Clomhexal. Bude úspěšný? Má vedlejší účinky?

lenickan
23. led 2008

Ahoj všem. Nové téma jsem založila pro ty které jsou na tom stejně já. Snaží se otěhotnět a nedaří se.
Bude léčba clomhexalem úspěšná? Máte nějaké vedlejší účinky?? Třeba návaly? Bolest v břiše?

bbrita
7. únor 2008

máte někdo zkušenost s vedlejšími účinky Clomhexalu? Já když jsem to tam četla, nemohla bych s tím chodit do práce. Tak nevim, jestli jen strašej nebo jestli mi fakt po něm může něco bejt?

paraple98
7. únor 2008

Bbrita - nebude to tak hrozný, vedlejší účinky jsou většinou zveličený, kdyby se ti něco dělo, aby byl výrobce krytý. Mně třeba jen občas bylo hůř od žaludku a měla nafouklé břicho, jinak to šlo 😉

lenickan
autor
7. únor 2008

Bbrito: vedlejší účinky se projevují na každém jinak. Spousta holek ani neví že něco takového bere.
Já měla první měsíc léčby všechny příznaky - rozostřené vidění, cca 20 návalů za den a to echt, že jsem myslela, že se do naha vysleču🙂 a také nálady!!!
Druhý a třetí měsíc - už byly jen ty návaly a ty nálady...
do práce s tím dá chodit v pohodě

lenickan
autor
7. únor 2008

Ale přesně jak píše paraple. Vedlejší účinky jsou hodně přemrštění i kdyby jedna žena ze sta měla příznak tak ho tam musí napsat, aby byly chráněný. Záleží jak jsi citlivá na léky

dadunka
8. únor 2008

Ahoj holky, nevíte, jestli má Clomhexal i nějaký vliv na hlen? Po milování se mi stalo, že jsem opakovaně dole celá natekla a pálilo to 😠 , tak koumám proč. Předtím to nebylo, Clomhexal mám první měsíc. Nestalo se vám to někomu? 😅

bbrita
8. únor 2008

lenickan no právě. mě už by stačilo jen to rozostřený vidění. Dojíždím do práce 60 km a po tmě jedu domů. Práci mám dost náročnou. Stačí mi už takhle že blbě vidím a do toho ještě návaly a nlady...!!!

jana.cb
8. únor 2008

Ahojky Dádunko.tohle presne se mi nestalo ale kdyz jsem ho zaciala brat tak me to tam prvni mesic svedilo tak jsem sla do Artu tam me zkoukli a rekl ze je to jen reakce tela na ten Clomhexal a ze to prejde a za 5 dnu to bylo ok aod ty doby co jsem ho brala 4 mesice do ted do vysazeni tak je to taky ok takze jen tech 5 dni me tam silene svedilo aja netusila co to je ale v Artu me prohlidli a uklidnili no pouze kdyby to bylo vic nez 5 dni a neustavalo to taky by se to asi nejak resilo ale do 5 dnu je to pry normalni ..kazdy telo na to reaguje jinak 😉

paraple98
8. únor 2008

Dadun - mně teda po Clomíku nic nepálilo, ale je pravda, že jsem skoro celý měsíc musela nosti intimky, protože jsem měla větší sekreci hlenu než normálně. Tento měsíc jej neberu a vše je zas ok. Ono na každého to působí jinak 🙂

dadunka
8. únor 2008

Jani a paraple, díky za vaše odpovědi. No, já jdu zítra na utz, tak se doktora zeptám, jestli to je možný. Já jsem právě četla, že to nějak na hlen působí, ale už nevím, kde jsem to četla a jak to působilo 🙂

jana.cb
8. únor 2008

ja bych se toho nebala Dadí uvidis ono to vymizi a telo si na to zvykne a bude vse zas jak ma 😉 kazda jsme jina a kazda na to jinak reagujeme no 😉 akorat nevim co je lepsi zda kdyz te to tam pali nebo svedi 😀 jako jsem si priapdala jak chlapi ktery se porad drbou na koulich 😀 😀 ale fakt do 5 dnu bylo po vsem no a hlen jsem ty jo nejak zvlast nekoumala ale pokud vim tak s nim zadny problemy jsem ja nemela teda niceho jineho ci zvlastniho jsem si nevsimla 😎 ale radeji se jich tam zeptej tim nic nezkazis 😉 a vy jdete tedka na IUI nebo jses jen nastimulovana a zkousite prirodne Dadí?

