Clomhexal. Bude úspěšný? Má vedlejší účinky?

lenickan
23. led 2008

Ahoj všem. Nové téma jsem založila pro ty které jsou na tom stejně já. Snaží se otěhotnět a nedaří se.
Bude léčba clomhexalem úspěšná? Máte nějaké vedlejší účinky?? Třeba návaly? Bolest v břiše?

evamik
19. únor 2008

Jé, Leni, my jsme taky sázeli strom! 🙂 A před tím jsem o tom nikdy neslyšela, že by to někdo na svatbě dělal...

lenickan
autor
19. únor 2008

Roni: to je nabídka zámku Jemniště - přispěješ tak do zámeckého parku a ten strom je Tvůj můžeš se k němu každý rok vracet - dělat piknik. Taková vzpomínková záležitost. U té magnolie je to hezké v době květu🙂

roniver
19. únor 2008

No tak to je opravdu pěkné s tím stromem,ještě nikdy jsem o tom neslyšela 😅 ..no tak holky já už dneska letím,mějte se hezounky,pa pa zítra

lenickan
autor
19. únor 2008

já taky poletím🙂 jdu ještě cvičit. Tak krásný den🙂

poletucha
19. únor 2008

ahoj holky, od dalsiho cyklu mam zacit brat clomhexal, chtela bych se zeptat, jestli mate nektery z tech vedlejsich ucinku co pisou v letaku..a jak dlouho uz clomhexal uzivate?

lavazzza
20. únor 2008

Já jsem začala tenhle měsíc,akorát jsem měla nafouknuté břicho jinak nic.....
Tak fertility friend m i píše že ovulaci ještě nestanovil,tak já nevím,stalo se vám to někdy?

lenickan
autor
20. únor 2008

lav: pošleš mi graf?
Pole: já to brala 3 měsíce měla jsem návaly, to byl nejhorší příznak, a trochu neklid v těle - nálady výbušné🙂
Ale jsou holky co nemají vůbec nic, záleží jak jsi citlivá, ale určitě se to dá přežít🙂

roniver
20. únor 2008

Holky ahoj,stává se vám u Clomíku,že po ovulaci už máte PMS?Mě bolí prsa,v podbřišku mne řeže a jsem děsně přecitlivělá ☹ ,já už ty hormony nechci,docela mi dávají plané naděje a pak nic,už se mi to po nich jednou stalo ☹ ,pak jsem to obulela..

lavazzza
20. únor 2008

lenickan já nevím jak ti pošlu přímo graf,ale napíšu aspoň adresu:
http://www.fertilityfriend.com/ttc/chart_module...

lenickan
autor
20. únor 2008

PMS - mám vždy, nalitá prsa - což mne je příjemné. A křeče v podbříšku. U Clomíku to bylo myslím naopak mírnější

lenickan
autor
20. únor 2008

lav: toto mne nepošle k tobě do grafu. je to v levém menu
sharing - home page set up
po tomto ti to hodí přímo webovku s číslem k tobě do grafu🙂

lenickan
autor
20. únor 2008

FF značí ovulku až třetí den, zkus si tam na zítřek hodit nějakou teplotku vyšší o stupínek a uvidíš že to zakreslí...

lavazzza
20. únor 2008

už je to správně?Já se tam vůbec nevyznám a to mám státnici z Aj.No jo v pojišťovně jsem zakrněla 😠

lenickan
autor
20. únor 2008

Jojo to je ono, tamto bylo cosi všeobecného a hodilo mne to do mého grafíku🙂

Lav: ty to máš ve stupních Farhnhaita?

lavazzza
20. únor 2008

Cože?Jo asi jo mně to přišlo divný,můžeš mi prosím poradit jak si to změním?Já se úplně stydim, jsem fakt debil.

lenickan
autor
20. únor 2008

lav, počkej podívám se k sobě kde je ta funkce...měnila jsem to před půl rokem a už nevím

lenickan
autor
20. únor 2008

už to mám...
Nalevo v menu je možnost SETTINGS - CHARTING OPTIONS - UNITS tady zvolíš stupně Celsius a metodu kde měříš🙂 ústa, pochva...
Dole tlačítkem SAVE uložit...

Snad ti to už překonvertuje i ten stávající graf a nebo až ten další, nevím....

lavazzza
20. únor 2008

tak mi to tam zůstalo,nejde to nějak vymazat?Nebo to ničemu nevadí?Akorát jsem nenašla to nastavení kde měřím🙂

lenickan
autor
20. únor 2008

lav to kde měříš to je hned pod těla stupněma tuším že se to jmenuje METHOD

lenickan
autor
20. únor 2008

ničemu to nevadí, ale pro nás jsou stupně celsia přehlednjěší...až si to třeba budeš tisknout tak se v tom pak hůře orientuje...ale křivka zůstává

lavazzza
20. únor 2008

Dobrý už to tam mám moc děkuju.Nevíš proč mám tu čáru přerušovanou?

lenickan
autor
20. únor 2008

teda to je skok...kterou máš prerušovanou????

lavazzza
20. únor 2008

Tak už tam zase přerušovaná čára není,celé jsem to opravila,zkusial jsem tam dát na zítřek teplotu 37,a hned mi to tu ovulaci ukázalo,ale to zase budu mít 36.5 a budu ráda...

lenickan
autor
20. únor 2008

FF ukazuje ovu opravdu až po potvrzení 3. teploty...
Přerušované červené čáry znázornující ovu jsou tam, když je ovu sledována jen jedním kritériem, ale ty tam máš i ovu test tak by měla být plná....

lavazzza
20. únor 2008

jak to myslíš potvrzení 3.teploty?

lenickan
autor
20. únor 2008

po ovulačním poklesu čeká 3 teploty než zvýrazní ovu...

lavazzza
20. únor 2008

já jsem nejdřív měla přerušovanou tu čáru nahoru,ale pak jsem zjistila že se mi ty teploty předělaly špatně,místo 36,7 35.7 atd.Zdají se ti ty teploty normální?

lenickan
autor
20. únor 2008

přerušované čáry mezi teplotami jsou třeba i proto, že měříš v jiný čas...

lenickan
autor
20. únor 2008

lav: 1DC máš jako první den menstruace???
Tak si ji tam taky vyznač, dá se tam dát i síla krvácení. Potom jsi měřila v ústech nebo v pochvě? Teploty při MS jsou výše tak je dobré začít měřit až po MS - aspon mi to říkal doktor...
Jinak mi to přijde normální