ted rozhodla, že už hormony nechci, jdu mezi 18. a 20DC k doktorivi na kontrolu zda naučila léčba tělo samovolné ovulaci. Snad ano, i kdyby ne dám tomu zkrátka opět čas a budu na bylinkách... feminan

evamik
18. únor 2008

Já mám ovu, ale nedaří se a dr. řekl, že se tím zvyšuje pravděpodobnost - moc se mi do toho nechce, ale nic jinýho mi asi nezbývá... Docela mě to překvapilo, že Ti dělali probl. takhle malý dávky - já mám brát 2 denně!! 😒 Bojím, bojím... 😖

paraple98
18. únor 2008

Lavazzza - zkus http://www.merenibt.xf.cz/index2.html, zajímavé odkazy a v něm je česky posáno jak FF tak WNSCH 😉

Lenickan - no já mám typické anovulační cykly, s Clomíkem super ovulační. Ale nezadařilo se, manža má horší SPG. Teď jsem poprvé v životě měla ovulku samovolně, po 14 cyklech s Clomíkem a 5 cyklech s Femigardem.