paraple98
8. únor 2008

Dadun - já jsem četla, že Clostil sice působní na tvorku vajíček, ale zase negativně ovlivňuje jak výšku sliznice, tak plodný hlen...ono vždy je něco za něco 😒

dadunka
8. únor 2008

Aha, no a pak si vyberte že, Jani, pokud zítra budou folíci a nebudu už po ovu, tak jdeme na IUI. 😵

paraple98
8. únor 2008

Dadunka - tak to budu strašně moc držet palce 😉 🙂

jana.cb
8. únor 2008

Dadí taky budu drzet palecky aby se zadarilo hnedka na poprve 😉

paraple98
12. únor 2008

Ahoj holky, kde to vázne? Nikde nikdo ... ☹ 😢

bbrita
12. únor 2008

tak já příští měsíc začínám... Clomhexal + Utrogestan... ☹

paraple98
12. únor 2008

Bbrita - proč ten smajlík, to je přece další naděje v boji o miminko 😉 🙂 Hodně štěstí 🙂

bbrita
12. únor 2008

jo, díky... jen to budu muset ještě vybojovat u partnera. jen by čekal na zázrak...

paraple98
12. únor 2008

Bbrita - to mi povídej, to už mám za sebou...ale určitě si dá říct 😉 🙂

bbrita
12. únor 2008

klasika.... o to těžší to mám, protože on už dítě má, já ne....

a Tobě hormony nepomohly?

bbrita
12. únor 2008

už jsem si to přečetla,... promiň.

roniver
12. únor 2008

Holky normálně mě to palení otravuje život taky,jen jsem si to nespojovala s Clomhexalem,ale fakt také cítím pálení a po tulení mě to druhý den bolí když jdu na malou 😖 ..jinak dnes už se začnu zase pomalinku snažit,sice mám ovu až 14.2. ale člověk nikdy neví ne 😉 ,tento týden bude ve znamení lásky 😎

dadunka
12. únor 2008

Roniver, jak jsem psala výše, tak mě už to teď zase nepálí 🙂 Asi jsme na to šli moc zhurta a nebyla jsem dost zvlhčená nebo otevřená 😅 Ale jak popisuješ pálení při močení, to je typické pro zánět močových cest nebo nějakou infekci, bacha na to. 🙂

paraple98
12. únor 2008

Roniver - souhlasím s Dadunkou, to spíš vypadá na močový měchýř, zkus s tím skočit k dokymu

lavazzza
13. únor 2008

Ahoj holky,tak já teď beru Clostilbegyt první měsíc, doufám že to zabere.Měřím si teplotu, a na té je vidět že se to trošičku zlepšilo, oproti minulému měsíci,to jsem měla nízké teploty,tak doufám že to půjde:(

paraple98
13. únor 2008

Lavazzza - držím palce aby jo 😀 😉 🙂

roniver
18. únor 2008

Ahoj holky,tak jsem měla ovulku pěkně v sobotu a hned jsme to dvakrát pojistili,ráno i večer,tak snad se spermijky s vajíčekm potkaly 😉 ,modlím se jak divá..ale tuleníčko bylo moc hezké a romantické,miláček se snežil,jak jsem mu řekla,že je ovulka,tak se hned chtěl milískovat.. 🙂

lenickan
autor
18. únor 2008

ahoj holky...roni: budu držet palečky

Holky máte nějaké známé kdo měl kombinaci clomhexal - utrogestan a v době léčby se nezadařilo?

dooroo
18. únor 2008

lenickan: já 😀

lenickan
autor
18. únor 2008

Měla jsi to na 3 měsíce?
A co dál navrh lékař?